Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF November-Detsember 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 225 )

Teema: IVF November-Detsember 2022

Postitas:
Kägu

Minu päev võttis ootamatu pöörde. Olen viimased 4 tundi veetnud ITK naistekliiniku erakorralises. Nimelt hakkas täna kõht päris tugevalt valutama, mõtlesin et ehk lihtsalt mingi venimisvalu vms..õhtuks läks järjest tugevamaks, pea käis veits ringi ja no siis tekkis veritsus, mitte määrimine vaid ikka nagu punane veritsus. Sõitsin siis EMO-sse, kuna see kõhuvalu oli nii meeletu..üldiselt ma talun valu hästi. Sain siis mingi tunni pärast ämmaka juurde kes võttis anamneesi ja kuna tuli rasedaid ja sünnitajaid vahele siis lihtsalt ootasin kabinetis. Lõpuks kui minuga räägitud sai suunas ootama, et siis arst teeb ultraheli ja kui sealt püsti tõusin siis teadsin, et nüüd on kõik. Läksin vetsu ja tulid sellised vereklombid, et omg..ootasin edasi umbes tunni ja kui arsti kabineti jõudsin siis lihtsalt veri nirises mööda jalgu, püksid olid verised ja põrand oli verine.

Ultrahelis polnud midagi enam näha, aga Hcg oli teinud korraliku tõusu nagu peab. Kuna põletikuanalüüs oli veits tõusnud siis nüüd arst pidi kolleegiga arutama kas vajalik antibiootikumravi või mitte. Kuna arst sünnitusel siis ootan endiselt.

Nii kurb lihtsalt, lootsin et õnnestub ????

Nii kahju… ????

Kas ei ole üldse lootust, et tegelikult kõik korras? Äkki verejooks takistab nägemist? Äkki kui verejooks taandub, siis uuesti kontrollida paari päeva pärast?

Minul olid ka ikka jõhkrad klombid… Minul aga hcg ei testitud.

Serendipity.

Vaatas põhjalikult ja kahjuks jah, ei olnud mitte midagi näha.

Väga kahju ???? see on koht, kus ei saa väga lohutada ka…

Kuna põletikunäitaja oli kõrgel, siis ilmselt saadavad Sind veelkord kontrolli. Ma kevadel ei jõudnud rasedusega küll kaugele, aga käisin hcg mõõtmas kuniks see nulli läks ning tehti ka ultraheli kontrolliks. Emotsionaalselt mõjus see mulle hullemini kui oleks varem arvanud, aga aeg aitab ning siis saab juba uuele katsetusele mõelda.

Loodan, et Sul on toetav mees kõrval…

ja anna ikka märku, kuidas taastumine.

Serendipity.

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu päev võttis ootamatu pöörde. Olen viimased 4 tundi veetnud ITK naistekliiniku erakorralises. Nimelt hakkas täna kõht päris tugevalt valutama, mõtlesin et ehk lihtsalt mingi venimisvalu vms..õhtuks läks järjest tugevamaks, pea käis veits ringi ja no siis tekkis veritsus, mitte määrimine vaid ikka nagu punane veritsus. Sõitsin siis EMO-sse, kuna see kõhuvalu oli nii meeletu..üldiselt ma talun valu hästi. Sain siis mingi tunni pärast ämmaka juurde kes võttis anamneesi ja kuna tuli rasedaid ja sünnitajaid vahele siis lihtsalt ootasin kabinetis. Lõpuks kui minuga räägitud sai suunas ootama, et siis arst teeb ultraheli ja kui sealt püsti tõusin siis teadsin, et nüüd on kõik. Läksin vetsu ja tulid sellised vereklombid, et omg..ootasin edasi umbes tunni ja kui arsti kabineti jõudsin siis lihtsalt veri nirises mööda jalgu, püksid olid verised ja põrand oli verine.

Ultrahelis polnud midagi enam näha, aga Hcg oli teinud korraliku tõusu nagu peab. Kuna põletikuanalüüs oli veits tõusnud siis nüüd arst pidi kolleegiga arutama kas vajalik antibiootikumravi või mitte. Kuna arst sünnitusel siis ootan endiselt.

