Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ivf, rasedus tunnusteta, kas võimalik?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: ivf, rasedus tunnusteta, kas võimalik?

Postitas:

tere, esmaspäeval, 4.06 siirdati 5 päevane blasto. 13.06 peaks päevad hakkama, rasedustesti pole veel julgenud teha kuna arvan, et vara. Ma ei tunne MINGISUGUSEID raseduse tunnuseid, aga NII väga loodan..Kas kellegil on olnud ilma tunnusteta, eks vara ka veel veidi, aga nii väga tahaks loota, et ka ilma tunnusteta võin lapseootel olla. Täna siis siirdamisest 6 päev. Kas homme vara testi teha? Paras heietamise lugu on, aga usun, et siinsed inimesed mõistavad. Palun jagage kogemusi, aitäh mõistva suhtumise eest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 11:19; 10.06 13:16; 11.06 08:00; 11.06 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Homme võib küll test juba midagi näidata, siis oleks DPO12. Ma sain DPO12 ka teise triibu.
Mulle siirdati 3-päevane, tunnuseid polnud ja pole siiani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii 11 aastat tagasi kui ka 8 kuud tagasi ei olnud mul tunnuseid pärast IVFi, mõlemal korral tekkis rasedus. Testid tegin 9. päeval ja olid positiivsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli siirdamine 28. mail. Positiivse koduse rasedustesti sain 6. juunil ehk siis 9 päeva peale siirdamist. Clerblue digitaalne näitas 1-2 nädalat rasedust, täna tegin uuesti, näitas 2-3 nädalat rasedust (clearblue näitab alates pesastumisest mitte tegelikke nädalaid). Biocardi triip läheb ka aina tumedamaks iga päevaga. Veretest on homme, 11. juunil.

Ühtegi tunnust ei ole. Ootan et rinnad valusaks läheks, aga kuidagi ei anna rinnad tunda. Väsimust ega kurnatust ka pole, vastupidi, rohkem energiat on ja öösiti ei saa hästi magada. Üldse tunnen enaast paremini kui kunagi varem.

Ma ka muretsen iga päev tunnuste puudumise pärast, kuskilt ei anna tunda, et rase oleksin ehkki testid on positiivsed. Vahel on tunda õrna torkimist paremas ja vasakus küljes (meenutab pigem gaase, mitte päevade moodi valu), alaseljas ka vahepeal raskus, aga enamus ajast ei tunne midagi. Selline väga õrn päevade moodi tunne oli korraks 6-7 päeval peale siirdamist, seda aga rohkem pole olnud.

Liiselii

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 12:25; 11.06 13:05; 12.06 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liselii, lugesin su triipudest ka juba eelnevalt, loodan parimat ja elan sulle kaasa!!!:)

Teen homme testi ja eks siis vaatab edasi. Hea on kuulda, et teistelgi tunnuseid pole olnud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 11:19; 10.06 13:16; 11.06 08:00; 11.06 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Kahjuks näitas test täna negatiivset. Tuuuseid ei ole ka ikka, nii, et ootan siis päevade algust ja üritan taas.
Liselii, anna palun teada kuidas sul veretest näitas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 11:19; 10.06 13:16; 11.06 08:00; 11.06 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain täna 10.30 veretesti vastuse. Hcg näit oli 1100! 🙂 Hetkel raseduskalkulaatorite järgi peaks olema mul raseduse suurus 4 nädalat ja 5 päeva. Vist on päris hea näit nende nädalate kohta.

Esimene ultraheli on 25. juunil, siis peaks olema näha kas kõik on korras ja süda lööb.

Teemaalgataja, proovi paari päeva pärast test uuesti teha. Äkki ikka liiga vara veel. Ma tegin 9 päeva pärast siirdamist.

Liiselii

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 12:25; 11.06 13:05; 12.06 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuna testile ilmus siiski väga väga õrn teine triip, siis hakkas mul ikkagi asi närima, et äkki siiski..
kirjutasin kohe arstile ja ta saatis mu veretestile.
selguski, et väga väike rasedus olemas – olen üliõnnelik (teemaalgataja)

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 10.06 11:19; 10.06 13:16; 11.06 08:00; 11.06 18:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On küll võimalik, ma tegin 9 päeva pärast siirdamist veretesti ja siis näitas juba. Kodus tegin 8 päeva peale siirdamist ja tuli õhuke triibuke. Ja tunnuseid ei olnud mul ka 6ndal nädalal, kiitsin arstile. Ja peale seda hakkas alles pihta…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne teemaalgataja! Olen palju lugenud, et tunnuste puudumine võib olla positiivne märk ja et sageli kõiksugu päevadelaadsed valud ja ebamugavustunded alakõhus peale siirdamist tähendavad halba. Hoian pöialt, et triip aina tumedamaks läheks! Seda saad küll isegi koduste testidega jälgida. Mul 9. ja 10. päeva triip olid üsna sarnast värvi, aga 11. päeva triip juba silmnähtavalt tumedam.

Liiselii

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.06 12:25; 11.06 13:05; 12.06 17:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kahe õnnestunud IVFi puhul polnud ainsamatki tunnust.

Ebaõnnestunud katsete korral aga on kas kohe järgmisel või ülejärgmisel päeval hakanud alaselja valud, nagu päevade valude moodi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ivf, rasedus tunnusteta, kas võimalik?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.