Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 522 )

Teema: IVF september-oktoober

Postitas:
KĂ€gu

MĂ”tleme nii, et proge sĂŒstid ongi parim valik, loogiliselt vĂ”ttes ka vĂ”rreldes tablettide imendumisega vĂ”i geeliga!

Cirts14 seda ĂŒhte ja ainumat vaja ongi! Edu siirdamisel ja peatseid triipe!

SĂŒstal on roheline? On jah natuke jĂ€medam nĂ”el ka pluss ravimit raske lĂŒkata ja mul tulid esimesest kahest sĂŒstist korralikud sinikad. NĂŒĂŒd juba ok.Harjume selle jamaga 🙂

Tere Leemur!

Minule ka kirjutati nĂŒĂŒd Prolutex sĂŒstid.

Teine katse, ennem oli geel.

Arsti kommentaar oli, et uus, looduslik, paremini imenduv.

SĂŒstida Ă”htuti kĂ”htu, 45 kraadise nurga all.

Mulle sobib kuna need geeli tĂŒkid olid rĂ”vedad 🙂

Paljudel hormoonravimitel pole mĂŒĂŒgiluba vms. Mingi apteekide sĂŒsteem.

KĂŒsimus: kas kellelegi on kirjutatud Prolutex proge sĂŒstid? MĂ”tlen just seda, et Eestis ei ole sellel ravimil mĂŒĂŒgiluba aga samas apteegid mĂŒĂŒvad seda. Miks seda ĂŒldse kirjutatakse kui on olemas ka muid progesid? On kellelgi veel selle sĂŒstiga kogemust?

Minu meelest see sĂŒst eriti valus, see nĂ”el on juba paksem ja suurem. Nii lootsin juba sĂŒstidest pÀÀseda, sest kuni punktsioonini oli mul kĂ”htu juba 46 sĂŒsti ja nĂŒĂŒd proge ka veel. See nĂ”el on ikka rĂ€igelt valus vĂ”i on kĂ”ht veel liiga hell.

SĂŒstal jah roheline ja raske lĂŒkata ka. Ei tea, kas sĂŒst kuidagi efektiivsem ka kui geel vĂ”i on ainult kasutamise vahe? Geel oli kĂŒll ebameeldiv. Tabletid olid jĂ€llegi kĂ”ige mugavam. Oleks seekordki tahtnud tablette, kuid miskipĂ€rast arst ei kirjutanud neid.

Leemur

Mul ka Prolutex. Sain alguses arstilt 1 milliliitrised sĂŒstlad, aga siis mingil hetkel need rohelised sĂŒstlad, aga ostsin apteekist ise vĂ€iksemad. TĂ”nismĂ€e apteekist saab 1ml sĂŒstlaid + suure nĂ”ela juurde osta, millega ravimit ampullist kĂ€tte saada. Need oluliselt mugavamad.

Ja mul oli ka eelmine ring Crinone. Prolutex istub paremini ka mulle. Lisaks sellele, et Crinone tĂŒkkidega mĂ€ssama ei pea oli mul kĂ”rvalnĂ€htusid ka vĂ€hem.

Ehk siis. Ma ei pea sĂŒstima nende valusate roheliste sĂŒstaldega mille arst andis ja vĂ”in osta ka peenema nĂ”elaga sĂŒstlad? See on lihtsalt nii julm, kuidas mul valutab see sĂŒstikoht mitu pĂ€eva ja ilmselt vĂ€iksema nĂ”elaga seda jama poleks. Ma ise arvasin, et seda proget kohe peabki selle raske sĂŒstlaga tegema vĂ”i miks muidu neid anti?

Mulle anti enne siirdamist vĂ€iksemad. Seega sellist nĂ”uet kĂŒll ei tohiks olla, et peab kindlasti suuremaid kasutama. Samas kui need suuremad sain, siis Ă€mmaemand mainis, et sellised ettevĂ”te oli jaganud vms. Aga muidugi otseselt ĂŒle kĂŒsinud/tĂ€psustanud ei ole.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mitte midagi…

… ei tunne siirdamisest kuuendal pĂ€eval 🙁 Rinnad ei ole hellad ega valusad, kĂ”hus ei torgi, selg ei valuta. Mitte midagi. Neljada pĂ€eval oli nagu pĂ€evade valu tunnike paar.
Palun öelge mis tunnused Teil tekkinud nii 7-10 pÀeva siirdamisest?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 51 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

ei tunne siirdamisest kuuendal pĂ€eval 🙁 Rinnad ei ole hellad ega valusad, kĂ”hus ei torgi, selg ei valuta. Mitte midagi. Neljada pĂ€eval oli nagu pĂ€evade valu tunnike paar.

mul oli pÀrast siirdamist 3-6 pÀeval nagu kerge pÀevade valu, muud ei olnud midagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
K22

Ma ei tundnud ka peaaegu midagi. Aga ma arvan, et kĂ”ik ei tunnegi. Nagu ikka, igaĂŒhel omamoodi.

Please wait...
Postitas:
Sirlukas

ei tunne siirdamisest kuuendal pĂ€eval 🙁 Rinnad ei ole hellad ega valusad, kĂ”hus ei torgi, selg ei valuta. Mitte midagi. Neljada pĂ€eval oli nagu pĂ€evade valu tunnike paar.

Mul ei olnud mingeid tunnuseid peale selle, et ohatis tuli :D. Üks terav torge oli siirdamise jĂ€rgsel pĂ€eval. Praegu ka pole tunnuseid kuigi VT oli mĂ”ni pĂ€ev tagasi 3400 ĂŒhikut.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

TĂ€na murdusin, Ă€rkasin kell 6 ja tegin first respond 6 tundlikkusega testi siirdamisest 7 – ndal pĂ€eval. Vaatasin Youtubest, et sellega saadud triipe kĂŒll juba selleks ajaks. Mul oli kolmepĂ€evase embrĂŒo siirdamine 23.09
Negatiivne.
Kahetsen, et tegin.
Toonika! Sul oli ka siirdamine 23.09 , kuidas Sul on?

Please wait...
Postitas:
Gloriosa

Tere

Natuke segan teemat aga kuna ilmselt on endal ka mĂ”ne kuu pĂ€rast IVF ikkagi pĂ€evakorras, siis tekkis kĂŒsimus, et kuidas see kĂ”ik teie enesetunnet ja olemist mĂ”jutanud on. EelkĂ”ige huvitab mind nende inimeste kogemus, kes kĂ€ivad tĂ€iskohaga tööl. Kas olete vĂ”tnud haiguslehe/puhkuse vĂ”i siis hoopis midagi muud selleks ajaks? Kuidas olete olukorrad lahendanud?

Ette tÀnades
Gloriosa

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Juhtusin siia lugema ja ĂŒtlen, et tegin peale 3 pĂ€evaste siirdamist esimes VT 13!! pĂ€eva hiljem. NĂ€it oli 42. Arst eriti lootust ei andnud, kuid jĂ€tkasin ravimitega. Edaspidi VT kenasti kasvas. Uurisin ka siit foorumist kogemusi ja valdavalt lootust ei antud. Hetkel on mul tĂ€pselt 39 nĂ€dalat ja kĂ”ik on kĂ”ige paremas korras. SeetĂ”ttu imestan ikka, et nii vara teste tehakse ja pettutakse ja ravimitest loobutakse. Kannatust! 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

TĂ€na murdusin, Ă€rkasin kell 6 ja tegin first respond 6 tundlikkusega testi siirdamisest 7 – ndal pĂ€eval. Vaatasin Youtubest, et sellega saadud triipe kĂŒll juba selleks ajaks. Mul oli kolmepĂ€evase embrĂŒo siirdamine 23.09

Negatiivne.

Kahetsen, et tegin.

Mul 7’l pĂ€eval tavalise valgusega ei olnudki midagi nĂ€ha. Millegi pĂ€rast mĂ”tlesin et kuidas ereda valguse kĂ€es oleks. Siis nagu midagi paistis, arvasin kĂŒll et see rohkem nagu kujutluse vili.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Negatiivne.

Kahetsen, et tegin.

Mul 7’l pĂ€eval tavalise valgusega ei olnudki midagi nĂ€ha. Millegi pĂ€rast mĂ”tlesin et kuidas ereda valguse kĂ€es oleks. Siis nagu midagi paistis, arvasin kĂŒll et see rohkem nagu kujutluse vili.

