Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF november-detsember

Näitan 12 postitust - vahemik 211 kuni 222 (kokku 222 )

Teema: IVF november-detsember

Postitas:
Kägu

Küsimus ifikatele, kes toimetavad erakas.Kas te olete seal haigekassa soodustusega või maksate kõik ise kinni omast taskust?

Visiidid, süstid munarakkude kasvatamiseks ja siirdamine haigekassa poolt. Ülejäänu omast taskust. Ehk siis vitamiinid, rohud mis säilitavad a/La progesteroon, embrüoliim kui soovid , mõned uuringud. Nt mina lasin mingi foolhappe testi teha kus tuli välja, et keha ei omasta foolhapet. Nüüd see retseptiga. Ja kui rasedaks jääd siis haigekassa enam visiiditasu ei toeta.

KK

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus ifikatele, kes toimetavad erakas.Kas te olete seal haigekassa soodustusega või maksate kõik ise kinni omast taskust?

Visiidid, süstid munarakkude kasvatamiseks ja siirdamine haigekassa poolt. Ülejäänu omast taskust. Ehk siis vitamiinid, rohud mis säilitavad a/La progesteroon, embrüoliim kui soovid , mõned uuringud. Nt mina lasin mingi foolhappe testi teha kus tuli välja, et keha ei omasta foolhapet. Nüüd see retseptiga. Ja kui rasedaks jääd siis haigekassa enam visiiditasu ei toeta.

KK

Kui pikk järjekord on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

KK

Kui pikk järjekord on?

Elites saab ilmselt juba paari päevaga löögile. Ise läksin kevadel ITKst üle ja pakuti juba järgmiseks päevaks aega. Tegin ITKs ühe täisringi ja ühe külmaringi. Mõlemi tulemus null ja aega võttis 7 kuud. Kuidagi venis see protsess minu jaoks. Kuna külmas enam midagi polnud läksin elitesse ja tegin ühe täisringi kus kohe ei siirdatud ja siirdati külmast mis kohe kinnitus, kuid katkes. Pisut toibusin ja tegime uue külma katse mis jälle kinnitus ja hetkel 10+6. Mina saan eraka kohta vaid kiidusõnu öelda, koguaeg on tunne, et sinu peale mõeldakse ja süvenetakse probleemi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
teretalv91

Seoses Pelgu viljatuskliiniku enda labori “ehitusega” ei tehta hetkel uusi punktsioone ja siirdamisi kuni jaanuarini. Täpselt aru ei saagi,et millal siis see täpselt valmis peaks saama. See ajendas mind uurima teiste kliinikute IVFi järjekordi ja sain sellised vastused:

elite – arsti vastuvõtule saab pmtselt kohe, aga arst määrab aja (seega IVFi ooteaega ei tea?)

nova vita- ütles, et märtsist (aga arstile saab alles jaanauarist)

itk – arstile saab alates detsembrist/jaanuarist, IVFi aega ei mainitud

tük – 4-5kuud on IVFi ooteaeg, arstile saab ka suht ruttu

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mininupz taandab ennast siit teemast.

15.11 oli siirdamine

25.11 veretest

Veretesti tulemus <5 ehk 2,5.

Kohtumiseni järgmisel katsel arvatavasti siis uuel aastal.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

KK

Kui pikk järjekord on?

Elites saab ilmselt juba paari päevaga löögile. Ise läksin kevadel ITKst üle ja pakuti juba järgmiseks päevaks aega. Tegin ITKs ühe täisringi ja ühe külmaringi. Mõlemi tulemus null ja aega võttis 7 kuud. Kuidagi venis see protsess minu jaoks. Kuna külmas enam midagi polnud läksin elitesse ja tegin ühe täisringi kus kohe ei siirdatud ja siirdati külmast mis kohe kinnitus, kuid katkes. Pisut toibusin ja tegime uue külma katse mis jälle kinnitus ja hetkel 10+6. Mina saan eraka kohta vaid kiidusõnu öelda, koguaeg on tunne, et sinu peale mõeldakse ja süvenetakse probleemi.

Aitäh vastuse eest 🙂Selle tõttu soovingi kliinikut vahetada 🙂 Palju õnne ka raseduse puhul 🙂Ma tahaks koos mammudega üle minna 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Seoses Pelgu viljatuskliiniku enda labori “ehitusega” ei tehta hetkel uusi punktsioone ja siirdamisi kuni jaanuarini. Täpselt aru ei saagi,et millal siis see täpselt valmis peaks saama. See ajendas mind uurima teiste kliinikute IVFi järjekordi ja sain sellised vastused:

elite – arsti vastuvõtule saab pmtselt kohe, aga arst määrab aja (seega IVFi ooteaega ei tea?)

nova vita- ütles, et märtsist (aga arstile saab alles jaanauarist)

itk – arstile saab alates detsembrist/jaanuarist, IVFi aega ei mainitud

tük – 4-5kuud on IVFi ooteaeg, arstile saab ka suht ruttu

Aitäh põhjaliku vastuse eest 🙂Millise kliiniku kasuks otsustasite?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millal kodune rasedustest teha? Arsti sõnul 1. dets aga ma ei jõua oodata. 20 oli siirdamine ja siirdati 6 päevane jääkaru. Täna siis 4 päev ja juba närvid nii läbi. Kas nädalavahetusel (7, 8ndal päeval) võiks juba midagi näidata?

Mina tegin ka 4 päeva pärast siirdamist. Test oli positiivne. Mõni päev hiljem tegin uuesti ja ikka positiivne. Veretest kinnitas seda 12 päeva pärast siirdamist, minu HCG näit oli 221,77

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Millal kodune rasedustest teha? Arsti sõnul 1. dets aga ma ei jõua oodata. 20 oli siirdamine ja siirdati 6 päevane jääkaru. Täna siis 4 päev ja juba närvid nii läbi. Kas nädalavahetusel (7, 8ndal päeval) võiks juba midagi näidata?

Mina tegin ka 4 päeva pärast siirdamist. Test oli positiivne. Mõni päev hiljem tegin uuesti ja ikka positiivne. Veretest kinnitas seda 12 päeva pärast siirdamist, minu HCG näit oli 221,77

Hetkel peaks olema 5+5 UH on nädala pärast

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mininupz taandab ennast siit teemast.

15.11 oli siirdamine

25.11 veretest

Veretesti tulemus <5 ehk 2,5.

Kohtumiseni järgmisel katsel arvatavasti siis uuel aastal.

Oi, kui kahju. Aga uuel aastal ikka uue hooga 🤗

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õnne

olen siin uus ja vahest piilun,minul oli siirdamine 9.11 esimese veretesti tegin 15.11 oli 23,9.määrimise pärast käisin teine test oli 17.11 tulemus 69  24.11 oli 1019 arst uh aga midagi ei leidnud. Saadeti teise uh kuna kahtlustas emakavälist,aga lõpuks leiti midagi pisikest emakakaela lähedalt mis nagu oleks lootemuna.Nüüd jälle uh 3.12.

Tunnused ei ole. Loodan et ikka õnnestub.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh põhjaliku vastuse eest 🙂Millise kliiniku kasuks otsustasite?

jään pelgusse ilmselt, sest saan loodetavasti seal jaanuaris katsele (detsembris saab rohkem infot, et kas labor jõuab õigeaegselt valmis)

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 211 kuni 222 (kokku 222 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF november-detsember