Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF ravimite kõrvaltoimed ja viirushaigused

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: IVF ravimite kõrvaltoimed ja viirushaigused

Postitas:

Tere! Mul oli FET 5 päeva tagasi, siirdati 2 5-päevast blastotsüsti. Uurin, et kas on teisi veel, kellel on Estrofemi ja Prednisoloni kasutamisega tekkinud igasuguseid erinevaid kõrvaltoimed (kuumahood, kaalutõus, veepeetus, haiglane olemine jm)? Neid olen manustanud juba nädalaid.

Ma ei saa enam aru, kas ma olen viirushaiguses nädalaid või ma kannatan lihtsalt nende ravimite kõrvaltoimete all. Käin ringi jõetuna ja täpselt selle tundega, et olen haige. Palun jagage, kuidas teil on olnud. Kas olete kõrvaltoimeid tundnud, mis segavad elukvaliteeti. Kas olete siirdamise järgselt haige olnud, kuidas haigus on kulgenud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need kuumahood ja kehv enesetunne on nädalaid kestnud ehk sama kaua kui nimetatud ravimeid tarvitanud olete?

Minu kogemus. Prednisoloni olen tarbinud ca 1,5 kuud, sellest küll mingeid kõrvaltoimeid minul ei tekkinud.
Estrofemi hakkasin võtma alates siirdamisest, siirdati kaks 5päevast blastot. Kuumahood ja kehv enesetunne tekkisid juba 4 päeva peale ET. Rasedus tekkis ja homme saab 5 nädalat täis (nüüd ootan põnevusega esimest arstivisiiti, et pisike süda või kaks ära näha) 🙂 Arvan, et minu kuumahood olid seotud raseduse tekkimisega, mitte estrofemiga (eelmine IVF katse kuumahooge ei tekkinud).
Eks inimesed on erinevad ja reageerivad ravimitele erinevalt. Kui enesetunne tõesti väga kehv, siis ehk võiksite oma arstiga nõu pidada selles osas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mul oli FET 5 päeva tagasi, siirdati 2 5-päevast blastotsüsti. Uurin, et kas on teisi veel, kellel on Estrofemi ja Prednisoloni kasutamisega tekkinud igasuguseid erinevaid kõrvaltoimed (kuumahood, kaalutõus, veepeetus, haiglane olemine jm)? Neid olen manustanud juba nädalaid.

Ma ei saa enam aru, kas ma olen viirushaiguses nädalaid või ma kannatan lihtsalt nende ravimite kõrvaltoimete all. Käin ringi jõetuna ja täpselt selle tundega, et olen haige. Palun jagage, kuidas teil on olnud. Kas olete kõrvaltoimeid tundnud, mis segavad elukvaliteeti. Kas olete siirdamise järgselt haige olnud, kuidas haigus on kulgenud?

Mul neli korda tehtud siirdamist ja iga kord Estrofemiga sama teema. Saad hakkama ja hoiame pöidlaid 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh kaasamotlejatele. Veretest reedel 6 apr oli negatiivne, rohud nüüd 4 päeva maas ja vaikselt hakkab see jube enesetunne kaduma. Ilmselt läheb aega. Eks paistab kas ja kuna uuele katsele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF ravimite kõrvaltoimed ja viirushaigused

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.