Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF november-detsember

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 317 )

Teema: IVF november-detsember

Postitas:
Kägu

Küsimus ifikatele, kes toimetavad erakas.Kas te olete seal haigekassa soodustusega või maksate kõik ise kinni omast taskust?

Visiidid, süstid munarakkude kasvatamiseks ja siirdamine haigekassa poolt. Ülejäänu omast taskust. Ehk siis vitamiinid, rohud mis säilitavad a/La progesteroon, embrüoliim kui soovid , mõned uuringud. Nt mina lasin mingi foolhappe testi teha kus tuli välja, et keha ei omasta foolhapet. Nüüd see retseptiga. Ja kui rasedaks jääd siis haigekassa enam visiiditasu ei toeta.

KK

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus ifikatele, kes toimetavad erakas.Kas te olete seal haigekassa soodustusega või maksate kõik ise kinni omast taskust?

Visiidid, süstid munarakkude kasvatamiseks ja siirdamine haigekassa poolt. Ülejäänu omast taskust. Ehk siis vitamiinid, rohud mis säilitavad a/La progesteroon, embrüoliim kui soovid , mõned uuringud. Nt mina lasin mingi foolhappe testi teha kus tuli välja, et keha ei omasta foolhapet. Nüüd see retseptiga. Ja kui rasedaks jääd siis haigekassa enam visiiditasu ei toeta.

KK

Kui pikk järjekord on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus ifikatele, kes toimetavad erakas.Kas te olete seal haigekassa soodustusega või maksate kõik ise kinni omast taskust?

Visiidid, süstid munarakkude kasvatamiseks ja siirdamine haigekassa poolt. Ülejäänu omast taskust. Ehk siis vitamiinid, rohud mis säilitavad a/La progesteroon, embrüoliim kui soovid , mõned uuringud. Nt mina lasin mingi foolhappe testi teha kus tuli välja, et keha ei omasta foolhapet. Nüüd see retseptiga. Ja kui rasedaks jääd siis haigekassa enam visiiditasu ei toeta.

KK

Kui pikk järjekord on?

Elites saab ilmselt juba paari päevaga löögile. Ise läksin kevadel ITKst üle ja pakuti juba järgmiseks päevaks aega. Tegin ITKs ühe täisringi ja ühe külmaringi. Mõlemi tulemus null ja aega võttis 7 kuud. Kuidagi venis see protsess minu jaoks. Kuna külmas enam midagi polnud läksin elitesse ja tegin ühe täisringi kus kohe ei siirdatud ja siirdati külmast mis kohe kinnitus, kuid katkes. Pisut toibusin ja tegime uue külma katse mis jälle kinnitus ja hetkel 10+6. Mina saan eraka kohta vaid kiidusõnu öelda, koguaeg on tunne, et sinu peale mõeldakse ja süvenetakse probleemi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seoses Pelgu viljatuskliiniku enda labori “ehitusega” ei tehta hetkel uusi punktsioone ja siirdamisi kuni jaanuarini. Täpselt aru ei saagi,et millal siis see täpselt valmis peaks saama. See ajendas mind uurima teiste kliinikute IVFi järjekordi ja sain sellised vastused:

 

elite – arsti vastuvõtule saab pmtselt kohe, aga arst määrab aja (seega IVFi ooteaega ei tea?)

nova vita- ütles, et märtsist (aga arstile saab alles jaanauarist)

itk – arstile saab alates detsembrist/jaanuarist, IVFi aega ei mainitud

tük – 4-5kuud on IVFi ooteaeg, arstile saab ka suht ruttu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mininupz taandab ennast siit teemast.

15.11 oli siirdamine

25.11 veretest

Veretesti tulemus <5 ehk 2,5.

 

Kohtumiseni järgmisel katsel arvatavasti siis uuel aastal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus ifikatele, kes toimetavad erakas.Kas te olete seal haigekassa soodustusega või maksate kõik ise kinni omast taskust?

Visiidid, süstid munarakkude kasvatamiseks ja siirdamine haigekassa poolt. Ülejäänu omast taskust. Ehk siis vitamiinid, rohud mis säilitavad a/La progesteroon, embrüoliim kui soovid , mõned uuringud. Nt mina lasin mingi foolhappe testi teha kus tuli välja, et keha ei omasta foolhapet. Nüüd see retseptiga. Ja kui rasedaks jääd siis haigekassa enam visiiditasu ei toeta.

KK

Kui pikk järjekord on?

Elites saab ilmselt juba paari päevaga löögile. Ise läksin kevadel ITKst üle ja pakuti juba järgmiseks päevaks aega. Tegin ITKs ühe täisringi ja ühe külmaringi. Mõlemi tulemus null ja aega võttis 7 kuud. Kuidagi venis see protsess minu jaoks. Kuna külmas enam midagi polnud läksin elitesse ja tegin ühe täisringi kus kohe ei siirdatud ja siirdati külmast mis kohe kinnitus, kuid katkes. Pisut toibusin ja tegime uue külma katse mis jälle kinnitus ja hetkel 10+6. Mina saan eraka kohta vaid kiidusõnu öelda, koguaeg on tunne, et sinu peale mõeldakse ja süvenetakse probleemi.

Aitäh vastuse eest ????Selle tõttu soovingi kliinikut vahetada ???? Palju õnne ka raseduse puhul ????Ma tahaks koos mammudega üle minna ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seoses Pelgu viljatuskliiniku enda labori “ehitusega” ei tehta hetkel uusi punktsioone ja siirdamisi kuni jaanuarini. Täpselt aru ei saagi,et millal siis see täpselt valmis peaks saama. See ajendas mind uurima teiste kliinikute IVFi järjekordi ja sain sellised vastused:

elite – arsti vastuvõtule saab pmtselt kohe, aga arst määrab aja (seega IVFi ooteaega ei tea?)

nova vita- ütles, et märtsist (aga arstile saab alles jaanauarist)

itk – arstile saab alates detsembrist/jaanuarist, IVFi aega ei mainitud

tük – 4-5kuud on IVFi ooteaeg, arstile saab ka suht ruttu

Aitäh põhjaliku vastuse eest ????Millise kliiniku kasuks otsustasite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal kodune rasedustest teha? Arsti sõnul 1. dets aga ma ei jõua oodata. 20 oli siirdamine ja siirdati 6 päevane jääkaru. Täna siis 4 päev ja juba närvid nii läbi. Kas nädalavahetusel (7, 8ndal päeval) võiks juba midagi näidata?

Mina tegin ka 4 päeva pärast siirdamist. Test oli positiivne. Mõni päev hiljem tegin uuesti ja ikka positiivne. Veretest kinnitas seda 12 päeva pärast siirdamist, minu HCG näit oli 221,77

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal kodune rasedustest teha? Arsti sõnul 1. dets aga ma ei jõua oodata. 20 oli siirdamine ja siirdati 6 päevane jääkaru. Täna siis 4 päev ja juba närvid nii läbi. Kas nädalavahetusel (7, 8ndal päeval) võiks juba midagi näidata?

Mina tegin ka 4 päeva pärast siirdamist. Test oli positiivne. Mõni päev hiljem tegin uuesti ja ikka positiivne. Veretest kinnitas seda 12 päeva pärast siirdamist, minu HCG näit oli 221,77

Hetkel peaks olema 5+5 UH on nädala pärast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mininupz taandab ennast siit teemast.

15.11 oli siirdamine

25.11 veretest

Veretesti tulemus <5 ehk 2,5.

Kohtumiseni järgmisel katsel arvatavasti siis uuel aastal.

Oi, kui kahju. Aga uuel aastal ikka uue hooga ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal kodune rasedustest teha? Arsti sõnul 1. dets aga ma ei jõua oodata. 20 oli siirdamine ja siirdati 6 päevane jääkaru. Täna siis 4 päev ja juba närvid nii läbi. Kas nädalavahetusel (7, 8ndal päeval) võiks juba midagi näidata?