Kolme pÀevase kohta ma arvan, et liiga vara testisid. Viie pÀevase siirdamisel on lootust, et 7 pÀeva pÀrast siirdamist miskit juba nÀitab

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Tere

Natuke segan teemat aga kuna ilmselt on endal ka mĂ”ne kuu pĂ€rast IVF ikkagi pĂ€evakorras, siis tekkis kĂŒsimus, et kuidas see kĂ”ik teie enesetunnet ja olemist mĂ”jutanud on. EelkĂ”ige huvitab mind nende inimeste kogemus, kes kĂ€ivad tĂ€iskohaga tööl. Kas olete vĂ”tnud haiguslehe/puhkuse vĂ”i siis hoopis midagi muud selleks ajaks? Kuidas olete olukorrad lahendanud?

Ette tÀnades

Gloriosa

Paar lehte tagasi oli see just teemaks :))

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Gloriosa

TĂ€nan info eest. Otsin kohe ĂŒles 😊

Gloriosa

Please wait...
Postitas:
Leemur

Tere,

Minul siis kĂ€imas 8-s katse ja tĂ€na oli siirdamine. Tuju on nukker, sest 17-st rakust saadi vaid 2 embrĂŒot ja needki kehvad. 4 pĂ€eva embrĂŒod vaid 8 rakulised ehk siis areng vĂ€ga aeglane. Anti mĂ”ista, et pole lootustki ja et tasuks mĂ”elda doonor munarakule. EmbrĂŒoloog ĂŒritas vist lohutada mind veits ja ĂŒtles, et mĂ”ned embrĂŒod vĂ”ivadki olla aeglase arenguga ja et imesid vĂ”ib juhtuda aga mind see ei lohuta. KĂŒsimus neile, kel sama mure olnud. Kas on kellelgi sellist imet juhtunud, et siirdamise ajal on embrĂŒo arengust maas ja siiski tekkinud rasedus ja tulemus vĂ”i pole kellegiga sellist imet siiski juhtunud? Nii kurb on olla, nuuks.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Tere

Ette tÀnades

Gloriosa

Ega sa enne ei tea kui pole enda peal jĂ€rele proovinud. Arvesta et oled vĂ€sinud ja paistes enamiku ajast ja vajad vĂ€hemalt ĂŒhte vaba pĂ€eva punkteerimiseks – selle saad nii 4 pĂ€eva ette teada mis pĂ€eva tĂ€pselt.
Kui töö vÔimaldab pÀevasel ajal arstil kÀimist siis ole valedega leidlik ja kÀi ikka tööl kui suudad. Tööl kÀia on emotsionaalselt palju kergem kui pÀev otsa kodus oma mÔtete ja tunnetega kahekesi olla.
Kui ikka tĂ”esti on halb olla siis kliinik annab haiguslehe. Ega sa muid haiguslehti ka ette ei ajasta – nii ka sellega – kui on vaja siis pead vĂ”tma sel hetkel kui on vaja.
Mina olen ĂŒhe korra ĂŒritanud puhkust ajastada sellele ajale aga see ei Ă”nnestunud – just sellel kuul jĂ€i mul ivf Ă€ra kuhu olin jĂ€rjekorras sest nĂ€idud ei olnud korras. Tegin jĂ€rgmisel kuul aga sinna kuusse oli vĂ”imalik mul ainult 2 pĂ€eva puhkust saada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
cirts14

Leemur, mitme rakulised siis 4 pĂ€evased peavad olema? Ära lase pead norgu. KĂ”ik vĂ”ib veel hĂ€sti minna!!

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Leemur, mitme rakulised siis 4 pĂ€evased peavad olema? Ära lase pead norgu. KĂ”ik vĂ”ib veel hĂ€sti minna!!

Peaks olema 16 rakulised, kui Ă”igesti aru sain. Olid aga vaid 8 rakulised. Kui reaalne see on, et mingi ime sellest tuleb? Ei usu kahjuks…

Leemur

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 24 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
cirts14

Minule siirdati fet ringiga reedel 4 pĂ€evane. Paberil oli kirjas number 10. Ma eeldan, et see ongi rakkude arv? Mulle öeldi, et arenes peale sulatamist ilusasti ning kĂ”ik on hĂ€sti. Ma hakkan ka nĂŒĂŒd siin muretsema :/

Please wait...
Postitas:
kats2

4 pÀevane peaks olema ideaalis 16 rakuline ja 5 pÀevane juba blasto, aga ka liiga mitme rakuline on halb, siis oht, et kromosoomihÀire.
Just lugesin, et vanus on IVF edukuse juures suurem faktor, kui embrĂŒo kvaliteet.
Ka kehvema hinnaguga embrĂŒoga vĂŽib hĂ€sti minna, kĂŽik need faktorid ju nii individuaalsed

Peaks olema 16 rakulised, kui Ôigesti aru sain. Olid aga vaid 8 rakulised. Kui reaalne see on, et mingi ime sellest tuleb? Ei usu kahjuks

Leemur

Please wait...
Postitas:
K22

Tere

Ette tÀnades

Gloriosa

Ega sa enne ei tea kui pole enda peal jĂ€rele proovinud. Arvesta et oled vĂ€sinud ja paistes enamiku ajast ja vajad vĂ€hemalt ĂŒhte vaba pĂ€eva punkteerimiseks – selle saad nii 4 pĂ€eva ette teada mis pĂ€eva tĂ€pselt.

Kui töö vÔimaldab pÀevasel ajal arstil kÀimist siis ole valedega leidlik ja kÀi ikka tööl kui suudad. Tööl kÀia on emotsionaalselt palju kergem kui pÀev otsa kodus oma mÔtete ja tunnetega kahekesi olla.

Kui ikka tĂ”esti on halb olla siis kliinik annab haiguslehe. Ega sa muid haiguslehti ka ette ei ajasta – nii ka sellega – kui on vaja siis pead vĂ”tma sel hetkel kui on vaja.

Mina olen ĂŒhe korra ĂŒritanud puhkust ajastada sellele ajale aga see ei Ă”nnestunud – just sellel kuul jĂ€i mul ivf Ă€ra kuhu olin jĂ€rjekorras sest nĂ€idud ei olnud korras. Tegin jĂ€rgmisel kuul aga sinna kuusse oli vĂ”imalik mul ainult 2 pĂ€eva puhkust saada.

Mul ei olnud paistes ega valus tunne. Ühe vaba pĂ€eva vĂ”tsin ja pĂ€rast kĂ€isin tööl. Kui ei pea midagi fĂŒĂŒsiliselt rasket tegema, ei ole mĂ”tet kodus olla.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Annan ka ennast ĂŒles. Lugemas olen juba paar kuud kĂ€inud, kuid kirjutan esimest korda.

Esimest korda tĂ€isring lĂŒhikese skeemiga. Viga mehepoolne, minul endal olemas 8 aastane poeg eelmisest kooselust.

Toimetan ITK-s Dr.Rassi juures.

SĂŒstimist alustasin 23.09. Gonal 150 ĂŒhikut hommikuti.

26.09 kĂ€isin arsti vastuvĂ”tul, verd andmas ja tehti uh. Vasakus oli nĂ€ha ainult ĂŒks mammu, paremas, ei midagi.

Juurde kirjutati lisaks Gonalile Luveris 4pÀeva.

EsmaspĂ€eval 30.09 tagasi, siis uued vereanalĂŒĂŒsid ja uh.

Vaatavad, kas on midagi muutunud.

Kas on nagu lootust, et kasvab juurde midagi?

TĂ€iendan:
TĂ€na sai siis arstil kĂ€idud ja UH paistis paremal pool 2tĂŒkki ja vasakul 4tĂŒkki. Seega ikka kasvas juurde, kuigi algul oli juba hirm peale esimest UH-d.
Arst ĂŒtles et limaskest on hea.
Hetkel sĂŒstin edasi ja homme Ă”htul 21.45 Ovitrelle.
3.10 punktsioon ja siirdamise aeg pandud hetkel 8.10.

Enesetunne ĂŒldiselt on hea.
Karstin kuidas emotsionaalselt mÔjub, olen niigi jube piripill, aga Ônneks pole mÔjunud.
Samuti kartsin kaalutÔusu, mis ka pole tÔusnud.
Pea valutab tihedamini, pole muidu ĂŒldse pea valudega probleeme.
KĂ”ht natuke pakitseb, mis ongi tĂ€iesti normaalne. Ja sĂŒstidest vaid vĂ€iksed punased tĂ€pid kĂ”hul, kujutasin ette, et lĂ€hen siniseks millegi pĂ€rast. 😆
Niiet ĂŒldiselt oma seisukohalt vaadates pole hullu midagi ja kartsin ikka palju hullemat.
Muidugi kindlasti palju on veel ees mida kogema peab! Vb minu arvamus peale puktsiooni vĂ”i siirdamist muutub. 😄

Ootan juba pĂ”nevusega. 😊

Kas keegi omadega samal maal kus mina?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Mya26

Tere,

Minul siis kĂ€imas 8-s katse ja tĂ€na oli siirdamine. Tuju on nukker, sest 17-st rakust saadi vaid 2 embrĂŒot ja needki kehvad. 4 pĂ€eva embrĂŒod vaid 8 rakulised ehk siis areng vĂ€ga aeglane. Anti mĂ”ista, et pole lootustki ja et tasuks mĂ”elda doonor munarakule. EmbrĂŒoloog ĂŒritas vist lohutada mind veits ja ĂŒtles, et mĂ”ned embrĂŒod vĂ”ivadki olla aeglase arenguga ja et imesid vĂ”ib juhtuda aga mind see ei lohuta. KĂŒsimus neile, kel sama mure olnud. Kas on kellelgi sellist imet juhtunud, et siirdamise ajal on embrĂŒo arengust maas ja siiski tekkinud rasedus ja tulemus vĂ”i pole kellegiga sellist imet siiski juhtunud? Nii kurb on olla, nuuks.

Minul siirdati esimesel FET katsel keskmise kvaliteediga blasto, see peetus ca 8 nÀd. Teist korda siirdati halvema kvaliteediga, olevat aeglase arenguga olnud. TÀpselt neid raku arve ja arengu kiirust ei tea (mulle pole neid kunagi öeldud, ma ei tea, kuidas teised kÔik teavad neid), aga see kehvake jÀi pidama jah ja kÀimas 20 nÀdal. Niptify tehtud ja looteanatoomia UH ka, need korras.

Please wait...
Postitas:
Kribul

Annan ka ennast ĂŒles. Lugemas olen juba paar kuud kĂ€inud, kuid kirjutan esimest korda.

Esimest korda tĂ€isring lĂŒhikese skeemiga. Viga mehepoolne, minul endal olemas 8 aastane poeg eelmisest kooselust.

26.09 kĂ€isin arsti vastuvĂ”tul, verd andmas ja tehti uh. Vasakus oli nĂ€ha ainult ĂŒks mammu, paremas, ei midagi.

TĂ€iendan:

TĂ€na sai siis arstil kĂ€idud ja UH paistis paremal pool 2tĂŒkki ja vasakul 4tĂŒkki. Seega ikka kasvas juurde, kuigi algul oli juba hirm peale esimest UH-d.

Karstin kuidas emotsionaalselt mÔjub, olen niigi jube piripill, aga Ônneks pole mÔjunud.

KĂ”ht natuke pakitseb, mis ongi tĂ€iesti normaalne. Ja sĂŒstidest vaid vĂ€iksed punased tĂ€pid kĂ”hul, kujutasin ette, et lĂ€hen siniseks millegi pĂ€rast. 😆

Niiet ĂŒldiselt oma seisukohalt vaadates pole hullu midagi ja kartsin ikka palju hullemat.

Muidugi kindlasti palju on veel ees mida kogema peab! Vb minu arvamus peale puktsiooni vĂ”i siirdamist muutub. 😄

Nii tore, et sul ikka juurde tuli neid! Ja Ă€ge mĂ”elda, et juba varsti hakkab pihta sul see kĂ”ik 🙂 Hoia kindlasti kursis, et kuidas sul lĂ€heb! Mina pean mĂ”ned pĂ€evad kauem ootama, 7.10 punktsioon ja 10.10 siirdamine. KĂ€isin tĂ€na UHs ja kokku 17 munarakku. Algselt ĂŒtles Dr Rass, et siirdamist ilmselt see tsĂŒkkel ei tehta hĂŒperi ohu tĂ”ttu, kuid tĂ€na pani ikkagi siirdamise aja kinni. See oli kĂŒll enne veretesti tulemuse saabumist ja mu östradiool on 4200 (6 pĂ€eva stimulatsiooni algusest). Netist uurides tundub ikka mega kĂ”rge ja mul veel nĂ€dal pukteerimiseni, nii et kasvab veelgi. NĂŒĂŒd kardan, et Ă€kki ikka jĂ€etakse Ă€ra 🙁 On kellegi veel nii kĂ”rge nĂ€it olnud nii vara?

Mul muidu ka enesetunne tĂ€itsa tavaline, Ă”htuti kĂ”ht veidi rohkem punnis kui tavaliselt, aga muud ei tunne veel midagi. SĂŒstimine on olnud ka ĂŒllatavalt kerge, pole samuti siniseks lĂ€inud ega midagi 😀 TĂ€na pidin esimest korda Cetrotide sĂŒstima, see oli valusam kui gonal, aga ei midagi nii hullu kui algul kartsin. Aga muidu ootan, et see ettevalmistav faas juba lĂ€bi saaks ja saaks asja kallale asuda 😀 selline kĂ€rsitus tekib vaikselt.

Kribul

Please wait...
Postitas:
kats2

Kribul- mul oli eelmisel nĂ€dalal punktsioon ja sĂŒstimise 9. PĂ€evaks östradiool 13000.
Kehvaks lĂ€ks enesetunne mitu pĂ€eva pĂ€rast punktsiooni, arvasin juba et nĂŒĂŒd ongi hĂŒper kĂ€es, olin juba emosse minemas kuna hingata oli raske ja kĂŽht oli nagu pall, aga tĂ€na Ă€rgates juba tunne suht ok.
Ootan siirdamist

Please wait...
Postitas:
Toonika

Peale siirdamist erilisi tunnuseid ei ole. Vahepeal on torkinud erinevatest kohtadest..PĂ€evad oleks pidanud hakkama 26-dal..olen elanud oma tavapĂ€rast elu. KĂ€in tööl,kĂ€isin rabamatkal sĂ”pradega 🙂 enesetunne on pigem hea.Loomulikult tegin ka tĂ€na Ă”htul varajase nĂ€itaja testi mis oli negatiivne. Ei oskagi midagi arvata.VT 3.10 🙂 Hoian kĂ”ikidele pöialt,kaasa arvatud ka ise endale 😀

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Hei,olen kaua lugenud kuid sĂ”na pole vĂ”tnud đŸ€— Mul esimene tĂ€isring kĂ€ib, alustasin sĂŒstimist Gonaliga 112,5 20.sept tĂ€na oli UH ja veretest östradiool 5442 ja leiti 24mammut. Siit lugedes saan aru, et liiga kĂ”rge 😳 EsmaspĂ€evani Gonal 75+ cetrotide ja tagasi vastuvĂ”tule. Punktsioon kolmap 2.okt v neljap 3.okt kas pÀÀsen ka siirdamisele otsustab arst esmaspĂ€eval, sest hetkel hĂŒperstimulatsiooni piiri peal 😔 loodan, et vĂ€iksema ravimi annusega hoiab kontrolli all ja saan ka siirdamisele ❀

Punktsioon 3.okt kuid siirdamist ei tule, kĂ”ik embrĂŒod kĂŒlma 😔
Östradool oli sĂŒstimise 10ks pĂ€evaks 16000

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

TĂ€iendan:

Olen sinuga samas tempos ja sama arsti juures, mul ka punktsioon 3.okt kuid eile vastuvĂ”tul selgus kurb tĂ”siasi, et siirdamist ei tule 😔

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

TĂ€iendan:

Nii tore, et sul ikka juurde tuli neid! Ja Ă€ge mĂ”elda, et juba varsti hakkab pihta sul see kĂ”ik 🙂 Hoia kindlasti kursis, et kuidas sul lĂ€heb! Mina pean mĂ”ned pĂ€evad kauem ootama, 7.10 punktsioon ja 10.10 siirdamine. KĂ€isin tĂ€na UHs ja kokku 17 munarakku. Algselt ĂŒtles Dr Rass, et siirdamist ilmselt see tsĂŒkkel ei tehta hĂŒperi ohu tĂ”ttu, kuid tĂ€na pani ikkagi siirdamise aja kinni. See oli kĂŒll enne veretesti tulemuse saabumist ja mu östradiool on 4200 (6 pĂ€eva stimulatsiooni algusest). Netist uurides tundub ikka mega kĂ”rge ja mul veel nĂ€dal pukteerimiseni, nii et kasvab veelgi. NĂŒĂŒd kardan, et Ă€kki ikka jĂ€etakse Ă€ra 🙁 On kellegi veel nii kĂ”rge nĂ€it olnud nii vara?

Mul muidu ka enesetunne tĂ€itsa tavaline, Ă”htuti kĂ”ht veidi rohkem punnis kui tavaliselt, aga muud ei tunne veel midagi. SĂŒstimine on olnud ka ĂŒllatavalt kerge, pole samuti siniseks lĂ€inud ega midagi 😀 TĂ€na pidin esimest korda Cetrotide sĂŒstima, see oli valusam kui gonal, aga ei midagi nii hullu kui algul kartsin. Aga muidu ootan, et see ettevalmistav faas juba lĂ€bi saaks ja saaks asja kallale asuda 😀 selline kĂ€rsitus tekib vaikselt.

Kribul

Hei,
Mul oli 5.l pĂ€eval natuke ĂŒle 5000 ja sĂŒstimise 10.l pĂ€eval 16000, siirdamist ei tule…
Hoian Sulle pöialt, et Sul paremini lĂ€heks â˜ș

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Toonika,
Sul oli ka siirdamine 23.09 ?

Kuidas siis pĂ€evad pidid juba 26 hakkama…
Millal Sul VT?
Mul 8 okt

Peale siirdamist erilisi tunnuseid ei ole. Vahepeal on torkinud erinevatest kohtadest..PĂ€evad oleks pidanud hakkama 26-dal..olen elanud oma tavapĂ€rast elu. KĂ€in tööl,kĂ€isin rabamatkal sĂ”pradega 🙂 enesetunne on pigem hea.Loomulikult tegin ka tĂ€na Ă”htul varajase nĂ€itaja testi mis oli negatiivne. Ei oskagi midagi arvata.VT 3.10 🙂 Hoian kĂ”ikidele pöialt,kaasa arvatud ka ise endale 😀

Please wait...
Postitas:
lemmikkomm

TĂ€iendan:

Kribul

Hei,

Mul oli 5.l pĂ€eval natuke ĂŒle 5000 ja sĂŒstimise 10.l pĂ€eval 16000, siirdamist ei tule

Hoian Sulle pöialt, et Sul paremini lĂ€heks â˜ș

Kuna mul tÀitsa esimene kord seda teed kÔndida nuputasin pikalt mis numbritest te siin rÀÀgite.
Aga jagasin ikka lahti lĂ”puks ja vaatasin I-patsiendist, et mul eilne vereanalĂŒĂŒs östradiool 2444. See vist ok? Arst nagu ka midagi ei öelnud.
Eile Ôhtul tegin ka Cetrotide ja tÀna hommikul gonal+luveris.
Õhtul uuesti Cetrotide ja Ovitrelle. Ja homme ongi tĂ€itsa sĂŒsti vaba pĂ€ev! TĂ€itsa harjumatu kohe mĂ”elda. 😀

Please wait...
Postitas:
kats2

Siirdamine

Minul oli tÀna siirdamine. Pandi 1 vÀga hea kvaliteediga 5 pÀevane blasto.
KĂ”ik kuus saadud rakku viljastusid, aga tĂ€na hommikuks blastodeks oli arenenud 5. Kokku siis kĂŒlma pannakse 4 blastot. Arst arvas kĂŒll, et esimese korra kohta lĂ€ks hĂ€sti:))
VT alles 2 nÀdala pÀrast, ei saa aru, miks nii kaua peab ootama

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 522 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober