Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF September-Oktoober

NĂ€itan 7 postitust - vahemik 151 kuni 157 (kokku 157 )

Teema: IVF September-Oktoober

Postitas:
KĂ€gu

Elite kliiniku kava nĂ€eb ette, et tsĂŒkli teisest pĂ€evast hakkad vĂ”tma estrofemi ja medroli ning erinevaid toidulisandeid. NĂ€itama lĂ€hed end 10ndal pĂ€eval siis kirjutatakse progesterooni kĂŒĂŒnlad juurde mida tuli panema hakkata 6 pĂ€eva enne siirdamist. Ja siirdamine ise siis 18 ndal pĂ€eval. Sellest jĂ€rgmisel pĂ€eval veel diphereline sĂŒst kĂ”htu ja kui Ă”nnestub siis esimese uh tuleb kĂ”iki rohte vĂ”tta. Ahjaa…siirdamise pĂ€eval oli vereproov ka vaja anda. Progesterooni mÔÔtmiseks kuna osad saavad siis veel lisa sĂŒsti.

kk

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere

Kas keegi oskab mulle öelda, millised protseduurid ootavad enne FET siirdamist ees? Meeles on vaid, et tsĂŒkli teisel pĂ€eval pean estrofemi vĂ”tma hakkama aga mitmendal tsĂŒklipĂ€eval UH tehakse? Kas vereproovid vĂ”etakse ka tavaliselt? Saan aru, et paljud asjad on individuaalsed ja sĂ”ltuvad kliinikust. Tahaks umbkaudugi teada, mis mind jĂ€rgnevatel nĂ€dalatel ees ootab, kuna see esimene FET. Ükski IVF pole isegi viljastumiseni varasemalt viinud nii et mul alati punktsiooniga kogu pull lĂ”ppenud ja edasi on tume maa 😀

Mul ei olnud mitte midagi. Siirdamise hommikul tegin vereproovi ja midagi lisaks ei mÀÀratud enne ega peale siirdamist (v.a letrosool ovulatsiooni esilekutsumiseks)

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KĂ€isin tĂ€na veretesti tegemas. Negatiivne… 😱 Oh, kui kurb ja raske olla..

Seekord olin nii kange, et koduseid teste ei teinud, mingit sisetunnet ega tunnuseid ka ei tekkinud.

Mis siis ikka, jĂ€tan ravimid Ă€ra ja jÀÀn uut tsĂŒklit ootama, Ă”nneks on veel mĂ”ned mammud alles…

Ella_

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul sama lugu, test negatiivne. Tegime esimest korda tĂ€isringi, 2 saime kĂŒlma. NĂŒĂŒd jÀÀb samuti oodata jĂ€rgmist korda. Loodan, et ĂŒks hetk Ă”nnestub meil kĂ”igil saada testile need kaks triibukest, kes siin seda IVF rada kĂ€ivad. Tegemist on kĂŒll tegelikult vaimselt pĂ€ris raske teekonnaga, eriti kui nĂ€ed enda ĂŒmber rasedaid vĂ”i kui keegi saab iroonitseda, et noh kaugel teil see laste tulek on, mis ikka ei ole, tiktaktiktak jne (kahjuks leidub ikka neid inimest, kes ei adu, et kĂ”igil ei kĂ€i see lapsetegu nii kergelt).

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

TĂ€na arstil kĂ€idud ja sĂŒdameke nĂ€htud.

Loodan, et ka tulevane kv korras+ et ei tÔmbaks mingit viirust ligi endale.

Hoian teile kÔigile samuti pöidlaid-varbaid!

Tupsik81

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Super tore Tupsik 81. Mina sinust pĂ€evadega pisut maas, aga ka tĂ€na Ă”htupoole arstile. Loodan ka vĂ€ga on sĂŒdamekese Ă€ra kuulda. Hetkel nĂ€rvid kapiotsas 😬đŸ€Ș

KK

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Arstil kĂ€idud ja sĂŒda lööb😊. Oli pisaraid kiskuv moment🙈. NĂ€dalaid siis hetkel 6+0 ja jĂ€rgmine ĂŒlevaatus 22.11 ehk kuuaja pĂ€rast. Olen teinud kaks tĂ€isringi ja kaks Fet ringi. Eelmine Fet Ă”nnestus, kuid peetus umbes 5ndal nĂ€dalal. Viimase kahe siirdamisega kasutasin ka liimi. Kolin siit foorumist nĂŒĂŒd jĂ€rgmisse ja soovin kĂ”igile kannatlikku meelt, positiivsust ja lihtsalt Ă”nne kuna see ivf on ĂŒks loterii🙄

KK

+1
0
Please wait...

NĂ€itan 7 postitust - vahemik 151 kuni 157 (kokku 157 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF September-Oktoober