Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF oktoober-november

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 123 )

Teema: IVF oktoober-november

Postitas:
KĂ€gu

JĂ€tkame ivf-i juttudega siin 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Aga mina tĂ€na veretestile. Ei andnud arst siirdamisel lootust… ei aja ise ka eriti lootusi kĂ”rgeks. Jah seekord olen saanud igale testile kummitustriibu. Triibu mis ei tumene. Usun et seekord siis keemiline. TĂ€na 11dp6dt ja triib oli ikka ĂŒlimegaĂ”rnake

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Ära kaota lootust! Anna ikka teada, mis tulemuse said.

Anne

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Nagu ma arvasingi. Tulemus vereproovil oli 8.89

VÔi siis vist teise katse ka lÔppenuks lugeda.

🙁 ei ole meile seda last loodud

0
0
Please wait...

Postitas:
mkristi

Mina sain tĂ€na teada, et kĂŒlma lĂ€ks 7 embrĂŒot, vist pĂ€ris normaalne tulemus. Munarakke saadi 37, kuna oli hĂŒperi oht siis kartsin, et Ă€kki kĂ”ik ebakvaliteetsed ja ei saagi midagi kĂŒlma.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KĂ€gu, tunnen kaasa! Kas teil lĂ€ks kĂŒlma ka midagi? KĂŒll see laps veel tuleb 🙂

Mkristi, suurepÀrane tulemus ju! Millal siirdamine?

Anne

0
0
Please wait...

Postitas:
MirandaLg

Hei!

Minul ka tĂ€na veretestil kĂ€idud, nĂ€it oli 32,5. Siirdamine oli 2.09. Ise vĂ€ga lootusrikas pole, kuna eelmine nĂ€dal ĂŒks kodune test nĂ€itas Ă”rna triipu aga nĂ€dalavahetuse test nagu mitte ja igast teistsugused tunnused kadusid ka nagu nĂ€dalalĂ”puks Ă€ra. Aga lĂ€hen igatahes ĂŒlehomme kordustestile, loodan mingile imele, et ikka tuleb positiivne vastus, kuna kĂŒlma ei saanud midagi seekord.

Tervitades

MIranda

0
0
Please wait...

Postitas:
LuisaLotta

KĂ€gu, tunnen kaasa,  aga pilli ei tasu kĂŒll veel nurka visata🙂 kĂ”igile inimestele, kes last soovivad, on laps ka mÀÀratud, mĂ”nda peab lihtsalt kauem ootama! (ĂŒtlen mina, kellel juba 4. katse kĂ€sil)

MirandaLg, see nĂ€it on veidi kahtlane kĂŒll, aga samas Ă€kki on tegu hilise pesastujaga, hoian pöialt igatahes!

MKristi, see peaks olema vĂ€ga hea saak kĂŒlma🙂

Mul endal on hetkel rasedust 4+4, aga olen vĂ€ga Ă€rev.  LaupĂ€eva öösel vastu pĂŒhapĂ€eva mÀÀris, Ă”nneks kĂŒll pruunikalt ja mitte ĂŒlemÀÀra palju, aga ikkagi. Minu kogemuse jĂ€rgi ei tĂ€henda mÀÀrimine mitte midagi head… pĂŒhapĂ€eva Ă”htuks oli mÀÀrimine lĂ”ppenud ja praeguseni kĂ”ik korras,  aga ikka nĂ€rib,  nii palju olen pettuda saanud lihtsalt… SĂŒmptomeid pole ka juurde tulnud,  rinnad nagu on veidi tundlikumad, aga kĂ”huli magamist ei sega ja alaselg veits valutab, muu on nagu tavaline kĂ”ik.  VĂ€ga Ă€revaks teeb olukord igatahes, aga loodan muidugi ikka parimat. Äkki nii vara ei peagi veel erilisi tundeid olema.

UH aeg alles 26.okt🙄

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mkristi, kui kĂ”ik ĂŒles sulavad, siis on sul ju 7 vĂ”imalust. Seega mumeelest pĂ€ris hea ikkagi, mis sest et punkteeriti 37. Alles jĂ€i 7 tugevaimat 🙂 Anna ikka teada, kuidas sul lĂ€heb. Ma sust u 3 nĂ€dalat taga oma graafikuga, seega hea teada, mis ootamas 🙂

LuisaLotta, kas sa vĂ”tad veel miskit lisaks ka? See 4+4 peaks olema ju tavalise mensese aeg enam-vĂ€hem ka pidavat olema tavaline, et sel hetkel tekib mÀÀrimine. VĂ”ta rahulikult ja kĂŒll kĂ”ik lĂ€heb hĂ€sti! 🙂

KĂ€gule pai!

C

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

See oli mu esimene fet. 6tk oli kĂŒlmas ja nendest eluvĂ”imeliseks arenes vaid ĂŒks. Ja öeldi kohe et sellega erilist lootust pole.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

Liitun ka teiega 🙂

Minu esimene ja siiani ainus punktsioon oli mai kuus, sealt edasi lĂ€ksid embrĂŒod kĂŒlma (6 tk) kuna tekkis hĂŒperstimulatsioon. Esimese siirdamise sai teha alles augusti lĂ”pus, sellest kahjuks asja ei saanud. Teine siirdamine toimus 02.10, seekord lisas arst lisaks Estrofemile ja Utrogestanile ka Dexamethasone 2x pĂ€evas. Seekord siirdati siis 5 pĂ€evane blasto (ilmselt ka esimesele korra, enam ei mĂ€leta). 07.10 Ă”htul avastasin, et on hakanud kergelt roosakalt mÀÀrima, alguses ehmatas tĂ€itsa Ă€ra aga see oli ainult selleks Ă”htuks. JĂ€rgmistel pĂ€evadel panin tĂ€hele, et peale Utrogestani sisetamist tekkis hĂ€sti kerge roosaks mÀÀrimine hetkeks ja sellega asi piirdus (hetkel ei mÀÀri ĂŒldse).Alates laupĂ€evast on kohutav iiveldus lĂ”unast kuni Ă”htuni vĂ€lja, ei aita ka nĂ€ksimine/söömine/joomine. Reedel 16.10 lĂ€hen veretestile, enne kodus testida ei taha 🙂 Ei tea mida loota kuna oleme partneriga juba 5 aastat proovinud ja nii lootsin ja uskusin, et kohe esimese korraga peab ju Ă”nnestuma, kuna kĂ”ik oli nii ideaalne arsti sĂ”nul ja ma olen ju 25 aastane alles. Aga suureks pettumuseks sain teada, et isegi meditsiini sekkumisega ei tekkinud rasedust.

lisan juurde veel, et seekord siirdati kaks tĂŒkki 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

LuisaLotta, ma sama Ă€rev,  see UH ootamise aeg veel pikem. Mul 28.10, seega oleme suht samas graafikus 🙂

Anne

0
0
Please wait...

Postitas:
mkristi

KĂ€gu, tunnen kaasa! Kas teil lĂ€ks kĂŒlma ka midagi? KĂŒll see laps veel tuleb 🙂

Mkristi, suurepÀrane tulemus ju! Millal siirdamine?

Anne

Hetkel ei teagi veel, pidin arstiga ĂŒhendust vĂ”tma kui uus menses hakkab.

Mkristi, kui kĂ”ik ĂŒles sulavad, siis on sul ju 7 vĂ”imalust. Seega mumeelest pĂ€ris hea ikkagi, mis sest et punkteeriti 37. Alles jĂ€i 7 tugevaimat 🙂 Anna ikka teada, kuidas sul lĂ€heb. Ma sust u 3 nĂ€dalat taga oma graafikuga, seega hea teada, mis ootamas 🙂

LuisaLotta, kas sa vĂ”tad veel miskit lisaks ka? See 4+4 peaks olema ju tavalise mensese aeg enam-vĂ€hem ka pidavat olema tavaline, et sel hetkel tekib mÀÀrimine. VĂ”ta rahulikult ja kĂŒll kĂ”ik lĂ€heb hĂ€sti! 🙂

KĂ€gule pai!

C

Kindlasti annan teada, kuidas lĂ€heb 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Bi-Bi

Kui veretesti ootamine oli raske, siis UH ootamine on ikka veel hullem 🙁  Mul samuti UH aeg alles kahe nĂ€dala pĂ€rast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Ann.B

TĂ€na just mĂ”tlesin kuidas LuisaLottal lĂ€heb 🙂 RÔÔm kuulda, et sul kĂ”ik ok.

Endal ei olnud olukord nĂ€dal peale siirdamist  kuigi roosiline  HCG kĂ”igest 13,5. ÜlejĂ€rgmisel pĂ€eval tehti uues VT ja nĂ€it oli tĂ”usnud 33.4 peale , pole ka teab mis suur aga vĂ”ibolla oli mul ka hilisem pesastumine ja mu sees kasvab ikkagi vĂ€hemalt ĂŒks vĂ€ike vĂ”itleja. RÔÔmustada ei julge  kohe ĂŒldse…  Koduseid teste olen ka juba 3 teinud  :), triibud on olemas, aga mitte just vĂ€ga rasvased. TĂ€na kĂ€isin lisaks ka Synlabis verd andma… TĂ€itsa hulluks ikka ajab see teadmatus, kas kĂ”ik okei ikka. Kuigi keha  nagu tahaks ĂŒtelda: ” Naine, sinuga toimub midagi!” Rinnad on valusad, öösel peab wc kĂ€ima,  vĂ€simus- iga pĂ€ev tuleb siestat teha ja aegajalt tunnen ka uimasust.  Loodetavasti ei ole see mu ettekujutluse vili, nii vara ja juba sĂŒmptomid, kahtlane vĂ”i mis?

LuisaLotta kas sa vĂ”tsid ise arstiga ĂŒhendus ja said UH aja?

0
0
Please wait...

Postitas:
LuisaLotta

C – pĂ€rast punktsiooni algas kohe toetav ravi 1 Estrofem 2xpĂ€evas ja 2 Utrogestani 2x pĂ€evas. Ülehomsest asendan Utrogestani Duphastoniga, mida pean mĂ”ned pĂ€evad 4x pĂ€evas manustama ja siis 3x, eesmĂ€rk on sujuvalt jĂ€rjest vĂ€hendada tablette.

Anne ja Bi-Bi, meil on UH kĂŒll samal nĂ€dalal, aga te olete vist nĂ€dalakese ees must raseduse suurusega?

Ann.B – see oleks nii lahe ja julgustav lugu kui sul hĂ€sti lĂ€heks! TĂ€iega hoian pöialt!

Ma vĂ”tsin jah arstiga ise ĂŒhendust, tahtsin kiiresti asjad selgeks saada 😀 lisaks olid mul ravimid otsakorral ja oli uusi retsepte vaja.

Siin lugemas kĂ€ia vĂ”ib olla vĂ€ga tore ja toetav, aga veidi ohtlik ka.  JĂ€rjest loen, et inimestel kĂ”iksuse sĂŒmptomid ja sĂŒda paha ja kuna mul ei ole, siis paratamatult hakkan kartma, et midagi on korrast Ă€ra.  Nii loodan kogu aeg, et keegi peale minu veel kirjutaks, et on rase, aga sĂŒmptomeid nagu vĂ€ga pole, aga ei😁

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

EM

Olen IVF algusest saati kĂ€inud siin lugemas ja jĂ€lgimas kuidas teistel lĂ€heb. Lugedes lugusi kui ei Ă”nnestu on sees endal ka selline kurb ja nukker tunne. Ja sellepĂ€rast tahtsingi kirjutada, sest minu lugu on praegu pigem rÔÔmustav ja innustav. Esimene lĂŒhike IVF. Saadi 7 munarakku. Kolm ilusat, 2 kĂŒlma ja ĂŒks pandi 23.09.  5 pĂ€eva hiljem olid torked, mida vĂ€ga varem pole tundnud. Uurisin kohe ja sain infot, et see vĂ”ib olla kinnitumise moment. Ei tea aga selline tunne siis oli. Lubasin, et kodust testi ei tee. 11ndal hommikul oli Ă€rgates side Ă”rnalt mÀÀrdunud. Õrn pruunikas, muidu on kĂŒĂŒnlast tĂ€itsa valge mÀÀrimine. See ehmatas muidugi Ă€ra ja sel pĂ€eval polnud ĂŒldse tuju. TĂ€na kĂ€isin tegin veretesti ja HCG 950. 26.oktoober on ultraheli.

0
0
Please wait...

Postitas:
Bi-Bi

Olen IVF algusest saati kĂ€inud siin lugemas ja jĂ€lgimas kuidas teistel lĂ€heb. Lugedes lugusi kui ei Ă”nnestu on sees endal ka selline kurb ja nukker tunne. Ja sellepĂ€rast tahtsingi kirjutada, sest minu lugu on praegu pigem rÔÔmustav ja innustav. Esimene lĂŒhike IVF. Saadi 7 munarakku. Kolm ilusat, 2 kĂŒlma ja ĂŒks pandi 23.09. 5 pĂ€eva hiljem olid torked, mida vĂ€ga varem pole tundnud. Uurisin kohe ja sain infot, et see vĂ”ib olla kinnitumise moment. Ei tea aga selline tunne siis oli. Lubasin, et kodust testi ei tee. 11ndal hommikul oli Ă€rgates side Ă”rnalt mÀÀrdunud. Õrn pruunikas, muidu on kĂŒĂŒnlast tĂ€itsa valge mÀÀrimine. See ehmatas muidugi Ă€ra ja sel pĂ€eval polnud ĂŒldse tuju. TĂ€na kĂ€isin tegin veretesti ja HCG 950. 26.oktoober on ultraheli.

Palju Ă”nne! Veel ĂŒks juures, kes ootab UH aega nagu laps jĂ”ule 🙂

LuisaLotta- MĂ”nel ei olegi terve raseduse jooksul erilisi sĂŒmptomeid. Mul ka hetkel ainult mĂ”ned lĂ”hnad hakkavad vastu ja rinnad on viimastel pĂ€evadel valusad, muud nagu pole midagi.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Nii tore, et meid nii palju UH aega koos ootamas 🙂

Ann.B, hoian ka pöialt sulle!

LuisaLotta, mul oli siirdamine 25.09, seega vist jah nÀdalakese ees.

VÀga pÔnev ja vÀga Àrev samaaegselt. Oleks juba oktoobri lÔpp.

Marin, kuidas sinul lÀheb?

Anne

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

C – pĂ€rast punktsiooni algas kohe toetav ravi 1 Estrofem 2xpĂ€evas ja 2 Utrogestani 2x pĂ€evas. Ülehomsest asendan Utrogestani Duphastoniga, mida pean mĂ”ned pĂ€evad 4x pĂ€evas manustama ja siis 3x, eesmĂ€rk on sujuvalt jĂ€rjest vĂ€hendada tablette.

Anne ja Bi-Bi, meil on UH kĂŒll samal nĂ€dalal, aga te olete vist nĂ€dalakese ees must raseduse suurusega?

Ann.B – see oleks nii lahe ja julgustav lugu kui sul hĂ€sti lĂ€heks! TĂ€iega hoian pöialt!

Ma vĂ”tsin jah arstiga ise ĂŒhendust, tahtsin kiiresti asjad selgeks saada 😀 lisaks olid mul ravimid otsakorral ja oli uusi retsepte vaja.

Siin lugemas kĂ€ia vĂ”ib olla vĂ€ga tore ja toetav, aga veidi ohtlik ka. JĂ€rjest loen, et inimestel kĂ”iksuse sĂŒmptomid ja sĂŒda paha ja kuna mul ei ole, siis paratamatult hakkan kartma, et midagi on korrast Ă€ra. Nii loodan kogu aeg, et keegi peale minu veel kirjutaks, et on rase, aga sĂŒmptomeid nagu vĂ€ga pole, aga ei😁

Mul samuti kĂ”ik klassikalised sĂŒmptomid puuduvad. PĂ€evad lĂ€bi mĂ”tlen et kas see on halb vĂ”i hea. VĂ”iks natukenegi iiveldada, teaks et midagi toimub, aga ei.

UH on jÀrgmine nÀdal.

Celly.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
LuisaLotta

KĂ€isin tĂ€na hommikul perearsti juures raua taset mÔÔtmas, sest septembri alguses avastati vĂ€ike vaegus. Kurtsin oma muret ka, et olen rase, aga mÀÀris paar pĂ€eva tagasi ja nĂŒĂŒd on nĂ€rvid tĂ€itsa lĂ€bi ja mĂ”tlen kogu aeg ĂŒle ja olen Ă€rev. Õnneks oli ta kohe nĂ”us ka Hcg proovi vĂ”tma ja pidin istuli kukkuma kui pĂ€rastlĂ”unal tulemust nĂ€gin – 893! 7. oktoobril oli 64,4. Loodan nĂŒĂŒd, et enam halbu ĂŒllatusi ei tule ja saan vahelduseks rahulik olla ja UH oodata😀

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

LuisaLotta, see ju super tulemus! 🙂

Anne

0
0
Please wait...

Postitas:
MirandaLg

LuisaLotta see tÔesti hea tulemus! Mul ka mÔned nÀdalad tagasi vereproov nÀitas, et rauatase alla normi. Mida sa vÔtsid ja kas tÀna oli juba rauatase parem?

Tervitades

Miranda

0
0
Please wait...

Postitas:
LuisaLotta

Miranda, olen kuu aega vĂ”tnud NĂ”geli superrauda. See maksab kĂŒll rohkem kui tavalised preparaadid, aga on seedesĂŒsteemisĂ”bralik ja ei sĂ”ltu toidust.  Hemoglobiin oli tĂ”usnud 19 pĂŒgalat ja on nĂŒĂŒd kenasti normis.

0
0
Please wait...

Postitas:
milksu

Tere, olen siin ka juba mĂ”nda aega lugemas kĂ€inud. Mul siis kĂ€sil esimene katse ja pikk skeem. Sain diphereline sĂŒsti ja andsin tĂ€na ka vereproovi. Homme arsti aeg. JĂ”udsin juba Googeldada, et östriadooli nĂ€it peaks jÀÀma alla 50. Mul 82,4….tundub, et venib jĂ€lle edasi kogu see asi. Ilmselt sĂŒstides alustada ei saa. On kellegil sarnast kogemust olnud? Esimene arsti visiit oli juulis…ootama aeg on ikka pikk 😬

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

@miiksu miks sul pikk skeem ja kus tegutsed? Ma peaks esimese diphereline sĂŒsti saama paari nĂ€dala pĂ€rast, kas seda tehti haiglas? Mis su östradiool enne IVF oli?

Allu

0
0
Please wait...

Postitas:
milksu

Tegutsen ITKs. SĂŒsti tegi mees tuharalihasesse kodus. Eelnevat östriadooli taset ei tea. Varsti lĂ€hen arstile eks siis selgub tĂ€psemalt.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KĂ€isin tĂ€na hommikul perearsti juures raua taset mÔÔtmas, sest septembri alguses avastati vĂ€ike vaegus. Kurtsin oma muret ka, et olen rase, aga mÀÀris paar pĂ€eva tagasi ja nĂŒĂŒd on nĂ€rvid tĂ€itsa lĂ€bi ja mĂ”tlen kogu aeg ĂŒle ja olen Ă€rev. Õnneks oli ta kohe nĂ”us ka Hcg proovi vĂ”tma ja pidin istuli kukkuma kui pĂ€rastlĂ”unal tulemust nĂ€gin – 893! 7. oktoobril oli 64,4. Loodan nĂŒĂŒd, et enam halbu ĂŒllatusi ei tule ja saan vahelduseks rahulik olla ja UH oodata😀

Nii head uudised tĂ€na siin 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

No mul selle ringig ikka ei vedanud.

Pesastumine ei toimunud seal, kus see toimuma oleks pidanud.

Aga pole hullu! Ma ei jÀta jonni,  lÀhen siis 6-le ringile nii olen varsti veteran IFVikas : )

KĂ”igile kellel Ă”nnestus edu, kellel mitte pea pĂŒsti ja uuele ringile.

PÀikest kÔigile!

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Palju Ônne kÔigile, kel seekord Ônnestunud! Ning neile, kel seekord nii hÀsti ei lÀinud, paid ja kallid.

Olen siit eemal olnud ja olen edasi ka, juhe jooksis lihtsalt kokku ja nii on praegu parem minu vaimsele tervisele. Tulin lihtsalt korra oma tulemusi teatama.

Minu veretest tÀna negatiivne. Tundsin seda ette viimased pÀevad ja lootused olid maas juba nagunii.

Eks nÀis, mis edasi saab. AitÀh Maian ja Anne ja kÔik teised, kes mulle kaasa elanud on.

Soovin kÔigile head ja Ônne

Marin

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 123 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF oktoober-november