Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 522 )

Teema: IVF september-oktoober

Postitas:
kats2

Kats2 PALJU, palju Ônne!

See sĂŒstib kĂ”igisse lootust, Ă”nnestumise lootust!

Kas kĂŒsisid, uurisid ikka selle 6 pĂ evaseks kasvatamise kohta ka?

Teistel ITK-tel oleks ka hea teada mis nad seal laboris hullavad meie embrĂŒotega 🙂

Jah sain ilusa pika selgituse selle kohta, miks nii otsustati.
Siirdamise pĂ€eval (5 pĂ€evased) oli selgelt kaks blastot teiste arengust ees, parim neist siirdati. Kuna oli nĂ€ha, milline peaks olema minu vĂ€ga hea kvaliteediga blastode arengu tase, siis otsustati vaadata, kas kasvavad jĂ€rgi sellele ĂŒhele kuuendaks pĂ€evaks. Nende areng jĂ€i samale tasemele, ehk siis mitte “vĂ€ga hea” hinnanguga ja 7. hommikul otsustati 1 kĂŒlmutada.
Mis seal ikka, ega ma pole targem kui arst. Imestama paneb see, et kuidas neid kolmepĂ€evaseid siis ĂŒldse vĂ”imalik kĂŒlmutada vĂ”i siirdada on.
Äkki nad olid nii kindlad, et mul Ă”nnestub kohe ja pole neid nii palju vaja 😀

JĂ€tame selle ĂŒhe kĂŒlma ootama oma aega :))) Nii tore oleks saada teine laps, kes on tĂ€pselt samal pĂ€eval eostatud 😀

TeisipÀev saan teada beta tulemused. Samas isegi hea, et ITKs see nii hilja on, testide jÀrgi peaks juba pÀris kÔrge hcg olema. Lisaks enesetunne ka vÀga rase, kogu see iivelduse -oksendamise teema pÀris kurnav.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Okei, selge pilt!
Sama kĂŒsimus tekib, et kuidas siis kolmepĂ€evaseid hinnatakse…
Aga jah tÔepoolest arstid on targemad ja vbl kÔike meil polegi vaja teada.
Palju, palju Ônne veelkord!

quote=3249868]

Kats2 PALJU, palju Ônne!

See sĂŒstib kĂ”igisse lootust, Ă”nnestumise lootust!

Kas kĂŒsisid, uurisid ikka selle 6 pĂ evaseks kasvatamise kohta ka?

Teistel ITK-tel oleks ka hea teada mis nad seal laboris hullavad meie embrĂŒotega 🙂

Jah sain ilusa pika selgituse selle kohta, miks nii otsustati.

Siirdamise pĂ€eval (5 pĂ€evased) oli selgelt kaks blastot teiste arengust ees, parim neist siirdati. Kuna oli nĂ€ha, milline peaks olema minu vĂ€ga hea kvaliteediga blastode arengu tase, siis otsustati vaadata, kas kasvavad jĂ€rgi sellele ĂŒhele kuuendaks pĂ€evaks. Nende areng jĂ€i samale tasemele, ehk siis mitte “vĂ€ga hea” hinnanguga ja 7. hommikul otsustati 1 kĂŒlmutada.

Mis seal ikka, ega ma pole targem kui arst. Imestama paneb see, et kuidas neid kolmepĂ€evaseid siis ĂŒldse vĂ”imalik kĂŒlmutada vĂ”i siirdada on.

Äkki nad olid nii kindlad, et mul Ă”nnestub kohe ja pole neid nii palju vaja 😀

JĂ€tame selle ĂŒhe kĂŒlma ootama oma aega :))) Nii tore oleks saada teine laps, kes on tĂ€pselt samal pĂ€eval eostatud 😀

TeisipÀev saan teada beta tulemused. Samas isegi hea, et ITKs see nii hilja on, testide jÀrgi peaks juba pÀris kÔrge hcg olema. Lisaks enesetunne ka vÀga rase, kogu see iivelduse -oksendamise teema pÀris kurnav.[/quote]

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 51 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
K22

Vahepeal oli siin juttu, et mitut munarakku siirdada.

Ma ise ei soovi kaksikuid. Kaks last korraga oleks piisavalt keeruline ja oleks nn riskirasedus veel kÔikidele muudele riskidele lisaks.

Ma kĂ€isin pĂ€rast esimest ringi ITKs Nova Vitas nĂ”u kĂŒsimas. Sealne arst arvas, et mul oli kĂ”ik hĂ€sti tehtud, lihtsalt erinevad lĂ€henemised eri arstidel vĂ”i meetoditel. Ainuke asi, mille oleks teisiti teinud minu kahe alles jÀÀnud viiepĂ€evaste rakkudega, mis olid mĂ”lemad suht kehvemapoolsed, oli see, et poleks neid koos siirdanud. Mulle ĂŒtlesid arst ja embrĂŒoloog, et on alla 1% vĂ”imalus, et mĂ”lemad arenema hakkavad ja selle pĂ€rast olin nĂ”us, et ehk siis loomulikus keskkonnas suurem vĂ”imalus. Aga Nova Vita arst ĂŒtles, et vahest vĂ”ib kehvem Ă€ra minnes hoopis ka tugevama kaasa vĂ”tta. Ma ei teadnud, et need viiepĂ€evased olid tegelikult erinevatel arengutasemetel. Tundub loogiline, et kui kehvema jaoks hakkab see hormoon signaali andma, mis ta kehast vĂ€lja aitab, et siis see mĂ”jub ju teisele ka. Selle viimase jĂ€reldasin ise, ei tea, kas arst ka nii ĂŒtleks.
Oma arstile pole ma sellest veel rÀÀkinud. Aga mu plaan on edaspidi kindlasti ĂŒhekaupa siirdada lasta. Eks see kĂ”ik on niikuinii natuke nagu loterii, et millised head tingimused nĂŒĂŒd seekord kokku langevad. Aga vĂ€hemalt tahaks endast kĂ”ik oleneva teha, et kĂ”ik vĂ”imalused on antud.

Please wait...
Postitas:
kevad007

Tere

Tere, lugenud olen siin pikemalt. Aga sĂ”na pole veel vĂ”tnud. Tegin esimese kĂŒlmaringi. Ja VT peaks olema 14.10. Kui nĂŒĂŒd pĂ€evad hakkavad varem kas peaks minema vt vĂ”i ise helistama arstile?

PĂ€ikest

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

HĂŒpersimulatsioon?

Punktsioon oli kolmapĂ€eval, saadi 15 rakku ja mingeid tĂ”siseid kaebuseid seni olnud polnud. NeljapĂ€eval suured gaasid ja kĂ”ht lahti – arvasin, et uute rohtude kĂ”rvalmĂ”ju. KĂ”ht oli ja on praeguseni ĂŒsna hell/ natuke valus ning natuke punnis. Arvasin kogu aeg, et rohtude kĂ”rvalmĂ”ju, kuid nĂŒĂŒd ĂŒks hetk tuli pĂ€he uurida, mida hĂŒpersimulatsioon endast kujutab. Kas keegi on hĂŒpersimulatsiooniga kokku puutunud? Saan aru, et kui seis hull pole, siis haiglasse pole vaja minna. Aga vb peaks siiski kontrolli minema? Mis siis saab kui ongi vĂ€iksem hĂŒper, kuid siiski siirdatakse?
Loodan, et pĂ”en lihtsalt ĂŒle …

M.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
K22

Tere, lugenud olen siin pikemalt. Aga sĂ”na pole veel vĂ”tnud. Tegin esimese kĂŒlmaringi. Ja VT peaks olema 14.10. Kui nĂŒĂŒd pĂ€evad hakkavad varem kas peaks minema vt vĂ”i ise helistama arstile?

PĂ€ikest

Mina lÀksin kolm pÀeva hiljem ettenÀhtud veretestile ikka, et kindel olla, et mingi muu veri ei ole. Kuigi olin ise 99% kindel. Ja kui helistati, siis sain ka aja uuele ringile.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

AitĂ€hh 🙂

Please wait...
Postitas:
Sephyr

KĂŒsimus neile, kes vahetanud kliinikut.

Olen siiani tegutsenud vaid ITK-s ja enda sĂŒdamerahuks sooviksin minna nĂŒĂŒd Nova Vitasse. Kuidas olete saanud teha analĂŒĂŒsid haigekassa kaudu? Kas peaksin oma ITK viljatusarstilt paluma saatekirja nendele analĂŒĂŒsidele, mis Nova Vita soovib vĂ”i kuidas? On sellega probleeme tekkinud kellelgi vĂ”i saab ilusti? Teiseks, kas IVF jĂ€rjekorda saab juba kohe panna Nova Vitasse telefoni teel vĂ”i tuleb kĂ”igepealt kĂ€ija konsultatsioonis ja alles siis arst paneb jĂ€rjekorda? Kui pikad on ĂŒldse haigekassa jĂ€rjekorrad Nova Vitas hetkel kui keegi teab?

TĂ€nud ette neile, kes viitsivad vastata!

Leemur

Tere
Mina alustasin just NV peale katseid ITKs. Algul pead ikka konsultatsioonile minema ma arvan ja see maksis 90.-. Minu arst tÔstis ise kÔik mu asjad yle Haigekassa alla ehk siis nyyd kui ta vÔttis pap testi ja vereproovi tegin, siis ei maksnud midagi. Neil ongi vist lihtsam, kellel on juba diagnoositud IVF vajadus. Haigusloost nÀeb kÔike. Saatekirja vaja pole seega ja kui sept kÀidin siis oli just raha juurde antud ja jÀrjekorda polnudki.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Olen siiani tegutsenud vaid ITK-s ja enda sĂŒdamerahuks sooviksin minna nĂŒĂŒd Nova Vitasse. Kuidas olete saanud teha analĂŒĂŒsid haigekassa kaudu? Kas peaksin oma ITK viljatusarstilt paluma saatekirja nendele analĂŒĂŒsidele, mis Nova Vita soovib vĂ”i kuidas? On sellega probleeme tekkinud kellelgi vĂ”i saab ilusti? Teiseks, kas IVF jĂ€rjekorda saab juba kohe panna Nova Vitasse telefoni teel vĂ”i tuleb kĂ”igepealt kĂ€ija konsultatsioonis ja alles siis arst paneb jĂ€rjekorda? Kui pikad on ĂŒldse haigekassa jĂ€rjekorrad Nova Vitas hetkel kui keegi teab?

Leemur

Tere

Mina alustasin just NV peale katseid ITKs. Algul pead ikka konsultatsioonile minema ma arvan ja see maksis 90.-. Minu arst tÔstis ise kÔik mu asjad yle Haigekassa alla ehk siis nyyd kui ta vÔttis pap testi ja vereproovi tegin, siis ei maksnud midagi. Neil ongi vist lihtsam, kellel on juba diagnoositud IVF vajadus. Haigusloost nÀeb kÔike. Saatekirja vaja pole seega ja kui sept kÀidin siis oli just raha juurde antud ja jÀrjekorda polnudki.

TÀnud info eest. Kas oskad soovitada ka arsti NV-s? Oled oma arstiga rahul? Kas vahetasid esimest korda arsti ja palju katseid sa ITK-s jÔudsid teha? Mitu kuud peab jÀÀma kahe tÀisringi vahele?

Leemur

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Sephyr

Leemur

Tere

TÀnud info eest. Kas oskad soovitada ka arsti NV-s? Oled oma arstiga rahul? Kas vahetasid esimest korda arsti ja palju katseid sa ITK-s jÔudsid teha? Mitu kuud peab jÀÀma kahe tÀisringi vahele?

Leemur

Esimest korda vahetasin arsti ja ITK oli Rass ja 2 tĂ€isringi, 2 kĂŒlmaringi. Kuna dr Lillel oli esimene vaba aeg, siis vĂ”tsin tema ja tundub asjalik siiani. Meeldib, et saab suhelda ka meili teel. Ma olen aru saanud, et hea oleks vĂ€hemalt 1 tsĂŒkkel vahele jĂ€tta keha puhkuseks. SĂ”branna just sĂŒnnitas ja ta toimetas dr Talvingu juures NVs, tal Ă”nnestus kohe😊

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Leemur

Tere

Leemur

Esimest korda vahetasin arsti ja ITK oli Rass ja 2 tĂ€isringi, 2 kĂŒlmaringi. Kuna dr Lillel oli esimene vaba aeg, siis vĂ”tsin tema ja tundub asjalik siiani. Meeldib, et saab suhelda ka meili teel. Ma olen aru saanud, et hea oleks vĂ€hemalt 1 tsĂŒkkel vahele jĂ€tta keha puhkuseks. SĂ”branna just sĂŒnnitas ja ta toimetas dr Talvingu juures NVs, tal Ă”nnestus kohe😊

Kas vereanalĂŒĂŒs tehti NV-s kohapeal ja millal see tehti sul? kas konsultatsiooni pĂ€eval juba? Kas oled seal juba tĂ€isringiga alustanud?

Leemur

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Leemur

Tere

Leemur

Kas vereanalĂŒĂŒs tehti NV-s kohapeal ja millal see tehti sul? kas konsultatsiooni pĂ€eval juba? Kas oled seal juba tĂ€isringiga alustanud?

Leemur

KÀisin teist korda vastuvÔtul ja siis andsin verd kohapeal jah. Ja alustasin eile pillide vÔtmist nii et tÀisringiga alustatud. Arst vastas isegi laup meilile.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Tere.

Üks, vƍibolla natuke teemavĂ€line kĂŒsimus, et kui alustada IVF teekonda, kas arstid vaatavad alguses ultrahelis ka emakakaela puudulikkust? Vƍi tuleb see siis vĂ€lja alles, kui oleks juba liiga hilja? AitĂ€h vastajale.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Mai Kelluke

Mina ka nĂŒĂŒd Nova Vitas

Mina vahetasin ka just kliinikut ja liikusin Pelgulinnast Nova Vitasse.
Ma olin tegelikult kogu aeg Pelgulinnas rahul, aga peale seda kui minu arst (dr Laja) jĂ€i lapsehoolduspuhkusele, ei olnud mul enam konkreetset arsti. Üks vĂ”ttis vastu, saatis teise juurde, kolmas tegi siirdamise. Saan aru et palju patsiente ja sĂ”ltub ju ka minu tsĂŒklist ja nende töö- ja valve- ja siirdamise vahetustest, aga kuidagi ma tundsin ennast natuke ĂŒksikuna seal. Lisaks oli veel mitmel korral segadust telefoni teel info andmise-saamisega (uued töötajad, aeti segi, anti poolikut infot jms). ÜhesĂ”naga, tunne ĂŒtles et liiguks, ja nii ma selle Ă€ra tegingi.
Nova Vitas lĂ€ksin vastuvĂ”tule doktor Liis Lille juurde, sain aja vĂ€ga kiiresti ja praegu paistab et novembris lĂ€heme tĂ€isringile. Tasusime esimese visiidi eest 90.- ja arsti sĂ”nul rohkem tasuda ei tule. Mehel soovitas halospermi analĂŒĂŒsi teha, see tuleb ka ise maksta (u 200.-).
Mina jĂ€in kliiniku ja vastuvĂ”tu ja muidugi arstiga vĂ€ga rahule. VĂ€ga pĂ”hjalikult uuris-kĂŒsis-analĂŒĂŒsis.

Please wait...
Postitas:
lemmikkomm

Üpris vaikne on meil siin. 😊

KĂŒsiks siis vahepeal, kas keegi veel VT aega ootab? Kuidas tunnete ennast?
Mul VT 21.10, ehk NÄDAL!! veel. See aeg muudkui venib ja venib. Homme saab nĂ€dal 5 pĂ€evase siirdamisest.
Oli kĂŒll plaanis, et ei tee kodus testi, kuid vist ei pea vastu ja tĂ€na/homme kĂ€in apteegis Ă€ra ja ikkagi teen Ă€ra selle. Kas juba vĂ”iks midagi nĂ€idata? Kardan ka muidugi, et pettun kĂ”vasti, kuid siis tuleb uuesti pea pĂŒsti ajada ja edasi uuele katsele minna.
Enesetunne on huvitav iseeneses. Ma ei saa enam magada millegi pĂ€rast, tĂ”sised unehĂ€ired. Samuti jooksen öösiti 2-3x vetsu vahet. Kuumalained, nĂ”rkus ja kerged pearinglused eriti just ennelĂ”unasel ajal. KĂ”ht lahti juba mitmendat pĂ€eva. No ja muidugi torked kĂ”hus, eelkĂ”ige munasarjades, kuid vahel ka kuskil keskel. Üks Ă”htu tundsin kĂ”hus nagu kĂ”di, huvitav tunne oli. Rinnad loomulikult ikkaveel hellad, juba alates punktsioonist. Eks kindlasti selle teadmisega, et tĂ€pike mu sees on, jĂ€lgin ka keha ja iga torget rohkem. Peast juba neid beebi asju vahtides tĂ€itsa rase. Muidugi neid sĂŒmptomeid mis mul on ei oska ma nagu rasedusega seostada, eelmisega ei olnud nagu midagi peale iiveldamise mis tuli hiljem.
Aga eks ootame edasi! đŸ’Ș

Õnne ja ilusat kĂ”hukasvatamise aega triibulistele! đŸ‘¶

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Minul tĂ€na mÔÔtmas kĂ€idud. Kui veel reedel oli suuremaid mammukesi ainult 2tk, siis tĂ€na ĂŒtles arst, et reedeks peaks neid umbes 15tk olema. 🙂 (Kuigi rohudoos oli imevĂ€ike 75 gonal + luveris). Ja reedel siis 8:40 punktsioon.

Tekkis ĂŒks kĂŒsimus ka neile, kellel on olnud punktsioonipĂ€evaks sinine leht. Kas sinna lĂ€heb arsti nimi ja pĂ”hjus ka kirja? VĂ”i saab kuidagi nii arsti kui pĂ”hjuse Ă€ra nö salastada?

Myy

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Fertility Clinic Nord

Tere,
Kas keegi seal ka toimetanud vÔi hetkel toimetab?
Kuidas on hinnad ja Ônnestumised?
Kodulehel vÀga laias laastus hinnad jne.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

mina kÀisin tÀna VT tegemas, kuigi hakkasid kÔvad pÀevad ja rasedustest oli juba kodus ka negatiivne. Mis ma ootasin, loomulikult sain kÔne, et rasedust seekord ei tulnud.
Kuigi ma tĂ”epoolest olin juba kohe alguses realistlikult meelestatud, et suuuure tĂ”enĂ€osusega mul esimesest IVF korrast rasedust ei tule, olen ma kuidagi nĂŒĂŒd ikka vĂ€ga puntras omadega 🙁 pidevalt tulevad lampi pisarad ja ise ka mĂ”tlen, et kuidas ma kĂŒll niii tundlik olen. Ilmselt sĂŒda ikkagi lootis nii palju… mees on mul vĂ€ga realistlik, liialt just nunnutust ei saa, aga positiivselt ĂŒtleb ja toetab, et pole ju hullu, me oleme noored, kĂŒll Ă”nnestub, esimene kord ju ka alles jne.
NĂŒĂŒd pean kuni jaanuarini ootama, et keha taastuks. Mina aga mĂ”tlen, et see ju niiii kaugel. Tahaks kohe uuesti proovida 🙁
Kuidas te kĂŒll need ootused vastu peate?
Ma natuke loodan, et Ă€kki kĂ”ik see lambist tekkinud suur kurvameelsus on ka mingil mÀÀral ravimitest…

L28

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Sephyr

Minul tĂ€na mÔÔtmas kĂ€idud. Kui veel reedel oli suuremaid mammukesi ainult 2tk, siis tĂ€na ĂŒtles arst, et reedeks peaks neid umbes 15tk olema. 🙂 (Kuigi rohudoos oli imevĂ€ike 75 gonal + luveris). Ja reedel siis 8:40 punktsioon.

Tekkis ĂŒks kĂŒsimus ka neile, kellel on olnud punktsioonipĂ€evaks sinine leht. Kas sinna lĂ€heb arsti nimi ja pĂ”hjus ka kirja? VĂ”i saab kuidagi nii arsti kui pĂ”hjuse Ă€ra nö salastada?

Myy

Minu teada ei ole tööandjale midagi nĂ€ha töövĂ”imetuslehel. Seoses andmekaitse seadusega. NĂŒĂŒd ju kĂ”ik digitaalne ja mingeid nn lehti pole 😀

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Myy

Minu teada ei ole tööandjale midagi nĂ€ha töövĂ”imetuslehel. Seoses andmekaitse seadusega. NĂŒĂŒd ju kĂ”ik digitaalne ja mingeid nn lehti pole 😀

Digitaalne jaa, aga vot just mĂ”tlesingi, et huvitav mida tööandja seal nĂ€eb. Lambist töövĂ”imetus aga mitte kui midagi mĂ€rgitud pole (ei arsti, pĂ”hjust) ja ise ka ju rÀÀkida ei taha, kui uurib. 😀
Aga sain sellega Ă”nneks korda, sain hoopis vaba pĂ€eva.🙂

Kui punktsioon toimub 18-dal ja tahetakse kasvatada kindlasti 5 – pĂ€evasteks, kas siis siirdamine on 22 vĂ”i 23?đŸ€” Kas punktsioonipĂ€ev lĂ€heb kasvatamisel arvesse? Unustasin hommikul muidugi jĂ€lle kĂŒsida arstilt..

Myy

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Myy

TöövĂ”imetusleht on tĂ”endiks tööandjale, et töötaja tööluusi ei tee. RÀÀkimsta sellest, et tööandja mingeid pĂ€evi hĂŒvitist maksab.Diagnoosi ei nĂ€e, arsti ikka nĂ€eb.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

mina kÀisin tÀna VT tegemas, kuigi hakkasid kÔvad pÀevad ja rasedustest oli juba kodus ka negatiivne. Mis ma ootasin, loomulikult sain kÔne, et rasedust seekord ei tulnud.

Kuigi ma tĂ”epoolest olin juba kohe alguses realistlikult meelestatud, et suuuure tĂ”enĂ€osusega mul esimesest IVF korrast rasedust ei tule, olen ma kuidagi nĂŒĂŒd ikka vĂ€ga puntras omadega 🙁 pidevalt tulevad lampi pisarad ja ise ka mĂ”tlen, et kuidas ma kĂŒll niii tundlik olen. Ilmselt sĂŒda ikkagi lootis nii palju
 mees on mul vĂ€ga realistlik, liialt just nunnutust ei saa, aga positiivselt ĂŒtleb ja toetab, et pole ju hullu, me oleme noored, kĂŒll Ă”nnestub, esimene kord ju ka alles jne.

NĂŒĂŒd pean kuni jaanuarini ootama, et keha taastuks. Mina aga mĂ”tlen, et see ju niiii kaugel. Tahaks kohe uuesti proovida 🙁

Ma natuke loodan, et Ă€kki kĂ”ik see lambist tekkinud suur kurvameelsus on ka mingil mÀÀral ravimitest

L28

Kas uus tÀisring jaanuaris vÔi FET ja ikka peab nii kaua ootama?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Kui punktsioon toimub 18-dal ja tahetakse kasvatada kindlasti 5 – pĂ€evasteks, kas siis siirdamine on 22 vĂ”i 23?đŸ€” Kas punktsioonipĂ€ev lĂ€heb kasvatamisel arvesse? Unustasin hommikul muidugi jĂ€lle kĂŒsida arstilt..

Ma olen siit aru saanud, et punktsiooni pĂ€eva ei loeta ehk siirdamine oleks 23. Mul oli tĂ€na siirdamine ja nende öeldud nn pĂ€evade arv ĂŒhtis sellise kalkulatsiooniga. NĂŒĂŒd pea 2 nĂ€dalat ootamist ees. KĂ”ht on hell ja punnis, kuid muidu enesetunne ok.
Pöidlad pihku ja kannatlikku ootamist kÔigile!

M.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Jaanuaris hakkab tĂ€isring, kĂŒlma ei saanud midagi 🙁

L28

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Ikka dets lĂ”pus vast saad juba uuele ringile. Oletan, et pikk protokoll, ootad ĂŒhed pĂ€evad novembri esimeses pooles veel ja siis juba 21 pĂ€eval Diphereline, paari ndl pĂ€rast stimulatsioon jne.

Kuigi ma tĂ”epoolest olin juba kohe alguses realistlikult meelestatud, et suuuure tĂ”enĂ€osusega mul esimesest IVF korrast rasedust ei tule, olen ma kuidagi nĂŒĂŒd ikka vĂ€ga puntras omadega 🙁 pidevalt tulevad lampi pisarad ja ise ka mĂ”tlen, et kuidas ma kĂŒll niii tundlik olen. Ilmselt sĂŒda ikkagi lootis nii palju
 mees on mul vĂ€ga realistlik, liialt just nunnutust ei saa, aga positiivselt ĂŒtleb ja toetab, et pole ju hullu, me oleme noored, kĂŒll Ă”nnestub, esimene kord ju ka alles jne.

Ma natuke loodan, et Ă€kki kĂ”ik see lambist tekkinud suur kurvameelsus on ka mingil mÀÀral ravimitest

L28

Please wait...
Postitas:
K22

Ma olen siit aru saanud, et punktsiooni pĂ€eva ei loeta ehk siirdamine oleks 23. Mul oli tĂ€na siirdamine ja nende öeldud nn pĂ€evade arv ĂŒhtis sellise kalkulatsiooniga. NĂŒĂŒd pea 2 nĂ€dalat ootamist ees. KĂ”ht on hell ja punnis, kuid muidu enesetunne ok.

Pöidlad pihku ja kannatlikku ootamist kÔigile!

M.

No nagu ikka loendamist alustad, ĂŒkskĂ”ik kas pĂ€evi vĂ”i lauamĂ€ngus samme. 18. alustad, siis esimene on 19. jne. JĂ€relikult viies pĂ€ev on 23.

Please wait...
Postitas:
K22

L28

Mul oli ka pĂ€rast esimest selline tunne, et alustaks nĂŒĂŒd kohe uuesti. Aga siin ma nĂŒĂŒd olen ja olen oodanud maist novembrini Ă€ra. Mis ikka muud ĂŒle jÀÀb, kui edasi minna.
Mina panin oma sarnase kurvameelsus hormoonide arvele. Olin ka juba enne aru saanud ja pÀevad algasid, aga see telefonikÔne ikka oli nii lÔplik ja paar pÀeva lÀks aega, et mitte sellele iga sekund mÔelda.
P.S. Kui jaanuar tundub kaugel, siis mĂ”tle, et sĂŒstimine peaks algama ju kaks nĂ€dalat varem ehk detsembris 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kallid naised, kes Dr Rassi juures toimetavad, kiire kĂŒsimus: kas ta oma e-maile loeb? Vastab ka neile?

Please wait...
Postitas:
kats2

VT tulemus

Minul oli siis alles tÀna ametlik VT aeg. 15 pÀeva pÀrast siirdamist.
Tulemuseks sain 1330, mis on igati ok number.
Edasi ootan esimest UH aega, rasedus juba 5+5.

Kuna hetkel pole mul pÔhjust siin sÔna vÔtta, siis mÔtlesin kirjutada kokkuvÔtvalt oma kogemusest ja mis mind aitas.
Tegin esimese IVF tĂ€isringi ja Ă”nnestus kohe. Ühe embrĂŒo jĂ€tan kĂŒlma.

MÔned asjad, mida tegin IVF jaoks valmistumisel:
*VĂ”tsin women conception tablette (kaks kuuri jĂ€ttes ĂŒhe kuu kuuride vahele)
*SÔin Q10 lisandeid 2 kuud
*VÀlitisin gluteeni nii palju kui vÔimalik ~6 kuud ja samuti vÀhendasin laktoosi ja punase liha tarbimist, aga see tulenes pigem endometrioosi diagnoosist.
*LĂŒhikese skeemi puhul Ă”nnestus kĂ”ik protseduurid teha enda tsĂŒkli jĂ€rgi. Punktsioon toimus tĂ€pselt OV pĂ€eval Flo jĂ€rgi ja arvan ka 5 pĂ€eva siirdamiseks oli ideaalne aeg, et emakas oli max valmis.
*Siirdamiselt lĂ€ksin koju ja veetsin suurema osa pĂ€evast Netflixist lemmik seriaali vaadates. Jalas olid soojad suusapĂ”lvikud. Siirdamine toimus teisip ja sel nĂ€dalal rohkem tööle ei lĂ€inudki, et oleks max relax olla. Siirdamisest jĂ€rgmisel pĂ€eval kĂ€isin shoppamas ja ĂŒldse tegelesin enda jaoks meeldivate asjadega.
*JÔin ananassi mahla

Raseduse esimesed selged mÀrgid algasid u 6-7 pÀeva pÀrast siirdamist. Ei soovita vÀga vara testida, isegi 5pÀevase puhul. Mina sain 10 pÀeva pÀrast siirdamist ilusa tugeva triibu ja ei pea asjatult narveerima.

Soovin kÔigile siiralt edu sellel raskel teekonnal !!

Please wait...
Postitas:
K22

Minul oli siis alles tÀna ametlik VT aeg. 15 pÀeva pÀrast siirdamist.

Tulemuseks sain 1330, mis on igati ok number.

Edasi ootan esimest UH aega, rasedus juba 5+5.

Kuna hetkel pole mul pÔhjust siin sÔna vÔtta, siis mÔtlesin kirjutada kokkuvÔtvalt oma kogemusest ja mis mind aitas.

Tegin esimese IVF tĂ€isringi ja Ă”nnestus kohe. Ühe embrĂŒo jĂ€tan kĂŒlma.

MÔned asjad, mida tegin IVF jaoks valmistumisel:

*VĂ”tsin women conception tablette (kaks kuuri jĂ€ttes ĂŒhe kuu kuuride vahele)

*SÔin Q10 lisandeid 2 kuud

*VÀlitisin gluteeni nii palju kui vÔimalik ~6 kuud ja samuti vÀhendasin laktoosi ja punase liha tarbimist, aga see tulenes pigem endometrioosi diagnoosist.

*LĂŒhikese skeemi puhul Ă”nnestus kĂ”ik protseduurid teha enda tsĂŒkli jĂ€rgi. Punktsioon toimus tĂ€pselt OV pĂ€eval Flo jĂ€rgi ja arvan ka 5 pĂ€eva siirdamiseks oli ideaalne aeg, et emakas oli max valmis.

*Siirdamiselt lĂ€ksin koju ja veetsin suurema osa pĂ€evast Netflixist lemmik seriaali vaadates. Jalas olid soojad suusapĂ”lvikud. Siirdamine toimus teisip ja sel nĂ€dalal rohkem tööle ei lĂ€inudki, et oleks max relax olla. Siirdamisest jĂ€rgmisel pĂ€eval kĂ€isin shoppamas ja ĂŒldse tegelesin enda jaoks meeldivate asjadega.

*JÔin ananassi mahla

Raseduse esimesed selged mÀrgid algasid u 6-7 pÀeva pÀrast siirdamist. Ei soovita vÀga vara testida, isegi 5pÀevase puhul. Mina sain 10 pÀeva pÀrast siirdamist ilusa tugeva triibu ja ei pea asjatult narveerima.

Soovin kÔigile siiralt edu sellel raskel teekonnal !!

AitĂ€h, et jagad. MĂ”nusat kosumist ja nautimist 🙂

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 522 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober