Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF november-detsember

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 317 )

Teema: IVF november-detsember

Postitas:
Kägu

ei erista vaktsineerituid ja vaktsineerimata patsiente.

Kui on tõsi, siis mõistlik suhtumine. Kui töö nõuab palju suhtlemist teistega, siis on mõttekas igaks juhuks vaktsineerida. IVF-i katsetamine ja ebaõnnestumised tekitavad paljudele stressi ja vaktsineerimisega seotud hirmud peaksid olema mõistetavad. Mida vähem on rasestumise ja rasedusega seotud pinget, seda parem. Mõni lihtsalt ei julge enne vaktsiini teha, kui on veendunud, et rasedus on kulgenud vähemalt teise trimestri lõpuks probleemideta ja otsus, millal vaktsiin teha, peaks olema vaba valik ja lähtuma, tööst, elustiilist ja kontaktidest.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oska öelda, vaatasin digiloost, hetkel ivf pooleli, sest vaktsineerimata.

Minu jaoks ei olnud see takistus. Olen vaktsineerimata ja ei vaktsineeri ka ennast. Ja IVF ajal keegi ei öelnud kordagi et pean .

Kus kliinikus tegutsed?Mul itk ja nõuti, samuti pole plaanis seda teha.

Sama, mul pole küll ring pooleli aga kirjutasin ja küsisin arstilt. Öeldi, et TÜK ei erista vaktsineerituid ja vaktsineerimata patsiente.

Virsi

Te tegutsete Tartus ilmselt?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervitus taas,

 

Kahjuks sain teada, et tibu süda enam ei löö. Ilmselt minu haigus võttis ta meilt.

Mina siis uuel aastal uuel täisringil. Arst ütles, et TÜK-s jaanuar remont ja alustada saab pigem veebr.

Edu kõigile teistele!

Tupsik81

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervitus taas,

Kahjuks sain teada, et tibu süda enam ei löö. Ilmselt minu haigus võttis ta meilt.

Mina siis uuel aastal uuel täisringil. Arst ütles, et TÜK-s jaanuar remont ja alustada saab pigem veebr.

Edu kõigile teistele!

Tupsik81

Nii kahju ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oska öelda, vaatasin digiloost, hetkel ivf pooleli, sest vaktsineerimata.

Minu jaoks ei olnud see takistus. Olen vaktsineerimata ja ei vaktsineeri ka ennast. Ja IVF ajal keegi ei öelnud kordagi et pean .

Kus kliinikus tegutsed?Mul itk ja nõuti, samuti pole plaanis seda teha.

Nova Vita erakliinikus oleme hetkel arvel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sama, mul pole küll ring pooleli aga kirjutasin ja küsisin arstilt.

Kas küsisid hiljuti, millalgi novembris või kunagi varem?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tervitus taas,

Kahjuks sain teada, et tibu süda enam ei löö. Ilmselt minu haigus võttis ta meilt.

Mina siis uuel aastal uuel täisringil. Arst ütles, et TÜK-s jaanuar remont ja alustada saab pigem veebr.

Edu kõigile teistele!

Tupsik81

Väga kurb, pea vastu.Uuel aastal uue hooga

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oska öelda, vaatasin digiloost, hetkel ivf pooleli, sest vaktsineerimata.

Minu jaoks ei olnud see takistus. Olen vaktsineerimata ja ei vaktsineeri ka ennast. Ja IVF ajal keegi ei öelnud kordagi et pean .

Kus kliinikus tegutsed?Mul itk ja nõuti, samuti pole plaanis seda teha.

Nova Vita erakliinikus oleme hetkel arvel.

Tänan vastuse eest, uuel aastal ilmselt lähen ka sinna kliiniku, kui endiselt ei nõuta miskit ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on siirdamine reedel. See rohtude kogus, mis võtma pean on päris suur-5 erinevat.Kas keegi veel süstib progesterooni? Kuidas seda süsti teha nii, et see nii meeletult valulik ei oleks?

Kix

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on siirdamine reedel. See rohtude kogus, mis võtma pean on päris suur-5 erinevat.Kas keegi veel süstib progesterooni? Kuidas seda süsti teha nii, et see nii meeletult valulik ei oleks?

Kix

Mina tegin valusa süsti puhul ennem süstimise koha jääkuubikuga tuimaks, mul kõige valusam süst oli verevedeldaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on siirdamine reedel. See rohtude kogus, mis võtma pean on päris suur-5 erinevat.Kas keegi veel süstib progesterooni? Kuidas seda süsti teha nii, et see nii meeletult valulik ei oleks?

Kix

Süstin lausa 2 ampulli kaupa. Süstimine ise polegi nii valus, küll aga valutab süstekoht hiljem. Kaua peab üldse süstima? Esimese UH’ni? Trimestri lõpuni? Mul on VT esmasp, mul ei jää ühtegi elusat kohta kõhul alles selleks ajaks 😀

Tervitus taas,

Kahjuks sain teada, et tibu süda enam ei löö. Ilmselt minu haigus võttis ta meilt.

Mina siis uuel aastal uuel täisringil. Arst ütles, et TÜK-s jaanuar remont ja alustada saab pigem veebr.

Edu kõigile teistele!

Tupsik81

Väga kahju kuulda. Uuel aastal uue hooga!

S.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teagi, kui kaua seda ravimihunnikut tarbima veel peab 🙂 Clexane ilmselt lõpuni, trombiohtu tõttu. mis tähendab ca 300+ süsti..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Clexane süst oli kõige hullem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei oska öelda, vaatasin digiloost, hetkel ivf pooleli, sest vaktsineerimata.

Minu jaoks ei olnud see takistus. Olen vaktsineerimata ja ei vaktsineeri ka ennast. Ja IVF ajal keegi ei öelnud kordagi et pean .

Kus kliinikus tegutsed?Mul itk ja nõuti, samuti pole plaanis seda teha.

Sama, mul pole küll ring pooleli aga kirjutasin ja küsisin arstilt. Öeldi, et TÜK ei erista vaktsineerituid ja vaktsineerimata patsiente.

Virsi

Te tegutsete Tartus ilmselt?

Mina küll jah.

 

 

virsi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Clexane süst oli kõige hullem.

Ma proget pole süstinud aga Clexane oli minu jaoks ka kõige hullem. Tegelikult valus see ei olnud ja väike kiputus oli tühine (vahel sattus närvi kohale, siis oli kibedam) aga ma lugesin ennem foorumeid ja kõik ütlesid et see on valus. Mul lõi hullu adreka alati enne süstimist üles, et süstimise ajaks tammusin juba mööda tuba ringi ja mees ei tohtinud kõrval hingata ka.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millal kodune rasedustest teha? Arsti sõnul 1. dets aga ma ei jõua oodata. 20 oli siirdamine ja siirdati 6 päevane jääkaru. Täna siis 4 päev ja juba närvid nii läbi. Kas nädalavahetusel (7, 8ndal päeval) võiks juba midagi näidata?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Clexane süst oli kõige hullem.

Ma proget pole süstinud aga Clexane oli minu jaoks ka kõige hullem. Tegelikult valus see ei olnud ja väike kiputus oli tühine (vahel sattus närvi kohale, siis oli kibedam) aga ma lugesin ennem foorumeid ja kõik ütlesid et see on valus. Mul lõi hullu adreka alati enne süstimist üles, et süstimise ajaks tammusin juba mööda tuba ringi ja mees ei tohtinud kõrval hingata ka.

Cetroite oli ka selline süst, mida pelgasin, ajasin ka end krampi süsti tehes, siis tuli verd ka aga kui rahulikult sisse välja hingasin, verd ega sinikat ei tulnud.Olen kogu elu igasugust nõelumist kartnud, vere võttu jne, nüüd juba nii ära nõelutud, et ei karda enam.Kõik süstid lasin mehel teha, ise ei julgenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arsti sõnul 1. dets aga ma ei jõua oodata.

Kui arst ütles, et tee test 1. dets, siis nii toimigi, enne pole mõtet ennast üles kütta ja triibukuma testilt otsida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on siirdamine reedel. See rohtude kogus, mis võtma pean on päris suur-5 erinevat.Kas keegi veel süstib progesterooni? Kuidas seda süsti teha nii, et see nii meeletult valulik ei oleks?

Kix

Süstin lausa 2 ampulli kaupa. Süstimine ise polegi nii valus, küll aga valutab süstekoht hiljem. Kaua peab üldse süstima? Esimese UH’ni? Trimestri lõpuni? Mul on VT esmasp, mul ei jää ühtegi elusat kohta kõhul alles selleks ajaks ????

Mina süstisin esimese trimestri lõpuni. Clexanet ja progesterooni. Mõni päev oli  päris raske leida kohta kuhu süst teha, mõnikord tekkis clexanest sinikas, mõnikord progest. Progest läks üldse vahest süstekoht megavalusaks ja paiste ja päris suur ala????‍♀️. Proget viimasel nädalal süstisin üle päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli 15 siirdamine, homme on veretest aga kodused pole ükski midagi näidanud. Seega jah, kiusatus oli suur aga nüüd on pettumus ka. Kõik lootused nüüd homse peal.

 

Mininupz

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on siirdamine reedel. See rohtude kogus, mis võtma pean on päris suur-5 erinevat.Kas keegi veel süstib progesterooni? Kuidas seda süsti teha nii, et see nii meeletult valulik ei oleks?

Kix

Süstin lausa 2 ampulli kaupa. Süstimine ise polegi nii valus, küll aga valutab süstekoht hiljem. Kaua peab üldse süstima? Esimese UH’ni? Trimestri lõpuni? Mul on VT esmasp, mul ei jää ühtegi elusat kohta kõhul alles selleks ajaks ????

Mina süstisin esimese trimestri lõpuni. Clexanet ja progesterooni. Mõni päev oli päris raske leida kohta kuhu süst teha, mõnikord tekkis clexanest sinikas, mõnikord progest. Progest läks üldse vahest süstekoht megavalusaks ja paiste ja päris suur ala????‍♀️. Proget viimasel nädalal süstisin üle päeva.

Jeesus! Ma pean endale lisatöökoha siis otsima ???? 130€ nädalas ja nii mitme nädala vältel…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on siirdamine reedel. See rohtude kogus, mis võtma pean on päris suur-5 erinevat.Kas keegi veel süstib progesterooni? Kuidas seda süsti teha nii, et see nii meeletult valulik ei oleks?

Kix

Süstin lausa 2 ampulli kaupa. Süstimine ise polegi nii valus, küll aga valutab süstekoht hiljem. Kaua peab üldse süstima? Esimese UH’ni? Trimestri lõpuni? Mul on VT esmasp, mul ei jää ühtegi elusat kohta kõhul alles selleks ajaks ????

Mina süstisin esimese trimestri lõpuni. Clexanet ja progesterooni. Mõni päev oli päris raske leida kohta kuhu süst teha, mõnikord tekkis clexanest sinikas, mõnikord progest. Progest läks üldse vahest süstekoht megavalusaks ja paiste ja päris suur ala????‍♀️. Proget viimasel nädalal süstisin üle päeva.

Jeesus! Ma pean endale lisatöökoha siis otsima ???? 130€ nädalas ja nii mitme nädala vältel…

Miks te niipalju nende eest maksma peate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on siirdamine reedel. See rohtude kogus, mis võtma pean on päris suur-5 erinevat.Kas keegi veel süstib progesterooni? Kuidas seda süsti teha nii, et see nii meeletult valulik ei oleks?

Kix

Süstin lausa 2 ampulli kaupa. Süstimine ise polegi nii valus, küll aga valutab süstekoht hiljem. Kaua peab üldse süstima? Esimese UH’ni? Trimestri lõpuni? Mul on VT esmasp, mul ei jää ühtegi elusat kohta kõhul alles selleks ajaks ????

Mina süstisin esimese trimestri lõpuni. Clexanet ja progesterooni. Mõni päev oli päris raske leida kohta kuhu süst teha, mõnikord tekkis clexanest sinikas, mõnikord progest. Progest läks üldse vahest süstekoht megavalusaks ja paiste ja päris suur ala????‍♀️. Proget viimasel nädalal süstisin üle päeva.

Jeesus! Ma pean endale lisatöökoha siis otsima ???? 130€ nädalas ja nii mitme nädala vältel…

Miks te niipalju nende eest maksma peate?

Haigekassa ei kompenseeri progesterooni kahjuks. Ja süstid on eriti kallid, kapslid elab veel üle ????Ei tea miks see nii on, ometi IVF puhul täiesti tavaline ravim, mida kasutatakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on siirdamine reedel. See rohtude kogus, mis võtma pean on päris suur-5 erinevat.Kas keegi veel süstib progesterooni? Kuidas seda süsti teha nii, et see nii meeletult valulik ei oleks?

Kix

Süstin lausa 2 ampulli kaupa. Süstimine ise polegi nii valus, küll aga valutab süstekoht hiljem. Kaua peab üldse süstima? Esimese UH’ni? Trimestri lõpuni? Mul on VT esmasp, mul ei jää ühtegi elusat kohta kõhul alles selleks ajaks ????

Mina süstisin esimese trimestri lõpuni. Clexanet ja progesterooni. Mõni päev oli päris raske leida kohta kuhu süst teha, mõnikord tekkis clexanest sinikas, mõnikord progest. Progest läks üldse vahest süstekoht megavalusaks ja paiste ja päris suur ala????‍♀️. Proget viimasel nädalal süstisin üle päeva.

Jeesus! Ma pean endale lisatöökoha siis otsima ???? 130€ nädalas ja nii mitme nädala vältel…

Jaa, rahakotile on see ikka päris suur põnts.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õnnitlused,palju teil veretesti näit oli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seoses ravimitega, mina arvasin varasemalt, et ravimid on ka tasuta? ka allahindlusega on need summad minu jaoks  päris suured. Kas midagi saab kuidagi tagasi taodelda?

Kix

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elemm Tean, mis sa tunned. mul on sama asi, vihkan nõelu ja ma lähen täiesti stressi ja ärevusse, kui pean end süstima. Lisaks iga kord on see nii valus ja veritseb ja süstekoht valutab mitu päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna täna pean välja järjekordse progesterooni hunniku, tegin hommikul testi, et teada, kas osta välja terve retsept või pool. Test negatiivne. Nädal peale siirdamist oleks teoorias midagigi näitanud, kui oleks rasedaks jäänud.

Ma teen küll oma süstimised esmaspäevani ära, aga vähemalt olen ette valmistunud vaimselt selleks, et seekord ei läinud õnneks.

 

S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus ifikatele, kes toimetavad erakas.Kas te olete seal haigekassa soodustusega või maksate kõik ise kinni omast taskust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna täna pean välja järjekordse progesterooni hunniku, tegin hommikul testi, et teada, kas osta välja terve retsept või pool. Test negatiivne. Nädal peale siirdamist oleks teoorias midagigi näitanud, kui oleks rasedaks jäänud.

Ma teen küll oma süstimised esmaspäevani ära, aga vähemalt olen ette valmistunud vaimselt selleks, et seekord ei läinud õnneks.

S.

Ära heida meelt, testid mõnikord ei näitagi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 317 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF november-detsember