Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF November-Detsember 2022

Näitan 15 postitust - vahemik 211 kuni 225 (kokku 225 )

Teema: IVF November-Detsember 2022

Postitas:
Kägu

Salamisi ikka käinud kõigile pöialt siin hoidmas ja kaasa elamas.

Liitun FETi katseringiga aprillis taaskord (külmas varu olemas), seega täisringi tegema ei pea 🙂

P19

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul küsimus neile, kellel FET on õnnestunud. Kui mitu korda pärast rasedaks jäämist viljakusravi arsti juures käisite, kui üldse?

Mul ei olnud enda arstiga sellest üldse juttu ja nüüd veidi nōutu seis.

Pärast FET protseduuri kontrolliti verest hcg, siis sain kodusele testile triibud ning küsisin vereproovi korduse, et kontrollida, kas hcg tōus on ok.

Aga mis nüüd siis edasi? Kas nüüd tuleb mitu nädalat kannatada, enne kui naistearsti juures rasedus tuvastatakse UH-ga?

 

Juuli

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul küsimus neile, kellel FET on õnnestunud. Kui mitu korda pärast rasedaks jäämist viljakusravi arsti juures käisite, kui üldse?

Mul ei olnud enda arstiga sellest üldse juttu ja nüüd veidi nōutu seis.

Pärast FET protseduuri kontrolliti verest hcg, siis sain kodusele testile triibud ning küsisin vereproovi korduse, et kontrollida, kas hcg tōus on ok.

Aga mis nüüd siis edasi? Kas nüüd tuleb mitu nädalat kannatada, enne kui naistearsti juures rasedus tuvastatakse UH-ga?

Juuli

Üks kord, raseduse kinnitamiseks ultrahelis. Edasi jälgib rasedust tavaline naistearst ja ämmemand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küsimus neile, kellel FET on õnnestunud. Kui mitu korda pärast rasedaks jäämist viljakusravi arsti juures käisite, kui üldse?

Mul ei olnud enda arstiga sellest üldse juttu ja nüüd veidi nōutu seis.

Pärast FET protseduuri kontrolliti verest hcg, siis sain kodusele testile triibud ning küsisin vereproovi korduse, et kontrollida, kas hcg tōus on ok.

Aga mis nüüd siis edasi? Kas nüüd tuleb mitu nädalat kannatada, enne kui naistearsti juures rasedus tuvastatakse UH-ga?

Juuli

Mina käisin kuskil 6.-7. rasedusnädala paiku, pärast positiivset veretesti pandi aeg. Siis tuvastati, et emakasisene rasedus ja pidi edasi panema aja juba tavalise ämmaka juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi pole müüa Lubioni 2tk? Mul veebruari teise pooleni tarvis süstida, aga viimane nädal on üle ühe päeva ning tundub kuidagi raiskamine osta terve pakk, kui vaja läheb ainult kahe päeva jagu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul küsimus neile, kellel FET on õnnestunud. Kui mitu korda pärast rasedaks jäämist viljakusravi arsti juures käisite, kui üldse?

Mul ei olnud enda arstiga sellest üldse juttu ja nüüd veidi nōutu seis.

Pärast FET protseduuri kontrolliti verest hcg, siis sain kodusele testile triibud ning küsisin vereproovi korduse, et kontrollida, kas hcg tōus on ok.

Aga mis nüüd siis edasi? Kas nüüd tuleb mitu nädalat kannatada, enne kui naistearsti juures rasedus tuvastatakse UH-ga?

Juuli

Minul oli FET, jäin rasedaks, andsin viljatusarstile teada, et õnnestus ja panin end tava naistearstile raseduse tuvastamiseks kirja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus neile, kes teevad ravimitega külmaringi:

Kas teil mõõdeti progesterooni verest enne progesterooni võtmahakkamist?

Mis tasemel see oli kui ravi alustasite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, progesteroon verest võeti ainult vahetult enne siirdamist, et otsustada kas vajan lisasüste.

Küsimus neile, kes teevad ravimitega külmaringi:

Kas teil mõõdeti progesterooni verest enne progesterooni võtmahakkamist?

Mis tasemel see oli kui ravi alustasite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil mõõdeti päev enne siirdamist või siirdamise päeval progesterooni taset veresf?

Mis seis oli?

Milliseid ravimeid enne siirdamist kasutasite ja kas ravi jätkus pärast siirdamist samas mahus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas teil mõõdeti päev enne siirdamist või siirdamise päeval progesterooni taset veresf?

Mis seis oli?

Milliseid ravimeid enne siirdamist kasutasite ja kas ravi jätkus pärast siirdamist samas mahus?

Mina nö uus postitaja. Olen kõikidele seni kaasa elanud, aga oma teekonnast kirjutanud pole veel.

Mul oli siirdamine Detsembri alguses.

Ma enda osas saan jagada, et minu arst progesterooni ei mõõtnud enne. Määras kohe enne külmast tulnud blasto siirdamist progesterooni Lubion süsti hommikul ja õhtul Crinone geel. Enne pidin hakkama sööma 2x päevas Dexamethasoni. Neid kolme siis pidin tarvitama kuni veretestini. Sain positiivse tulemuse ja sealt edasi jätkasin nendega kuni ca 12 nda nädalani.

Soovin kõigile edu!

 

Ristik

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uus IVF grupp küll olemas, aga need kellega koos oodatud sai, on siin.

Minul rasedus peetus kahjuks 7ndal nädalal, 9ndal sain teada, kuna algas veritsus. Tehti tabletipuhastus, esimese tabletiga lahmasin, meeletud kõhuvalud, aga teine tablett mis haiglas sees olles antakse pm ei toiminud. Kas siin on veel kedagi, kellel peale puhastust on valud tekkinud või pigem väike vereeritus, kui peaks olema tava mensesest suurem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2x tabletipuhastuse läbi teinud.Mõlemal korral  nö esimesed päevad üsna vererohked olnud ja tavapärasest ka pikemad.

 

tupsik81

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2x tabletipuhastuse läbi teinud.Mõlemal korral nö esimesed päevad üsna vererohked olnud ja tavapärasest ka pikemad.

tupsik81

Aitäh vastuse eest 🙂

kuna algasid peale puhastust esimesed päevad ja kaua puhastusveritsus kestis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uus IVF grupp küll olemas, aga need kellega koos oodatud sai, on siin.

Minul rasedus peetus kahjuks 7ndal nädalal, 9ndal sain teada, kuna algas veritsus. Tehti tabletipuhastus, esimese tabletiga lahmasin, meeletud kõhuvalud, aga teine tablett mis haiglas sees olles antakse pm ei toiminud. Kas siin on veel kedagi, kellel peale puhastust on valud tekkinud või pigem väike vereeritus, kui peaks olema tava mensesest suurem?

Minul oli ka midagi sarnast. Esimese tabletiga palju verd ja meeletud valud. Ma tugevamat valu ei oska ette kujutada, väänlesin valudes põrandal.

Teise tableti võtsin ka kodus, verd peaaegu polnud, valud läksid ka mõnevõrra väiksemaks.

  1. 3 nädalat hiljem tekkis uus veritsus, valu oli nõrgem, aga verd väga palju rohkem. Haiglas öeldi, et polnud täiesti puhastunud, emakasse oli verd kogunenud. Kirurgilist siiski ei tehtud, jäädi ootama loomulikku puhastumist. Anti uuesti tablette ka, aga need ei teinud midagi. Lõpuks vist läks esimese tableti võtmisest 10 nädalat kuni uuesti päevad algasid. Ja nii esimesed kui teised olid vähema vere ja valudega kui enne raseduse katkemist.
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uus IVF grupp küll olemas, aga need kellega koos oodatud sai, on siin.

Minul rasedus peetus kahjuks 7ndal nädalal, 9ndal sain teada, kuna algas veritsus. Tehti tabletipuhastus, esimese tabletiga lahmasin, meeletud kõhuvalud, aga teine tablett mis haiglas sees olles antakse pm ei toiminud. Kas siin on veel kedagi, kellel peale puhastust on valud tekkinud või pigem väike vereeritus, kui peaks olema tava mensesest suurem?

Minul oli ka midagi sarnast. Esimese tabletiga palju verd ja meeletud valud. Ma tugevamat valu ei oska ette kujutada, väänlesin valudes põrandal.

Teise tableti võtsin ka kodus, verd peaaegu polnud, valud läksid ka mõnevõrra väiksemaks.

  1. 3 nädalat hiljem tekkis uus veritsus, valu oli nõrgem, aga verd väga palju rohkem. Haiglas öeldi, et polnud täiesti puhastunud, emakasse oli verd kogunenud. Kirurgilist siiski ei tehtud, jäädi ootama loomulikku puhastumist. Anti uuesti tablette ka, aga need ei teinud midagi. Lõpuks vist läks esimese tableti võtmisest 10 nädalat kuni uuesti päevad algasid. Ja nii esimesed kui teised olid vähema vere ja valudega kui enne raseduse katkemist.

Imelik, mul oli sama esimese tabletiga, ei ole elus (veel) nii meeletuid valusid kogenud ja lahmasin. Mul oli ka nüüd sisse jäänud, tekkis palavik, sain uuesti tabletid ja loodan siiralt, et nüüd puhastub ära ja ei pea uusi päevi ootama 100 aastat.???? Hetkel ka eile saadud tabletid ei toimeta ootuste kohaselt, verd tuleb ülivähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 211 kuni 225 (kokku 225 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF November-Detsember 2022