Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF November-Detsember 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 225 )

Teema: IVF November-Detsember 2022

Postitas:
Kägu

Minul tänane kodune test (6 päeva pärast siirdamist) negatiivne. Aga annan endale ka aru, et vara veel testimiseks. Eile õhtul jäi paberile hästi natuke tumepruuni verd, loodetavasti on märk edukast pesastumisest 🙂

Kris

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna sai UH-s käidud, kõik oli ilus ja siirdamine 15.12 🙂

 

Chrizzu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie reedene visiit NovaVitasse oli väga informatiivne ning jäi kokkulepe, et väikese jääkaru siirdame ikka ITKs ja kui see ka ei õnnestu, siis jätkame NovaVitas. Need päevad, mis nädalavahetusel saabusid, OMG!!!! Mul oli tunne, et mu emakas ja munasarjad lihtsalt lahkuvad mu kehast. Nüüd püüan taastuda kõigest sellest, et jaanuariks oleksin paremas füüsilises ja vaimses vormis ning aasta algaks positiivselt.

Infinity

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli samuti täna ultraheli. Siirdamine toimub 12.12. Seekord üritame progesterooni süstidega paremat tulemust saada kui kevadel. Kui peaks nüüd õnnestuma, siis oleks uudis hea jõulukingitus meile…

Serendipity.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli ka täna ultraheli ja 14.12 plaanis siirdamine. Olen sellel teekonnal olnud juba alates 2019 aastast ja lõpuks jõuan esimese siirdamiseni, see tegi nii õnnelikuks.

Jõuluime peab juhtuma ja triibud peame testile saama 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, minul ametlik testipäev, kui sain õigesti aru, et pean lihtsalt kodus ise testima. Igatahes on test negatiivne. Päevi samas ka veel pole. Fet ootaks ees siis ilmselt jaanuaris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

olen uus IVFikas.

1.28, rasestuda proovinud 2 aastat. Konkreetselt ei teagi, viljatuse põhjus teadmata, mehel kõik korras.

kas kellegil on olnud stimulatsiooni käigus lõpus “lõhki minemise” tunne? Punktsioon on ülehomme, aga raske on olla ja veidi hirmutav..

Myy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

olen uus IVFikas.

1.28, rasestuda proovinud 2 aastat. Konkreetselt ei teagi, viljatuse põhjus teadmata, mehel kõik korras.

kas kellegil on olnud stimulatsiooni käigus lõpus “lõhki minemise” tunne? Punktsioon on ülehomme, aga raske on olla ja veidi hirmutav..

Myy

Minul oli paar päeva enne punktsiooni selline tunne, et mu alakeha lõhkeb. Eks oli ka põhjust, sest saadi 37 munarakku, millest külma läks 7. Arst kohe ütles, et ei hakka siirdamist otsa tegema. Tarbisin pärast väga palju vedelikku ja välismaa foorumitest leitud soovituse järgi ka spordijooki. Mina olin ikka peale punktsiooni 5 päeva haiguslehel, istuv töö ja istuda oli väga ebameeldiv.

Mul pcos ka, see mõjutas ka ning kuna esimesel korral organism ravimitele üldse ei reageerinud siis olid sellel korral päris suured ravimi kogused.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

olen uus IVFikas.

1.28, rasestuda proovinud 2 aastat. Konkreetselt ei teagi, viljatuse põhjus teadmata, mehel kõik korras.

kas kellegil on olnud stimulatsiooni käigus lõpus “lõhki minemise” tunne? Punktsioon on ülehomme, aga raske on olla ja veidi hirmutav..

Myy

Minul oli ka lõpp väga raske. Kõige hullem oli peale viimast stimuleerivat süsti, siis võtsin ka ühe paracetamoli, sest lihtsalt ei saanud magada. Mul tekkis vahepeal lausa hirm, et äkki munasari lõhkeb, aga õnneks andis valu järgi. Kõht oli kogu aeg täis, süüa üldse ei tahtnud. Mul oli ka folliikuleid rohkem ja hüperi oht. Ma lugesin kuskilt, et stimuleerimise ajal võivad munasarjad kasvada apelsinisuuruseks, tavaolekus on ploomisuurused ehk kõhus tekkis ilmselt korralik ruumipuudus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh vastuse eest! 🙂

hetkel tundub, et hakkab valu järgi andma, täna veel viimane süst diphereline. Mul oli samuti UHs folliikleid kokku 30 ringi ja täna hetkeks tekkis paanika. Füüsilist tööd arvesse võttes võtsin haiguslehe ning ilmselt stimulatsiooni lõpuks oli koormus liiga suur.
Myy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu siirdamine lükkus edasi, nagu arvasingi. Oleks jäänud aastavahetuse kanti ja siis pean hoopis järgmine kuu ühendust võtma. Jälle oodata… veebruaris siis lootust siirdamiseks.

Kogu. Aeg. Lihtsalt. Oota.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina püüan siis oma 3e ainukest rakukest kätte saada neljapäev. Plaanin siirdamist esmaspäev, kui on mida siirdada…. aga püüan olla positiivne – vaja ju ainult 1e kuldmuna.

 

Tupsik81

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eile käisin siirdamisel. Kahest sulas edukalt üles vaid üks. Eks kvaliteeti vaadates ning lugedes internetist selle kohta, siis kehv tõenäosus, et seekord õnnestub. Samas mul seekord sisemiselt kuidagi teine tunne kui kevadel, siis ma justkui valmistusin ebaõnnestumiseks, nüüd miskipärast tugev usk, et läheb õnneks.

Külmas rohkem midagi pole.

 

Serendipity.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tulin just siirdamiselt. Esimene siirdamine kuigi teekond on olnud juba üle 2 aasta.

Rakuke sulas kenasti üles ja oli väga hea kvaliteediga. Külma jäi veel 6.

Veretest 28.12 kui enne päevad ei hakka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli täna punktsioon. Saadi 22 rakukest. Sel korral ei siirdata vaid jaanuaris oma tsüklisse, sain aru, et hüperi oht.
Üllatavalt valus on ja valus kõndida, võtsin juba 2x paracetamoli.

myy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul punkteeriti 22 folliikulit ja saadi 12 munarakku. Neist viljastus ainult 1, aga tundub, et sellest piisas! Täna, 8 päeva peale 5-päevase siirdamist, on kodusel testil õrn teine triip. Veretest uuel nädalal.

Täna aga olen täitsa haige- 38,5 palavik ja nii halb on olla. Eelmisel nädalal oli ka üks taoline haigushoog, aga see mõõdus kergemini. Enne seda pole ammu haige olnud. Loodan, et pisike ei lase end sellest häirida ja on kaitstult oma pesas.

V.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul punkteeriti 22 folliikulit ja saadi 12 munarakku. Neist viljastus ainult 1, aga tundub, et sellest piisas! Täna, 8 päeva peale 5-päevase siirdamist, on kodusel testil õrn teine triip. Veretest uuel nädalal.

Täna aga olen täitsa haige- 38,5 palavik ja nii halb on olla. Eelmisel nädalal oli ka üks taoline haigushoog, aga see mõõdus kergemini. Enne seda pole ammu haige olnud. Loodan, et pisike ei lase end sellest häirida ja on kaitstult oma pesas.

V.

Kas siirdamine läks samasse tsüklisse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul punkteeriti 22 folliikulit ja saadi 12 munarakku. Neist viljastus ainult 1, aga tundub, et sellest piisas! Täna, 8 päeva peale 5-päevase siirdamist, on kodusel testil õrn teine triip. Veretest uuel nädalal.

Täna aga olen täitsa haige- 38,5 palavik ja nii halb on olla. Eelmisel nädalal oli ka üks taoline haigushoog, aga see mõõdus kergemini. Enne seda pole ammu haige olnud. Loodan, et pisike ei lase end sellest häirida ja on kaitstult oma pesas.

V.

Kas siirdamine läks samasse tsüklisse?

Jah

V.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jagage kogemusi, kuidas peale punktsiooni oli enesetunne esimesel kahel päeval? Mul on suruv tunne paremal, kõht on endiselt punnis, kaal on langenud vaid 100g. Overthinking????.

Nii hea meel nende üle, kel juba siirdamine tehtud ja hoian pöidlaid.????

myy

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jagage kogemusi, kuidas peale punktsiooni oli enesetunne esimesel kahel päeval? Mul on suruv tunne paremal, kõht on endiselt punnis, kaal on langenud vaid 100g. Overthinking????.

Nii hea meel nende üle, kel juba siirdamine tehtud ja hoian pöidlaid.????

myy

Minul oli nii, et punktsiooni päeva õhtu oli kõige raskem, siis võtsin ka valuvaigisteid, aga mitte nii palju nagu arst soovitas ???? 1.ja 2. punktsioonijärgsed päevad olid väga sarnased, oli parem kui punktsiooni päeva enesetunne ja valuvaigistit ei vajanud, aga ikka väga ebameeldiv. Tekkis ka mure juba, et miks 2 päevaga paremaks pole läinud. Alates 3. päevast läks minul oluliselt paremaks ja sain vaikselt jalutama hakata. Mul punkteeriti ka ca 30 folliikulit, ilmselt seetõttu ei taastunud ka nii kiirelt, kui siin osad.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei triibiks siin

Käisin siirdamisel, no3st jäi elama vaid 1 ja see ka kehvakene 4cb palvetame. Progesterooni näit madal seda pean lisaks juurde süstima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jagage kogemusi, kuidas peale punktsiooni oli enesetunne esimesel kahel päeval? Mul on suruv tunne paremal, kõht on endiselt punnis, kaal on langenud vaid 100g. Overthinking????.

Nii hea meel nende üle, kel juba siirdamine tehtud ja hoian pöidlaid.????

myy

Minul oli nii, et punktsiooni päeva õhtu oli kõige raskem, siis võtsin ka valuvaigisteid, aga mitte nii palju nagu arst soovitas ???? 1.ja 2. punktsioonijärgsed päevad olid väga sarnased, oli parem kui punktsiooni päeva enesetunne ja valuvaigistit ei vajanud, aga ikka väga ebameeldiv. Tekkis ka mure juba, et miks 2 päevaga paremaks pole läinud. Alates 3. päevast läks minul oluliselt paremaks ja sain vaikselt jalutama hakata. Mul punkteeriti ka ca 30 folliikulit, ilmselt seetõttu ei taastunud ka nii kiirelt, kui siin osad.

Kas kaal ka tõusis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kaal ka tõusis?

[/quote]
Ma kaalusin end see päev, kui süstimisega alustasin ja uuesti vist siis, kui ca nädal oli punktsioonist möödas. Kokkuvõttes mul kaal langes, kuna koguseliselt sõin vähem, sest lihtsalt ei mahtunud. Ilmselt kaotasin lihasmassi ka, sest trennipaus tuli kokku peaaegu kuu aega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on küsimus neile, kellel pole pärast punktsiooni samas tsüklis siirdamist olnud. Mul oli novembris punktsioon, üks tsükkel jääb vahele ning jaanuaris tuleb esimene FET. Kui arstiga arvestasime, mis ajal see enam-vähem toimuda võiks, arvestas ta, et tsükkel on kohe sama, mis enne. Mulle praegu vooluse järgi tundub aga, et OV on umbes nädal hiljem tavapärasest ja see tsükkel venib pikaks. On kellelgi veel nii olnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on küsimus neile, kellel pole pärast punktsiooni samas tsüklis siirdamist olnud. Mul oli novembris punktsioon, üks tsükkel jääb vahele ning jaanuaris tuleb esimene FET. Kui arstiga arvestasime, mis ajal see enam-vähem toimuda võiks, arvestas ta, et tsükkel on kohe sama, mis enne. Mulle praegu vooluse järgi tundub aga, et OV on umbes nädal hiljem tavapärasest ja see tsükkel venib pikaks. On kellelgi veel nii olnud?

Minul nihkus nädal. Olen kuulnud et päris paljudel on nii.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on küsimus neile, kellel pole pärast punktsiooni samas tsüklis siirdamist olnud. Mul oli novembris punktsioon, üks tsükkel jääb vahele ning jaanuaris tuleb esimene FET. Kui arstiga arvestasime, mis ajal see enam-vähem toimuda võiks, arvestas ta, et tsükkel on kohe sama, mis enne. Mulle praegu vooluse järgi tundub aga, et OV on umbes nädal hiljem tavapärasest ja see tsükkel venib pikaks. On kellelgi veel nii olnud?

 

Minul oli samamoodi, järgmine tsükkel pärast punktsiooni hilines nädala.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on küsimus neile, kellel pole pärast punktsiooni samas tsüklis siirdamist olnud. Mul oli novembris punktsioon, üks tsükkel jääb vahele ning jaanuaris tuleb esimene FET. Kui arstiga arvestasime, mis ajal see enam-vähem toimuda võiks, arvestas ta, et tsükkel on kohe sama, mis enne. Mulle praegu vooluse järgi tundub aga, et OV on umbes nädal hiljem tavapärasest ja see tsükkel venib pikaks. On kellelgi veel nii olnud?

Minul oli samamoodi, järgmine tsükkel pärast punktsiooni hilines nädala.

Minul oli vastupidi, 5 päeva peale punktsiooni hakkasid päevad, nädal varem kui muidu.

Serendipity.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on küsimus neile, kellel pole pärast punktsiooni samas tsüklis siirdamist olnud. Mul oli novembris punktsioon, üks tsükkel jääb vahele ning jaanuaris tuleb esimene FET. Kui arstiga arvestasime, mis ajal see enam-vähem toimuda võiks, arvestas ta, et tsükkel on kohe sama, mis enne. Mulle praegu vooluse järgi tundub aga, et OV on umbes nädal hiljem tavapärasest ja see tsükkel venib pikaks. On kellelgi veel nii olnud?

Minul oli samamoodi, järgmine tsükkel pärast punktsiooni hilines nädala.

Minul oli vastupidi, 5 päeva peale punktsiooni hakkasid päevad, nädal varem kui muidu.

Serendipity.

Küsimus ei olnud peale punktsiooni päevade kohta vaid järgmistest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi kellel varasem siirdamine õnnestunud jagaks millised sümptomid tekkisid?

 

Minul kolmapäeval oli siirdamine ja eile/täna ikka korralikult annab tunda alakõhus, kord torgib ühel pool ja siis teisel pool, rinnad ka valusad. Kuna mul varem pole kunagi siirdamist olnud ega rasedust siis tundub põnev teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi kellel varasem siirdamine õnnestunud jagaks millised sümptomid tekkisid?

Minul kolmapäeval oli siirdamine ja eile/täna ikka korralikult annab tunda alakõhus, kord torgib ühel pool ja siis teisel pool, rinnad ka valusad. Kuna mul varem pole kunagi siirdamist olnud ega rasedust siis tundub põnev teada.

Õnnestunud katsel polnud ühtegi tunnust. Ebaõnnestunud katsel alaselg jubedalt valutas. Eks oleneb inimesest. Ja neid alakõhu torkeid vôib vabalt tekitada progesteroon.

Mul oli neljapäeval siirdamine, seekord olen täheldanud, et juba väsimus on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 225 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF November-Detsember 2022