Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF november-detsember

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 295 )

Teema: IVF november-detsember

Postitas:

Tere

Palju õnne kõikidele õnneseentele, kes on saanud triibud ja/või rasedust kinnitavad HCG näidud ????. Jätkuvat kasvamist imedele!

Endal siis oli punktsioon 26. nov, misjärel teatati, et hüperi oht kõrge ja siirdamine lükati edasi.

ITK-s on tulemas aga jõulupuhkus ja nii jääb minu siirdamine hoopis jaanuarisse. Mis seal ikka, eks mu keha vajabki tõenäoliselt taastumist, sest 2 päeva peale punktsiooni oli päris paha ja valus olla.

Praegu on aga nii, et olen hakanud öösiti higistama. Tihti ärkan keset ööd külm higi üle keha, sh juuksejuured niisked. Iseenesest on see veidral kombel selline hea tervenemise tunne. Nagu oleks palavikus olnud ja siis hakkad terveks saama. Ma eeldan, et ilmselt keha väljutabki kõiki üleliigseid võõraineid, mis veel minusse ringlema on jäänud. Seetõttu mõtlengi, et lausa hea, et üks terve tsükkel jääb vahele ja organism saab taastuda.

Meil on kolm imet vapralt kasvama läinud ja ootavad nüüd külmas oma aega. Kuidagi märgiline on ka, et meie unistus on vähemalt kolm last. Tuleb valmis olla ka tagasilöökideks, aga see, et oleme siiamaani jõudnud, on ikka nii suur rõõm.

Jõudu kõigile ????

Liblikas

Tere, olen teist nädalat hyperiga haiglas. Tahaks teada, kuidas sul hyperi oht väljendus? Kuna mul tekkis alles peale siirdamist ja mingit ohtu nagu polnud. Ja mul mingi eriti raske variant veel…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sephyr, mul peale punktsiooni 1. päeval valutas kõht nabast allpool. Söök ei ahvatlenud eriti ning kõht kiskus õhtuks punni. 2. päeval ei läinud enam midagi alla, s.t null söögiisu ja kõht oli juba üleni valus. Valu avaldus enamasti liigutades. Nagu oleks valusad gaasid sees, mis kuidagi ei välju. Ma kaalule ei astunud, aga tundsin, et keskelt olen selgelt paksem.

Vesi maitses ka väga läägelt. Õhtul hakkasin ettevaatlikult Borjomi juua püüdma – see tundus ainuke asi, mida maitse poolest tahtsin. Kuigi arstid hüperi ohu puhul gaasilisi jooke ei soovita, siis minul see aitas tekitada tunde, et kõhust mingilgi moel saab valu vabaneda gaaside väljumise teel. Ja nii hakkaski 2. päeva õhtust vaikselt paremaks minema. Tuli söögiisu ja valud+punnkõht kadusid järk-järgult ca 3-4 päeva pärast seda.

Loodan, et saad peagi haiglast välja ja täielikult terveks ????.

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 04.11 20:15; 06.11 22:38; 09.11 13:44; 12.11 23:07; 13.11 23:12; 14.11 11:57; 15.11 18:32; 18.11 22:07; 20.11 20:18; 26.11 21:48; 28.11 21:41; 05.12 08:23; 09.12 14:06; 17.12 09:14; 17.12 22:51; 25.12 23:44; 02.01 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli täna punktsioon. Saadi vaid kolm munarakku, mis bioloogi hinnangul olid kõik toored. Midaiganes see siis ka ei tähendaks. Ilmselt ei midagi head. Homme peaks selguma, kuidas viljastumine läks ja kas on lootust, et nad järgi arenevad. Siirdamise aeg jäi hetkel ikka 23.detsembri peale, aga ega mu lootused väga kõrged ei ole, et see ka päriselt toimub????
Üldse ma ei saa aru, kuidas inimesed peale korduvaid pettumusi jätkuvalt positiivset meelt säilitada suudavad. Ma tahaks küll osta kaktuse ja lihtsalt mütsi nurka visata. Vaevalt ma seda teen, aga tunne on küll selline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.

