Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 522 )

Teema: IVF september-oktoober

Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Mina alustasin tĂ€na oma elu esimest IVF-i. Sain sĂŒsti Diphereline. Pabistamist oli rohkem, kui asi vÀÀrt oli. Surts ei teinud miskit valugi eriti, aga paar tundi peale sĂŒsti tuli vĂ€ike peavalu tunniks ajaks. Praeguseks aga see kadunud ja enesetunne super. Olen nii Ă”hinas, unistan ka triipe nĂ€ha. 4 aastat sellest, kui andsime mehega vaba tuleku lastele, viimastel aastatel tegime ka rasedusteste, kuid kunagi ei ilmunud triibuvarjugi. PĂ”hjus peamiselt mehepoolne, kuid ka minul on oma osa – endometrioos.

Mul on nii hea meel Ă”nnestujate ĂŒle. Kel veel ei Ă”nnestunud, pikk pai ja kannatlikku meelt. Loodan vĂ€ga, et kĂ”ik, kes siin on, saavad omale triibud ja lapsed.

JĂ€rgmine samm on 12. november vereanalĂŒĂŒs ja arsti kĂŒlastus. Olen vĂ€ga pĂ”nevil.

Liblikas (35)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
kats2

Liblikas -hoian sulle pöialt ja kiireid triipe !! 🙂
See on niiii suur samm tulevastele triipudele lÀhemale

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

K22 – palju Sul mammusid eelnevatel ringidel muidu tulnud on?

Oh Celly, pikkpikk pai Sulle! Ma tean hĂ€sti seda tunnet, kui negatiivne number vastu vaatab. Ma ei suuda leida, kas sul jĂ€i mammusid kĂŒlma ka vĂ”i tuleb uus tĂ€isring?

Igaljuhul pea pĂŒsti ja edasi!

Myy

AitÀh Myy. Loodan et homme nÀed ilusat numbrit. Hoia meid ikka kursis, elame kÔik Sulle kaasa!

Minult saadaksegi ĂŒhest tĂ€isringist ĂŒks siirdamine. See kord lĂ€ks kĂŒlma sest ma ise palusin vĂ€rske siirdamise Ă€ra jĂ€tta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Unimyts_

Plaanisin tÀna hommikul kodus testi teha, aga lÔin araks. Siirdamine oli 22.10, seega peaks juba midagi nÀitama. Kartsin, et kui ei tule midagi, siis reaalsus lajatab hullu matsuga. Olen siis veel veidike Ôndsas teadmatuses.

Myy anna teada kui oled vereproovi vastuse saanud. Elan sulle nii kaasa nagu oma vastust ootaks 😀

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

AitÀh teile Unimyts ja Celly kaasaelamast!

Nonii, minu hcg tulemus on 13,7. Siirdamisest 7-s pĂ€ev. Mul on veel lootust eks? 🙁
Samas lugesin netist praegu, et ĂŒhel oli lausa 4+5 nĂ€dalat ja hcg 20. Minule ĂŒtles arst, et kui nĂ€it vĂ€hemalt 30 on hĂ€sti, kui alla, siis kordusanalĂŒĂŒs. Aga ei saa ju nii konkreetselt numbrit paika panna? :/

Myy

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

siin hiljuti kuskil viidati andmebaasi pÀevade ja HCG nÀitudega.
kui tÀna on arvestuslikult 12 pÀev peale ovulatsiooni, siis kÔige madalam nÀit on olnud kellelgi 3 ja sealt on ikkagi arenenud rasedus.

http://www.betabase.info/chart/basic/single
http://www.betabase.info/chart/betaByDay/12/Single

hoian pöialt et Su number kasvaks.

Celly

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Mainin, et mimul oli 13 pÀeva peale 3 pÀevase siirdamist nÀit 42, mis hiljem kenasti kasvas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Myy, mitme pÀevane siirdati? Kui oli 3-pÀevane, siis sul hetkel DPO10 ja nÀit on tÀitsa okei ju. Korda testi reedel ja nÀed, et on tÔusunud ikka palju!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Ikka on lootust veel!
Mul selline tabel

http://www.betabase.info/chart/basic/single/20/50

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 51 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Myy, mitme pÀevane siirdati? Kui oli 3-pÀevane, siis sul hetkel DPO10 ja nÀit on tÀitsa okei ju. Korda testi reedel ja nÀed, et on tÔusunud ikka palju!

AitÀh Celly!

Kaks 5-pĂ€evast mammut siirdati. Jaa, lĂ€hen reedel kordusanalĂŒĂŒsile.

Myy

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
mailill

elan kaasa kĂ”igile, myy loodan, et sul lĂ€heb hĂ€sti 🙂

ma kĂ€isin tĂ€na pelgu viljatusravikliinikus esimesel visiidil. vĂ€ga positiivne tunne oli. esimesel visiidil kĂŒsis Ă”de palju kĂŒsimusi ja lasi meil hunniku teste teha.

kuidagi kergendus on, et erinevate spetsialistide ajad hakkavad kĂ€tte jĂ”udma ja asi liigub ja meiega tegeletakse. siiani rabelesin peale oma viimast katkemist nagu ĂŒksi ja ĂŒritasin sotti saada asjadest. meil veel tulemas geneetik, mul immunoloog-allergoloog ja endokrinoloogi juures kĂ€isin ka. pluss lĂ€hen ka ĂŒhe uue funktsionaalse toitumisterapeudi juurde. igatahes pole ma enam ĂŒksi selles jamas. (taustinfoks, mul on 1,5a jooksul 3 katkemist olnud).

nĂŒĂŒd edasi on meil visiidiaeg, kus tutvustatakse IVF-i. ja siis tuleb arsti aeg, peale seda kui olen hormoonanalĂŒĂŒsid Ă€ra andnud.

vĂ€ga positiivne uudis oli ka, et kui ma saan mĂ€rtsis 41, siis nad saavad alles siis haigusloo avada ja siis on 3 kuud veel aega. tĂ”sine kergendus 🙂 ei ole nii hullu kiiret kĂ”igega.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Millal teil oli IVFi nĂ”ustamine enne, kui alustasite? Mul on IVF alles veebruaris, aga ITKs öeldi, et novembris peaks hiljemalt juba nĂ”ustamisele minema mehega koos. Imelik, et nii vara… kas kĂ”igil nii?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Tore Mailill! Astume sinuga vist natuke ĂŒhte sammu, vĂ€hemalt mingis osas.

Mul on vereproovid antud…arst 12. nov. JĂ€rgmisel esmaspĂ€eval, 4ndal tuleb IVF konsultatsioon. Mis testid ja kĂŒsimused tulevad? 😊 Vahepeal annab mees ka spermaanalĂŒĂŒsi.

Olen ootuse ja kergenduse asemel nii murelik. Kardan isegi kohutavalt. Vaadates, kuidas emotsioonid kĂ”iguvad, tunnen end tĂ€itsa rasedana 🙂

Hankisin isegi nĂ”ustamise kontakti. Miljon kĂŒsimust on veel.

KĂ”igile ainult parimat, ja rÔÔmusĂ”numite korral Ă€rge siinseid lugejaid unustage! 😊

Mul ĂŒks paranoia ka – pĂ€evad algasid 2 p. varem, aga tavapĂ€raselt, kestsid vaid ĂŒhe pĂ€eva. Hetkel selle jĂ€rgi cd 10, kĂ”ht on viimasel nĂ€dalal raske ja punnitab keskelt- gaaside ja kĂ”hukinnisusest 100%teisiti. Ov lĂ€henemas, Ă€kki see…
Rasedustesti tegemise mÔtet tÔrjun ja kardan. 4ndani keerutan igasuguseid mÔtteid.

Mann

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Mina alustasin tĂ€na oma elu esimest IVF-i. Sain sĂŒsti Diphereline. Pabistamist oli rohkem, kui asi vÀÀrt oli. Surts ei teinud miskit valugi eriti, aga paar tundi peale sĂŒsti tuli vĂ€ike peavalu tunniks ajaks. Praeguseks aga see kadunud ja enesetunne super. Olen nii Ă”hinas, unistan ka triipe nĂ€ha. 4 aastat sellest, kui andsime mehega vaba tuleku lastele, viimastel aastatel tegime ka rasedusteste, kuid kunagi ei ilmunud triibuvarjugi. PĂ”hjus peamiselt mehepoolne, kuid ka minul on oma osa – endometrioos.

Mul on nii hea meel Ă”nnestujate ĂŒle. Kel veel ei Ă”nnestunud, pikk pai ja kannatlikku meelt. Loodan vĂ€ga, et kĂ”ik, kes siin on, saavad omale triibud ja lapsed.

JĂ€rgmine samm on 12. november vereanalĂŒĂŒs ja arsti kĂŒlastus. Olen vĂ€ga pĂ”nevil.

Liblikas (35)

Tere Liblikas!

Mina alustan oma teist IVFi ringi, aga samuti 12.nov vereanalĂŒĂŒsile ja arstile. Kui kĂ”ik hĂ€sti, siis alustatakse stimulatsiooni.
PĂ”hjus sarnane – natuke mehepoolne ja minul endometrioos.

Hoian Sulle ja kĂ”igile teistele pöialt! Nii tore on lugeda kui keegi triibud saab 🙂 Annab endale ka lootust edasi minna.

_Miska_ (32)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
mailill

Mul on vereproovid antud
arst 12. nov. JĂ€rgmisel esmaspĂ€eval, 4ndal tuleb IVF konsultatsioon. Mis testid ja kĂŒsimused tulevad? 😊 Vahepeal annab mees ka spermaanalĂŒĂŒsi.

Olen ootuse ja kergenduse asemel nii murelik. Kardan isegi kohutavalt. Vaadates, kuidas emotsioonid kĂ”iguvad, tunnen end tĂ€itsa rasedana 🙂

KĂ”igile ainult parimat, ja rÔÔmusĂ”numite korral Ă€rge siinseid lugejaid unustage! 😊

Mul ĂŒks paranoia ka – pĂ€evad algasid 2 p. varem, aga tavapĂ€raselt, kestsid vaid ĂŒhe pĂ€eva. Hetkel selle jĂ€rgi cd 10, kĂ”ht on viimasel nĂ€dalal raske ja punnitab keskelt- gaaside ja kĂ”hukinnisusest 100%teisiti. Ov lĂ€henemas, Ă€kki see

Rasedustesti tegemise mÔtet tÔrjun ja kardan. 4ndani keerutan igasuguseid mÔtteid.

Mann

mul on 12-ndal IVF nĂ”ustamine ja 20-ndal arsti aeg 🙂

ja mul ka mees andis just spermaanalĂŒĂŒsi.

ma tegelikult IVF protseduuri kardan ise ka, aga mulle hetkel tundub, et sinna on veel aega. eelkÔige tahaks teada, kas mu organismil ehk midagi viga ei ole, mis katkemisi vÔib pÔhjustada (vÔi mehe omal).

mis pÔhjusel sa IVF teed?

kas nĂ”ustamine on mingi tasuta psĂŒhholoogiline nĂ”ustamine, mis seotud viljatusraviga?

kas arvad, et vĂ”id praegu rase olla? miks sa rasedustesti kardad? 🙂

Please wait...
Postitas:
mailill

P.S. huvitav, kas siin on kedagi veel, kes korduvate katkemiste pÀrast IVF teeb, mitte sellepÀrast, et rasedaks ei jÀÀ?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Millal teil oli IVFi nĂ”ustamine enne, kui alustasite? Mul on IVF alles veebruaris, aga ITKs öeldi, et novembris peaks hiljemalt juba nĂ”ustamisele minema mehega koos. Imelik, et nii vara
 kas kĂ”igil nii?

Lugesin, et 30-50 p. Ja tundub palju tempokam, keegi jagas siin mĂ”ni lk. tagasi ka oma graafikut. Vastupidiselt tekitas selle kiirus minul kerge hirmuhoo…

Minu graafik:
Vereproovid antud
4. nov IVF konsultatsioon
12. nov. Uuesti arst.
Vahepeal annab mees ka spermaanalĂŒĂŒsi.
Mul tekkinud arusaan, et saan kohe ka esimese sĂŒsti kĂ€tte. Tean, et see tuleb teha 10-14 p. enne oodatavaid pĂ€evi. Seega minu puhul siis 7-10 dets.
Kahtlustan enda puhul sellist alguse graafikut, edasise osas on veidi tume maa.

NĂ€dala lĂ”pus algab siis mu viimase OV aeg, kavatseme seda ka “pidulikult” tĂ€histada… 😁

Mann

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Liblikas (35)

Tere Liblikas!

Mina alustan oma teist IVFi ringi, aga samuti 12.nov vereanalĂŒĂŒsile ja arstile. Kui kĂ”ik hĂ€sti, siis alustatakse stimulatsiooni.

PĂ”hjus sarnane – natuke mehepoolne ja minul endometrioos.

Hoian Sulle ja kĂ”igile teistele pöialt! Nii tore on lugeda kui keegi triibud saab 🙂 Annab endale ka lootust edasi minna.

_Miska_ (32)

Tere

Oh, kui lahe, Miska, et Sa tĂ€pselt samas rĂŒtmis ja sarnased pĂ”hjused. Kas oled varem triipe nĂ€inud? Hoian Sulle pöialt ja loodan, et Ă”nnestub nii Sul, mul, kui kĂ”ikidel teistel.

Mul nĂŒĂŒd teine pĂ€ev peale Diphereline sĂŒsti ja enesetunne vĂ€ga ok. See lootus, mis on tekkinud, hoiab emotsiooni ĂŒleval ja seetĂ”ttu on ka enesetunne hea. Öösel korra Ă€rkasin ĂŒles ja peale seda kohe und ei tulnud. NĂ€gin unenĂ€gudes erinevaid IVF skeeme ja protokolle erinevate sĂŒstide nimeda ja koguste andmetega 😀 Olen vist teemas tĂ€iega sees.

Edu meile!

Liblikas

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mul on vereproovid antud
arst 12. nov. JĂ€rgmisel esmaspĂ€eval, 4ndal tuleb IVF konsultatsioon. Mis testid ja kĂŒsimused tulevad? 😊 Vahepeal annab mees ka spermaanalĂŒĂŒsi.

Mul ĂŒks paranoia ka – pĂ€evad algasid 2 p. varem, aga tavapĂ€raselt, kestsid vaid ĂŒhe pĂ€eva. Hetkel selle jĂ€rgi cd 10, kĂ”ht on viimasel nĂ€dalal raske ja punnitab keskelt- gaaside ja kĂ”hukinnisusest 100%teisiti. Ov lĂ€henemas, Ă€kki see

Mann

mul on 12-ndal IVF nĂ”ustamine ja 20-ndal arsti aeg 🙂

ja mul ka mees andis just spermaanalĂŒĂŒsi.

ma tegelikult IVF protseduuri kardan ise ka, aga mulle hetkel tundub, et sinna on veel aega. eelkÔige tahaks teada, kas mu organismil ehk midagi viga ei ole, mis katkemisi vÔib pÔhjustada (vÔi mehe omal).

mis pÔhjusel sa IVF teed?

kas nĂ”ustamine on mingi tasuta psĂŒhholoogiline nĂ”ustamine, mis seotud viljatusraviga?

kas arvad, et vĂ”id praegu rase olla? miks sa rasedustesti kardad? 🙂

Vot mul IVF ongi veidi ebaselge, lihtsalt vanus ja pĂ”hjus, et pole rasestunud siiani, kuigi Ă€ra hoidnud kuidagi pole. (otseselt triipude pĂŒĂŒdmist ma ei pidanudki pĂ”hjendama, et kui pikalt ja kui detailselt oleme tegelenud sellega).
AnalĂŒĂŒsid mÀÀrati koos IVF otsusega arstil ehk minu jaoks liiga kiirelt…jube pinge kuhjub… vanused, riskid, otsustamine…
Helistasin raseduskriisi nĂ”ustajale Rasedus.ee, tema kuulab ka minu muresid… 🙂
NĂ”ustamine on tasuta kui arstilt (gĂŒnekoloog, perearst jt.) saatekirja saab. Ja meil pole pĂ”hjuseid mitte saamiseks. LĂŒhidalt tahan lihtsalt lahti rÀÀkida oma mured ja hirmud…Ă€kki hakkab kergem. Ma ei taha neid enda sisse stressiks koguda. Loen ja mĂ”tlen ilmselgelt liiga palju 🙂 KĂŒsimusi ja hirme on liiga palju…

Testihirm pĂ€rineb sellest, et ei taha kuidagi nagu end lisaks lollitada hetkel, Ă€kki vĂ”imendan mingeid segaseid emotsioone veelgi. 🙂

Mann

Please wait...
Postitas:
K22

Millal teil oli IVFi nĂ”ustamine enne, kui alustasite? Mul on IVF alles veebruaris, aga ITKs öeldi, et novembris peaks hiljemalt juba nĂ”ustamisele minema mehega koos. Imelik, et nii vara
 kas kĂ”igil nii?

Lugesin, et 30-50 p. Ja tundub palju tempokam, keegi jagas siin mÔni lk. tagasi ka oma graafikut. Vastupidiselt tekitas selle kiirus minul kerge hirmuhoo

Minu graafik:

Vereproovid antud

4. nov IVF konsultatsioon

12. nov. Uuesti arst.

Vahepeal annab mees ka spermaanalĂŒĂŒsi.

Mul tekkinud arusaan, et saan kohe ka esimese sĂŒsti kĂ€tte. Tean, et see tuleb teha 10-14 p. enne oodatavaid pĂ€evi. Seega minu puhul siis 7-10 dets.

Kahtlustan enda puhul sellist alguse graafikut, edasise osas on veidi tume maa.

NĂ€dala lĂ”pus algab siis mu viimase OV aeg, kavatseme seda ka “pidulikult” tĂ€histada
 😁

Mann

Mulle ĂŒtles arst, et nĂ€dal enne oodatavad pĂ€evi on vaja. Äkki on erinevad sĂŒstid. Mul Diphereline 3,75. Ja eelmine kord peale endrometrioosi operatsiooni oli siis, kui pĂ€evad alanud vĂ”i paar pĂ€eva hiljem, kui puhkepĂ€evadele langes.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere

Oh, kui lahe, Miska, et Sa tĂ€pselt samas rĂŒtmis ja sarnased pĂ”hjused. Kas oled varem triipe nĂ€inud? Hoian Sulle pöialt ja loodan, et Ă”nnestub nii Sul, mul, kui kĂ”ikidel teistel.

Mul nĂŒĂŒd teine pĂ€ev peale Diphereline sĂŒsti ja enesetunne vĂ€ga ok. See lootus, mis on tekkinud, hoiab emotsiooni ĂŒleval ja seetĂ”ttu on ka enesetunne hea. Öösel korra Ă€rkasin ĂŒles ja peale seda kohe und ei tulnud. NĂ€gin unenĂ€gudes erinevaid IVF skeeme ja protokolle erinevate sĂŒstide nimeda ja koguste andmetega 😀 Olen vist teemas tĂ€iega sees.

Edu meile!

Liblikas[/quote]

Enne esimest IVFi proovisime ise u aasta ja selle aja jooksul triipe ei nÀinud.
Kuidas Sul endometrioosiga lood on? Kas oled lapil kÀinud vÔi ravi saanud? VÔi kuidas seda kontrolli all hoiad?

_Miska_

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Tere

Edu meile!

Liblikas

Enne esimest IVFi proovisime ise u aasta ja selle aja jooksul triipe ei nÀinud.

Kuidas Sul endometrioosiga lood on? Kas oled lapil kÀinud vÔi ravi saanud? VÔi kuidas seda kontrolli all hoiad?

_Miska_[/quote]

Mul oli LAP 27,28-aastaselt (praegu olen 35). Enne seda olid jubedad valud ja minestushood, oksendamised. Ravi kĂ€igus eemaldati mĂ”lemast munasarjast tsĂŒstid, kĂ”rvetati kolded ja loputati kĂ”ht vabast verest. Peale LAP-i sain hormoonravi 4-6 kuud. Niimoodi see haigus taandus (raviga taandati III staadium I-le staadiumile). Peale seda on esinenud vahel harva selliseid kĂ”vemaid kĂ”huvalusid pĂ€evade ajal, aga ĂŒldiselt ei ole mingeid tunnuseid enam. Tegin ka IVF analĂŒĂŒsid ja ĂŒldised nĂ€itajad ilusad kĂ”ik. Arst ĂŒtles, et munasarjad töötavad hĂ€sti. PĂ€evad on muidu 24h vĂ€ga vererohked. Endometrioos tekkis siis, kui hakkasime tahtma esimese mehega last (olin siis 26-aastane), enne seda ei olnud mingeid vaevusi.

Aga vÀga tark Sinust, et Sa lÀksid ja said aasta peale proovimist juba IVF-le. Me lasime mehega 2 esimest aastat minna (vÔtsime vabalt). Siis lÀksin mina arstile, sest arvasin, et asi minu endometrioosis, aga peale seda selgus, et pÔhiline probleem hoopis mehes.

Liblikas

Please wait...
Postitas:
Mai Kelluke

elan kaasa kĂ”igile, myy loodan, et sul lĂ€heb hĂ€sti 🙂

ma kĂ€isin tĂ€na pelgu viljatusravikliinikus esimesel visiidil. vĂ€ga positiivne tunne oli. esimesel visiidil kĂŒsis Ă”de palju kĂŒsimusi ja lasi meil hunniku teste teha.

kuidagi kergendus on, et erinevate spetsialistide ajad hakkavad kĂ€tte jĂ”udma ja asi liigub ja meiega tegeletakse. siiani rabelesin peale oma viimast katkemist nagu ĂŒksi ja ĂŒritasin sotti saada asjadest. meil veel tulemas geneetik, mul immunoloog-allergoloog ja endokrinoloogi juures kĂ€isin ka. pluss lĂ€hen ka ĂŒhe uue funktsionaalse toitumisterapeudi juurde. igatahes pole ma enam ĂŒksi selles jamas. (taustinfoks, mul on 1,5a jooksul 3 katkemist olnud).

nĂŒĂŒd edasi on meil visiidiaeg, kus tutvustatakse IVF-i. ja siis tuleb arsti aeg, peale seda kui olen hormoonanalĂŒĂŒsid Ă€ra andnud.

vĂ€ga positiivne uudis oli ka, et kui ma saan mĂ€rtsis 41, siis nad saavad alles siis haigusloo avada ja siis on 3 kuud veel aega. tĂ”sine kergendus 🙂 ei ole nii hullu kiiret kĂ”igega.

mailill, tore sinust kuulda!
Ja eriti tore et asjad sul kÔik kenasti liikuma on hakanud.
Soovin edu ja head!

Please wait...
Postitas:
Mai Kelluke

Mina alustan tĂ€nasest Gonali sĂŒstimisega, nii et tegelikult vist ikka juba november-detsember grupp 🙂 Ikka natuke elevust on ka, aga pigem kĂ”vasti maapealsem tunne kui esimene kord. Sellest on tegelikult kahju, et kogemused meid nii ettevaatlikuks teevad ja juba alateadlikult sÀÀsta pĂŒĂŒavad. Tahaks rÔÔmustada rohkem!
Mees sai tĂ€na halospermi analĂŒĂŒside tulemused, kĂ”ik on vĂ€ga hĂ€sti.
Meil on siis teine tĂ€isring, esimene lĂ”ppes raseduse katkestamisega 13.nĂ€dalal. Vahepeal oli ĂŒks kĂŒlmaring ka, mis ebaĂ”nnestus.
Tegutseme nĂŒĂŒd Nova Vitas.

Kas keegi on samas rĂŒtmis?

Edu ja rahulikku meelt meile kĂ”igile! 🙂

Please wait...
Postitas:
mailill

aitÀh, Mai Kelluke, pean sulle ka pöialt!!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mida teeksid Sina?

Kui sul oleks uus kaaslane ca. aasta (otseselt triipe pĂŒĂŒdma pole veel jĂ”udnud hakata, Ă€ra hoidnud pole, OV jĂ€lginud lĂŒhikest aega). Sul hakkab kohe viimane aasta (haigekassa kulul IVF), tervis on korras, nĂ€idud head, eluviisid samuti, mĂ”lemad lasteta, soovime vĂ€ga.
IVF algaks sel aastal. Ei suuda otsustada, kas asuda IVF teele vĂ”i riskida loomulikul teel titetegu, viimast pole otseselt elus veel saanudki katsetada…

Lastetegu IVF`ga alustada, tundub nii vÔÔras ja isegi hirmus… kes mind veenaks, et olen Ă”igel teel?
Mann

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kui sul oleks uus kaaslane ca. aasta (otseselt triipe pĂŒĂŒdma pole veel jĂ”udnud hakata, Ă€ra hoidnud pole, OV jĂ€lginud lĂŒhikest aega). Sul hakkab kohe viimane aasta (haigekassa kulul IVF), tervis on korras, nĂ€idud head, eluviisid samuti, mĂ”lemad lasteta, soovime vĂ€ga.

IVF algaks sel aastal. Ei suuda otsustada, kas asuda IVF teele vÔi riskida loomulikul teel titetegu, viimast pole otseselt elus veel saanudki katsetada

Lastetegu IVF`ga alustada, tundub nii vÔÔras ja isegi hirmus
 kes mind veenaks, et olen Ă”igel teel?

Mann

Tere

Soovitaks ikka algul loomulikul teel proovida, kui kÔik nÀidud korras. Kas ka mehel?

Kui ĂŒks aasta on aega IVF-i teha, siis mina Sinu asemel prooviks 6 kuud loomulikul teel ja 7. kuule sĂ€tiks IVF alguse. Sellisel juhul jĂ”uaks veel vajadusel 2 tĂ€isringi teha + kĂŒlmaringid. Aga mina pole Sina, seega otsusta ikka julgelt ise enda ja mehe soovide jĂ€rgi.

Samas, kui Sul mehel pole veel sperma-analĂŒĂŒs antud, siis saadaksin tema esimeses jĂ€rjekorras sinna. Sest, kui temal peaks olema nĂ€itajad alla loomuliku viljastumise piiri, siis kaotad selle 6 kuud teadmatuse tĂ”ttu. Nagu oli minul, pealtnĂ€ha oli kĂ”ik ok, aga siis peale sperma-analĂŒĂŒse selgus karm reaalsus, et numbrite jĂ€rgi polekski olnud vĂ”imalik loomulikul teel rasestuda. Aega oli selleks kulunud aga palju.

Liblikas (35)

Please wait...
Postitas:
mailill

Ma teeks tĂ€pselt sama, mida liblikas kirjeldas. Annaks pool aastat aega ise katsetada. Aga mehe saadaks spermaproovile ise. Ma muidugi lĂ€heks veel mĂ”ne hea toitumisterapeudi juurde, parandaks toitumist, vĂ”taks spets vitamiine 🙂 vĂ€ldiks bpa ja ftalaate, sest need vĂ€hendavad viljakust. Teeks trenni, vĂ€hendaks stressi, rÔÔmustaks uue suhte yle 🙂

Please wait...
Postitas:
Unimyts_

Tegin tĂ€na hommikul testi – sain paksu rasvase triibu!!!! KĂ€ed siiani vĂ€risevad 😀
Veretest on alles 05.11
Edu ja kannatust kĂ”ikdiele alles alustajatele! Sellise triibu nĂ€gemine paneb aru saama, et kĂ”ik need sĂŒstid ja hirmud on seda vÀÀrt! Ma nii Ă”nnelik praegu… muidugi pikk tee on veel minna, aga alguseks on hea seegi 🙂

Myy, kuidas kordustest lÀks?

Please wait...
Postitas:
kats2

Palju Ônne! Oktoober on siin tÔeline triibusadu olnud ja annab kindlasti palju lootust ka neile, kellel teekond alles ees vÔi pooleli :)))

Mina sain oma triibud juba 3 nĂ€dalat tagasi ja tĂ€naseks juba UHs loode ja sĂŒdametöögi tuvastatud

kats2 7+2

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 451 kuni 480 (kokku 522 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober