Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF November-Detsember 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 225 )

Teema: IVF November-Detsember 2022

Postitas:
Kägu

Kõik IVF-ikad koonduge !

Kasulikud lingid :

Olge head ja tutvustage ka end teema all ! 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutasin eelmisesse teemasse ka, aga siia ka lühitutvustus. Proovime saada teist last, esimene 2a3k. Enne esimest last oli katkemine ja emakaväline, nüüd teist last püüdes samamoodi katkemine ja emakaväline, vereproovidega sai kinnitatud antifosfolipiidsündroom ja uuringutega see, et parem munajuha täiesti umbes.

Septembris alustasin esimese täisringiga, 4. oktoobril oli punktsioon, saadi 15 munarakku, millest viljastus 11 ning siirdamise päevaks 10. oktoobril oli alles 6. Siirdati 1 ja külma jäi 5. See katse igatahes ei õnnestunud, hcg <5 ning kui ravimid ära jätsin, algas üsna kohe veritsus. See tsükkel jääb vahele, järgmisega, mis ilmselt millalgi novembris algab, tuleb FET.

 

Kris

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heip

No nii, mul konsultatsioonis käidud, veri antud. 11ndal tagasi. Esimene laps sündis loomulikul teel, teine ivf (3.katse teine täisring). Külmas on 3 nelja päevast karumõmmit. 🙂 kardan, et veri on kehv ja asi lükkub kaugusteSSE. AGA SENIKS PÖIDLAD PEOS

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

November-Detsember viimane katse, siis külmas pole enam midagi 🙁

Märtsis oli esimene TR ja saadi 13 munarakku, viljastus 10 ja külma sai 5. Esimene värske siirdamine ebaõnnestus, teine katse ravimitega FET õnnestus kuid kahjuks siiski katkes, kolmas katse ravimitega oktoobris ebaõnnestus.

Nüüd novembris proovime naturaalsesse tsükklisse, kuid ilmselt ajastus jälle ei klapi. Eile oli UH ja folliiklid olid 10 ja 11 mm alles. 7.11 uus UH, ilmselt siirdamine peaks olema 14.11, aga kahjuks ma ei viibi sel ajal eestis, ehk veab ja saab veel kuidagi siirdamine teha 15.11, eks näis, mis esmaspäeval räägitakse. Kui seekord  ajad ei klapi siis detsembris ravimitega FET ja proovime kahe mammuga.

 

Chrizzu

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmise kuu teema jätkuks siis: Minul oli 26.10 punktsioon, värsket siirdamist ei tehtud, kuna ühe kasutatud ravimi tõttu ei tohtinud seda teha. Saadi 7 rakku ja sain nüüd teada, et külma läks ainult üks 🙁

See siiratakse siis novembris, kui kõik hästi läheb.

Veits pettunud tunne küll, et nii kasin tulemus, aga üks on siiski parem kui null.

Eelmine täisring, mis toimus 2020, oli tulemus palju parem, rakke saadi rohkem ja õnnestus esimene külmaring. Külma jäi 5 embrüot, millega siis see aasta enne uut täisringi proovisime, aga kõik katsed ebaõnnestusid.

Vanus 33 ja probleem mehepoolne. Endal ka pisut polutsüstilised munasarjad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie käisime eile teisel visiidil ning laupäeval alustan süstimisega, tagasi 11.11 ning loodetavasti jõuame siirdamiseni juba novembri lõpus. Mul natuke oli probleeme kilpnäärme näiduga, mida nüüd selle lisahormooniga kontrolli all hoian, lisaks olid kõik rauanäidud miinimumis, seega võtan lisaks rauasiirupit ka.

Elevus on hinges igatahes.

Infinity

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulen ka teemasse, detsembris meid ootamas teine külmaring.

Meist – N30/M35 – probleem mehepoolselt ja ka mul kahtlus, et ovulatsioonidega muresid. Kuigi hetkel saan ilusti iga kuu enda ovulatsioonid kätte.

Enne tuleb mul veel hüsteroskoopia novembris 🙂 Õnneks narkoosis ja põhjuseks on polüübikahtlus.

Esimene külmaring meil ei õnnestunud(augustis). Lootused on, et hüsteroskoopia lahendab meie mured ja detsembris saame uuele külmaringile! 🙂

Uutele IVFikatele tugevat emotsionaalset tervist! Meil saab juba aasta viljatusravis ning emotsioone on sajaga olnud juba.

 

Ann

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulen ka teemasse, detsembris meid ootamas teine külmaring.

Meist – N30/M35 – probleem mehepoolselt ja ka mul kahtlus, et ovulatsioonidega muresid. Kuigi hetkel saan ilusti iga kuu enda ovulatsioonid kätte.

Enne tuleb mul veel hüsteroskoopia novembris ???? Õnneks narkoosis ja põhjuseks on polüübikahtlus.

Esimene külmaring meil ei õnnestunud(augustis). Lootused on, et hüsteroskoopia lahendab meie mured ja detsembris saame uuele külmaringile! ????

Uutele IVFikatele tugevat emotsionaalset tervist! Meil saab juba aasta viljatusravis ning emotsioone on sajaga olnud juba.

Ann

Me alustasime 2019.. oi siis tulid koroonad ja muud asjaolud…

Niiet, usu, tean kui valus ja vastik see kõik on. Ma olin täiesti käega löönud juba. Lõpuks lasin end nii lõdvaks et jõin end täis. Ja voila järgmine katse õnnestus

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmisel kuul siirdamine ebaõnnestus, sel kuul uuele katsele, külmas 19 veel.Vanus mul 30, mees 34, varasemalt lapsi pole, mehepoolne viljatus.Müsli????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme mehega üritanud juba 4 aastat lapseootele jääda ning kuskil poolteist aastat tagasi oli esimene visiit viljatusarsti juurde. Probleem on mehepoolne, mul kõik korras. Kevadel õnnestus saada kolm blastotsüsti, siirdamine oli külmast, rasedus tekkis, aga hcg tõus oli liiga aeglane/väike ja põhimõtteliselt kohe ka katkes. Kaks jäi külma ning öeldi, et järjekord on kuskil veebruar 2023, sest haigekassa rahastab vähe. Saime aja augustisse teise kliinikusse, et aeg täitsa raisku ei läheks. Seal kaugele ei jõudnud, sest mees hakkas arstide vahet käima ja sai nüüd lõpuks ravimid peale kuna eesnäärme põletik. Õnneks tuli novembri alguses ka eelmisest kliinikust kõne, et haigekassa andis raha juurde ning saame sel aastal juba siirdamise teha. Nüüd ootan päevi, mis peaks hakkama järgmisel nädalal. Arst seekord arvas, et kuna kvaliteet on ikkagi blastodel madal (BC, kevadel oli BB), siis on nõus siirdama kaks. Minu tervis peaks olema piisavalt korras, et kui ka tekib mitmikrasedus, siis minuga on nõus selle riski võtma.

 

Serendipity.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pidi olema siirdamine see kuu, aga tänane UH näitas, et limaskest liiga õhuke ja pole mõtet siirdada. Lükkub jälle kuu edasi. 🙁

Viimane siirdamine oli augustis, mis tundub sada aastat tagasi. Kuidagi ei vea sel korral…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul algas uus tsükkel, täna CD2. Seekord siis külmaring, ilma ravimiteta, 28.11 lähen arstile, aga arst käskis alates 26.11 ovulatsiooniteste teha. Kas ma olen õigesti aru saanud, et külmaringi puhul on nii, et siirdamine toimub ovulatsiooni päev + embrüo vanus? S.t kui mul on külmas 5-päevased embrüod ja ovulatsioon toimub näiteks 27.11, siis siirdamine oleks 02.12?

Kris

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme mehega üritanud juba 4 aastat lapseootele jääda ning kuskil poolteist aastat tagasi oli esimene visiit viljatusarsti juurde. Probleem on mehepoolne, mul kõik korras. Kevadel õnnestus saada kolm blastotsüsti, siirdamine oli külmast, rasedus tekkis, aga hcg tõus oli liiga aeglane/väike ja põhimõtteliselt kohe ka katkes. Kaks jäi külma ning öeldi, et järjekord on kuskil veebruar 2023, sest haigekassa rahastab vähe. Saime aja augustisse teise kliinikusse, et aeg täitsa raisku ei läheks. Seal kaugele ei jõudnud, sest mees hakkas arstide vahet käima ja sai nüüd lõpuks ravimid peale kuna eesnäärme põletik. Õnneks tuli novembri alguses ka eelmisest kliinikust kõne, et haigekassa andis raha juurde ning saame sel aastal juba siirdamise teha. Nüüd ootan päevi, mis peaks hakkama järgmisel nädalal. Arst seekord arvas, et kuna kvaliteet on ikkagi blastodel madal (BC, kevadel oli BB), siis on nõus siirdama kaks. Minu tervis peaks olema piisavalt korras, et kui ka tekib mitmikrasedus, siis minuga on nõus selle riski võtma.

Serendipity.

Haigekassa ei anna keset aastat “raha juurde”. Kõik ravijuhud on teada. St et kliinik pakib kõik ajad täis ega arvesta patsiendi huvidega. “Raha tuleb juurde” kui mõni loobub, läheb mujale vms, et tekib vaba aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme mehega üritanud juba 4 aastat lapseootele jääda ning kuskil poolteist aastat tagasi oli esimene visiit viljatusarsti juurde. Probleem on mehepoolne, mul kõik korras. Kevadel õnnestus saada kolm blastotsüsti, siirdamine oli külmast, rasedus tekkis, aga hcg tõus oli liiga aeglane/väike ja põhimõtteliselt kohe ka katkes. Kaks jäi külma ning öeldi, et järjekord on kuskil veebruar 2023, sest haigekassa rahastab vähe. Saime aja augustisse teise kliinikusse, et aeg täitsa raisku ei läheks. Seal kaugele ei jõudnud, sest mees hakkas arstide vahet käima ja sai nüüd lõpuks ravimid peale kuna eesnäärme põletik. Õnneks tuli novembri alguses ka eelmisest kliinikust kõne, et haigekassa andis raha juurde ning saame sel aastal juba siirdamise teha. Nüüd ootan päevi, mis peaks hakkama järgmisel nädalal. Arst seekord arvas, et kuna kvaliteet on ikkagi blastodel madal (BC, kevadel oli BB), siis on nõus siirdama kaks. Minu tervis peaks olema piisavalt korras, et kui ka tekib mitmikrasedus, siis minuga on nõus selle riski võtma.

Serendipity.

Haigekassa ei anna keset aastat “raha juurde”. Kõik ravijuhud on teada. St et kliinik pakib kõik ajad täis ega arvesta patsiendi huvidega. “Raha tuleb juurde” kui mõni loobub, läheb mujale vms, et tekib vaba aeg.

Siis pidi ikka väga palju inimesi loobuma. Mulle öeldi ka, et Haigekassa andis raha juurde ja ca 10 inimest saab võtta veel see aasta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme mehega üritanud juba 4 aastat lapseootele jääda ning kuskil poolteist aastat tagasi oli esimene visiit viljatusarsti juurde. Probleem on mehepoolne, mul kõik korras. Kevadel õnnestus saada kolm blastotsüsti, siirdamine oli külmast, rasedus tekkis, aga hcg tõus oli liiga aeglane/väike ja põhimõtteliselt kohe ka katkes. Kaks jäi külma ning öeldi, et järjekord on kuskil veebruar 2023, sest haigekassa rahastab vähe. Saime aja augustisse teise kliinikusse, et aeg täitsa raisku ei läheks. Seal kaugele ei jõudnud, sest mees hakkas arstide vahet käima ja sai nüüd lõpuks ravimid peale kuna eesnäärme põletik. Õnneks tuli novembri alguses ka eelmisest kliinikust kõne, et haigekassa andis raha juurde ning saame sel aastal juba siirdamise teha. Nüüd ootan päevi, mis peaks hakkama järgmisel nädalal. Arst seekord arvas, et kuna kvaliteet on ikkagi blastodel madal (BC, kevadel oli BB), siis on nõus siirdama kaks. Minu tervis peaks olema piisavalt korras, et kui ka tekib mitmikrasedus, siis minuga on nõus selle riski võtma.

Serendipity.

Haigekassa ei anna keset aastat “raha juurde”. Kõik ravijuhud on teada. St et kliinik pakib kõik ajad täis ega arvesta patsiendi huvidega. “Raha tuleb juurde” kui mõni loobub, läheb mujale vms, et tekib vaba aeg.

Siis pidi ikka väga palju inimesi loobuma. Mulle öeldi ka, et Haigekassa andis raha juurde ja ca 10 inimest saab võtta veel see aasta.

Sulle võib öelda mida iganes. Aga haigekassa nõukogu ei hskka keset aastat haigekassa eelarvet muutma, et kliinikule X 10 ravijuhtu juurde anda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme mehega üritanud juba 4 aastat lapseootele jääda ning kuskil poolteist aastat tagasi oli esimene visiit viljatusarsti juurde. Probleem on mehepoolne, mul kõik korras. Kevadel õnnestus saada kolm blastotsüsti, siirdamine oli külmast, rasedus tekkis, aga hcg tõus oli liiga aeglane/väike ja põhimõtteliselt kohe ka katkes. Kaks jäi külma ning öeldi, et järjekord on kuskil veebruar 2023, sest haigekassa rahastab vähe. Saime aja augustisse teise kliinikusse, et aeg täitsa raisku ei läheks. Seal kaugele ei jõudnud, sest mees hakkas arstide vahet käima ja sai nüüd lõpuks ravimid peale kuna eesnäärme põletik. Õnneks tuli novembri alguses ka eelmisest kliinikust kõne, et haigekassa andis raha juurde ning saame sel aastal juba siirdamise teha. Nüüd ootan päevi, mis peaks hakkama järgmisel nädalal. Arst seekord arvas, et kuna kvaliteet on ikkagi blastodel madal (BC, kevadel oli BB), siis on nõus siirdama kaks. Minu tervis peaks olema piisavalt korras, et kui ka tekib mitmikrasedus, siis minuga on nõus selle riski võtma.

Serendipity.

Haigekassa ei anna keset aastat “raha juurde”. Kõik ravijuhud on teada. St et kliinik pakib kõik ajad täis ega arvesta patsiendi huvidega. “Raha tuleb juurde” kui mõni loobub, läheb mujale vms, et tekib vaba aeg.

Siis pidi ikka väga palju inimesi loobuma. Mulle öeldi ka, et Haigekassa andis raha juurde ja ca 10 inimest saab võtta veel see aasta.

Sulle võib öelda mida iganes. Aga haigekassa nõukogu ei hskka keset aastat haigekassa eelarvet muutma, et kliinikule X 10 ravijuhtu juurde anda.

Ja miks arst peaks muidu midagi taolist ütlema? Et muidu tunnen end halvasti, sest keegi teine loobus? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme mehega üritanud juba 4 aastat lapseootele jääda ning kuskil poolteist aastat tagasi oli esimene visiit viljatusarsti juurde. Probleem on mehepoolne, mul kõik korras. Kevadel õnnestus saada kolm blastotsüsti, siirdamine oli külmast, rasedus tekkis, aga hcg tõus oli liiga aeglane/väike ja põhimõtteliselt kohe ka katkes. Kaks jäi külma ning öeldi, et järjekord on kuskil veebruar 2023, sest haigekassa rahastab vähe. Saime aja augustisse teise kliinikusse, et aeg täitsa raisku ei läheks. Seal kaugele ei jõudnud, sest mees hakkas arstide vahet käima ja sai nüüd lõpuks ravimid peale kuna eesnäärme põletik. Õnneks tuli novembri alguses ka eelmisest kliinikust kõne, et haigekassa andis raha juurde ning saame sel aastal juba siirdamise teha. Nüüd ootan päevi, mis peaks hakkama järgmisel nädalal. Arst seekord arvas, et kuna kvaliteet on ikkagi blastodel madal (BC, kevadel oli BB), siis on nõus siirdama kaks. Minu tervis peaks olema piisavalt korras, et kui ka tekib mitmikrasedus, siis minuga on nõus selle riski võtma.

Serendipity.

Haigekassa ei anna keset aastat “raha juurde”. Kõik ravijuhud on teada. St et kliinik pakib kõik ajad täis ega arvesta patsiendi huvidega. “Raha tuleb juurde” kui mõni loobub, läheb mujale vms, et tekib vaba aeg.

Siis pidi ikka väga palju inimesi loobuma. Mulle öeldi ka, et Haigekassa andis raha juurde ja ca 10 inimest saab võtta veel see aasta.

Sulle võib öelda mida iganes. Aga haigekassa nõukogu ei hskka keset aastat haigekassa eelarvet muutma, et kliinikule X 10 ravijuhtu juurde anda.

Ja miks arst peaks muidu midagi taolist ütlema? Et muidu tunnen end halvasti, sest keegi teine loobus? ????

Mulle öeldi, et haigekassa andis raha juurde ning see vaja aasta lõpuks ära kulutada. Arst, kes seda rääkis, tundus vähemasti ise seda uskuvat küll.

Samas ei mõista hetkel, milles mure seisneb, mulle ei ole oluline, mis põhjusel mulle nüüd aega pakuti vaid, et seda tehti ja ma ei pea veel 3-4 kuud ootama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks nad andsid juurde, sest see aasta ja järgmine on sündivus neg ning püüavad seda parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käisin eile punktsioonil ja esmaspäeval ootab ees elu esimene embrüo siirdamine. Emotsioonid käivad seinast seina ja ootan suure elevuse-ärevusega seda hetke, mil saan juba testi teha.

Infinity

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul algas uus tsükkel, täna CD2. Seekord siis külmaring, ilma ravimiteta, 28.11 lähen arstile, aga arst käskis alates 26.11 ovulatsiooniteste teha. Kas ma olen õigesti aru saanud, et külmaringi puhul on nii, et siirdamine toimub ovulatsiooni päev + embrüo vanus? S.t kui mul on külmas 5-päevased embrüod ja ovulatsioon toimub näiteks 27.11, siis siirdamine oleks 02.12?

Kris

Jah, peaks nii olema küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme mehega üritanud juba 4 aastat lapseootele jääda ning kuskil poolteist aastat tagasi oli esimene visiit viljatusarsti juurde. Probleem on mehepoolne, mul kõik korras. Kevadel õnnestus saada kolm blastotsüsti, siirdamine oli külmast, rasedus tekkis, aga hcg tõus oli liiga aeglane/väike ja põhimõtteliselt kohe ka katkes. Kaks jäi külma ning öeldi, et järjekord on kuskil veebruar 2023, sest haigekassa rahastab vähe. Saime aja augustisse teise kliinikusse, et aeg täitsa raisku ei läheks. Seal kaugele ei jõudnud, sest mees hakkas arstide vahet käima ja sai nüüd lõpuks ravimid peale kuna eesnäärme põletik. Õnneks tuli novembri alguses ka eelmisest kliinikust kõne, et haigekassa andis raha juurde ning saame sel aastal juba siirdamise teha. Nüüd ootan päevi, mis peaks hakkama järgmisel nädalal. Arst seekord arvas, et kuna kvaliteet on ikkagi blastodel madal (BC, kevadel oli BB), siis on nõus siirdama kaks. Minu tervis peaks olema piisavalt korras, et kui ka tekib mitmikrasedus, siis minuga on nõus selle riski võtma.

Serendipity.

Haigekassa ei anna keset aastat “raha juurde”. Kõik ravijuhud on teada. St et kliinik pakib kõik ajad täis ega arvesta patsiendi huvidega. “Raha tuleb juurde” kui mõni loobub, läheb mujale vms, et tekib vaba aeg.

Siis pidi ikka väga palju inimesi loobuma. Mulle öeldi ka, et Haigekassa andis raha juurde ja ca 10 inimest saab võtta veel see aasta.

Sulle võib öelda mida iganes. Aga haigekassa nõukogu ei hskka keset aastat haigekassa eelarvet muutma, et kliinikule X 10 ravijuhtu juurde anda.

Ja miks arst peaks muidu midagi taolist ütlema? Et muidu tunnen end halvasti, sest keegi teine loobus? ????

Mulle öeldi, et haigekassa andis raha juurde ning see vaja aasta lõpuks ära kulutada. Arst, kes seda rääkis, tundus vähemasti ise seda uskuvat küll.

Samas ei mõista hetkel, milles mure seisneb, mulle ei ole oluline, mis põhjusel mulle nüüd aega pakuti vaid, et seda tehti ja ma ei pea veel 3-4 kuud ootama.

Hmm. Huvitav. Äkki tõesti saadi raha juurde. Mulle ütles arst 2 kuud tagasi, et järjekord on veebruaris. Aga siis mind järjekorda panna ei saanud. Nüüd sain järjekorda ja järjekord on jaanuaris. Järelikult on tõesti midagi muutunud. Tore, et peab vähem ootama. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi ITK järjekorra kohta ka midagi teab või mis kliinikust jutt? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul hakkab ka alates tänasest uus IVF teekond. Mul on varasemalt 2 last, esimene loomulik rasestumine ja teine peale mõlema munajuha eemaldamist IVF teel.

Eelmisel korral 2019 aastal saadi päris palju munarakke, äkki 18 vms, neist viljastusid u 8, kuid kvaliteet oli kehvapoolne. Siirdati üks ning katse õnnestus kohe esimesel korral, kuid külma ei jõudnud paraku mitte ühtegi. Seega nüüd uut last planeerides, alustame otsast pihta täisringiga. Kuna meil peamine probleem ongi vaid munajuhade puudumine ja ülejäänud näitajad on pigem head, mehel väga head, siis mu lootused on taaskord kõrged, kuid mõistusega saan muidugi aru, et see ei pruugi nii kergelt minna nagu eelmisel korral.

Toimetan ITKs ja järjekorda pole olnud. Kohe järgmise tsükliga peale arstivisiiti ei saanud süstima hakata, sest pidin enne ühe antibiootikumi kuuri läbi tegema, aga ülejärgmise tsükliga saime alustada.

V.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul nüüd oli Reedel ovitrelle, tuleval Reedel uus siirdamine.Tegutsen itk, ebaõnnestunud katse oli Septembris.Müsli????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on juba homme esimene siirdamine ja emotsioonid on nagu ekstra kurvidega ameerika raudtee. Mõnel hetkel on hinges suur rõõm ja elevus ja usk, et kõik läheb hästi, järgmisel hetkel on igasugused hirmud ja ebakindlused. Võtan vitamiine (mille puudus muk oli) ja rauda, jälgin rohkem toitumist, liigun, püüan olla rahulik ja mõelda vaid häid mõtteid, kuid vahepeal on nii kuradima raske end positiivseks sundida. Need, kellel on olnud õnnestunud katsed, kuidas te olete selle pingega toime tulnud? Mida te olete võrreldes ebaõnnestunud katsetega teistmoodi teinud?

Infinity

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

 

Liitun ka teiega ja hoian silma peal juba nädalaid ivf perekooli foorumil.

Endal nüüd täna UH ja 8 päeva Gonalit süstinud + 2 hommikut Cetrodite.

Eks täna selgub kuidas ravimid töötavad.

Keegi veel sõidab paarsada km selleks?

Pärnust Tartusse minek ja mõnna lumi maha tulnud täpselt selleks ????

Minust ka siis veits –

Mehega mõlemad 29, mees korras, minul munajuhadega äpardused. Eelnevalt mul üks 12 poisslaps ja nüüd siis esimene täisring. Arstide vahelt ~2a käidud ja nüüd siis jõudnud siiski sinnani, et ise ikka vast ei jää. No pigem kindlasti, sest pole tegelikult vahendeid kasutanud juba oma 6 aastat ????

Mehel lapsi pole. Ehk ikka läheb õnneks ja tuleb meie tibuke (ehk ka esimesel korral) kuigi olen aru saanud, et lootma peab, aga mitte üleliia, seega proovin mitte üleliia mõelda ja olla lihtsalt positiivne ????

 

Päikest kõigile ????

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul pidi olema siirdamine see kuu, aga tänane UH näitas, et limaskest liiga õhuke ja pole mõtet siirdada. Lükkub jälle kuu edasi. ????

Viimane siirdamine oli augustis, mis tundub sada aastat tagasi. Kuidagi ei vea sel korral…

Käin ikka vanast harjumusest siin kaasa elamas ja sinu postitus jäi silma. Mul oli aastaid õhukese linaskestaga mure. Arstid muudkui keerasid ravimeid peale. Siirdamise ajaks vb 6-7mm ehk sai kätte. Samas ühtegi embrüot ei pesastunud ja mida rohkem hormoone võtta, siis päevade veri muutus tumedamaks ja paksuks siirupiks.
Võtsin paar kuud vabaks ja ei võtnud mitte midagi. Läksin hoopis enda enesetunde jaoks massaaži ja nõelravisse. Teine kuu/tsükkel tegin BeReady ja kuigi proovi võtmise päeval oli limaskest ainult 5mm, siis sai materjali ja vastus oli, et 100% retseptiivne. Kolmas kuu olin veel oma keha hellitanud ja ei võtnud mingeid ravimeid. Siirdamise ajaks limaskest u 8-9mm!!! Edasi võtsin Duphaston’t puht igaks juhuks (nagu arst seda ütles).
Peale 3e aastat kannatusi tekkis esimene rasedus ja hetkel 15 nädalat.

Ehk siis….isegi kui on õhuke, siis uuri ja survesta. Massaaž ja nõelravi mõjuvad hingele hästi ja vb ehk oli nendest abi. Ise tundsin, et verevarustus nt ka jalgades oli parem…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul pidi olema siirdamine see kuu, aga tänane UH näitas, et limaskest liiga õhuke ja pole mõtet siirdada. Lükkub jälle kuu edasi. ????

Viimane siirdamine oli augustis, mis tundub sada aastat tagasi. Kuidagi ei vea sel korral…

Käin ikka vanast harjumusest siin kaasa elamas ja sinu postitus jäi silma. Mul oli aastaid õhukese linaskestaga mure. Arstid muudkui keerasid ravimeid peale. Siirdamise ajaks vb 6-7mm ehk sai kätte. Samas ühtegi embrüot ei pesastunud ja mida rohkem hormoone võtta, siis päevade veri muutus tumedamaks ja paksuks siirupiks.

Võtsin paar kuud vabaks ja ei võtnud mitte midagi. Läksin hoopis enda enesetunde jaoks massaaži ja nõelravisse. Teine kuu/tsükkel tegin BeReady ja kuigi proovi võtmise päeval oli limaskest ainult 5mm, siis sai materjali ja vastus oli, et 100% retseptiivne. Kolmas kuu olin veel oma keha hellitanud ja ei võtnud mingeid ravimeid. Siirdamise ajaks limaskest u 8-9mm!!! Edasi võtsin Duphaston’t puht igaks juhuks (nagu arst seda ütles).

Peale 3e aastat kannatusi tekkis esimene rasedus ja hetkel 15 nädalat.

Ehk siis….isegi kui on õhuke, siis uuri ja survesta. Massaaž ja nõelravi mõjuvad hingele hästi ja vb ehk oli nendest abi. Ise tundsin, et verevarustus nt ka jalgades oli parem…

Ma arvan, et mul oli limaskest õhuke, kuna võtsin Proverat ja punktsioonist ei olnud piisavalt aega möödas… muidu on limaskest alati olnud loomulikult siirdamiseks sobiv, ei ole varem ravimeid pidanud võtma. Aga järgmiseks korraks määras arst siiski estrofemi igaks juhuks… millal iganes siis see järgmine kord on. Ise arvan, et detsember jääb jälle vahele, kuna siirdamise aeg jääks täpselt pühade peale, kui just tsükkel mingeid trikke ei tee :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on juba homme esimene siirdamine ja emotsioonid on nagu ekstra kurvidega ameerika raudtee. Mõnel hetkel on hinges suur rõõm ja elevus ja usk, et kõik läheb hästi, järgmisel hetkel on igasugused hirmud ja ebakindlused. Võtan vitamiine (mille puudus muk oli) ja rauda, jälgin rohkem toitumist, liigun, püüan olla rahulik ja mõelda vaid häid mõtteid, kuid vahepeal on nii kuradima raske end positiivseks sundida. Need, kellel on olnud õnnestunud katsed, kuidas te olete selle pingega toime tulnud? Mida te olete võrreldes ebaõnnestunud katsetega teistmoodi teinud?

Infinity

Kuidas läks ja kuidas praegu emotsioonid? Kas midagi läks külma ka? Mul oli punktsioon päev varem kui sul, aga mul jääb hüperi ohu tõttu üks tsükkel vahele ja proovime siis loomulikku tsüklisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Liitun ka teiega ja hoian silma peal juba nädalaid ivf perekooli foorumil.

Endal nüüd täna UH ja 8 päeva Gonalit süstinud + 2 hommikut Cetrodite.

Eks täna selgub kuidas ravimid töötavad.

Keegi veel sõidab paarsada km selleks?

Pärnust Tartusse minek ja mõnna lumi maha tulnud täpselt selleks ????

Minust ka siis veits –

Mehega mõlemad 29, mees korras, minul munajuhadega äpardused. Eelnevalt mul üks 12 poisslaps ja nüüd siis esimene täisring. Arstide vahelt ~2a käidud ja nüüd siis jõudnud siiski sinnani, et ise ikka vast ei jää. No pigem kindlasti, sest pole tegelikult vahendeid kasutanud juba oma 6 aastat ????

Mehel lapsi pole. Ehk ikka läheb õnneks ja tuleb meie tibuke (ehk ka esimesel korral) kuigi olen aru saanud, et lootma peab, aga mitte üleliia, seega proovin mitte üleliia mõelda ja olla lihtsalt positiivne ????

Päikest kõigile ????

Mina sõidan ka üle 200 km (üks ots), et arsti juurde saada. Eks ta tüütu on, et mitu korda nädalas terve päev maha sõita selleks, et 15-20 min protseduure teha, aga loodetavasti on see seda väärt.

Tänaseks 6 päeva Gonalit süstitud ja homme ongi jälle teekond Tallinnasse ultraheliks, analüüsideks ja edasiseks plaani pidamiseks.

Enesetunne on hea, ehkki kõht on suhteliselt puhitunud ja nahk torkejälgi täis. Ootusärveus on ka väga suur.

V.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 225 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF November-Detsember 2022