Mul oli punktsioon juba sept. lõpus, aga et saadi pea 50 rakukest, siis siirdamine lükkus edasi. Neist viljastusid pea 30 ja külma läksid 6. Meil mõlemal mehega kõik näitajad okeid, lihtsalt ei ole rasestunud.. vb siis ka seetõttu nii palju (viljastunud) rakukesi.
Olen ühe korra varem rase olnud, aga siis oli emakaväline, mis tekitas kohutavaid piinasid ning mis lõppes sisemise verejooksuga.

Siirdamine oli nov. lõpus ja nüüd olen rase, kuues nädal jookseb 🙂 Hormoone võtan siiani edasi 6x päevas. Hiljuti esines ka märgatavas koguses veritsust ja kõhukrampe, mistõttu kartsin, et äkki oli katkemine vms.. aga õnneks hetkel siiski kõik ok. Hcg tänase seisuga veidi üle 10 000.
Vahepeal iiveldab ja kõhus esineb valupisteid ning kõht annab üleüldse koguaeg veidi tunda, aga märgatavalt suurenenud kõhtu või eriti valulikke rindasid vms veel pole.

M.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.12 23:32; 19.12 23:33; 21.12 13:30; 25.12 17:31; 02.01 00:52; 02.01 01:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ps. Süstimisega seoses. Minul aitas ka alguses külmakoti hoidmine enne süsti, see tegi selle ala tuimaks.

Aga siis tegin enda jaoks sellise nipi, et lugesin valju häälega: “Kolm, kaks, üks” ja keskmise hooga vajutasin sisse. Alati sain kohe hästi tehtud nii 🙂 Kui liiga aeglaselt teha ja ilma ütlemata, siis ma ei saanud läbi naha 😀

M.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.12 23:32; 19.12 23:33; 21.12 13:30; 25.12 17:31; 02.01 00:52; 02.01 01:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.

Mul oli punktsioon juba sept. lõpus, aga et saadi pea 50 rakukest, siis siirdamine lükkus edasi. Neist viljastusid pea 30 ja külma läksid 6. Meil mõlemal mehega kõik näitajad okeid, lihtsalt ei ole rasestunud.. vb siis ka seetõttu nii palju (viljastunud) rakukesi.

Olen ühe korra varem rase olnud, aga siis oli emakaväline, mis tekitas kohutavaid piinasid ning mis lõppes sisemise verejooksuga.

Siirdamine oli nov. lõpus ja nüüd olen rase, kuues nädal jookseb ???? Hormoone võtan siiani edasi 6x päevas. Hiljuti esines ka märgatavas koguses veritsust ja kõhukrampe, mistõttu kartsin, et äkki oli katkemine vms.. aga õnneks hetkel siiski kõik ok. Hcg tänase seisuga veidi üle 10 000.

Vahepeal iiveldab ja kõhus esineb valupisteid ning kõht annab üleüldse koguaeg veidi tunda, aga märgatavalt suurenenud kõhtu või eriti valulikke rindasid vms veel pole.

M.

Palju õnne! 🙂

Endiselt 6 korda päevas hormoone, kas progesterooni? Kaua seda võtta tuleb raseduse alguses?

Huvitav, et niisama rasestujad ju tavaliselt mingeid hormoone lisaks võtma ei pea pärast rasestumist, aga miks ivf-iga tekkinud rasedus ses suhtes teistmoodi? Kas keha siis ei saa endiselt aru, et on rase, et vaja n-ö toetada?

Kas need rohud on tabletina või pead ikka edasi süstima?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 18.11 13:56; 28.11 17:09; 11.12 15:40; 20.12 08:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule seletas viljatusraviarst, et kuna siirdamise puhul ei toimu rasestumine loomuliku ovulatsiooni foonil, siis on vaja need tingimused kehas ravimitega tekitada. Ilmselt siis kehas iseenesest ei oleks need hormoonide kogused vajalikul tasemel raseduse hoidmiseks. Endal oli ka lõpuks nii kõrini sellest suurest ravimihulgast, sellepärast uurisin. Ravi kestis ikka nädalaid peale positiivse testi saamist, vaikselt vähendati ravimite doose.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja läkski nii nagu ennast juba vaimselt ette valmistanud olin-esmaspäevane siirdamine jääb ära… Õnneks saan juba ülejärgmisel tsüklil uuesti proovida. Siis ei ole töö juures ka nii pingeline aeg ja ehk ikka kolmas kord läheb õnneks ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti õnnestub kolmas kord!
Ei ole kerge taluda ebaõnne, ise ka kaks ringi teinud ja munarakkudel kehva kvaliteet.
Arst ikka julgustab veel proovima. Ma ei saa küll aru kust see kvaliteetne munarakk siis väljahüppama peaks kui siiani pole ühtegi olnud. Kas kellegil on kogemus, et oppa nüüd tuli? 🙂

Ja läkski nii nagu ennast juba vaimselt ette valmistanud olin-esmaspäevane siirdamine jääb ära… Õnneks saan juba ülejärgmisel tsüklil uuesti proovida. Siis ei ole töö juures ka nii pingeline aeg ja ehk ikka kolmas kord läheb õnneks ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 05.11 16:37; 07.11 15:35; 09.11 15:35; 21.11 22:14; 05.12 14:30; 09.12 20:51; 16.12 08:41; 20.12 14:18; 30.12 14:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodetavasti õnnestub kolmas kord!

Ei ole kerge taluda ebaõnne, ise ka kaks ringi teinud ja munarakkudel kehva kvaliteet.

Arst ikka julgustab veel proovima. Ma ei saa küll aru kust see kvaliteetne munarakk siis väljahüppama peaks kui siiani pole ühtegi olnud. Kas kellegil on kogemus, et oppa nüüd tuli? ????

Minul kogemus olemas 🙂 Kolmandal korral saadi ainult 3 munarakku. Siirdamiseks oli neist alles jäänud ainult 1 ja see oli ideaalne. Nüüd siis hetkel 11. nädal rasedust jookseb 🙂 Kindlasti ära anna alla!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, neid ravimeid peab sisse sööma, toppima ja süstima kuni 12.nädalani (siis hakkab platsenta ise hormoone tootma). Lõpus nädal enne lõppu koguseid vahendades. Kõrini on küll sellest ja ootan juba, millal see otsa saab. Positiivsemaks mõtlemiseks mõtlen, et ega ma riskida ei tahaks, kas ilma nende rohtudeta pidama jääb või mitte.

Minul vedas teise ringiga ja olid munarakud natuke paremad, sest esimesel korral oli neli kuud menopausi ees. Aga tõesti arvan, et ikka vedamises oli ka asi. Alati ei pruugi nii ruttu nii hästi minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.

Mul oli punktsioon juba sept. lõpus, aga et saadi pea 50 rakukest, siis siirdamine lükkus edasi. Neist viljastusid pea 30 ja külma läksid 6. Meil mõlemal mehega kõik näitajad okeid, lihtsalt ei ole rasestunud.. vb siis ka seetõttu nii palju (viljastunud) rakukesi.

Olen ühe korra varem rase olnud, aga siis oli emakaväline, mis tekitas kohutavaid piinasid ning mis lõppes sisemise verejooksuga.

Siirdamine oli nov. lõpus ja nüüd olen rase, kuues nädal jookseb ???? Hormoone võtan siiani edasi 6x päevas. Hiljuti esines ka märgatavas koguses veritsust ja kõhukrampe, mistõttu kartsin, et äkki oli katkemine vms.. aga õnneks hetkel siiski kõik ok. Hcg tänase seisuga veidi üle 10 000.

Vahepeal iiveldab ja kõhus esineb valupisteid ning kõht annab üleüldse koguaeg veidi tunda, aga märgatavalt suurenenud kõhtu või eriti valulikke rindasid vms veel pole.

M.

Palju õnne! ????

Endiselt 6 korda päevas hormoone, kas progesterooni? Kaua seda võtta tuleb raseduse alguses?

Huvitav, et niisama rasestujad ju tavaliselt mingeid hormoone lisaks võtma ei pea pärast rasestumist, aga miks ivf-iga tekkinud rasedus ses suhtes teistmoodi? Kas keha siis ei saa endiselt aru, et on rase, et vaja n-ö toetada?

Kas need rohud on tabletina või pead ikka edasi süstima?

Tabletid on, ühed on progesterooni omad. Eks igaühel on ravi individuaalne, täpselt sedasi, nagu arst vajalikuks peab, seega ei tasu teiste annuseid ja ravimeid väga tähele pannagi 🙂 keegi oli lihtsalt eelnevalt huvitatud, et kuidas jätkatakse ja mõtlesin mainida.