Nii kurb lihtsalt, lootsin et õnnestub ????

Tean mida sa tunned ????

Ka minu rasedus katkes laupäeva öösel ????

Chrizzu

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Triibiks teatab, et tema teekond selleks korraks läbi

Hirm sai kinnitust ja uh tuvastas vaid tühja lootekoti. Sain koheselt ka tableti ja ülehomme haiglasse.

Uuele katsele saaks alles aprillis. Kui ma selleks valmis olen

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, mis siin nüüd lahti läks ???? aasta lõpus tuli nii palju positiivseid uudiseid ja nüüd siis nii. Palju jõudu kõigile sellega toimetulemiseks!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ääretult kurvad lood siin eespool.. soovin samuti kiiret taastumist kõigile!????????

 

Imelik kohe kirjutada enda loost, aga mul oli esmasp. Esimene 5-päevase siirdamine..seega soovin küsida targematelt kuna võiks juba varasemalt testi teha, kui ette nähtud?

myy

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti kurb, et nii paljudel sedasi läks… Kiiret taastumist kõigile. ????

Mul homme esimene ämmaemanda visiit. Loodetavasti hematoomid taandunud.

myy – minul oli ka detsembris esmaspäevasel päeval siirdamine ning kodus tegin testi pühapäeva hilisõhtul. Sain õrna triibu. Arvan, et minul poleks varem näidanud…

Serendipity.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti kurb, et nii paljudel sedasi läks… Kiiret taastumist kõigile. ????

Mul homme esimene ämmaemanda visiit. Loodetavasti hematoomid taandunud.

myy – minul oli ka detsembris esmaspäevasel päeval siirdamine ning kodus tegin testi pühapäeva hilisõhtul. Sain õrna triibu. Arvan, et minul poleks varem näidanud…

Serendipity.

Mul kohe sügeleb varem testi tegema, ehk teen homme või laupäeva hommikul esimese testi. 🙂

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tõesti kurb, et nii paljudel sedasi läks… Kiiret taastumist kõigile. ????

Mul homme esimene ämmaemanda visiit. Loodetavasti hematoomid taandunud.

myy – minul oli ka detsembris esmaspäevasel päeval siirdamine ning kodus tegin testi pühapäeva hilisõhtul. Sain õrna triibu. Arvan, et minul poleks varem näidanud…

Serendipity.

Mul kohe sügeleb varem testi tegema, ehk teen homme või laupäeva hommikul esimese testi. ????

Ma teeks siis pigem laupäeval kui pühapäevani ei taha oodata, lihtsalt igaksjuhuks, et asjatut pettumist poleks. 🙂 Laupäeval ehk peaks juba okei olema, ma täheldanud teistega võrreldes, et minu hcg oli küll normis ja kasvas õigesti, aga teistel numbrid suuremad olnud, seega ehk näitaks ka test päevake varem kui mul. 🙂

Mul ultrahelis käidud, 7+1 nii nagu peab, süda lõi ning tundus hetkel korras olevat. Veebruari alguses on vereanalüüsid ja keskpaigas Oscari uuring. Sinna kuidagi nii palju aega, et ei teagi mida teha, kas suudame mehega nii kaua seda uudist endale hoida…

Serendipity.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on nüüd järgmiseks nädalaks siirdamise aeg paigas. Tundub, et kõik on nii nagu olema peab, aga siia jõudmine on mul nii kaua aega võtnud, et kardan juba igat UH-d ja analüüsi, et äkki on jälle midagi paigast ära. Ei tahaks üldse praegu mingeid negatiivseid mõtteid mõelda, aga mul on paar valusat tagasilööki olnud varem, mis on kaasa toonud mitmekuulise ootamise ja kahjuks ei saa neid peast välja. Ehk siis natuke segased tunded mul – rõõmus ootusärevus ja väike hirm korraga.

Üks vereanalüüs veel anda, loodetavasti on see korras ja siirdamise päeval ka kõik hästi????????

Serendipity – tore kuulda häid uudiseid ja myyle hoian ka kõvasti pöialt????

L-S

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, tegin täna esimese testi. Mingi nurga alt oli minu arust näha mingit triibuvarju..???? ehk testimine algas!????

Täna 4dp5dt.

myy

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei hei, triibiks siin

Meie katse nr miljon ebaõnnestus. Esmaspäeval kirurgilisele puhastusele.

Uuesti saaks ehk proovida alles aprillis kui mina, mu organism ja mu rahakott taastunud on. Kasutasime kõiki uuringuid, vahendeid ja üleüldse andsime endast maksimumi aga jälle feilisime. Hetkel lihtsalt ootan et see kuu läbi saaks. Vaimselt nii raske see.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei!

Minul selline küsimus, et siin naisi kellel katkemisi on olnud on omajagu. Kui kaua see veritsus Teil kestis? Kas oli ka vererohke?

Mul saab homme nädal ja no aeg-ajalt on veritsus nii suur, et tuleb tükke ja side pmst hetkega täis. Normaalset elu ei saa elada, pean oma käike tegema selle järgi kus on wc, et saaksin kohe joosta. Kannan käekotis kaasas vahetus aluspesu ja sidemeid… ning neid on vaja läinud.

Arstil käisin siis ütles, et see normaalne, sest limaskest on paks. Ütles et kaua nii veritseb ei oska öelda.. uuesti saaksin siirdamisele alles aprillis, peab nüüd see veritsus lõppema ja paar menstruatsiooni vahele jääma.

See nädal oli mul puhkus, aga ma ei kujuta ette kuidas järgmine nädal tööl olla saan. Kas olete peale katkemist haiguslehe võtnud? Üks võimalus on ülemuselt kodukontori võimalust paluda, aga see tähendab et peaksin ütlema põhjuse ja ülemus on mees..ma ei tea kas ta mõistaks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul paberil kirjas et 2nädalat kuni 45 päeva

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul selline küsimus, et siin naisi kellel katkemisi on olnud on omajagu. Kui kaua see veritsus Teil kestis? Kas oli ka vererohke?

Mul saab homme nädal ja no aeg-ajalt on veritsus nii suur, et tuleb tükke ja side pmst hetkega täis. Normaalset elu ei saa elada, pean oma käike tegema selle järgi kus on wc, et saaksin kohe joosta. Kannan käekotis kaasas vahetus aluspesu ja sidemeid… ning neid on vaja läinud.

Arstil käisin siis ütles, et see normaalne, sest limaskest on paks. Ütles et kaua nii veritseb ei oska öelda.. uuesti saaksin siirdamisele alles aprillis, peab nüüd see veritsus lõppema ja paar menstruatsiooni vahele jääma.

See nädal oli mul puhkus, aga ma ei kujuta ette kuidas järgmine nädal tööl olla saan. Kas olete peale katkemist haiguslehe võtnud? Üks võimalus on ülemuselt kodukontori võimalust paluda, aga see tähendab et peaksin ütlema põhjuse ja ülemus on mees..ma ei tea kas ta mõistaks.

Võibolla kasutada lihtsalt sünnitusjärgseid sidemeid, täiskasvanute mähkmeid vms, et ei peaks liigselt muretsema lekkimise pärast

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul selline küsimus, et siin naisi kellel katkemisi on olnud on omajagu. Kui kaua see veritsus Teil kestis? Kas oli ka vererohke?

Mul saab homme nädal ja no aeg-ajalt on veritsus nii suur, et tuleb tükke ja side pmst hetkega täis. Normaalset elu ei saa elada, pean oma käike tegema selle järgi kus on wc, et saaksin kohe joosta. Kannan käekotis kaasas vahetus aluspesu ja sidemeid… ning neid on vaja läinud.

Arstil käisin siis ütles, et see normaalne, sest limaskest on paks. Ütles et kaua nii veritseb ei oska öelda.. uuesti saaksin siirdamisele alles aprillis, peab nüüd see veritsus lõppema ja paar menstruatsiooni vahele jääma.

See nädal oli mul puhkus, aga ma ei kujuta ette kuidas järgmine nädal tööl olla saan. Kas olete peale katkemist haiguslehe võtnud? Üks võimalus on ülemuselt kodukontori võimalust paluda, aga see tähendab et peaksin ütlema põhjuse ja ülemus on mees..ma ei tea kas ta mõistaks.

Mul kestis 36 päeva vahelduva eduga, kord oli suurem verejooks ja siis jälle ainult määrimine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ütles ämmaemand, et kui verejooks on nii suur, et tunni ajaga läheb suur side täitsa  täis, siis peaks kontrolli minema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle ütles ämmaemand, et kui verejooks on nii suur, et tunni ajaga läheb suur side täitsa täis, siis peaks kontrolli minema.

Mulle ka emo-s öeldi, et enam ei tohiks väga suuri tükke tulla (see oli siis see päev kui katkemine oli). Peale seda paar päeva oli väga vähene määrimine ja siis hakkas rohkem veritsema. Kui IVF arstil käisin ja ta üle vaatas siis ütles, et see normaalne, sest limaskest oli paks ja see peab välja tulema.

See veritsus ei ole nagu selline, et koguaeg voolab. Pigem kui natuke istud ja püsti tõused siis lahmab korralikult ja ala lõunasel ajal, õhtul palju vähem. Mingit tugevat valu ei kaasne ja palavikku pole.

Ma ise mõtlesin ka, et pean vist sünnitusjärgsed sidemed kasutusse võtma.

Lihtsalt nii õudne, et elad selle katkemise üle ja siis piinled veel nädalaid, ei saa normaalse eluga jätkata.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle ütles ämmaemand, et kui verejooks on nii suur, et tunni ajaga läheb suur side täitsa täis, siis peaks kontrolli minema.

Mulle ka emo-s öeldi, et enam ei tohiks väga suuri tükke tulla (see oli siis see päev kui katkemine oli). Peale seda paar päeva oli väga vähene määrimine ja siis hakkas rohkem veritsema. Kui IVF arstil käisin ja ta üle vaatas siis ütles, et see normaalne, sest limaskest oli paks ja see peab välja tulema.

See veritsus ei ole nagu selline, et koguaeg voolab. Pigem kui natuke istud ja püsti tõused siis lahmab korralikult ja ala lõunasel ajal, õhtul palju vähem. Mingit tugevat valu ei kaasne ja palavikku pole.

Ma ise mõtlesin ka, et pean vist sünnitusjärgsed sidemed kasutusse võtma.

Lihtsalt nii õudne, et elad selle katkemise üle ja siis piinled veel nädalaid, ei saa normaalse eluga jätkata.

Jah, mul täpselt sama olnud, et püsti tõustes vaja kohe vetsu minna, sest tunne on, et side kohe täis. Haiglas soovitati ka suuremaid sidemeid. Aga ma olen ikkagi väga kodune olnud. Esimene nädal või 10 päeva oli suurem veritsus, aegamööda väheneb, lõpuks määrib ainult. Mul on kuskil 2,5-3 nädalat läinud, et määrimine ka lõppeks. Aga see hirm, et nüüd jälle side kohe täis, püsis kauem kui tegelik olukord oli.

Mul oli 2 kuud tagasi katkemine ja siiani pole emakas täiesti puhas. 3 korda selle aja jooksul veritsus olnud, vist 1 päev oli selline, kus üldse ei määrinud. Tüütu ja nõme. Tahaks uuele katsele minna, aga ei saa. Loodan, et teil kõigil läheb kergemalt. Väga kahju, et katsed ei õnnestunud. Loodan, et järgmine kord läheb õnneks.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain täna oma teise triibu!❤️

myy

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain täna oma teise triibu!❤️

myy

7 päeva peale siirdamist VT 102, kas see okei?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka nüüd tükk aega vait olnud, aga jälgin ikka siin kõike.

Esimene katse detsembris ebaõnnestus.

Jaanuaris ajasin ovulatsiooni taga sai siirdatud 9ndal siis ja täna tundus väga õhkõrn triibuke, peaaegu aimatav. Lõunapaiku tegin uue testi ja juba nähtavam triip.

Kuna mul arst veretesti ei määra niisama, siis homme hommikul teen taas testi ja kirjutan talle, ehk saab veretestil ka käija.

Embrüo välimust ta kiitis juba siirdamisel ????

Igatahes loodan homme vähe tumedamat joont näha ????????

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka nüüd tükk aega vait olnud, aga jälgin ikka siin kõike.

Esimene katse detsembris ebaõnnestus.

Jaanuaris ajasin ovulatsiooni taga sai siirdatud 9ndal siis ja täna tundus väga õhkõrn triibuke, peaaegu aimatav. Lõunapaiku tegin uue testi ja juba nähtavam triip.

Kuna mul arst veretesti ei määra niisama, siis homme hommikul teen taas testi ja kirjutan talle, ehk saab veretestil ka käija.

Embrüo välimust ta kiitis juba siirdamisel ????

Igatahes loodan homme vähe tumedamat joont näha ????????

Kas sul oli üks siirdamine detsembris ja uus juba jaanuaris? Kuu aja pärast?

Kuidas see võimalik on, reeglina on ju siirdamiste vahe 2 kuud?…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eelmine siirdamine oli 2.dets ja nüüd 9.jaanuar. tõenäoliselt ei pesastunudki eelmisel katsel.

Miks vahe peab jääma?

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine siirdamine oli 2.dets ja nüüd 9.jaanuar. tõenäoliselt ei pesastunudki eelmisel katsel.

Miks vahe peab jääma?

Sest organism peab puhkama, vähemalt kaks kuud. Vähemalt nii mulle minu arst selgitas.

Isegi kui sul on FET, sa ju valmistud – võtad ravimeid, pärast on toetus peal seni kuni selgub kas on õnnestunud või mitte. Kui ei õnnestu, siis kaks kuud puhkust ja alles siis uuele ringile.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine siirdamine oli 2.dets ja nüüd 9.jaanuar. tõenäoliselt ei pesastunudki eelmisel katsel.

Miks vahe peab jääma?

Sest organism peab puhkama, vähemalt kaks kuud. Vähemalt nii mulle minu arst selgitas.

Isegi kui sul on FET, sa ju valmistud – võtad ravimeid, pärast on toetus peal seni kuni selgub kas on õnnestunud või mitte. Kui ei õnnestu, siis kaks kuud puhkust ja alles siis uuele ringile.

FET puhul ei pea olema vahet. Paljudel ei ole FET ajal ka mingeid rohtusid.
Kui rohud peal, siis muidugi ei ole reaalne. Paljudel ei hakka päevadki enne kui proge maha saab ja organism peab taastuma.

Aga muidu soovin kõigile rasvaseid triipe! Ma käin siin ikka vahetevahel kaasa elamas. Ise sain triibud peale 9t ebaõnnestunud katset ja võin öelda…kogu see vaev on seda väärt!!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võibolla kui ravimitega siis tõesti, mul tehti siirdamine ilma ravimiteta loomulikku tsüklisse ja ka praegu pole ühtegi ravimit. Ehk on siin mingi vahe ?

Igatahes ei maininud arst ühtki ootamist. Kui aga oleks ovulatsiooni esile kutsutud, oleks pidanud võtma hormoone vist mingi 9 nädalat, sain valida, kas proovime ravimitega või ilma ja valisin ilma. Enne siirdamist käisin vereproovi andmas, kus mõõdeti progesterooni ja muid asju, arst arvas et korras ja määrasime siirdamise ????

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere,

Mina olen hetkel siin grupis uus.

Esimene laps tuli loomulikul teel.

Teine laps 4 täisringi käigus. Külma pole kunagi midagi saanud.

Hetkel alustan 3 lapsega ja sain lühikese skeemi.

Amh näit on 2 aastaga langenud 0.4 peale ja ma paanikas, sest vanust on kõigest 31.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

9t ebaõnnestunud katset

9t? Mida see tähendab eesti keeles?

+1
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Minu triibud on siis igapäevaga läinud ikka tumedamaks, seega võib rõõmustada, katse õnnestus ????

Esmaspäevaks sain ka naistearstile aja, loodan ikka seal ka häid uudiseid saada ????

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne triibulistele.???? Mul on küsimus, et kui ivf õnnestub, veretest positiivne ja uh ka tehtud siis kas edasi ämmaemanda juurde või naistearsti?????Kui viljatusravi kliinikuga kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 225 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF November-Detsember 2022