Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 401 )

Teema: IVF september-oktoober

Postitas:
KĂ€gu

Hmm , ei olnud aga viisin ennast kiirelt kurssi interneti teel. VĂ€ga pĂ”nev ja paha asi….
Sain vastuse miks igaksjuhuks immuunsust maha kraabitakse Prednisoloniga. Seesama Prednisolon suukaudne on ka killer cells vastu esimene ja odavaim variant.

Kas keegi on kuulnud mingist sellisest teemast nagu natural killer cells? VÔi on eestis lausa mÔni arst vÔi muu spetsialist selle teemaga tegelenud?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Tere
Mina tegutsen Nova Vitas ja minule on kĂŒll kĂ”ik kenasti Ă€ra seletatud. Esimene katse ebaĂ”nnestus , siirdati 3 pĂ€evane, kĂŒlma sai 7. Teine katse kasvatati 5 pĂ€evaseks. Siirdamine oli 27.09 veretestile 8.10. Ei suutnud kiusatusele vastu panna ja tegin tĂ€na hommikul testi 🙂 , ei julge veel rÔÔmustada , kuid triibud, mis triibud .

S36

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Oooo palju, palju Ônne!
Kui triibud siis triibud!

Kas teine katse oli FET ehk kolmepĂ€evased kasvatati kĂŒlmast viiepĂ€evasteks?

Tere

Mina tegutsen Nova Vitas ja minule on kĂŒll kĂ”ik kenasti Ă€ra seletatud. Esimene katse ebaĂ”nnestus , siirdati 3 pĂ€evane, kĂŒlma sai 7. Teine katse kasvatati 5 pĂ€evaseks. Siirdamine oli 27.09 veretestile 8.10. Ei suutnud kiusatusele vastu panna ja tegin tĂ€na hommikul testi 🙂 , ei julge veel rÔÔmustada , kuid triibud, mis triibud .

S36

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 42 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Oooo palju, palju Ônne!

Kui triibud siis triibud!

Kas teine katse oli FET ehk kolmepĂ€evased kasvatati kĂŒlmast viiepĂ€evasteks?

Tere

S36

AitĂ€h 🙂
Ja FET

S36

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma ei nimetaks foorumi seisu vaikseks – lugema tulles imestasin, et juba 10 lehte arutatud:)
Aga mingi hetk tundsin jĂ€lle, et pean sundima ennast natukenegi foorumit vĂ€ltima. Siis lihtsam mĂ”tteid eemal hoida ja ĂŒle muretsemist vĂ€ltida. Kuigi jah, kui ei tea, mida karta, vĂ”ib löök valusam olla.
Aga ma ka mehe poolsest viljatusest tulenevalt IVFitamas. Tunnistan, et selle mĂ”ttega harjumine vĂ”i leppimine vĂ”ttis aega. Aga tĂ”si see on, et ĂŒldjuhul ei saa me valida, kas meil on probleeme vĂ”i mitte + isegi kui leiad, et see sinu jaoks nii suur takistus, et kellegi teise pĂ€rast midagi niisugust tegema pead, siis keegi ei garanteeri, et jĂ€rgmisel sobival partneril probleeme pole. Mida ise sel ringil teisiti olen teinud, on see, et hoian meest natuke rohkem toimuvaga kursis ja ei roni mujale sĂŒstima. Nii on seda toetust ka rohkem 🙂
Mul kaheksas gonali pĂ€ev ja kui kĂ”ik hĂ€sti lĂ€heb, siis kolmapĂ€eval punktsioon. MĂ”nda aega olen vĂ”tnud D-vitamiini, omega rasvhappeid ja Befolit. SĂŒstimise ajal soovitas arst vett rohkem juua kuna munarakud vajavat vett kasvamiseks. Toituda olen viimasel ajal nagunii mitmekesiselt ĂŒritanud, ei tulnud selle pealegi, et mingi dieet vĂ”iks protsessile ehk rohkem kaasa aidata :$

Õnne S36-le 🙂

M.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
kats2

Palju Ônne S36 !! Ikkagi testisid enne:)))
Oskad ehk öelda, mis teisiti on vÔrreldes negatiivse ringiga?

AlakÔht endal pakitseb ja siiani mingeid torkeid ikka tunda

Please wait...
Postitas:
K22

Tere

S36

Palju, palju Ă”nne! 🙂 Nii toredad uudised.

Mille jÀrgi sul valiti, et esialgu kolmepÀevaseks kasvatati?

Please wait...
Postitas:
K22

Ma ei nimetaks foorumi seisu vaikseks – lugema tulles imestasin, et juba 10 lehte arutatud:)

Aga mingi hetk tundsin jĂ€lle, et pean sundima ennast natukenegi foorumit vĂ€ltima. Siis lihtsam mĂ”tteid eemal hoida ja ĂŒle muretsemist vĂ€ltida. Kuigi jah, kui ei tea, mida karta, vĂ”ib löök valusam olla.

Aga ma ka mehe poolsest viljatusest tulenevalt IVFitamas. Tunnistan, et selle mĂ”ttega harjumine vĂ”i leppimine vĂ”ttis aega. Aga tĂ”si see on, et ĂŒldjuhul ei saa me valida, kas meil on probleeme vĂ”i mitte + isegi kui leiad, et see sinu jaoks nii suur takistus, et kellegi teise pĂ€rast midagi niisugust tegema pead, siis keegi ei garanteeri, et jĂ€rgmisel sobival partneril probleeme pole. Mida ise sel ringil teisiti olen teinud, on see, et hoian meest natuke rohkem toimuvaga kursis ja ei roni mujale sĂŒstima. Nii on seda toetust ka rohkem 🙂

Mul kaheksas gonali pĂ€ev ja kui kĂ”ik hĂ€sti lĂ€heb, siis kolmapĂ€eval punktsioon. MĂ”nda aega olen vĂ”tnud D-vitamiini, omega rasvhappeid ja Befolit. SĂŒstimise ajal soovitas arst vett rohkem juua kuna munarakud vajavat vett kasvamiseks. Toituda olen viimasel ajal nagunii mitmekesiselt ĂŒritanud, ei tulnud selle pealegi, et mingi dieet vĂ”iks protsessile ehk rohkem kaasa aidata :$

Õnne S36-le 🙂

M.

Hea teada, et veejoomine ka rohkem oluline. Mulle rÀÀkis arst eelmine kord ainult d vitamiinist. Et oli kĂŒll normis, aga rohkem on parem.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

S36 – palju Ă”nne!

Hea on lugeda, kui kellelgi lĂ€heb Ă”nneks. 🙂 See annab endalegi lootust juurde!

Minul siis tĂ€na teine sĂŒstimise pĂ€ev seljataga ja 11 okt arstile mammusid mÔÔtma!

Myy

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 22 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
mailill

Hmm , ei olnud aga viisin ennast kiirelt kurssi interneti teel. VÀga pÔnev ja paha asi
.

Sain vastuse miks igaksjuhuks immuunsust maha kraabitakse Prednisoloniga. Seesama Prednisolon suukaudne on ka killer cells vastu esimene ja odavaim variant.

Kas keegi on kuulnud mingist sellisest teemast nagu natural killer cells? VÔi on eestis lausa mÔni arst vÔi muu spetsialist selle teemaga tegelenud?

a mille peale seda prednisoloni antakse siis, kui seda natural killer cells asja ei testita?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Palju Ônne S36 !! Ikkagi testisid enne:)))

Oskad ehk öelda, mis teisiti on vÔrreldes negatiivse ringiga?

AlakÔht endal pakitseb ja siiani mingeid torkeid ikka tunda

AitĂ€h 🙂

Testisin jah.
Punktioon toimus veidi varem, kui algul plaanitud . Algul oli plaan 5 pÀevasteks kasvatada, kuid nÀdalavahetus tuli peale.
Negatiivse ringigia vĂ”rreldes on teisiti torked alakĂ”hus , selline pakitsus, punnis olek. Rinnad valusad , suured 🙂 ja hakkab see iiveldus ikkagi ka tulema.

S36

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Oskab keegi öelda, kui synlabis verd anda, millal vastused tulevad ning kuhu need tulevad?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Mamm89

Juhtub ka imesi :)

Tere!

Meil oli esimene ebaĂ”nnestunud IVF-iring aprill-mai 2019, kirjutasin ka sellest mai-juuni IVF grupis. Kuna meil midagi kĂŒlma ei saanud, siis pidime septembris alustama uue tĂ€isringiga, kus alustasn beebipillede manustamisega. Ootasin siis aga oma pĂ€evasid, mis ei tulnud ega tulnud ja mĂ”tlesin, et ok, no teen siis testi ja kui ma nĂ€gin teist triipu, lĂ€ksid mul pĂ”lved nĂ”rgaks, sest ma ei suutnud seda uskuda. Me oleme ĂŒritanud saada last ĂŒle kahe poole aasta, eelmise aasta augustis öeldi minu mehe spermaanalĂŒĂŒsi pĂ”hjal (Nova Vita), et meil on 1% tĂ”enĂ€osus saada last loomulikul teel. Selle aasta augustiski veel saime teiselt arstilt kinnituse, et meid aitab ainult IVF. Aga nĂ€ete, imed on vĂ”imalikud. Minul on tĂ€naseks rasedust 9n + 5p, UH nĂ€itas, et sĂŒda lööb ja kĂ”ik on OK. Mis aga mina arvan, et mis mul aitas lĂ”puks rasestuda, olid ĂŒhe arsti nĂ”uanded suve alguses. Ta ĂŒtles nelja asja: 1) Ă€ra vĂ”ta lapse saamist kinnisideeks 2) Ă€ra ajata seksi ovulatsiooni tippajaks, sest siis on juba hilja 3) seksige regulaarselt, nii 2-3 pĂ€eva tagant, et mehe spermarakud jĂ”uaksid taastuda 4) nautige suve – seda kĂ”ike me tegime ja voilaa, tulemus kĂ€es. Just siis, kui ma seda kĂ”ige vĂ€hem lootsin, oli rasedustest positiivne. Tahan öelda ka teile, et imed juhtuvad ja mina usun, et kĂ”ige olulisem on mitte stressi minna. Jube kerge öelda, aga raske teha. Esimese IVF ajal olin ma ikka vĂ€ga kurb ja stressis, sest teg see ongi raske protsess. Olen 100% kindel, et selleprst ma rasedaks ei jÀÀnudki. Need on minu jĂ€reldused. Igatahes hoian teile kĂ”igile pöialt, Ă€rme kaota lootust ja usume imedesse 🙂

Please wait...
Postitas:
Mamm89

To KĂ€gu Synlabist

Mina olen andnud Veerenni Synlabis. Olen nende patsiendiportaalis https://minu.synlab.ee/ juba analĂŒĂŒsi ette Ă€ra ostnud. Siis on vaja ainult kohale minna,regada end Ă€ra, anda verd ja sinna samma patsiendiportaalid tuleb ka vastus. Tavaliselt mĂ”ne tunni jooksul. Lisaks saad meilile teavituse, kui vastus on olemas.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Meil oli esimene ebaĂ”nnestunud IVF-iring aprill-mai 2019, kirjutasin ka sellest mai-juuni IVF grupis. Kuna meil midagi kĂŒlma ei saanud, siis pidime septembris alustama uue tĂ€isringiga, kus alustasn beebipillede manustamisega. Ootasin siis aga oma pĂ€evasid, mis ei tulnud ega tulnud ja mĂ”tlesin, et ok, no teen siis testi ja kui ma nĂ€gin teist triipu, lĂ€ksid mul pĂ”lved nĂ”rgaks, sest ma ei suutnud seda uskuda. Me oleme ĂŒritanud saada last ĂŒle kahe poole aasta, eelmise aasta augustis öeldi minu mehe spermaanalĂŒĂŒsi pĂ”hjal (Nova Vita), et meil on 1% tĂ”enĂ€osus saada last loomulikul teel. Selle aasta augustiski veel saime teiselt arstilt kinnituse, et meid aitab ainult IVF. Aga nĂ€ete, imed on vĂ”imalikud. Minul on tĂ€naseks rasedust 9n + 5p, UH nĂ€itas, et sĂŒda lööb ja kĂ”ik on OK. Mis aga mina arvan, et mis mul aitas lĂ”puks rasestuda, olid ĂŒhe arsti nĂ”uanded suve alguses. Ta ĂŒtles nelja asja: 1) Ă€ra vĂ”ta lapse saamist kinnisideeks 2) Ă€ra ajata seksi ovulatsiooni tippajaks, sest siis on juba hilja 3) seksige regulaarselt, nii 2-3 pĂ€eva tagant, et mehe spermarakud jĂ”uaksid taastuda 4) nautige suve – seda kĂ”ike me tegime ja voilaa, tulemus kĂ€es. Just siis, kui ma seda kĂ”ige vĂ€hem lootsin, oli rasedustest positiivne. Tahan öelda ka teile, et imed juhtuvad ja mina usun, et kĂ”ige olulisem on mitte stressi minna. Jube kerge öelda, aga raske teha. Esimese IVF ajal olin ma ikka vĂ€ga kurb ja stressis, sest teg see ongi raske protsess. Olen 100% kindel, et selleprst ma rasedaks ei jÀÀnudki. Need on minu jĂ€reldused. Igatahes hoian teile kĂ”igile pöialt, Ă€rme kaota lootust ja usume imedesse 🙂

Palju Ă”nne, vĂ€ga vahva! 🙂 Mis pĂ”hjusel teil öeldi, et 1% tĂ”enĂ€osus, kas viga oli sinu- vĂ”i mehepoolne?

Need on jah sellised tavapĂ€rased soovitused, aga kui ikka juba nii kaua oled triipe pĂŒĂŒdnud (ja eriti just esimese lapse puhul), siis ei ole nii lihtne see “vabalt vĂ”tmine” ja kui ei ole ka kĂ”ige suuremad seksutajad mehega, on ka 2-3 pĂ€eva tagant panustamine ĂŒpris keeruline ja kokkuvĂ”ttes ikkagi lĂ€bimĂ”eldud tegevus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Tere! mul on selline kĂŒsimus et kas keegi on mammud ĂŒhest kliinikust teise ĂŒle viinud? mis hind on ja kas see on ĂŒldse vĂ”imalik?

Mul on plaan Pelgulinnast oma viimane kĂŒlma mammu Nova Vitasse ĂŒle viia . Nova Vitas kolmapĂ€eval konsultatsiooni aeg Dr Lille juurde.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
K22

Tere!

Palju Ă”nne, vĂ€ga vahva! 🙂 Mis pĂ”hjusel teil öeldi, et 1% tĂ”enĂ€osus, kas viga oli sinu- vĂ”i mehepoolne?

Need on jah sellised tavapĂ€rased soovitused, aga kui ikka juba nii kaua oled triipe pĂŒĂŒdnud (ja eriti just esimese lapse puhul), siis ei ole nii lihtne see “vabalt vĂ”tmine” ja kui ei ole ka kĂ”ige suuremad seksutajad mehega, on ka 2-3 pĂ€eva tagant panustamine ĂŒpris keeruline ja kokkuvĂ”ttes ikkagi lĂ€bimĂ”eldud tegevus.

Palju, palju Ônne! Nii tore, kui lÔpuks lÀheb kÔik nii hÀsti, kui pole julgenud lootagi.

Eks see vabalt vĂ”tmine on jah ĂŒks keeruline asi. Aga nagu ma siin natuke aega tagasi just kirjutasin, kui ĂŒldse vĂ”imalust ei anna, ei ole ka Ă”nnestumist loota. Pettumine tuleb Ă€ra tunda ja siis tuleb jĂ€lle uue hooga edasi minna. Ainult nii on imed vĂ”imalikud.

Please wait...
Postitas:
cirts14

Minul veri antud. Tulemused saan teada alles homme. See ootaja aeg on ikka nii pikk😬

Please wait...
Postitas:
Mamm89

Tere!

AitĂ€h! Meil probleem mehepoolne, kĂ”ik nĂ€itajad olid halvad, aga kĂ”ige hullem on see MAR IG nĂ€it, mis on ĂŒle 50%, mis tĂ€hendab, et antikehad hakkavad kohe mehe enda spermarakke rĂŒndama ja ĂŒhtegi ideaalse kujuga spermarakku ei leitud. See kĂ”ige halvem test oli tehtud aasta tagasi augustis, selle aasta juulis oli ĂŒldpilt parem, aga MAR IG oli ikkagi kĂ”rge. Keegi ei tea, millest see oleneb, ise arvame, et stress on pĂ”hjuseks. Mina olen 30, mees on 26.
Ma kirjutasin siia selleks, et te ei kaotaks lootust, sest mina tegelt olin kaotanud. Me oleme koos olnud ĂŒle 4 aasta ja ĂŒhtegi rasestusmisvastast vahendit ei ole kasutanud, lapsi meil pole. Viimased 2 ja pool aastat tegelesime ikka sĂŒvitsi lapse saamisega. Aga ei juhtunud miskit. Tuttavad said jĂ€rjest lapsi ja oi, kui palju haiget see teeb.
See “vabalt vĂ”tmine” ongi raske, aga vĂ€hemalt minu puhul, ma tean, et see oligi edu vĂ”ti. Aga muidugi on olukordi, kus ei piisa ka sellest.

Igaljuhul soovin kĂ”igile edu ja hoian teile pöialt 🙂

AitÀh ka K22-le.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minul veri antud. Tulemused saan teada alles homme. See ootaja aeg on ikka nii pikk😬

Kuidas sul enesetunne on ja miks alles homme vastuse saad?

Leemur

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Kuidas sul enesetunne on ja miks alles homme vastuse saad?

Leemur

Mul ka veri antud, vastuse saan kella kahe ajal 🙂 , kuidas enesetunne ja ka miks alles homme?
S36

Please wait...
Postitas:
cirts14

PĂ€rnus kĂ€ivad vist asjad aeglasemalt😞 mul aegajalt on kĂ”ht punnis ning ikka need pĂ€evade alguse krambid vahest. Ei ole mul sĂŒdapaha,rinnad tundlikud ega pea-, seljavalusid. Pigem on tulnud ml gaasid 🙄

Please wait...
Postitas:
Leemur

PĂ€rnus kĂ€ivad vist asjad aeglasemalt😞 mul aegajalt on kĂ”ht punnis ning ikka need pĂ€evade alguse krambid vahest. Ei ole mul sĂŒdapaha,rinnad tundlikud ega pea-, seljavalusid. Pigem on tulnud ml gaasid 🙄

kas ise kodus ka testinud oled?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ei, sel korral mitte.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Ei, sel korral mitte.

No igaljuhul pöidlad pihus 🙂

Leemur

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Hoian ka kÔigile pöialt!

Minul vastus teada , hcg 365

S36

Please wait...
Postitas:
kats2

Super! Palju Ă”nne veelkord 🙂
Iga triip, mis siin IVFikate hulgas saadakse on kulla hinnaga ja teeb niii rÔÔmsaks.

Testin ise reedel, aga tunnen et, mida aeg lÀhemale seda kÀrsitum olen, loodan et ei murdu enne.

Hoian ka kÔigile pöialt!

S36

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Super! Palju Ă”nne veelkord 🙂

Iga triip, mis siin IVFikate hulgas saadakse on kulla hinnaga ja teeb niii rÔÔmsaks.

Testin ise reedel, aga tunnen et, mida aeg lÀhemale seda kÀrsitum olen, loodan et ei murdu enne.

Hoian ka kÔigile pöialt!

S36

Supper! Palju Ônne sulle:)

Leemur

Hoian ka kÔigile pöialt!

S36

Please wait...
Postitas:
Kribul

Minul oli eile punktsioon ja saadi 8 munarakku. NeljapĂ€eval on siirdamine ja selle kĂ”rge östradiooli taseme kohta (11000 3 pĂ€eva enne punktsiooni) ei öeldud midagi. Olen nĂ€dal tagasi mingi korraliku kĂŒlmetuse ka endale kĂŒlge pookinud, loodan, et see liiga halvasti ei mĂ”ju kogu sellele protseduurile 🙁

Aga jagan teiega ka ĂŒhte veidrat apsakat, mis minuga juhtus. MÀÀrati siis progesterooni sĂŒstid 2x pĂ€evas, aga suure Ă€hmiga unustasin pĂ€rast punktsiooni TĂ”nismĂ€el apteegis kĂ€ia. Kodus vaatasin, et Tondi Selveris peaks ka seda olema ja seadsin sammud sinna poole. Andsin ID kaardi ja nad pakkusid mulle kahte erinevat varianti, kuid kummagi nimi ei tundunud tuttav (olin maha unustanud paberi, kuhu arst oli Prolutex kirjutanud). Valisin siis ĂŒhe, mis tundus kĂ”ige tuttavama nimega (nimi oli Progesteron).

TĂ€na siis hakkasin sĂŒstima, esiteks oli see ampullis ja Ă”li sees lahustatud, ehk siis juba sĂŒstlasse tĂ”mbamine oli paras peavalu ja teiseks, kuna sellel puudub mĂŒĂŒgiluba, siis oli ka eestikeelne infoleht vĂ€ga puudulik (nt ravimi kasutamise juures oli kirjas ainult, et kasutage nii nagu arst on soovitanud). KĂ”htu sĂŒstimine oli ka eriti vastikult valus ja pidin ikka elueest suruma, et see Ă”li sealt peenikesest sĂŒstlaotsast vĂ€lja tuleks. MĂ”tlesin, et 2x pĂ€evas sellist asja kĂŒll ei suuda teha ja helistasin arstile. Ja tuli vĂ€lja, et see ravim, mis apteegist anti, oli ĂŒldse lihasesse sĂŒstimiseks mĂ”eldud (apteeker seda ei öelnud ja ravimi infolehel polnud ka midagi kirjas)! Arst siis pakkus vĂ€lja, et vĂ”in seda edasi kasutada, aga siis lihasesse selle suure sĂŒstlaotsaga sĂŒstida (noooope!) vĂ”i siis kirjutavad uue retsepti ja ostan ikkagi Ă”ige asja. Lasin siis uue retsepti kirjutada.

Ja kui Tondi Selveri apteeki lĂ€ksin uurima, et Ă€kki saab kuidagi ĂŒmber vahetada vms, siis tuli vĂ€lja, et retseptist endast ei selgu kuidagi, et mis viisil see sĂŒstimiseks on mĂ”eldud ja oleksin ise pidanud kohe Ă”ige nimega rohtu oskama kĂŒsida. Tuli ka vĂ€lja, et neil tegelikult oli Prolutex olemas, aga nad ei pakkunud mulle seda enda apsaka tĂ”ttu, kuna see ei ilmunud neil kohe ekraanile, vaid pidid veel mingi lisaliigutuse tegema, et seda nĂ€ha.

Ravimeid kuidagi tagastada ega ĂŒmber vahetada ka ei tohi, seega 50 eurot vastu taevast ja vale ravim utiliseerimisele.

Saan aru, et oma lollus ka siin mĂ€ngus, et ei mĂ€letanud enam konkreetse ravimi nime. Ja saan aru, et arstid kirjutavadki toimeainepĂ”hiseid retsepte, mis ĂŒldjuhul on see hea, aga sellises olukorras vĂ”iks ikkagi olla kuidagi tĂ€psustatud, et millise manustamisviisiga antud ravim peab olema. Eriti kui infolehel ka selle kohta infot pole. Poleks varem arvanud, et retseptiga apteeki minnes vĂ”in saada nö vale asja.

Loodan, et ehk see info on kasulik ka teile, kuna neid erinevaid ravimeid on nii palju, mida IVF ajal peab kasutama ja siit moraal, et kĂŒsige ikka alati tĂ€pselt seda asja, mida arst teile on öelnud.

Kribul

Please wait...
Postitas:
cirts14

Kui ilus number. Palju Ônne!

Hoian ka kÔigile pöialt!

S36

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 271 kuni 300 (kokku 401 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober