Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 521 )

Teema: IVF september-oktoober

Postitas:
KĂ€gu

Tegin tĂ€na hommikul testi – sain paksu rasvase triibu!!!! KĂ€ed siiani vĂ€risevad 😀

Veretest on alles 05.11

Edu ja kannatust kĂ”ikdiele alles alustajatele! Sellise triibu nĂ€gemine paneb aru saama, et kĂ”ik need sĂŒstid ja hirmud on seda vÀÀrt! Ma nii Ă”nnelik praegu
 muidugi pikk tee on veel minna, aga alguseks on hea seegi 🙂

Myy, kuidas kordustest lÀks?

Unimyts – mul on niii hea meel Su ĂŒle! Super.

Mina sain tÀna oma hcg vastuseks 47,6. 30-dal oli nÀit 13,7. Ja 5 pÀevaste mammude siirdamine oli 23-dal. Ehk tÀna 9-s pÀev peale siirdamist. Mis te arvate? Ise ei oska midagi arvata. Kui mÔelda, et peaks duubelduma 48 tunniga siis peaks olema 54,8. Aga ei ole ju palju maas?

Myy

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 44 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

TÀiendus: enda arst on hetkel puhkusel ja tuleb tagasi esmaspÀevast.
Aga.. RÀÀkisin just embrĂŒoloogiga. Tema pidas seda nĂ€itu ilusaks ja ĂŒtles, et ma olen rase 😊 ja soovis Ă”nne! JĂ€rgmine nĂ€dal siis helistan arstile ja lepime aja kokku, millal uh teha. EmbrĂŒoloog ĂŒtles, et vĂ”in teha veel esmaspĂ€ev kordusvereanalĂŒĂŒsi aga tema seda ei soovita. Ütles, et ma vĂ”iks olla hoopis rÔÔmus ja rahulik, jĂ€tkata ravi ja niikaua kui pole pĂ€evi, on kĂ”ik hĂ€sti!
Uhh… Uskumatu.

Ja ĂŒks kĂŒsimus veel. Kuni siiani kasutasin ma Gepretixi 2hommikul 2Ă”htul tuppe. Alates pĂŒhapĂ€evast lĂ”petan Gepretixi ja hakkan vĂ”tma Duphastoni 1tbl 3x pĂ€evas. Kas kellegi veel nii muudetud? Duphaston on ka progesteroon vist eks? Muidugi teen ma nii nagu arst kĂ€skis aga huvitav miks nii ja kas duph toetab siis paremini kui gepretix?

Myy

Please wait...
Postitas:
Unimyts_

Myy, minu arvates ka tÀitsa ilus nÀit! KÔik on vÀga hÀsti!
NĂŒĂŒd pole muud kui rahulikult vĂ”iduka lĂ”puni!
Sinu ravimite kohta ei oska öelda. Mulle mÀÀrati hoopis Prolutex sĂŒstid ja Prednisolon tabletid.
Aga Duphaston peakski olema n.ö tehisprogesteroon jah, nii et krĂ”bista isuga tablette 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Myy, see on ilus kasv numbril!

Minuga juhtus kummaline asi. TeisipĂ€evane hcg synlabis oli 2 (dpo11). Nutsin Ă”htul pea tĂŒhjaks aga vĂ”tsin tĂ€nase ametliku vereproovini ravimeid edasi teades et on nulliring jĂ€lle. Ja tĂ€na ametliku proovi hcg oli 20 (dpo 14).
Saan jÀrgmine nÀdal uue vereproovi anda et nÀha mis sellest numbrist saab.
Kuna ma pole elus mitte kunagi isegi positiivset rasedustesti nÀinud olen nagu puuga pÀhe saanud.

Celly

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Myy, see on ilus kasv numbril!

Minuga juhtus kummaline asi. TeisipĂ€evane hcg synlabis oli 2 (dpo11). Nutsin Ă”htul pea tĂŒhjaks aga vĂ”tsin tĂ€nase ametliku vereproovini ravimeid edasi teades et on nulliring jĂ€lle. Ja tĂ€na ametliku proovi hcg oli 20 (dpo 14).

Saan jÀrgmine nÀdal uue vereproovi anda et nÀha mis sellest numbrist saab.

Kuna ma pole elus mitte kunagi isegi positiivset rasedustesti nÀinud olen nagu puuga pÀhe saanud.

Celly

AitĂ€h Unimyts 🙂

Oh Celly! Ma nii loodan, et sul hakkab see number kasvama.
Me oleme siis koos tĂ€na puuga pĂ€he saand 😀 mina olin leppinud, et ilmselt on see biokeemiline rasedus, nagu mulle eelmine kord öeldi nĂ€iduga 13,7. Olin oma mĂ”tetega juba sealmaal, et lootsin niivĂ€ga, et midagi vĂ€hemalt kĂŒlma jĂ€i. Aga peale tĂ€nast embrĂŒoloogi juttu unustasin isegi kĂŒsida, kas ja palju mammusid jĂ€i. Aga eks uurin jĂ€rgmine nĂ€dal oma arstilt, kui ta puhkuselt tagasi on :). Ka minul on see number vĂ€ike, aga mĂ”tlesin, et kuulan embrĂŒoloogi ja ei lĂ€he enam nende numbritega end nĂ€rvi ajama. Ta ĂŒtles konkreetselt, et niikaua kui pole pĂ€evad hakanud, on kĂ”ik hĂ€sti. Pealegi, hakkab mul esmaspĂ€evast puhkus, vĂ”tan eriti lĂ”dvalt nĂŒĂŒd ja rÔÔmustan teadmise ĂŒle, et seekord ei olnudki nulliring!

Myy

Please wait...
Postitas:
K22

Nii palju triipe siin kĂ”igil 😀 Palju Ă”nne!
Teeb kadedaks kohe natukene 🙂 Ega mul muud ĂŒle jÀÀ, kui loota, et praegu mu sees kasvavadtest vĂ€hemalt ĂŒks on see ĂŒks piisav 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Myy ja Celly, nii Ă€ge, loodan, et nĂ€idud kasvavad kenasti edasi. Myy, eriti tore, et Sinul on kaks pisikest. Celly, Sinu olukord on mulle suureks inspiratsiooniks, ka mina pole mitte-mitte kunagi ĂŒhtegi triibukuma oma rasedustestidel nĂ€inud. Nii tore, et said sellise nĂ€idu, annab lootust mullegi.

Mul endal 5. pĂ€ev peale menopausi sĂŒsti ja ootan juba vĂ€ga, et saaks kĂ”htu sĂŒstima hakata.

Õnnestumisi meile,
Liblikas (35)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

oh kullakesed, see on ikka julm mindfuck

tahtsin nii vÀga triipe nÀha korra elus, aga unustasin kohe hommikul testida. testisin siis keset pÀeva. triip oli selline, et tugeva valguse ja Ôige nurga all oli vÔibolla midagi nÀha..
ostsin homseks 2 erineva tugevusega testi ja ootan, et juba homme hommik tuleks ja samal ajal kardan, et vahepeal on seegi vÀhene hormoon kadunud kehast ja homme ei tule niigi palju triibukest. vÀhemalt saan siis selle juba homme hommikul teada.

Liblikas, Sul esimene ring?

Celly

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Liblikas – soovin Sulle palju edu ja jaksu sellel teekonnal. 🙂

Celly – anna teada, mis hommikune test nĂ€itab!

Kuulge naised, seletage rumalale nĂŒĂŒd asi selgeks.
ÜhesĂ”naga, mulle öeldi, et niikaua kui pĂ€evad ei hakka, siis on kĂ”ik korras eks. Nii, aga kui ma vĂ”tan proget, siis on mul ju proge tase kĂ”rge ja pĂ€evad ei saagi hakata niikuinii? Mismoodi see ĂŒtlus siis paika peab?
Igakord kui arst ĂŒtles, et katse ebaĂ”nnestus, lĂ”petasin ma samal pĂ€eval rohud, s.h ka proge ja pĂ€evad hakkasid nii 3 – 4 pĂ€eva peale rohtude lĂ”petamist alles. đŸ€” VĂ”ibolla on vĂ€ga rumal kĂŒsimus, aga no tĂ”esti ei jaga asja.

Myy

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Myy!
Ma sĂŒstisin proget aga ikkagi hakkasid pĂ€evad. See ei takista pĂ€evasid kui rasedus ei tekkinud.
Sul on rasedus ja sa toetad seda progesterooniga.
Ära muretse, oled rase.

ÜhesĂ”naga, mulle öeldi, et niikaua kui pĂ€evad ei hakka, siis on kĂ”ik korras eks. Nii, aga kui ma vĂ”tan proget, siis on mul ju proge tase kĂ”rge ja pĂ€evad ei saagi hakata niikuinii? Mismoodi see ĂŒtlus siis paika peab?

Igakord kui arst ĂŒtles, et katse ebaĂ”nnestus, lĂ”petasin ma samal pĂ€eval rohud, s.h ka proge ja pĂ€evad hakkasid nii 3 – 4 pĂ€eva peale rohtude lĂ”petamist alles. đŸ€” VĂ”ibolla on vĂ€ga rumal kĂŒsimus, aga no tĂ”esti ei jaga asja.

Myy

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 51 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Myy, minul on alati progest hoolimata tugev mÀÀrimine alanud.

hommikune kodune test nÀitas nÔrka triipu ja selle nÀgemiseks polnud enam fantaasiat vaja kasutada nagu eile. aga ega see ausalt öelda enesekindlust kuidagi tugevamaks ei teinud.

Celly

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Celly – nii vahva ikkagi! MĂ”tle nii, et vĂ€hemalt on triip ja see on suur samm edasi! JÀÀn huviga Su vereanalĂŒĂŒsi vastust ootama ja loodan niivĂ€ga, et number on kasvanud. Kuigi, kui tegid sama firma testi, mis eelmine pĂ€ev ja triip oli tugevam, vĂ”iks arvata, et ka nĂ€it on suurenenud.

Myy

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Celly palju, palju Ônne!
Vahepeal ehnatasid kĂŒll selle vereprooviga kuuendal pĂ€eval 🙂
Netis on mÔni saanud isegi koduse testiga viiendal pÀeval triibu, niiet see kÔik vÀga individuaalne.
Minul oli veretest 8 pĂ€eval negatiivne ja arst ĂŒtles samuti, et pesastumine vĂ”ib aset leida ka 10 pĂ€eval peale siirdamist alles.
Minul kahjuks rasedust ei tekkinudki aga siit moraal- varajane testimine on ainult tugevatele 🙂

Palju, palju Ônne kÔigike Ônnestujatele. Ise alustan uue tÀisringiga ja loodame jÔuluimele!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

See on suur samm edasi jah. isegi kui see ring lÔpuks ebaÔnnestub, annab see ikkagi lootust edaspidiseks.

minu soovitus on, et kui on tunne et arst jĂ€tab mĂ”ne analĂŒĂŒsi vĂ”i uuringu tegemata vĂ”i vaatab mĂ”nest sĂŒmptomist mööda, siis leidke mĂ”ni teine arst, kes seda probleemi adresseerib.
KĂ€isin sel suvel 4 erineva arsti juures erinevates kliinikutes, et teada saada mida nemad teisiti teeksid. Üks arstidest (see kĂ”ige kallim ja kuulsam) tegi vĂ€ga pĂ”hjalikud uuringud ja mÀÀras ravi uureaplasmale ja vereringe parandamiseks (limaskest on alati natuke Ă”huke ja pĂ€evad lĂŒhikesed) ja rĂ”hutas mikrofloora olulisust, peale mida olen korralikult piimhappebakterite toidulisandeid vĂ”tnud (piimatooteid ma ei talu).
mul jĂ€id vahepeale tĂ€pselt ĂŒhed pĂ€evad mis olid hoopis teistsugused kui muidu (tavaliselt on lĂŒhikesed, 2 pĂ€eva, tĂŒkilised, valudega. nĂŒĂŒd olid 4 pĂ€eva, ilma tĂŒkkideta, ilma valudeta)
ja peale seda sain siirdamisest triibud, mida ma pole mitte kunagi elus nĂ€inud, mis sest et oleme palju aastaid proovinud ja mulle on seni siirdatud alati vĂ€ga hea kvaliteediga embrĂŒod.
lihtsalt tuima uue ja uue ringi tegemine tÀpselt sama moodi ei anna teistsugust tulemust, kui kusagil on mingi tÔsisem probleem millest mööda vaadatakse.

Celly

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Celly sul Ôigus 100%
Mina olen isemaksev patsient ja ka uurin, puurin mida vĂ”iks veel analĂŒĂŒsida. Sealjuures rĂ”hutan alati, et maksan heameelega lisaanalĂŒĂŒse , ainult mÀÀraku. Aga ei taheta nagu midagi eriti uurida juurde ega anta ka soovitusi mida vĂ”iks sĂŒĂŒa juua vĂ”i teha.
Nii kahju, vahel tunne, et ei sĂŒveneta ĂŒldse.
Veel ei sÔida Tartusse konsultatsioonile aga kui ka teine ring ebaÔnnestub siis kindlasti.
KĂŒsimus Celly Sulle, kuidas vereringet raviti?

See on suur samm edasi jah. isegi kui see ring lÔpuks ebaÔnnestub, annab see ikkagi lootust edaspidiseks.

minu soovitus on, et kui on tunne et arst jĂ€tab mĂ”ne analĂŒĂŒsi vĂ”i uuringu tegemata vĂ”i vaatab mĂ”nest sĂŒmptomist mööda, siis leidke mĂ”ni teine arst, kes seda probleemi adresseerib.

KĂ€isin sel suvel 4 erineva arsti juures erinevates kliinikutes, et teada saada mida nemad teisiti teeksid. Üks arstidest (see kĂ”ige kallim ja kuulsam) tegi vĂ€ga pĂ”hjalikud uuringud ja mÀÀras ravi uureaplasmale ja vereringe parandamiseks (limaskest on alati natuke Ă”huke ja pĂ€evad lĂŒhikesed) ja rĂ”hutas mikrofloora olulisust, peale mida olen korralikult piimhappebakterite toidulisandeid vĂ”tnud (piimatooteid ma ei talu).

mul jĂ€id vahepeale tĂ€pselt ĂŒhed pĂ€evad mis olid hoopis teistsugused kui muidu (tavaliselt on lĂŒhikesed, 2 pĂ€eva, tĂŒkilised, valudega. nĂŒĂŒd olid 4 pĂ€eva, ilma tĂŒkkideta, ilma valudeta)

ja peale seda sain siirdamisest triibud, mida ma pole mitte kunagi elus nĂ€inud, mis sest et oleme palju aastaid proovinud ja mulle on seni siirdatud alati vĂ€ga hea kvaliteediga embrĂŒod.

lihtsalt tuima uue ja uue ringi tegemine tÀpselt sama moodi ei anna teistsugust tulemust, kui kusagil on mingi tÔsisem probleem millest mööda vaadatakse.

Celly

Please wait...
Postitas:
K22

Myy

Mul kĂŒll ainult ĂŒks ring enne olnud, aga oli samamoodi, et olenemata geeli edasi kasutamisest hakkasid pĂ€evad. Algul oli kaks pĂ€eva natuke mÀÀrimisest rohkem ja ma otsustasin igaksjuhuks geeli edasi kasutada. Aga siis hakkasid pĂ€evad nagu tavaliselt.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Myy

Mul kĂŒll ainult ĂŒks ring enne olnud, aga oli samamoodi, et olenemata geeli edasi kasutamisest hakkasid pĂ€evad. Algul oli kaks pĂ€eva natuke mÀÀrimisest rohkem ja ma otsustasin igaksjuhuks geeli edasi kasutada. Aga siis hakkasid pĂ€evad nagu tavaliselt.

Okei, siis selge. 🙂 Mul jah alati hakanud peale rohtude lĂ”petamist, sellepĂ€rast ei saanudki ĂŒldse sellest teemast aru.

Myy

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere,

olen lugemas kĂ€inud, aga kirjutan esimest korda. Triipe pĂŒĂŒdnud kohe 2aastat. Hetkel kĂ€sil 4. ISCI tĂ€isring, ĂŒldiselt 5. katse. KĂ”ik ebaĂ”nnestunud, probleem mehepoolne. Hetkel tegutseme uues kliinikus Nova Vitas, varem olime Elites.
TeisipĂ€eval punktsoon, tĂ€na Ă”htul Diphereline 0,1×2. Reedel paistis UHs 30+ folliikuli ja arst arvas, et siirdamine jÀÀb Ă€ra. Samas kehas vedelikku pole ja enesetunne vĂ€ga hea.
Lisaks tarbin palju vedelikku ja ĂŒritan rohkelt valku sĂŒĂŒa ning liikuda.
Kas kellelgi on sarnaseid olukordi olnud st arst arvab, et siirdamine jÀÀb Àra, aga ikkagi siirdatud?

Kiireid triipe vaprad naised!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Celly, jaa, minul on esimene ring :). Nii tore, et said selge triibu tĂ€na hommikul. Muide, minul on ka mikroflooraga kogu elu mingi jama olnud (krooniline tupeseen) ning kui IVF analĂŒĂŒsidest selgus, et Candida 2+ mul positiivne, siis nĂ”udsin ise sellele ravi. Arst ĂŒtles tuimalt, et see on selline asi, mis kĂ”igub tsĂŒkli vĂ€ltel ja polekski ravinud, kui ma poleks endale palunud ravimeid kirjutada. Aga endiselt siiamaani sellega kimpus, mees kurdab, et peenisepea ĂŒmber punetab ja kipitab, minul voolus rohke ja tihti tugevalĂ”hnaline. See tuleb alati peale ravi paari pĂ€evaga tagasi. Ureaplasma oli mehel negatiivne 1,5 aastat tagasi tehtud analĂŒĂŒsides, eeldan, et siis ka minul. IVF analĂŒĂŒsidest nĂŒĂŒd aga selle kohta ĂŒldse andmeid ei leidnud, et kas ĂŒldse testiti.

Myy, aitĂ€h edu soovimast. Mina kindlasti jĂ€lgin Sinu teekonda nii palju, kui Sa siin foorumis kirjutad, sest mul endal on ka huvi vĂ”imalusel 2 siirdada :). Teatavasti seda esimesel ringil ei tehta, aga kuna mu mees lĂ€ks peale IVF koolitust nii Ă”hinasse sellest ja kĂŒsis minult silmad sĂ€rades kohe, et Ă€kki me saaksime ka kaks siirdada, siis nii otsustasimegi, et kui selline vĂ”imalus avaneb kasvĂ”i siis jĂ€rgmistel ringidel, siis seda ka kasutame :).

Ma olen enda jaoks mĂ”elnud vĂ€lja plaan B – minna Nova Vitasse, kui siin ITK-s esimene ring peaks tĂ€ielikult ebaĂ”nnestuma (s.t. et kĂŒlma ka midagi ei saa). Aga kui kĂŒlma midagi saab, siis teeksin ka kĂŒlmaringi ITK-s. Muidugi esimeses jĂ€rjekorras loodame, et Ă”nnestub esimese ringiga ja vĂ€rsketega 🙂

Liblikas

Please wait...
Postitas:
K22

Tere!

Celly, jaa, minul on esimene ring :). Nii tore, et said selge triibu tĂ€na hommikul. Muide, minul on ka mikroflooraga kogu elu mingi jama olnud (krooniline tupeseen) ning kui IVF analĂŒĂŒsidest selgus, et Candida 2+ mul positiivne, siis nĂ”udsin ise sellele ravi. Arst ĂŒtles tuimalt, et see on selline asi, mis kĂ”igub tsĂŒkli vĂ€ltel ja polekski ravinud, kui ma poleks endale palunud ravimeid kirjutada. Aga endiselt siiamaani sellega kimpus, mees kurdab, et peenisepea ĂŒmber punetab ja kipitab, minul voolus rohke ja tihti tugevalĂ”hnaline. See tuleb alati peale ravi paari pĂ€evaga tagasi. Ureaplasma oli mehel negatiivne 1,5 aastat tagasi tehtud analĂŒĂŒsides, eeldan, et siis ka minul. IVF analĂŒĂŒsidest nĂŒĂŒd aga selle kohta ĂŒldse andmeid ei leidnud, et kas ĂŒldse testiti.

Myy, aitĂ€h edu soovimast. Mina kindlasti jĂ€lgin Sinu teekonda nii palju, kui Sa siin foorumis kirjutad, sest mul endal on ka huvi vĂ”imalusel 2 siirdada :). Teatavasti seda esimesel ringil ei tehta, aga kuna mu mees lĂ€ks peale IVF koolitust nii Ă”hinasse sellest ja kĂŒsis minult silmad sĂ€rades kohe, et Ă€kki me saaksime ka kaks siirdada, siis nii otsustasimegi, et kui selline vĂ”imalus avaneb kasvĂ”i siis jĂ€rgmistel ringidel, siis seda ka kasutame :).

Ma olen enda jaoks mĂ”elnud vĂ€lja plaan B – minna Nova Vitasse, kui siin ITK-s esimene ring peaks tĂ€ielikult ebaĂ”nnestuma (s.t. et kĂŒlma ka midagi ei saa). Aga kui kĂŒlma midagi saab, siis teeksin ka kĂŒlmaringi ITK-s. Muidugi esimeses jĂ€rjekorras loodame, et Ă”nnestub esimese ringiga ja vĂ€rsketega 🙂

Liblikas

Kuidas see Candida testimine kĂ€ib? Kas seda on palju ainult tupeseene puhul vĂ”i mĂ”jutab mujal kehas lima ka? Ma ise kahtlustan, et mul on kehas liiga palju lima. SĂŒlg on kohati teistsugune ja nĂ€iteks nisujahu sĂŒĂŒes tekib lima/nohu juurde ja nahale tulevad punnid. Tahaks seda kuidagi uurida, aga perearstid ei taha ju vĂ€ga uuringuid teha. Ei tea, kas see kĂ”ik ka lapsesaamist mĂ”jutab.

Mulle ja ĂŒhele naisele siit siirdati esimesel korral kaks munarakku. PĂ”hjuseks oli, et kaks ainult jĂ€rgi jĂ€igi ja polnud kumbki nii hea kvaliteediga, et oleks millegi jĂ€rgi valida, kumb siirdada, kumb kĂŒlma. Ja ehk on suurem vĂ”imalus loomulikus keskkonnas kasvama hakata. Seda kĂŒsiti alles siirdamisel, kuidas soovin. Kui tĂ€itsa juba laual olin ja mu ĂŒmber toimetati. Siis arst ja embrĂŒoloog soovitasid ja kĂŒsisid.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere!

Liblikas

Liblikas – minul on kokku olnud 3 tĂ€isringi ja see nĂŒĂŒd oli 4-s siirdamine. Minule siirdati 2 sellepĂ€rast, et eelnevad siirdamised on olnud nulliringid, st mitte mingit pesastumiskatset. Ja kuna munarakkude kvaliteet on olnud ka kehvema vĂ”itu, siis embrĂŒoloog oli seekord teinud ettepanku arstile siirdada 2tk. Esialgu kui arst mulle selle vĂ€lja pakkus, tĂŽmbas seest ÔÔnsaks kĂŒll, samas aga arst ĂŒtles kohe, et mĂ”lemad ei pruugigi pidama jÀÀda aga kindlasti on rasestumise tĂ”enĂ€osus sedasi suurem, sest triipe kokku olen ma pĂŒĂŒdnud 4,5 aastat. Tahame beebit niivĂ€ga, et tulgu vĂ”i kaksikud 🙂

Lisaks rÀÀkis ta ĂŒhest paarist, kellele oli siirdatud 9-dal katsel juba 3 embrĂŒot korraga ja sellel korral said nad lĂ”puks kaksikud. 🙂 Arst rĂ”hutas sellega seda, et inimesi on niinii erinevaid, 8 katset ei Ă”nnestu mitte kui midagi ja vot ĂŒks hetk keha on valmis ja hops kaksikud. Selline mĂŒstiline vĂ€rk natuke ju. 😀
Sellised nĂ€ited annavad kĂ”vasti lootust juurde eelkĂ”ige neile, kes on vĂ€ga pikalt triipe pĂŒĂŒdnud ja vot on tugevad naised, kes alustavad ja lĂ€hevad lĂ”puni ja teevad kasvĂ”i 9 katset!

Minu praeguse hcg taseme jĂ€rgi tundus olema praegu ĂŒks beebike. Kaksikutega oleks pidanud olema nĂ€it vist topelt suurem. Aga olen ĂŒliĂ”nnelik, kui see 1 pisikenegi pidama jÀÀks!

Myy

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

K22 – Mul testiti Candidat IVF analĂŒĂŒside kĂ€igus emakakaelakaabega ja Ipatsiendist siis nĂ€gin, et emakakaelakaape tulemustes oli kirjas, et Candida 2+: postiivne. Mul jĂ€i see kummitama ja palusin ravi vĂ€lja kirjutada. Mujal kehas ma ei tunne mitte midagi imelikku, aga jah tupevoolus on rohke, kollane ja tugevalĂ”hnaline. Arst ĂŒtles selle peale, et parem on, kui on rohkem voolust, kui vĂ€hem, sest liigse kuivusega vĂ”ivad teised probleemid tekkida (eeldan, et ta mĂ”tles siin probleeme vahekorraga, kui ei ole piisavalt niiskust).

Mulle jah ka mainiti, et kui lĂ€heb siirdamiseks, siis sealsamas kabinetis otsustame koos, et milline embrĂŒo siirdada. Sealjuures mainiti, et ka mees vĂ”ib kabinetis olla selle protsessi kĂ€igus, et saaks koos otsustada. Mulle see meeldis. Kindlasti kuulame ka arstide nĂ”uandeid.

Myy, me mĂ”tleme ka nii, et soovime lapsi nii vĂ€ga, et isegi oleks parem, kui saaks kohe kaks korraga, siis oleme unistusele lĂ€hemal – saada kokku 3 last :). Vanust juba on ka ning ega liiga palju aega ei ole selleks jÀÀnud, et unistused tĂ€ide viia.

MĂŒstika on see elu algus ka minu jaoks tĂ€ielikult, samas see annabki elule ime mÔÔtme, et see on inimmĂ”istusele mÔÔtmatu 🙂

Liblikas (35)

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Hey hey kĂ”igile!Kuna uut teemat pole siis kirjutan ka siia.Olen olnud muidu triibupĂŒĂŒdjate grupis aga tulen siis siia ĂŒle,Olen mĂ”ned lood ka lĂ€bi lugenud ja on ka tuttavaid nimesid.Endast nii palju..olen kohe 38 aastat noor naine,lapsi 2.TĂŒtar kohe 17(tuli ise) ja poiss(ivf)seletamatu viljatus.Aasta tagasi otsustasime mehega,et vĂ”ik ikka veel ĂŒks beebi olla,aasta jooksul sai nii mĂ”ndagi proovitud aga ei miskit.Juulis siis lĂ€ksime uuesti Nova Vitasse Dr Talvingu jutule.Ja siin ma nĂŒĂŒd olen.Eilsest hakkasin sĂŒstima Bemfolat.Neljap hommikul teen Cetrotide sĂŒsti ja lĂ€hen uh sse.Kui kĂ”i lĂ€heb plaanipĂ€raselt,siis 12,13 vĂ”i 14 korjatakse mammud kokku ja 19,20 vĂ”i 21 on siirdamine.Loodan et kĂ”ik lĂ€heb kenastiâ˜șïžđŸ™đŸ˜‡

Teile kĂ”igile soovin tugevaid triipe novembrisse❀

Mona

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Celly sul Ôigus 100%

Mina olen isemaksev patsient ja ka uurin, puurin mida vĂ”iks veel analĂŒĂŒsida. Sealjuures rĂ”hutan alati, et maksan heameelega lisaanalĂŒĂŒse , ainult mÀÀraku. Aga ei taheta nagu midagi eriti uurida juurde ega anta ka soovitusi mida vĂ”iks sĂŒĂŒa juua vĂ”i teha.

Veel ei sÔida Tartusse konsultatsioonile aga kui ka teine ring ebaÔnnestub siis kindlasti.

D ja E vitamiini tohutusuured ĂŒleannused ja trental.
arst ĂŒtles et seda vĂ”ib teha kuni 2-3 kuud enne siirdamist ja siis peab pausi tegema. ja positiivse testi korral kohe Ă€ra jĂ€tta.
need vitamiiniannused olid ikka hirmuĂ€ratavad. Ja trental on selline lĂ”bus ravim, mis tekitab natuke narkari tunde – kogu aeg on selline rÔÔmus energiline motoorne rahutus kehas, vĂ€ristasin laua all jalga pĂ€evad lĂ€bi, magasin lĂŒnklikult ja nĂ€gin kĂ”ige hullumeelsemaid ulme-unenĂ€gusid. hommikuks vĂ€lja ei puhanud, aga kui hommikuse tableti sisse sain oli jĂ€lle mĂ”nna..
Àra ise seda kuuri ilma arstide nÔuseolekuta tee kindlasti!

ma isegi ei arva et arstid raha kokkuhoiu nimel mingeid analĂŒĂŒse ei tee – sest IVFi ja LAPi nad teevad ja need on kallid ja riskantsed protseduurid. paljud arstid tĂ”esti ei usu et mingid asjad aitavad vĂ”i siis et need aitavad nii vĂ€he et nad ei nĂ€e vaeva nende nimel.
aga nagu tartu kuulus arst arvas, siis iga vĂ€ike asi vĂ”ib natukene, nĂ€iteks ĂŒhe protsendi jagu mĂ”jutada, ja tema tahab kĂ”ike korraga optimaalseks saada, et need ĂŒksikud protsendid kokku Ă”nnestumise tĂ”enĂ€osust tĂ”staks.
ja tema tĂ”esti ĂŒtles mulle mida sĂŒĂŒa, millega pesta, millist aluspesu kasutada jne

nĂŒĂŒd on selline tunne, et kui see ring ebaĂ”nestub siis tahaksin tema pĂ€riselt juurde minna. rahaliselt saaksin hakkama, aga tallinna ja tartu vahel kĂ€rutada on vĂ€ga kurnav, eriti et olen poolsurnud kogu stimuleerimise aja ja sĂ”itmise asemel tahaks paar tundi rohkem magada hoopis.

Celly

Please wait...
Postitas:
lemmikkomm

Nii kĂ”ikse kĂ”ige targemad naised. Mul on kĂŒsimus seoses mÀÀrimisega peale ebaĂ”nnestunud tĂ€isringi.
Punktsioon oli 3.10, siirdanine 8.10, mÀÀrima hakkas 15.10 vt negatiivne, proge lÔpetasin 17.10, korralikud pÀevad hakkasid 19.10 ja pÀevad lÔppesid 23.10.
NĂŒĂŒd aga on pidevalt mÀÀrimine, eriti peale vahekorda. TĂ€itsa ilma pĂ”hjust andmata hakkas mÀÀrima nĂŒĂŒd reedel, eile mĂ”tlesin, et tĂ€itsa hakkavadki pĂ€evad, aga tĂ€naseks kadunud. đŸ€·â€â™€ïž
Kellegil veel olnud? Millest vÔib tingitud olla?

Tegelikult pakuti mulle uueks tÀisringiks aega juba novembrisse. Peaksin helistama, kui pÀevad hakkavad. Kas see mÀÀrimine vÔib midagi mÔjutada ja ei saa see kuu uuele katsele minna?

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tean, et lubasin nii embrĂŒoloogile kui ka endale, et enam hcg nĂ€itu ei torgi aga.. TĂ€na hommikul ei andnud sĂŒda ikka rahu ja olin peale 8-t seal uksetaga juba. Sain just hetk tagasi vastuseks hcg 68,0 (reedel 47,6) ja progesteroon 133,90. Kuna hcg pole seekord enam kahekordistunud, siis on hirm uuesti nahavahel, et midagi head siit ikka nĂŒĂŒd vist ei tule. Progesterooni nĂ€idust ei saa ĂŒldse aru, on see kĂ”rge vĂ”i madal..
Helistan mingi aeg arstile ja uurin, mis ta asjast arvab. MÀÀrinud ega pÀevade moodi valusid pole olnud.

Myy

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Nii kĂ”ikse kĂ”ige targemad naised. Mul on kĂŒsimus seoses mÀÀrimisega peale ebaĂ”nnestunud tĂ€isringi.

Punktsioon oli 3.10, siirdanine 8.10, mÀÀrima hakkas 15.10 vt negatiivne, proge lÔpetasin 17.10, korralikud pÀevad hakkasid 19.10 ja pÀevad lÔppesid 23.10.

NĂŒĂŒd aga on pidevalt mÀÀrimine, eriti peale vahekorda. TĂ€itsa ilma pĂ”hjust andmata hakkas mÀÀrima nĂŒĂŒd reedel, eile mĂ”tlesin, et tĂ€itsa hakkavadki pĂ€evad, aga tĂ€naseks kadunud. đŸ€·â€â™€ïž

Kellegil veel olnud? Millest vÔib tingitud olla?

Tegelikult pakuti mulle uueks tÀisringiks aega juba novembrisse. Peaksin helistama, kui pÀevad hakkavad. Kas see mÀÀrimine vÔib midagi mÔjutada ja ei saa see kuu uuele katsele minna?

Minul mÀÀris peale katkemist kuni jĂ€rgmiste pĂ€evadeni. Jube tĂŒĂŒtu oli kĂŒll, ise ei kĂ€inud arsti juures kontrollis ka, aga peale uusi pĂ€evi oli kĂ”ik.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

TĂ€nud Celly, paned mind mĂ”tlema oluliste asjade peale.Vereringe ja verehĂŒĂŒbivus on oluline. Peale eelmise raseduse peetumist avastati Leideni mutatsioon mis on nö paks veri. Nagunii pean alati sĂŒstima vedeldajat , alustan peale punktsiooni jne. VĂ”ibolla Trental samuti oleks hea. Ei tea ainult kuidas seda oma arstile serveerida, et vĂ”iks ka proovida. Kas sinu arst kiitis heaks need vitamiinikogused pluss trental?
Ma vĂ”tan ka 8000 iu D vitamiini. Peaks E ka vĂ”tma. Kas nendest vitamiinidest nö ĂŒlesĂŒĂŒa ei vĂ”i?

quote quote=3271425]

Celly sul Ôigus 100%

D ja E vitamiini tohutusuured ĂŒleannused ja trental.

arst ĂŒtles et seda vĂ”ib teha kuni 2-3 kuud enne siirdamist ja siis peab pausi tegema. ja positiivse testi korral kohe Ă€ra jĂ€tta.

need vitamiiniannused olid ikka hirmuĂ€ratavad. Ja trental on selline lĂ”bus ravim, mis tekitab natuke narkari tunde – kogu aeg on selline rÔÔmus energiline motoorne rahutus kehas, vĂ€ristasin laua all jalga pĂ€evad lĂ€bi, magasin lĂŒnklikult ja nĂ€gin kĂ”ige hullumeelsemaid ulme-unenĂ€gusid. hommikuks vĂ€lja ei puhanud, aga kui hommikuse tableti sisse sain oli jĂ€lle mĂ”nna..

Àra ise seda kuuri ilma arstide nÔuseolekuta tee kindlasti!

ma isegi ei arva et arstid raha kokkuhoiu nimel mingeid analĂŒĂŒse ei tee – sest IVFi ja LAPi nad teevad ja need on kallid ja riskantsed protseduurid. paljud arstid tĂ”esti ei usu et mingid asjad aitavad vĂ”i siis et need aitavad nii vĂ€he et nad ei nĂ€e vaeva nende nimel.

aga nagu tartu kuulus arst arvas, siis iga vĂ€ike asi vĂ”ib natukene, nĂ€iteks ĂŒhe protsendi jagu mĂ”jutada, ja tema tahab kĂ”ike korraga optimaalseks saada, et need ĂŒksikud protsendid kokku Ă”nnestumise tĂ”enĂ€osust tĂ”staks.

ja tema tĂ”esti ĂŒtles mulle mida sĂŒĂŒa, millega pesta, millist aluspesu kasutada jne

nĂŒĂŒd on selline tunne, et kui see ring ebaĂ”nestub siis tahaksin tema pĂ€riselt juurde minna. rahaliselt saaksin hakkama, aga tallinna ja tartu vahel kĂ€rutada on vĂ€ga kurnav, eriti et olen poolsurnud kogu stimuleerimise aja ja sĂ”itmise asemel tahaks paar tundi rohkem magada hoopis.

Celly[/quote]

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

RÀÀkisin just arstiga ja kuna tĂ€na pidi olema 4 + 3 ja 12 pĂ€eva siirdamisest (hcg 68) siis arst soovitas ikkagi rohu Ă€ra jĂ€tta. Ütles, et 2 – 3 pĂ€eva pĂ€rast peaksid hakkama pĂ€evad. Ja lisas, et ei ole mĂ”tet ainult progesterooniga seda rasedust nö ĂŒleval hoida. Et aga kui sellest peaks ikkagi arenema kuidagimoodi tugev rasedus, peaks keha saama ise hakkama progesterooniga. Mis mul muud ĂŒle jÀÀb, kui usaldada arsti. Seekord siis nii.

Myy

Please wait...
Postitas:
Unimyts_

Oi Myy, paganama kahju :(. Samas on positiivne see, et rasedus siiski tekkis ja pisike lootus veel jÀÀb. Suured paid sulle!

Minul homme alles siis ametlik vereproov. Pole enne nii vÀga uut nÀdalat oodanud kui sel nÀdalavahetusel.

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 481 kuni 510 (kokku 521 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober