Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF pikk skeem ja tulemused

Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )

Teema: IVF pikk skeem ja tulemused

Postitas:

Kas siin on kedagi, kellel on kogemusi IVF-i pika skeemiga? Ma olen praegu poole peal, ei ole veel hakanud stimuleerivaid süste tegema, neljapäeval arstile. Enesetunne oli algul, pärast Diphereline’i süsti, kohutav, nüüd juba ok. Päevad ka hakkasid.

Kas pika skeemiga olete saanud paremad tulemused kui lühikesega? Kas keegi on selline, kellel lühikesega ei ole õnnestunud rasestuda, aga pikaga on?

Mulle arst veel mainis, et pika puhul on ka hüperi oht suurem ( ja mul on nkn olnud alati hüperi oht), kuidas teil sellega kogemused?

Kas stimuleerivate süstude ajal tundiste ennast pika skeemi puhul kehvemini kui lühikese puhul?

Olen tänulik vastajatele!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli esimene lühike skeem ja saadi vaid 3 nadi muna, millest üks viljastus, aga siis ka ellu ei jäänud. Seda siis ei siirdatudki.

Siis tehti pikk skeem, aga süstisin vaid- lugesin, et tsükkel restartidakse, aga seda osa ei olnud- ei tea, kas kellelgi veel nii?
Halvemini end väga ei tundnud, suhteliselt sama nagu lühikesega, kuigi ühe süsti asemel oli kaks päevas ja vist suurem kogus, kui õigesti mäletan.

Pika skeemiga saadi aga suurem hulk mune, millest mitu ka viljastusid. Sisse pandi neist üks ja see on seal olnud juba 23 nädalat 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 1 kuni 2 (kokku 2 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF pikk skeem ja tulemused