Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF pooleli jätmine.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: IVF pooleli jätmine.

Postitas:

Hei!

Kui paljud on teist jätnud IVF teekonna vahepeal katki (pooleks aastaks, aastaksvõi isegi kaheks?), lihtsalt sellepärast, et ei ole tahtmist/jõudu sellega edasi minna hetkel. Küsimus siit, kas saan igal ajal pm ivf-iga edasi minna arstile helistades? Pean silmas just järjekordi ja haigekassarahasid.

Kas olete jätnud IVF teekonna pooleli ka sellepärast, et ehk jääte ikkagi ise rasedaks ja ongi nii õnnestunud ka?

Endal siiani 5 aastat triibupüüdmist seljataga ja 3 ivf katset, mis kõik nulliringid olnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 17:38; 04.09 08:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on ka pooleli. Ühe korra olen teinud pikema pausi nii et olin järjekorras ja võtsin kuu varem arstiga ühendust ning palusin paar kuud edasi tõsta ennast. See polnud mingi probleem, sai keegi teine kaugemal järjekorras siis natuke varem. Arvan et nii moodi saad mitu korda mõne kuu kaupa pikendust. Praegu olen nii pausil et mul on külmas embrüo ja mõtlen millises kliinikus seda siirduda. Kuskil järjekorras pole.
Minu jaoks on ivf nii kurnav et arvan et kui see viimane embrüo ei õnnestu siis on kõik. Või vähemalt poole aastane või pikem paus ja vaatan kuidas siis tunded ja mõtted on.
Kui lihtsalt tahad pikka pausi siis pead 4-5 kuud enne ringi ennast järjekorda panema jälle. Või Siis oled järjekorras ja palud ennast hilisemaks tõsta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen korduvalt vahele jätnud. pidanud arstiga ühendust võtma ja võtnud siis, kui ise uuesti valmis olen. ma arvan, et see on täiesti normaalne ja inimlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me tegime kaks täisringi, mis ebaõnnestusid. Tegelikult teisest täisringist jäi veel üheks külmaringiks materjali. Otsustasime, et teeme selle viimase külmaringi ja ebaõnnestumise korral pausi vähemalt kuus kuud. Ma aga ei jõudnudki viimase külmaringi ravimeid võtma hakata kuna jäin ise rasedaks. Praeguseks on beebi käes. Siin foorumis on viimase aasta jooksul mitu juhust olnud kui on peale ebaõnnestunud ivf-i ise rasedaks jäädud. Isegi kui ei jää, on pausi tegemine igati mõistlik, et füüsiliselt ja emotsionaalselt taastuda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen pooleaastaseid pause teinud mitu. Muidugi ma olen ivf katseid 5a juba teinud, siiani tulemus 0. Kolmas kord vahetan nüüd kliinikut, viimane katse oli märtsis ja Nyyd mingi peale poole aastast pausi, saan uue katse teha sept või oktoobris. Esmasp lähen arstile, siis selgub, tegelt mais käisin korra uues kliinikus ja lasin sügiseks järjekorda panna. Eks Nyyd selgub, mis minust yldse saab. Kuna mul ple yhtegi last, siis alla veel ei anna ja teen mõne katse veel, vanust 37.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida sa mõtled, jätta pooleli keset süstimist või lihtsalt vahet pidada ivf tsüklite vahel? Kui keset ivf tegemist pooleli jätta, pead kindlasti arstiga rääkima, mis seisus on ivf ja stimuleerimine.
Kui lihtsalt ivfide vahel pikemat vahet pidada, siis see on lihtne. Võtad kliinikuga uuesti ühendust, kui jälle valmis oled.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja.

Aitäh teile, kes te mulle siin usinasti vastanud olete. Pidasin silmas ikka ivf- ide vahele pikem vahe. Poole pealt, kui süstimisega alustatud, ma juba kindlasti ei julgeks asja nii pooleli jätta.

Juunis oli mul viimane 3-s katse, kus saadi 13 rakku ja oli värske siirdamine, rasestumist ei toimunud ja külma ei jâânud ka midagi (kvaliteet halb). Pidimegi asjaga edasi minema oktoobris ja septembris helistama, aga hetkel lihtsalt tunnen, et ma ei ole veel kuidagi uuesti selleks valmis. Vanust ka 26, annab veel mingi aeg oodata, vaadata. (Kuigi tunnen end ka täiega süüdi, sest lapse soov on olnud nii kaua nii suur ja siis jään mina lihtsalt käed rüppes passima).

Mul tekkinud selline küsimus, et kas suuremalt osalt skeemist, (kas siis lühike v pikk) oleneb see, kui kvaliteetsed munarakud tulevad? (Tean, et vitamiinid, toitumine, elustiil muidugi loevad ka). Nov 2018 oli ka punktsioon, siis saadi 32 munarakku, millest 16 läks külma ja saigi ainult 2 külmaringi nendest teha, ülejäänud läks nö ära viskamisele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.09 17:38; 04.09 08:21;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF pooleli jätmine.