Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 102 )

Teema: IVF oktoober

Postitas:

Triinu, võta mees esimesel korral kaasa, infot on palju ja kõneainet, mida hiljem koos arutada.
Mina olen külmaringi ootel ja vereanalüüsidest selgus, et verehüübimise näitajad madalad. Lähen kordusanalüüsi andma. Mis roll on aga verehüübimisel IVF-i juures?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 07.10 19:03; 09.10 12:53; 11.10 12:19; 15.10 19:32; 17.10 11:12; 19.10 09:42; 01.11 12:41; 05.11 12:15; 11.11 17:44; 12.11 09:30; 12.11 18:14; 14.11 11:13; 14.11 20:03; 15.11 12:23; 18.11 09:56; 18.11 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli mees kaasas. Ja ei kahetse.
Kui läheb ylevaatuseks, läksin kardina taha. Käisin Elites.
Palju infot saab esimesel korral ja siis on hea, kui mees k6rval. 2 pead ikka 2 pead.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pean hakkama järgmiste päevade esimesest päevast võtma marveloni või midagi muud sama toimeainega. Kas keegi on seda võtnud ja kuidas on mõjunud. Või on kogemusi teise ravimiga. Mul peaasi see,et toimeaine sama.
Ma ei ole kunagi neid võtnud nii,et suht tume maa sellekoha pealt:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.10 20:13; 09.10 20:53; 09.10 22:09; 17.10 17:28; 27.10 19:40; 30.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kehvad uudised. Käisin täna vereproovi andmas, meie esimene katse ei õnnestunud 🙁

Külmas on meil ainult üks blastotsüst. Sain doktorilt juhised, et novembri lõpus on vaja kliinikusse minna, siis paneb doktor paika uue raviplaani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kehvad uudised. Käisin täna vereproovi andmas, meie esimene katse ei õnnestunud ????

Külmas on meil ainult üks blastotsüst. Sain doktorilt juhised, et novembri lõpus on vaja kliinikusse minna, siis paneb doktor paika uue raviplaani.

Väga kurb kuulda. Loodame et see kylmas olev blasto on see “the One”

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 15.10 23:17; 17.10 22:19; 24.10 13:18; 30.10 13:01; 07.11 20:51; 09.11 14:01; 12.11 17:05; 12.11 19:48; 14.11 13:24; 15.11 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MS_Tugrik, väga kurb kuulda 🙁 Lootsin väga, et sul läheb õnneks! Ehk siis järgmine kord õnnestub.

Ma ei ole veel ametlikult IVF tegija kuna pole selge, kas me seda üldse teha saame. Mehel on sperma hulk väga väike ning seetõttu loomulik rasestumine pea võimatu. Hetkel ootame täiendavate spermaanalüüside vastuseid, et saada selgust, kas sperma IVF-ks sobib. Tahtsin küsida teilt, kes mehe sperma tõttu IVF on teinud, et kui palju teid enne uuriti? Arst lubas, et kui mehe poolt on vastused head, hakatakse mind uurima. Esialgsed hormoonitestid olid mul korras, kuigi LH/FSH tulemus ei olnud ideaalne. Arst nägi ka UH-s mingit ala, mis võib olla endometrioos. Mul on ka üpris ebaregulaarsed pikavõitu tsüklid, millele pole seletust leitud. Ühesõnaga, mida oodata ja mida oleks hea teada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur tänu kaasaelajatele!

Mesikäpp, minu mehele tehti vaid sperma täisanalüüs, mille alusel otsustati, et meie puhul on võimalik ainult ICSI. Viimasel korral uurisin arstilt, et ehk on veel mõni analüüs või uuring mida saaks mehele teha.
Vastuseks sain, et sellistel puhkudel, kus sperma nii halbade näitajatega on ei ole tegelikult väga muud uurida/teha. Ainuke soovitus on püüda võimalikult tervislikku eluviisi elada + vitamiinid (kasutame arsti soovitusel Sermadrop Alfa vitamiine). Heal juhul võib sperma kvaliteet veidi paraneda, aga mingit superspermat väidetavalt sellest kunagi ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

MS_Tugrik – mulle arst ütles, et ühest tsüklist reeglina tuleb vaid 1 rasedus. Erandina võib viljastada rohkem kui 1 munarakk ja areneda lõpuni aga see on erand, mitte reegel. Seega kui seni siirdatud munarakud ei ole emakas arenema hakanud siis on lootust, et see üks mis sul veel ootel on ongi see ÕIGE! Selg sirgu ka make it happen!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt 07.10 19:03; 09.10 12:53; 11.10 12:19; 15.10 19:32; 17.10 11:12; 19.10 09:42; 01.11 12:41; 05.11 12:15; 11.11 17:44; 12.11 09:30; 12.11 18:14; 14.11 11:13; 14.11 20:03; 15.11 12:23; 18.11 09:56; 18.11 11:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie puhul tehti ka icsi. Ja arst soovitas ka Sermadrop Alfa’t.
Lisaks minul pcos syndroom, mille tagajärjel päevad ebaregulaarsed ja ovulatsioonide puudumine.
Peale pikki aastaid ootamisi ja ebaõnnestumisi olen rase 29+4.
(Aga ikka käin siin uudistamas ja uurimas:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain oma kaks triipu!, neljapäeval lähen veretestile.

Kaksikutega kägu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.10 12:34; 09.10 12:37; 21.10 11:50; 21.10 12:54; 09.11 14:04; 11.11 16:20; 11.11 18:17; 12.07 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju 6nne. Nii hea meel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, Lisanna31, edu kõigile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 08.10 12:34; 09.10 12:37; 21.10 11:50; 21.10 12:54; 09.11 14:04; 11.11 16:20; 11.11 18:17; 12.07 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kõigile, kellel beebid tulemas!
Tore lugeda häid uudiseid, see annab lootust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Kas kellelgi on veel olnud olukord, kus viljastatud munarakud ei arene blastotsüstiks välja? On uuritud, miks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 12:03; 24.10 12:39; 30.10 11:57; 03.11 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Kas kellelgi on veel olnud olukord, kus viljastatud munarakud ei arene blastotsüstiks välja? On uuritud, miks?

Minult saadi punktsioonil saadi 17 rakku. Viljastatud rakkudest teisel päeval: 4 neljarakulist ja päris palju kaherakulisi (arvu kahjuks ei mäleta; ma usun, et 4- ja 2-rakulisi kokku oli umbes 10 ringis). Blastotsüstideks arenes vaid KAKS. Ma olen aru saanud, et blastotsüstideks kõik ei arenegi, alles jäävad ainult tugevamad. Meie puhul need alles jäänud kaks on muidugi ekstreemne juhus. Põhjuseks mehe mittekvaliteetne sperma.

Palju Teil viljastatud rakke oli ja kui palju nendest blastotsüstideks arenes või ei arenenud ükski? Kas arst selle kohta selgitust ei andnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere siin olijad. Ise olen siin täiesti uus kasutaja ning lugesin ka teie kirju. Kõigile jõudu ja jaksu!
Ise olen26 a naine ja oleme triipe püüdnud juba 3 a ja hakkab jooksma 4. a. Mis on täiesti masendav olnud. Käinud oleme arstide vahet jne. Olen ka rasestunud korra 3. a tagasi (mis katkes) ning peale seda enam pole õnnestunud. Käime Nova Vita kliinikud Kartitsa juures ning analüüside järgi kõik ok korras nii minul kui mehel. Ei tea miks ei rasestu. Juhad ka täiesti läbitavad.

Saime rohelise tule kunstlikuks viljastamiseks. Valisime algselt IUI mis peaks toimuma see kuu AGA OV on arvatavasti nädalavahetusel ja see tähendab et jääb protseduur ära. mis teeb meid väga kurvaks. Üks kuu läheb täiesti raisku. Otsustasime et järgmine kuu teeme IvF, et tõenäosus suurem oleks.

Enne kui arstiga räägin IVF st, küsin teilt…. tean et IvFiga on ravimid ja süstimine. AGA kas IVFiga oleneb ka nädalavahetusest????

Mõistus täiesti otsas ja ei jaksa enam seda valu kannatada, kui jälle punased platsis.

Palun kas keegi oskab mu küsimusele vastata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 12:35; 24.10 13:25; 24.10 13:32; 24.10 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

MS_Tugrik, aitäh, et vastasid! Mul 10-st 3 on alles, aga ei ole 5 päevaga arenendud needki moorulast edasi. Meil ka mehe sperma mureks, ei ole paranenud. Tahangi saada aimu, et kas ongi mehe sperma siis takistuseks või munarakud..Saan aru, et eks arst oskab vastata, aga ehk on kellelgi kogemust olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 12:03; 24.10 12:39; 30.10 11:57; 03.11 09:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere siin olijad. Ise olen siin täiesti uus kasutaja ning lugesin ka teie kirju. Kõigile jõudu ja jaksu!
Ise olen26 a naine ja oleme triipe püüdnud juba 3 a ja hakkab jooksma 4. a. Mis on täiesti masendav olnud. Käinud oleme arstide vahet jne. Olen ka rasestunud korra 3. a tagasi (mis katkes) ning peale seda enam pole õnnestunud. Käime Nova Vita kliinikud Kartitsa juures ning analüüside järgi kõik ok korras nii minul kui mehel. Ei tea miks ei rasestu. Juhad ka täiesti läbitavad.

Saime rohelise tule kunstlikuks viljastamiseks. Valisime algselt IUI mis peaks toimuma see kuu AGA OV on arvatavasti nädalavahetusel ja see tähendab et jääb protseduur ära. mis teeb meid väga kurvaks. Üks kuu läheb täiesti raisku. Otsustasime et järgmine kuu teeme IvF, et tõenäosus suurem oleks.

Enne kui arstiga räägin IVF st, küsin teilt…. tean et IvFiga on ravimid ja süstimine. AGA kas IVFiga oleneb ka nädalavahetusest????

Mõistus täiesti otsas ja ei jaksa enam seda valu kannatada, kui jälle punased platsis.

Palun kas keegi oskab mu küsimusele vastata.

IVFi ei pruugi sa saada järgmisel kuul üldse teha, viimasel ajal on inimesed rääkinud, et nad on järjekorda saanud veebruaris 2018.
IVFi puhul on võimalik kõigi tegevuste toimumise aega rohtudega nihutada vastavalt vajadusele, seega nädalavahetuseks lihtsalt protseduure ei planeerita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 07.10 22:48; 24.10 13:15; 05.11 16:00; 09.11 15:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere siin olijad. Ise olen siin täiesti uus kasutaja ning lugesin ka teie kirju. Kõigile jõudu ja jaksu!
Ise olen26 a naine ja oleme triipe püüdnud juba 3 a ja hakkab jooksma 4. a. Mis on täiesti masendav olnud. Käinud oleme arstide vahet jne. Olen ka rasestunud korra 3. a tagasi (mis katkes) ning peale seda enam pole õnnestunud. Käime Nova Vita kliinikud Kartitsa juures ning analüüside järgi kõik ok korras nii minul kui mehel. Ei tea miks ei rasestu. Juhad ka täiesti läbitavad.

Saime rohelise tule kunstlikuks viljastamiseks. Valisime algselt IUI mis peaks toimuma see kuu AGA OV on arvatavasti nädalavahetusel ja see tähendab et jääb protseduur ära. mis teeb meid väga kurvaks. Üks kuu läheb täiesti raisku. Otsustasime et järgmine kuu teeme IvF, et tõenäosus suurem oleks.

Enne kui arstiga räägin IVF st, küsin teilt…. tean et IvFiga on ravimid ja süstimine. AGA kas IVFiga oleneb ka nädalavahetusest????

Mõistus täiesti otsas ja ei jaksa enam seda valu kannatada, kui jälle punased platsis.

Palun kas keegi oskab mu küsimusele vastata.

Tavaliselt on nii et ivf-ga teed systi Ovitrelle, mis vallandab “superovulatsiooni”. Arst määrab selle ca 36h enne punktsiooni.
Nt laupäeva 6htul Ovitrelle ja esmaspäeval punktsioonn.
Nii et ivf puhul reguleeritakse see asi ravimitega nii, et nädalavahetuseti protseduure ei toimu.
Aga iga juhtum on erinev ja arst otsustab, mis just teile parim.
Kas arst ise on ka öelnud juba, et teil läheb 1 kuu raisku IUI-ga?
Edu!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 15.10 23:17; 17.10 22:19; 24.10 13:18; 30.10 13:01; 07.11 20:51; 09.11 14:01; 12.11 17:05; 12.11 19:48; 14.11 13:24; 15.11 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me käime erakliinikus.

Tere siin olijad. Ise olen siin täiesti uus kasutaja ning lugesin ka teie kirju. Kõigile jõudu ja jaksu!
Ise olen26 a naine ja oleme triipe püüdnud juba 3 a ja hakkab jooksma 4. a. Mis on täiesti masendav olnud. Käinud oleme arstide vahet jne. Olen ka rasestunud korra 3. a tagasi (mis katkes) ning peale seda enam pole õnnestunud. Käime Nova Vita kliinikud Kartitsa juures ning analüüside järgi kõik ok korras nii minul kui mehel. Ei tea miks ei rasestu. Juhad ka täiesti läbitavad.

Saime rohelise tule kunstlikuks viljastamiseks. Valisime algselt IUI mis peaks toimuma see kuu AGA OV on arvatavasti nädalavahetusel ja see tähendab et jääb protseduur ära. mis teeb meid väga kurvaks. Üks kuu läheb täiesti raisku. Otsustasime et järgmine kuu teeme IvF, et tõenäosus suurem oleks.

Enne kui arstiga räägin IVF st, küsin teilt…. tean et IvFiga on ravimid ja süstimine. AGA kas IVFiga oleneb ka nädalavahetusest????

Mõistus täiesti otsas ja ei jaksa enam seda valu kannatada, kui jälle punased platsis.

Palun kas keegi oskab mu küsimusele vastata.

IVFi ei pruugi sa saada järgmisel kuul üldse teha, viimasel ajal on inimesed rääkinud, et nad on järjekorda saanud veebruaris 2018.
IVFi puhul on võimalik kõigi tegevuste toimumise aega rohtudega nihutada vastavalt vajadusele, seega nädalavahetuseks lihtsalt protseduure ei planeerita.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 12:35; 24.10 13:25; 24.10 13:32; 24.10 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere siin olijad. Ise olen siin täiesti uus kasutaja ning lugesin ka teie kirju. Kõigile jõudu ja jaksu!
Ise olen26 a naine ja oleme triipe püüdnud juba 3 a ja hakkab jooksma 4. a. Mis on täiesti masendav olnud. Käinud oleme arstide vahet jne. Olen ka rasestunud korra 3. a tagasi (mis katkes) ning peale seda enam pole õnnestunud. Käime Nova Vita kliinikud Kartitsa juures ning analüüside järgi kõik ok korras nii minul kui mehel. Ei tea miks ei rasestu. Juhad ka täiesti läbitavad.

Saime rohelise tule kunstlikuks viljastamiseks. Valisime algselt IUI mis peaks toimuma see kuu AGA OV on arvatavasti nädalavahetusel ja see tähendab et jääb protseduur ära. mis teeb meid väga kurvaks. Üks kuu läheb täiesti raisku. Otsustasime et järgmine kuu teeme IvF, et tõenäosus suurem oleks.

Enne kui arstiga räägin IVF st, küsin teilt…. tean et IvFiga on ravimid ja süstimine. AGA kas IVFiga oleneb ka nädalavahetusest????

Mõistus täiesti otsas ja ei jaksa enam seda valu kannatada, kui jälle punased platsis.

Palun kas keegi oskab mu küsimusele vastata.

Tavaliselt on nii et ivf-ga teed systi Ovitrelle, mis vallandab “superovulatsiooni”. Arst määrab selle ca 36h enne punktsiooni.
Nt laupäeva 6htul Ovitrelle ja esmaspäeval punktsioonn.
Nii et ivf puhul reguleeritakse see asi ravimitega nii, et nädalavahetuseti protseduure ei toimu.
Aga iga juhtum on erinev ja arst otsustab, mis just teile parim.
Kas arst ise on ka öelnud juba, et teil läheb 1 kuu raisku IUI-ga?
Edu!

Aitäh vastuse eest:)
Ma ei tea, ma küsisin, et mis siis saab kui nv on OV , siis ta ütles, et sellisel juhul protseduuri ei toimu. ma ei teagi, ma saan aru et siis ju see kuu ei saa midagi teha. et peab järgmist tsüklit ootama. Ehk novembris aga siis ka ju nädalavahetusele jookseb ovulatsioon. Siis pole IUI st kasu ju.
ja arvutuste järgi on loomupärane OV novembris ka nädalavahetusel. Sellepärast soovime IUI asemel siis IVF. Pole üldse kursis nende asjadega kuna pole varem teinud. Uus asi :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 12:35; 24.10 13:25; 24.10 13:32; 24.10 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

IUI jaoks saab ka OVd liigutada. Mul küll IUI see kuu ei toimu, aga enne olen võtnud rohte ja süste OV jaoks. Üks kuu sain Ovitrelle süsti varem kui muidu OV oleks pidanud olema (folliikulid olid suured, arst mõtles et teeb süsti ära).
Edu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IUI jaoks saab ka OVd liigutada. Mul küll IUI see kuu ei toimu, aga enne olen võtnud rohte ja süste OV jaoks. Üks kuu sain Ovitrelle süsti varem kui muidu OV oleks pidanud olema (folliikulid olid suured, arst mõtles et teeb süsti ära).
Edu!

Hõmm olgu. Minule arst sellist varianti ei pakunud. :/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 24.10 12:35; 24.10 13:25; 24.10 13:32; 24.10 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan teada, et mul õnnestus esimene külmaring. Nii õnnelik! Tänaseks olen näinud juba südametuksed ka ära.

Proovinud oleme aastaid, poolteist aastat tagasi läksin esimest korda viljatusarsti juurde, juunis tehti punktsioon. Kohe ei siirdatud, vaid hoopis nüüd külmast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Annan teada, et mul õnnestus esimene külmaring. Nii õnnelik! Tänaseks olen näinud juba südametuksed ka ära.

Palju palju õnne teile! Nii hea, et õnn saabub neile, kes seda nii väga soovivad. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, olen ka siin ammu juba lugemas ja uudistamas käinud. Nüüd olen IVF järjekorras, saime jaanuarisse aja. See kuu katsetasime IUI, selle tulemusi saab alles teada paari nädala pärast, kuigi sellega rasestumise tõenäosus pidavat väike olema, praegu tundub, et ikka parem kui ise proovides. Kui palju kordi seda üldse keegi järjest proovinud on? Minu arst ütles, et nemad ikkagi pigem soovitavad IVF, mille tõenäosus rasedusele on ikkagi suurem. Loodan ikkagi nii väga, et see õnnestus, ma kardan neid IVF protseduure ja narkoosi ja kuna mul polütsüstilised munasarjad siis võib ka hüperstimul. tekkida.
Edu kõigile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…kuna mul polütsüstilised munasarjad siis võib ka hüperstimul. tekkida.
Edu kõigile ????

Ka mul polütsüstilised munasarjad ja hüperi OHT tekkinud vaid yhel korral. Sellega veel veider asi, ivf-i “nimekirjas” alates 2012. Tehtud 4 täisringi, 5 kylmaringi ja nyyd kui läksin vana S6ritsa juurde 5.täisringi tegema, vähendas mu ravimidoose ja yllatus yllatus hyperi oht.
Ta ise kommenteeris selle peale “loodus” 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Pean nüüd enne ivfi võtma hakkam Reguloni. Natuke hirmutav on kui lugeda kõrvaltoimeid.
Palun rääkige oma kogemusest kuda mõjus jne.
Miks neid ennem ivfi üldse võtma peab?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.10 20:13; 09.10 20:53; 09.10 22:09; 17.10 17:28; 27.10 19:40; 30.10 20:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Pean nüüd enne ivfi võtma hakkam Reguloni. Natuke hirmutav on kui lugeda kõrvaltoimeid.
Palun rääkige oma kogemusest kuda mõjus jne.
Miks neid ennem ivfi üldse võtma peab?

olen võtnud reguloni tsükli reguleerimiseks, tavalised antibeebipillid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.10 09:51; 28.10 16:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleme uue aasta alguses IVF järjekorras, põhjus mehes. Mida oodata? Millal mind hakatakse ravimitega n.ö ette valmistama?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.10 07:41; 29.10 21:27;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 102 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.