Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF September-Oktoober

Näitan 7 postitust - vahemik 151 kuni 157 (kokku 157 )

Teema: IVF September-Oktoober

Postitas:
Kägu

Elite kliiniku kava näeb ette, et tsükli teisest päevast hakkad võtma estrofemi ja medroli ning erinevaid toidulisandeid. Näitama lähed end 10ndal päeval siis kirjutatakse progesterooni küünlad juurde mida tuli panema hakkata 6 päeva enne siirdamist. Ja siirdamine ise siis 18 ndal päeval. Sellest järgmisel päeval veel diphereline süst kõhtu ja kui õnnestub siis esimese uh tuleb kõiki rohte võtta. Ahjaa…siirdamise päeval oli vereproov ka vaja anda. Progesterooni mõõtmiseks kuna osad saavad siis veel lisa süsti.

kk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Kas keegi oskab mulle öelda, millised protseduurid ootavad enne FET siirdamist ees? Meeles on vaid, et tsükli teisel päeval pean estrofemi võtma hakkama aga mitmendal tsüklipäeval UH tehakse? Kas vereproovid võetakse ka tavaliselt? Saan aru, et paljud asjad on individuaalsed ja sõltuvad kliinikust. Tahaks umbkaudugi teada, mis mind järgnevatel nädalatel ees ootab, kuna see esimene FET. Ükski IVF pole isegi viljastumiseni varasemalt viinud nii et mul alati punktsiooniga kogu pull lõppenud ja edasi on tume maa ????

Mul ei olnud mitte midagi. Siirdamise hommikul tegin vereproovi ja midagi lisaks ei määratud enne ega peale siirdamist (v.a letrosool ovulatsiooni esilekutsumiseks)

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin täna veretesti tegemas. Negatiivne… ???? Oh, kui kurb ja raske olla..

Seekord olin nii kange, et koduseid teste ei teinud, mingit sisetunnet ega tunnuseid ka ei tekkinud.

Mis siis ikka, jätan ravimid ära ja jään uut tsüklit ootama, õnneks on veel mõned mammud alles…

Ella_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sama lugu, test negatiivne. Tegime esimest korda täisringi, 2 saime külma. Nüüd jääb samuti oodata järgmist korda. Loodan, et üks hetk õnnestub meil kõigil saada testile need kaks triibukest, kes siin seda IVF rada käivad. Tegemist on küll tegelikult vaimselt päris raske teekonnaga, eriti kui näed enda ümber rasedaid või kui keegi saab iroonitseda, et noh kaugel teil see laste tulek on, mis ikka ei ole, tiktaktiktak jne (kahjuks leidub ikka neid inimest, kes ei adu, et kõigil ei käi see lapsetegu nii kergelt).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna arstil käidud ja südameke nähtud.

Loodan, et ka tulevane kv korras+ et ei tõmbaks mingit viirust ligi endale.

Hoian teile kõigile samuti pöidlaid-varbaid!

Tupsik81

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Super tore Tupsik 81. Mina sinust päevadega pisut maas, aga ka täna õhtupoole arstile. Loodan ka väga on südamekese ära kuulda. Hetkel närvid kapiotsas ????????

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstil käidud ja süda lööb????. Oli pisaraid kiskuv moment????. Nädalaid siis hetkel 6+0 ja järgmine ülevaatus 22.11 ehk kuuaja pärast. Olen teinud kaks täisringi ja kaks Fet ringi. Eelmine Fet õnnestus, kuid peetus umbes 5ndal nädalal. Viimase kahe siirdamisega kasutasin ka liimi. Kolin siit foorumist nüüd järgmisse ja soovin kõigile kannatlikku meelt, positiivsust ja lihtsalt õnne kuna see ivf on üks loterii????

KK

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 151 kuni 157 (kokku 157 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF September-Oktoober