Mul on nüüd kaks päeva tulnud enne lõunat metsik väsimus ja sel ajal tekib ka jube iiveldus ning kõhulahtisus jne. Oksendamist väldin elueest, sest magu on haige ja see on nii valulik ja seega püüan elueest iiveldust alla suruda. Õhtul on mul taas täiesti ok olla.

Hetkel kuues nädal jookseb, aga mu IVF arst pole ämmaemanda juurde minemisest miskit maininud. Ega ka muud infot andnud, et mis uuringud jne peab edaspidi tegema. Ise siin uurin hetkel neid asju.

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.12 23:32; 19.12 23:33; 21.12 13:30; 25.12 17:31; 02.01 00:52; 02.01 01:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei.

Mul oli punktsioon juba sept. lõpus, aga et saadi pea 50 rakukest, siis siirdamine lükkus edasi. Neist viljastusid pea 30 ja külma läksid 6. Meil mõlemal mehega kõik näitajad okeid, lihtsalt ei ole rasestunud.. vb siis ka seetõttu nii palju (viljastunud) rakukesi.

Olen ühe korra varem rase olnud, aga siis oli emakaväline, mis tekitas kohutavaid piinasid ning mis lõppes sisemise verejooksuga.

Siirdamine oli nov. lõpus ja nüüd olen rase, kuues nädal jookseb ???? Hormoone võtan siiani edasi 6x päevas. Hiljuti esines ka märgatavas koguses veritsust ja kõhukrampe, mistõttu kartsin, et äkki oli katkemine vms.. aga õnneks hetkel siiski kõik ok. Hcg tänase seisuga veidi üle 10 000.

Vahepeal iiveldab ja kõhus esineb valupisteid ning kõht annab üleüldse koguaeg veidi tunda, aga märgatavalt suurenenud kõhtu või eriti valulikke rindasid vms veel pole.

M.

Palju õnne! ????

Endiselt 6 korda päevas hormoone, kas progesterooni? Kaua seda võtta tuleb raseduse alguses?

Huvitav, et niisama rasestujad ju tavaliselt mingeid hormoone lisaks võtma ei pea pärast rasestumist, aga miks ivf-iga tekkinud rasedus ses suhtes teistmoodi? Kas keha siis ei saa endiselt aru, et on rase, et vaja n-ö toetada?

Kas need rohud on tabletina või pead ikka edasi süstima?

Tabletid on, ühed on progesterooni omad. Eks igaühel on ravi individuaalne, täpselt sedasi, nagu arst vajalikuks peab, seega ei tasu teiste annuseid ja ravimeid väga tähele pannagi ???? keegi oli lihtsalt eelnevalt huvitatud, et kuidas jätkatakse ja mõtlesin mainida.

Mul on nüüd kaks päeva tulnud enne lõunat metsik väsimus ja sel ajal tekib ka jube iiveldus ning kõhulahtisus jne. Oksendamist väldin elueest, sest magu on haige ja see on nii valulik ja seega püüan elueest iiveldust alla suruda. Õhtul on mul taas täiesti ok olla.

Hetkel kuues nädal jookseb, aga mu IVF arst pole ämmaemanda juurde minemisest miskit maininud. Ega ka muud infot andnud, et mis uuringud jne peab edaspidi tegema. Ise siin uurin hetkel neid asju.

M.

M. ma soovitan sul ise kohe ämmaemanda juurde aeg kinni panna. Ma jäin ootama ultraheli aega ivf arsti juures ja alles siis panin aja. Nüüd pääsen arstile alles siis, kui juba 12,5 nädalat

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

HA ja LuisaLotta – kui tohib küsida, kes teil TÜK’s arst ning kas seal ka võimalus embrüoliimi kasutada? Edu protseduurideks! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 22.12 14:19; 11.01 20:59; 11.01 21:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, neid ravimeid peab sisse sööma, toppima ja süstima kuni 12.nädalani (siis hakkab platsenta ise hormoone tootma). Lõpus nädal enne lõppu koguseid vahendades. Kõrini on küll sellest ja ootan juba, millal see otsa saab. Positiivsemaks mõtlemiseks mõtlen, et ega ma riskida ei tahaks, kas ilma nende rohtudeta pidama jääb või mitte.

Minul vedas teise ringiga ja olid munarakud natuke paremad, sest esimesel korral oli neli kuud menopausi ees. Aga tõesti arvan, et ikka vedamises oli ka asi. Alati ei pruugi nii ruttu nii hästi minna.

Mina hakkasin juba varem ravimeid vähendama. Prolutexi süstisin veel umbes nädal peale esimest uh-d. Tablette võtsin esialgu 4 tk päevas, siis hakkasin nädala kaupa vähedama 3 tk päevas, 2 tk päevas ja hetkel siis 1 tblt päevas kuni aasta lõpuni. Selleks ajaks saab 12 nädalat täis ja rohtudega kõik ühelpool. Eks see raviskeem on kõigil erinev, nii nagu arst ette näeb 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, neid ravimeid peab sisse sööma, toppima ja süstima kuni 12.nädalani (siis hakkab platsenta ise hormoone tootma). Lõpus nädal enne lõppu koguseid vahendades. Kõrini on küll sellest ja ootan juba, millal see otsa saab. Positiivsemaks mõtlemiseks mõtlen, et ega ma riskida ei tahaks, kas ilma nende rohtudeta pidama jääb või mitte.

Minul vedas teise ringiga ja olid munarakud natuke paremad, sest esimesel korral oli neli kuud menopausi ees. Aga tõesti arvan, et ikka vedamises oli ka asi. Alati ei pruugi nii ruttu nii hästi minna.

Mina hakkasin juba varem ravimeid vähendama. Prolutexi süstisin veel umbes nädal peale esimest uh-d. Tablette võtsin esialgu 4 tk päevas, siis hakkasin nädala kaupa vähedama 3 tk päevas, 2 tk päevas ja hetkel siis 1 tblt päevas kuni aasta lõpuni. Selleks ajaks saab 12 nädalat täis ja rohtudega kõik ühelpool. Eks see raviskeem on kõigil erinev, nii nagu arst ette näeb ????

Ilmselt jah, igaühega individuaalne. Mul ainult kaks tabletti korraga, nii et saan ainult ühe nädala vähendada. Pean veel jaanuari keskpaigani kõike tarbima 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis oli vereproovi aeg ja usukamtu, tulemus oli 346!! Reedesel synlabi omal 113.
Iga päev ma tunnen, et hakkavad päevad. Peale söömist kergelt iiveldab, uni on öösel kehva ja kõht koriseb, kõrvetab vahest. Kohvi pole joonud ja bussipeale jooksnud. Eilsest torgib emakas, küll ühelt poolt ja siis teiselt poolt. Nagu nõelaga. Ma jälle kujutan ette, et katkema hakkab. Magusat süüa ei taha, kõige paremini läheb peale vinnutatud vorst ja beebiporgand. Väsimust ma nagu ei tunne, aga haigutama ajab küll päeval. Reedel lähen annan uue tasulise vereproovi enda rahustuseks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

M. ma soovitan sul ise kohe ämmaemanda juurde aeg kinni panna. Ma jäin ootama ultraheli aega ivf arsti juures ja alles siis panin aja. Nüüd pääsen arstile alles siis, kui juba 12,5 nädalat

K22 tänud! Mu silmis võiks IVF arstid sellest ka juba varem rääkima hakata. Olulised uuringud tehakse 12 nädala paiku.. ei tahaks kuidagi, et saab hiljem arstile 🙁
Samuti on vaja nt Tallinnas enne 12 nädalat esimene visiit ära teha, et linnalt toetust saada.

Eks ma panen end siis kirja ära. Vaatan, et esimesed vabad ajad on paar nädala pärast. Kõige hullem järjekord õnneks ei olegi hetkel 🙂

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 19.12 23:32; 19.12 23:33; 21.12 13:30; 25.12 17:31; 02.01 00:52; 02.01 01:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tahan esimest korda külmaringile minna uuel aastal, pole enne sel konkreetsel teel olnud.
Kas keegi on viimasel ajal sama tee läbinud ITKs, ning oskab öelda kui pikad järjekorrad umbes IVF konsultatsioonile on?
Sel ajal räägitakse lihtsalt skeemist/kuust, eks?

H.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.12 19:16; 13.12 20:52; 14.12 20:21; 25.12 18:19; 25.12 22:11; 27.12 07:55; 30.12 20:28; 02.01 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peaksid helistama arstile, kui päevad hakkavad. Siis enne õiget ov aega lähed vastuvõtule, vaatavad ultraheliga, mis seis on. Siis teed ovidtrelle ja paari päeva pärast siirdamine. Vähemalt minul oli nii suvel. Kui sul mõni muu näidustus on, siis ei oska öelda, kas ka nii. Mingit konsultatsiioni küll ei ole. Külmaring läheb lihtsamalt ja kiiremalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuse eest!
Kuskil jäi nagu meelde, et pean konsultatsioonil ära käima, et plaan paika panna. Ma tean, et mõni laseb loomulikku tsüklisse siirdada, aga teised jällegi alustavad estrofemiga tsükli alguses ja see kõik siis peaks esimesel konsultatsioonil selguma. Hetkel tsüklipikkused ka pikemad, ei saa väga OVd alati samal päeval kindlaks teha.
Esimene kord oli lihtne kuidagi, nüüd see kord on nii võõras kohe. 🙂

Peangi mõtlema, mida siis teha – kas helistan/kirjutan otse arstile ja käitun tema sõnade kohaselt, või siis panen ikkagi konsultatsioonile aja.
Võib-olla oskab keegi veel sel teemal kaasa rääkida.

H.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.12 19:16; 13.12 20:52; 14.12 20:21; 25.12 18:19; 25.12 22:11; 27.12 07:55; 30.12 20:28; 02.01 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Minul on ka plaan minna jaanuaris külmaringile ja minul jäi arstiga kokkulepe, et võtan temaga ühendust siis, kui menstruatsioon hakkab.

Minu teada on IVF koolitus vaid enne esimest täisringi ja edasine konsultatsioon külmaringi puhul tähendabki seda, et võtad menstr alguses ühendust, saad vastuvõtu aja ja siis konsulteerid vastuvõtul, et millise raviplaaniga siirdamisele lähenetakse.

Ma võin ka eksida ja igaühe raviplaan on erinev, kõige targem on Teil arstiga ühendust võtta. Võite ka kirjutada, ei pea ilmtingimata helistama.

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 04.11 20:15; 06.11 22:38; 09.11 13:44; 12.11 23:07; 13.11 23:12; 14.11 11:57; 15.11 18:32; 18.11 22:07; 20.11 20:18; 26.11 21:48; 28.11 21:41; 05.12 08:23; 09.12 14:06; 17.12 09:14; 17.12 22:51; 25.12 23:44; 02.01 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastuse eest!
Teil on hea, sest oli hiljutine kontakt ja plaan paigas, mina pole üle aasta kontaktis olnud.
Igatahes saatsin arstile kirja, kes minuga tegeles, aga praegu vaatasin, et enam ITK nimekirjas pole. Kas keegi tegutseb Kai Haldre all? Ma igatahes loodan vastuse saada ja kui ei saa, siis helistan üldnumbrile, mis jagab informatsiooni. 🙂

Nii tahaks juba! Olen mõelnud, kas lasta panna 1 või 2, siis viimasel ajal on ikka mõttes 1 siirdada.

H.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 13.12 19:16; 13.12 20:52; 14.12 20:21; 25.12 18:19; 25.12 22:11; 27.12 07:55; 30.12 20:28; 02.01 16:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!
Ammu loen teie lugusid aga ise ei julgestunud kunagi kirjutada 🙂
Mul on selja taga 7 IVF katset. See kord (ja esimest korda) AE juures. Ja see kord (ka esimest korda!) positiivse tulemusega, mis on absoluutselt uskumatu.
Kardan sellest eriti rääkida kuna mul ainult 12 päeva blasto siirdamisest möödunud, endometrioos, müoom ja ees on nii palju asju, kuna hetkel ainult üks ja ainuke vereanalüüs tehtud… Aga kiired shokiseisundi küsimused teile 🙂
Kuhu ja millal peaks pöörduma, arvestades seda et ise olen Tallinnast aga IVF tehtud Tartus. Loomulikult tahaks juba järgmisel nädalal ultrahelis käia. Ja mis ravimeid võiks tarvitada alaselja valude puhul (menstruatsiooni moodi tunnused).
Suured tänud teile naised!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!

Ammu loen teie lugusid aga ise ei julgestunud kunagi kirjutada ????

Mul on selja taga 7 IVF katset. See kord (ja esimest korda) AE juures. Ja see kord (ka esimest korda!) positiivse tulemusega, mis on absoluutselt uskumatu.

Kardan sellest eriti rääkida kuna mul ainult 12 päeva blasto siirdamisest möödunud, endometrioos, müoom ja ees on nii palju asju, kuna hetkel ainult üks ja ainuke vereanalüüs tehtud… Aga kiired shokiseisundi küsimused teile ????

Kuhu ja millal peaks pöörduma, arvestades seda et ise olen Tallinnast aga IVF tehtud Tartus. Loomulikult tahaks juba järgmisel nädalal ultrahelis käia. Ja mis ravimeid võiks tarvitada alaselja valude puhul (menstruatsiooni moodi tunnused).

Suured tänud teile naised!

Palju õnne! Kui sul on oma viljatusravi arsti juures rasedus kinnitatud, siis pöördu naistearsti vastuvõtule sinna haiglasse, kus tahad sünnitada (nt ITK Ravi tn või Pelgulinna sünnitusmaja/naistenõuandla Sõle tn). Kui rasedus on juba tekkinud, siis edaspidi oled n-ö tavaline rase. Arvele võetakse minu teada umbes 8. nädala kandis, kui südametöö on nähtud.

Paratsetamool on täiesti ok, ibukat pigem väldi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei IBFikad! Millal ja kuidas enne veretesti aru saite, et olete rasedad 🙂 Ja kas oli üldse erinevust märgata võrreldes tavapärase ovulatsiooni järgse ajaga 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.12 17:48; 27.12 17:49; 29.12 00:47; 29.12 05:15; 30.12 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

*IVFikad ikka (parandus eelmisele postitusele, sorry!)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 27.12 17:48; 27.12 17:49; 29.12 00:47; 29.12 05:15; 30.12 10:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei IBFikad! Millal ja kuidas enne veretesti aru saite, et olete rasedad ???? Ja kas oli üldse erinevust märgata võrreldes tavapärase ovulatsiooni järgse ajaga ????

Mina ei saanudki aru. Kuna blastode kvaliteeti nimetati ka siirdamisel pigem kehvaks, siis üldse ei lootnud ka. Menstruatsiooni õigel päeval oli isegi kerget veritsust ja arvasin, et algasidki päevad, aga see kestiski ainult 1 päeva ja kõik. Siis läksin ikkagi veretestile, ise kodus testi ei teinud ja no veretestil oli hcg üle 1000. Isegi siis ei julgenud veel loota, et püsima jääb, aga no 33 nädalat praegu juba rasedust 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei IBFikad! Millal ja kuidas enne veretesti aru saite, et olete rasedad ???? Ja kas oli üldse erinevust märgata võrreldes tavapärase ovulatsiooni järgse ajaga ????

Olin teinud juba kolm päeva 10se tundlikusega teste, mis kõik olid negatiivsed (kaasa arvatud veretesti päeval). Mul oli ca 5-6 päeva olnud selline tunne, et on mingi vitamiini puudus või midagi. Haigust ma ei kahtlustanud, sest mulle ei hakka igasugu gripid ja viirused külge väga. Ühel päeval olin küll tööl väga väsinud ja näost vahepeal valge töökaaslase sõnade järgi. Aga muretsesin, et äkki kõik need hormoonid ja muud rohud on midagi mõjutanud. Läksin siis DPO12 päeval Synlabi testima ja muu seas tegin hCG ka. See oli mu üllatuseks 53. Kuna arsti poolt määratud test oli alles nädala pärast, tegin ülejärgmisel päeval oma rahustuseks teise testi veel, hCG 145. Kuna kõik muu oli korras, pidingi leppima, et minu rasedusega kaasneb päris suur väsimus 🙂 Ja ma ei jaksanud enam ilma hingeldamata kiirelt kõndida ja koristada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei IBFikad! Millal ja kuidas enne veretesti aru saite, et olete rasedad ???? Ja kas oli üldse erinevust märgata võrreldes tavapärase ovulatsiooni järgse ajaga ????

Ei olnud mingit erinevust. Kodune test 8 pärast siirdamist näitas rasedust. Tegin ka 6 päeva pärast siirdamist, aga siis oli see triip nii õhkõrn, et pigem tundus kujutluse vili olema. Raseduse tunnused pigem tekkisid hiljem ca nädal pärast veretesti (ca 3 nädalat pärast siirdamist). Need siis kerged iiveldushood ja jube suur väsimus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.12 19:43; 28.12 11:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 295 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF november-detsember