Mina tegin ka 4 päeva pärast siirdamist. Test oli positiivne. Mõni päev hiljem tegin uuesti ja ikka positiivne. Veretest kinnitas seda 12 päeva pärast siirdamist, minu HCG näit oli 221,77

Õnne

olen siin uus ja vahest piilun,minul oli siirdamine 9.11 esimese veretesti tegin 15.11 oli 23,9.määrimise pärast käisin teine test oli 17.11 tulemus 69  24.11 oli 1019 arst uh aga midagi ei leidnud. Saadeti teise uh kuna kahtlustas emakavälist,aga lõpuks leiti midagi pisikest emakakaela lähedalt mis nagu oleks lootemuna.Nüüd jälle uh 3.12.

Tunnused ei ole. Loodan et ikka õnnestub.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh põhjaliku vastuse eest ????Millise kliiniku kasuks otsustasite?

jään pelgusse ilmselt, sest saan loodetavasti seal jaanuaris katsele (detsembris saab rohkem infot, et kas labor jõuab õigeaegselt valmis)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal kodune rasedustest teha? Arsti sõnul 1. dets aga ma ei jõua oodata. 20 oli siirdamine ja siirdati 6 päevane jääkaru. Täna siis 4 päev ja juba närvid nii läbi. Kas nädalavahetusel (7, 8ndal päeval) võiks juba midagi näidata?

Ei pidanud vastu, tegin täna ehk siis 7ndal päeval. Pole küll rasedustestidega eriline ekspert aga hea tahtmise korral võib teist triipu isegi näha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see kellel 5 nov oli siirdamine.

Täna peaks olema 6nädalat täis.

Hommikul tekkis verejooks kui dušši all olin. Läksin ruttu emosse.  UH järgi on beebi alles.

Sain verejooksu peatamiseks tablette. Nüüd olen haiguslehel ja rahulikul režiimiil.  Ühe variandina arvas, et mingi hematoom mis võis seal olla, hakkas veritsema.  Aga ütles ka veel, et aeg annab kõige parema seletuse. Oma arsti juurde 3 detsembril. Arvas, et selleks ajaks on kindlasti selge, mis edasi saab.

Nüüd ootan, mis saama hakkab. Homme räägin ka oma arstiga veel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hommikune VT <1. Veebruaris siis uus IVF ring.

Teistele ohtralt jõuluimesid.

S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reedel oli UH, kus arst pani paika siirdamise aja. Kuna külma on jäänud 2 mammut 6päevast,siis küsis, kas siirdame 1 või 2.

Korraks jäin isegi mõtlema,aga jäin kindlaks ikkagi 1 juurde. Siis vajadusel saame minna veel ühele ringile.

03.12 ongi siis uus siirdamine,neljas kord. Olen lootusrikas ja loooodan,et ei pea pettuma.

Kas kellegil on veel see nädal siirdamist tulemas?

 

KN

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal kodune rasedustest teha? Arsti sõnul 1. dets aga ma ei jõua oodata. 20 oli siirdamine ja siirdati 6 päevane jääkaru. Täna siis 4 päev ja juba närvid nii läbi. Kas nädalavahetusel (7, 8ndal päeval) võiks juba midagi näidata?

Ei pidanud vastu, tegin täna ehk siis 7ndal päeval. Pole küll rasedustestidega eriline ekspert aga hea tahtmise korral võib teist triipu isegi näha.

Hei- hei….

Kuidas sinul läheb? Kas oled veretestil käinud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see kellel 5 nov oli siirdamine.

Täna peaks olema 6nädalat täis.

Hommikul tekkis verejooks kui dušši all olin. Läksin ruttu emosse. UH järgi on beebi alles.

Sain verejooksu peatamiseks tablette. Nüüd olen haiguslehel ja rahulikul režiimiil. Ühe variandina arvas, et mingi hematoom mis võis seal olla, hakkas veritsema. Aga ütles ka veel, et aeg annab kõige parema seletuse. Oma arsti juurde 3 detsembril. Arvas, et selleks ajaks on kindlasti selge, mis edasi saab.

Nüüd ootan, mis saama hakkab. Homme räägin ka oma arstiga veel.

Olen endiselt rahulikul režiimil. Määrib endiselt. Kõhuke aegajalt ikka valutab. Arst suurendas õhtust utrogestani kogust. Ootamise aeg on nii pikk. Silme ees on koguaeg pilt pisikese südame värelemisest. Ma ei kujuta ette kui reedel mulle öeldakse et beebi süda enam ei löö.  Kui see määrimine nüüd lõppeks, siis saaks rohkem südamerahu. Eks paistab, mis arst reedel ette võtab, kui beebi süda ikka lööb veel.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina see kellel 5 nov oli siirdamine.

Täna peaks olema 6nädalat täis.

Hommikul tekkis verejooks kui dušši all olin. Läksin ruttu emosse. UH järgi on beebi alles.

Sain verejooksu peatamiseks tablette. Nüüd olen haiguslehel ja rahulikul režiimiil. Ühe variandina arvas, et mingi hematoom mis võis seal olla, hakkas veritsema. Aga ütles ka veel, et aeg annab kõige parema seletuse. Oma arsti juurde 3 detsembril. Arvas, et selleks ajaks on kindlasti selge, mis edasi saab.

Nüüd ootan, mis saama hakkab. Homme räägin ka oma arstiga veel.

Olen endiselt rahulikul režiimil. Määrib endiselt. Kõhuke aegajalt ikka valutab. Arst suurendas õhtust utrogestani kogust. Ootamise aeg on nii pikk. Silme ees on koguaeg pilt pisikese südame värelemisest. Ma ei kujuta ette kui reedel mulle öeldakse et beebi süda enam ei löö. Kui see määrimine nüüd lõppeks, siis saaks rohkem südamerahu. Eks paistab, mis arst reedel ette võtab, kui beebi süda ikka lööb veel.

Minul seekord hakkas määrima mõned päevad peale positiivse rasedustesti saamist. Ja nii paar nädalat iga jumala päev. Selle sisse mahtus ka paar suuremat verejooksu ja EMOsse tormamist. Kõik oli aga beebiga koguaeg korras. Muretsesin ka ennast haigeks. Aga oma näite peal tahan sulle öelda, et kõik võib hästi minna. Alati pole verejooksud halvad, kuigi ehmatavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan ka endast uuesti märku. Vahetasin kliinikut ja alustan 03.12 uue IVF täisringiga, seekord siis pikk skeem. Veidi pelgan, kuidas see eelnev menopausi süst tervisele mõjub (enne olnud lühikesed skeemid).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!
Olen 27a ja mees 33a. Oleme üritanud 4aastat. . Meil probleem naisepoolne viljatus. Eelmise aasta veebruaris tehti laparoskoopia kontrastainega ja avastati, et munajuhad on kinni, seletamatul pôhjusel.
Alustasime oma  esimese IVF novembris.
4.nov alustasin süstimist bemfolaga ja 9.nov alustasin cetrotidega. Ise enda süstimine oli mulle üldiselt väga hirmus, bemfolaga sain ise hakkama aga certotidet süstis mees, selle nôel oli juba palju suurem kui bemfola oma ja valusam oli ka certotide. Süstisime 14.nov ka difereliini süsti ning 16.nov oli punktsioon. Punktsiooni päevaks olid munasarjad ja kõht väga tundlikud ja õrnad, isegi lihtsalt kõndides oli kõik nii hell ja tundsin, kuidas munasarjad liiguvad ja valutavad. Punktsiooni protseduur ise ei olnud hull, valuvaigistite all oled ja ega ei tunne midagi, hirm on suurem. Pärast puntsiooni oli ka kõik nii tundlik ja valulik, aga ka mitte midagi väljakannatamatut. Saadi 14rakku. 3tk sai külma.
Pärast punktsiooni tegi mees kodus ovitrelle süsti(6naksu pidime keerama sealt). Ja 17.nov alustasin duphastoni tablettidega 3x päevas.
22.nov oli siirdamine, täis põiega pidin olema, väga kiire ja valutu protseduur, pärast kodus pidin jällegi ovitrellet süstima, seekord 4naksu keerata sealt ja dupastoni tablettidega jätkama kuni rasedustestini(30.nov). Järgmisel päeval pärast siirdamist oli mul kõht nii punnis, nagu oleks megalt gaasi täis ja hingates oli ebamugav tunne, kôht oli nii suur nagu oleksin 4kuud rase. Ma ikka väga ehmatasin ära, suhtkesin raviarstiga, ütles et hüperstimulatsiooni sündroom on, uurisin mis tegema peab… pöördusin emosse, emost võeti TÜK haiglasse sisse, kõhuõõnes oli rohkelt vedelikku ja munasarjad olid väga suured, olin 2päeva haiglas, tehti analüüse, uuriiniproove ja vereproove. Vereproovist selgus et raseduse tase on väga väike, uriiniproovist selgus, et põiepôletik on. Täna tegin rasedustesti, test negatiivne 🙁 Tänaseks on kadunud kõik hüperi omadused, selles môttes on hea kerge olla, sest hüper on ikka ôudne aga teisalt on väga kurb, et rasedus ei pidanud vastu.. me ju nii ootasime!

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Annan ka endast uuesti märku. Vahetasin kliinikut ja alustan 03.12 uue IVF täisringiga, seekord siis pikk skeem. Veidi pelgan, kuidas see eelnev menopausi süst tervisele mõjub (enne olnud lühikesed skeemid).

Mis põhjusel kliinikut vahetad?Mis kliinikus ennem olid ja kus nüüd alustad?Küsin sest endal sama teekond ees????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen 27a ja mees 33a. Oleme üritanud 4aastat. . Meil probleem naisepoolne viljatus. Eelmise aasta veebruaris tehti laparoskoopia kontrastainega ja avastati, et munajuhad on kinni, seletamatul pôhjusel.

Alustasime oma esimese IVF novembris.

4.nov alustasin süstimist bemfolaga ja 9.nov alustasin cetrotidega. Ise enda süstimine oli mulle üldiselt väga hirmus, bemfolaga sain ise hakkama aga certotidet süstis mees, selle nôel oli juba palju suurem kui bemfola oma ja valusam oli ka certotide. Süstisime 14.nov ka difereliini süsti ning 16.nov oli punktsioon. Punktsiooni päevaks olid munasarjad ja kõht väga tundlikud ja õrnad, isegi lihtsalt kõndides oli kõik nii hell ja tundsin, kuidas munasarjad liiguvad ja valutavad. Punktsiooni protseduur ise ei olnud hull, valuvaigistite all oled ja ega ei tunne midagi, hirm on suurem. Pärast puntsiooni oli ka kõik nii tundlik ja valulik, aga ka mitte midagi väljakannatamatut. Saadi 14rakku. 3tk sai külma.

Pärast punktsiooni tegi mees kodus ovitrelle süsti(6naksu pidime keerama sealt). Ja 17.nov alustasin duphastoni tablettidega 3x päevas.

22.nov oli siirdamine, täis põiega pidin olema, väga kiire ja valutu protseduur, pärast kodus pidin jällegi ovitrellet süstima, seekord 4naksu keerata sealt ja dupastoni tablettidega jätkama kuni rasedustestini(30.nov). Järgmisel päeval pärast siirdamist oli mul kõht nii punnis, nagu oleks megalt gaasi täis ja hingates oli ebamugav tunne, kôht oli nii suur nagu oleksin 4kuud rase. Ma ikka väga ehmatasin ära, suhtkesin raviarstiga, ütles et hüperstimulatsiooni sündroom on, uurisin mis tegema peab… pöördusin emosse, emost võeti TÜK haiglasse sisse, kõhuõõnes oli rohkelt vedelikku ja munasarjad olid väga suured, olin 2päeva haiglas, tehti analüüse, uuriiniproove ja vereproove. Vereproovist selgus et raseduse tase on väga väike, uriiniproovist selgus, et põiepôletik on. Täna tegin rasedustesti, test negatiivne ???? Tänaseks on kadunud kõik hüperi omadused, selles môttes on hea kerge olla, sest hüper on ikka ôudne aga teisalt on väga kurb, et rasedus ei pidanud vastu.. me ju nii ootasime!

Nii kahju.Loodan, et saate varsti uuele ringile ????Mul oli ka hüperi oht, õnneks sain asja kontrolli alla vee joomisega ja jalutamisega ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal kodune rasedustest teha? Arsti sõnul 1. dets aga ma ei jõua oodata. 20 oli siirdamine ja siirdati 6 päevane jääkaru. Täna siis 4 päev ja juba närvid nii läbi. Kas nädalavahetusel (7, 8ndal päeval) võiks juba midagi näidata?

Ei pidanud vastu, tegin täna ehk siis 7ndal päeval. Pole küll rasedustestidega eriline ekspert aga hea tahtmise korral võib teist triipu isegi näha.

Hei- hei….

Kuidas sinul läheb? Kas oled veretestil käinud?

Arst andis valida, kas 31.11 VT või 1.12 kodune test ja siis talle tulemustest teada anda. VT ei teinud, teen homme koduse testi. Minu linnas laborit ei ole ja tulemused oleksid jõudnud päev hiljem, siis ei näinud mõtet. Seni kaks testi positiivsed olnud, teine tumedama kriipsuga kui esimene, siis lähen hommikusse hea usuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen 27a ja mees 33a. Oleme üritanud 4aastat. . Meil probleem naisepoolne viljatus. Eelmise aasta veebruaris tehti laparoskoopia kontrastainega ja avastati, et munajuhad on kinni, seletamatul pôhjusel.

Alustasime oma esimese IVF novembris.

4.nov alustasin süstimist bemfolaga ja 9.nov alustasin cetrotidega. Ise enda süstimine oli mulle üldiselt väga hirmus, bemfolaga sain ise hakkama aga certotidet süstis mees, selle nôel oli juba palju suurem kui bemfola oma ja valusam oli ka certotide. Süstisime 14.nov ka difereliini süsti ning 16.nov oli punktsioon. Punktsiooni päevaks olid munasarjad ja kõht väga tundlikud ja õrnad, isegi lihtsalt kõndides oli kõik nii hell ja tundsin, kuidas munasarjad liiguvad ja valutavad. Punktsiooni protseduur ise ei olnud hull, valuvaigistite all oled ja ega ei tunne midagi, hirm on suurem. Pärast puntsiooni oli ka kõik nii tundlik ja valulik, aga ka mitte midagi väljakannatamatut. Saadi 14rakku. 3tk sai külma.

Pärast punktsiooni tegi mees kodus ovitrelle süsti(6naksu pidime keerama sealt). Ja 17.nov alustasin duphastoni tablettidega 3x päevas.

22.nov oli siirdamine, täis põiega pidin olema, väga kiire ja valutu protseduur, pärast kodus pidin jällegi ovitrellet süstima, seekord 4naksu keerata sealt ja dupastoni tablettidega jätkama kuni rasedustestini(30.nov). Järgmisel päeval pärast siirdamist oli mul kõht nii punnis, nagu oleks megalt gaasi täis ja hingates oli ebamugav tunne, kôht oli nii suur nagu oleksin 4kuud rase. Ma ikka väga ehmatasin ära, suhtkesin raviarstiga, ütles et hüperstimulatsiooni sündroom on, uurisin mis tegema peab… pöördusin emosse, emost võeti TÜK haiglasse sisse, kõhuõõnes oli rohkelt vedelikku ja munasarjad olid väga suured, olin 2päeva haiglas, tehti analüüse, uuriiniproove ja vereproove. Vereproovist selgus et raseduse tase on väga väike, uriiniproovist selgus, et põiepôletik on. Täna tegin rasedustesti, test negatiivne ???? Tänaseks on kadunud kõik hüperi omadused, selles môttes on hea kerge olla, sest hüper on ikka ôudne aga teisalt on väga kurb, et rasedus ei pidanud vastu.. me ju nii ootasime!

Mul oli ka hüperi oht ja üldse ei siirdatudki selles tsüklis ja kõik läks külma. Võtsin mingeid tablette, et leevendada aga ka munasarjad olid arsti sõnul rusika suurused ja iga põrutus käis kõhust nii läbi, et liikusin nagu tigu. Kui päevad hakkasid, sain alles leevendust.

Õnneks teil külmas mammud ootamas, kui keha puhkab, siis kindlasti õnnestub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

 

Jàlgin siin aeg-ajalt, kuid kirjutan esimest korda. Septembris oli esimene katse, mis ebaônnestus. 19.11 oli teine katse ja siirdati 5 pàevane. Eile, 30.11 kàisin VT-l ja tulemus oli selline, et Hcg 27. Arvan, et katse ebaônnestus taas … aga arst ûtles, et kordaksin VT, et paremini aru saada.
Kas kellegi on hcg veel nii pisike olnud VT ajal ja on ônnestunud siiski? Mulle tundub, et eilseks oleks pidanud juba hcg tunduvalt suurem olema, kuna siirdati ka 5p embrüo. On kellelgi sarnast kogemust?

Simona

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kliinikut vahetan, kuna eelmises läksid arstiga suhted veidi sassi. Ma küsisin liiga palju küsimusi rohtude jm kohta ning arstil olid oma head ja oma halvad päevad. Tema arvas, et ma ei usalda teda, mina aga tahtsin rohkem teada lihtsalt. Eelmise kliiniku nime ei maini, aga nüüd olen ITKs Haldre juures.

Mis põhjusel kliinikut vahetad?Mis kliinikus ennem olid ja kus nüüd alustad?Küsin sest endal sama teekond ees????

[/quote]

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma küsisin liiga palju küsimusi rohtude jm kohta ning arstil olid oma head ja oma halvad päevad. Tema arvas, et ma ei usalda teda, mina aga tahtsin rohkem teada lihtsalt.

Pakun, et arstil võis olla vähe aega küsimustele vastamiseks ja kui järjekord on ukse taga, siis lükkuvad teiste vastuvõtud edasi. Riiklikes kliinikutes tundub aeg olevat suhteliselt piiratud ja patsiente palju ning parem on panna olulised küsimused kirja näit. telefoni, siis ei teki mõttepause või olukordi, et midagi oli nagu veel.

Kuidas teil toimub skeemide valimine? Eeldasin, et kui plaan pannakse paika, siis see ei muutu ja ollakse otsusekindlad. Tegelikult on tavaline, et kui eelmisel korral on arst öelnud, et proovitud skeemi rohkem ei tee, siis uuel kohtumisel pakutakse jälle välja juba läbitehtud skeemi ja lastakse samamoodi edasi. Teine olukord on siis, kui patsient ise tahab proovida kas lühikest või pikka ja räägib uue skeemiga kaasnevatest hirmudest, siis takistada ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kliinikut vahetan, kuna eelmises läksid arstiga suhted veidi sassi. Ma küsisin liiga palju küsimusi rohtude jm kohta ning arstil olid oma head ja oma halvad päevad. Tema arvas, et ma ei usalda teda, mina aga tahtsin rohkem teada lihtsalt. Eelmise kliiniku nime ei maini, aga nüüd olen ITKs Haldre juures.

Mis põhjusel kliinikut vahetad?Mis kliinikus ennem olid ja kus nüüd alustad?Küsin sest endal sama teekond ees????

[/quote]
Kiidan ka Dr.Haldret, väga hea arst ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oma mammudega külmutamise eest maksite interneti pangas või i patsiendi kaudu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 317 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF november-detsember