Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 464 )

Teema: IVF september-oktoober

Postitas:

Eile käisin siis siirdamisel ära. Lasime siirdada ühe seekord. Alt on pinges kuidagi. Eriti parem munasari vms. Nüüd see ootamise aeg siis.

Jasmiin78 kuidas sul läheb? ????

Põidlad pihus sulle, et see pisike mõnusa pesa teeb!!!

See pinge alakõhus veel pikalt. Mul nüüd paar päeva enam ei ole olnud. Siirdamine (3 päevased) 30.08.

Ootamine on jube raske!!! Nii tahaks juba testida! Veretest 13.09.

Mul on rinnad valusad ja suuremaks läinud. Nii loodan, et see hea märk. Enne ei ole nii valusad olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jasmiin78 aitäh, loodan, et sulle ka mõnusa pesakese teinud. 🙂
Ma arvan, et see pinge on pigem hea märk.? Eelmine kord ei olnud nii pinges kui praegu.
Minul näitas juba 6 päev peale siirdamist positiivset rasedustesti. Mis lõpuks kadus. Hakkasime suht vara testima aga tänu sellele saime üldse teada, et vähemalt kinnitus. Ja arst ütles, et see ainult positiivne märk. Arvan, et seekord testime sama vara.

See pinge alakõhus suht ebamugav, terve keha pinges 😀 ja raske lõõgastuda, ainult siis kui magan olen lõõgastunud.

Mul on imelik see, et rinnad hakkasid valutama juba enne siirdamist. Mitte tugevalt aga õrnalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul küsimus neile, kes ITK-s toimetavad. Meil pika skeemiga IVF dr Rassi juures. Kui käisin esimest süsti tuharasse saamas, siis arst kirjutas raviskeemile kohe üles, et analüüside andmiseks pean minema Ravi tn silmakliinikusse (õigemini see oli juba blanketile prinditud). Nüüd peaksin uuesti minema analüüse andma järgmisel nädalal peale gonal-f süste, aga kas siis jälle Ravi tänavale? Kahjuks ei mõelnud enne selle peale, et küsida. Varem ju andsin sealsamas Tõnismäel hommikul analüüsid. Miks siis vahepeal silmakliinikusse pidin minema andma? Äkki keegi teab põhjust, miks seal peab analüüse tegema? Iseenesest mul on muidugi mugavam silmakliinikus käia verd andmas, saab otse tööle jalutada, aga nüüd ma ei teagi, kuhu minna… mis vahe seal on, kus ma analüüse annan? Või peaksin ikkagi Tõnismäele minema kui blanketil polnud kirjas, et silmakliinikusse? Help! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 07.09 11:00; 17.09 09:03; 17.09 12:02; 24.09 15:23; 27.09 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin kõiki analüüse alati Ravi tn andmas. Paberi peal, mis anti, oli tihtipeale mõlema kliiniku nimi peal, seega arvan, et oleks saanud mõlemas kohas anda. Logistiliselt sobis aga Ravi tn paremini ja käisingi koguaeg seal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.09 17:13; 07.09 11:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli täna viimane UH enne punktsiooni. Kasvamas on 21 folliikulit, neist 6-8 peaks tulema sobiva suurusega. Punktsioon on teisipäeval. Arst ütles, et sel korral proovime teha värske siirdamise aga samas ütles, et ma Ovitrellet välja ei ostaks. Ilmselt ikka on hüperi oht nagu ka eelmisel korral. Apteek on kliinikust üle tee, seega kui vaja läheb, saab mees ostma minna. Ma ise tahaks küll värsket siirdamist aga samas olen valmis ka selleks, et seda jälle ei toimu.

Liiga varase koduse testimisega on pigem see probleem, et osad IVF ravimid (Ovitrelle) näitavad positiivset rasedustesti. Seega kui väga vara testima hakata, ei näita positiivne testitulemus mitte pesastumist, vaid seda, et Ovitrelle endiselt mõjub. Seega peakski olema positiivne, siis negatiivne ja siis jälle positiivne. Ma ise pole kunagi varajaselt testinud, seega ei oska öelda kui kiirelt see Ovitrelle mõju ära peaks kaduma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul käsil 3.s ring ja juba 2.ringil olid peavalud süstimise ajal. Kuidas teil? Kas võtside panadoli? Vett püüan juua piisavalt palju, aga see ei leevenda valusid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Minul käsil 3.s ring ja juba 2.ringil olid peavalud süstimise ajal. Kuidas teil? Kas võtside panadoli? Vett püüan juua piisavalt palju, aga see ei leevenda valusid.

Jaa, jube tüütu pidev peavalu oli. Minul aitas nõelravi. Ütlesin arstile et selle koha pealt valutab ja pärast toda korda enam ei valutanud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 07.09 13:38; 11.09 11:10; 14.09 16:37; 15.09 20:41; 20.09 07:57; 22.09 12:10; 25.09 22:39; 26.09 17:00; 27.09 16:10; 27.09 21:38; 13.11 15:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna punktsioonil käidud, saadi 6 munarakku. Narkoos oli kuidagi lahja, tundsin ja kuulsin kõike, korraks nagu tukkusin. Samas hea, mingit uimasust mul polnud. Punkteerimine oli ka talutav. Huvitav, eelmised 4 korda olen küll sügavalt maganud. 12.09 siis siirdamisele. Pöidlad peos!

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 13:53; 10.09 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan Kerta :)! Loodan sama!

Mina ei pidanud vastu ja tegin veretesti. Hetkel ootan tulemusi. Nii hirm on, et tulemus 0. Loodan muidugi, et ei ole :)!

Kui kaua Ovitrell veres püsib? Oskab keegi öelda. Pidin tegema veel esmaspäeval Diphereline süsti. Kas see kuidai tänast vereanalüüsi tulemust mõjutab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma süstisin rohtu diphereline vms see pole raseduhormoon nagu infolehet aru sain.Vaid ovulatsiooni esile kutsumiseks. seda Ovitrellet pole süstinud. ei eelmine ega seekord.

Jasmiin ma ei usu et see rasedushormooni mõjutab. Annateada kuidas läks! Hoiantäiega pöialt! :))))))))

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas netis loen et see HcG. Ma ei tea nüüd. On või ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

naiste viljatuse korral – ovulatsiooni indutseerimiseks kombinatsioonis teiste gonadotropiinidega, millele järgneb kunstliku viljastamise protseduur ja embrüo ülekanne.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma Diphereline kohta ka kindlalt ei tea, kas põhjustab valepositiivset või mitte. Mul on selle asemel Gonapeptyl, mis peaks sarnase toimega olema. Ovitrelle tegi viimasel korral õde pärast punktsiooni. Ovitrelle mõju võib kesta kuni 10 päeva, osad testivad kuni test on negatiivne, siis on teada, et mõju on läinud.

Jasmiin, ma arvan siiski, et on liiga vara mingeid kindlaid tulemusi saada. Kui tegid Ovitrelle ja sellest on möödas vähem kui 10 päeva, võib sellest olla. Kui täna on negatiivne, võid ikka rase olla aga keha pole jõudnud piisavalt HCG toota. Niiet mistahes tulemuse sa saad, on sul ikka täielik võimalus triipudeks 🙂

Hoian sulle pöialt!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veretesti tulemus 1 :(. Mul vist lootust enam ei ole? Siirdati 30.august 2 päevased embrüod. Tuju nii nullis :(! Nüüd tundub, et kõik tundemärgid kaovad. Rinnad vaid natuke valusad. Mis arvate? On veel lootust, et kolmapäevasel arsti poolt määratud vereproov midagi rohkemat näitab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jasmiin 🙁 tean seda tunnet. Ma käisin 12 päeval veretestil ja oli 2. Ma ei taha uskuda et 2 päevaga muutub midagi suurt. Aga ega ma ka mingi arst pole. Pea püsti!:)

Mul juba tunne, et ma ei jäänud….ausalt… krambid on täiesti kadunud ja ma ei tunne mitte midagi! Sisetunne ütleb ka, et ei jäänud JÄLLE! Ei taha rasedustestigi teha.
Kaks kõrt on veel alles. Käime lõpuni välja Nova Vitas ja siis lähme kindlasti Tartu Elitesse.

Küsimus: kas teil ei muudeta ravi skeemi vms , kui katsed ei õnnestu või on ikka koguaeg samad rohud- näiteks just külmaringiga mõtlen.

Loen Tomi ja Anni Rahula raamatud praegu, soovitan kõigile. Nad käisid Lätis ja endalgi mõtted sinna varsti. Olen ennegi lugenud siin foorumis, et on käidud ja rasedaks jäädud. Raamatu põhjal, siis seal on ikka suhtumine ja skeem midagi muud kui Eestis.
Eks lood on erinevad ja kehad ka, ja seda enam! Eestis ei otsita sügavuti põhjust, miks ei jää vaid lahmitakse lihtsalt IVF ringe edasi. Mõtlen eriti neid kellele on pandud diagnoosiks: seletamatu viljatus!

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on probleem teada, miks loomulikul teel rasestumine ei ole võimalik. Seljataga on 3 ebaõnnestunud IVFi. Peale eelmist ebaõnnestumist olime arstiga nõutud, milles võiks probleem olla. Arsti soovitusel sai tehtud lisauuringud (näiteks venoosse trombembooliatest, geenitest), mis olid korras. Kuna vanus on 40, siis ei ole ka limaskest emakaseinal enam nii heas paksuses kui olla võiks, siis määras arst mulle Diphereline süstid. Süste sain kokku 3.
Jutu mõte on, et kui endal tekkis peale kolmandat ebaõnnestunud katset tunne, et arst ei võta tõsiselt ning olen lihtsalt keegi, kellele nn möödaminnes tehakse protseduur ja mis selle tulemus on, see ei koti kedagi, siis tegelikult nii ei ole. Ootasin arstilt nn kõikvõimsat sekkumist, sest tema peab teadma kõike minu keha kohta ja oskama vastata minu “miks”idele. Oma arstile helistades, oli ka tema kurvast uudisest löödud. Siis ta pakkuski välja teha veel lisaks teste ja kirjutas ka süstid. Ka vitamiinide teemal arutame, miks ja kui palju. Arst õpib kogu elu ja iga patsiendi erisusega saab ka tema targemaks. Ühtegi ühesugust naist pole, sest igal inimesel reageerivad kehadki ravimitele erinevalt. Mul on siiralt hea meel, et mul Arst, keda usaldan.
Toimetan Elites ????
Päikest ja edu kõigile.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.09 10:52; 08.09 14:40; 10.09 14:16; 10.09 22:23; 11.09 17:43; 12.09 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Anni ja Tomi raamat on tõesti hea, soovitan ka. Olen ka mõelnud Läti peale, aga kardan neid summasid seal (kas suudan maksta). Teab keegi umbkaudseid summasid ka seal?
Kerta- kas Nova Vita ja Eliite asutustel on erinevad raviplaanid või miks sinna lähete?

Teistele jõudu. Ükskord peab ju kõigil õnnestuma, oleme ju seda imet väärt!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 06.09 11:44; 08.09 15:18; 16.09 20:54; 25.09 22:12; 14.10 13:09; 14.10 20:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna olen veel roheline kogu rohtude teekonnal, siis mõtlesin testida ovitrelle kehast välja, et näha, kaua minu kehal aega läheb, et see hormoon väljutada. Samuti kuulan huviga, kas kellelgi peale ovitrellet on ka meeleolu muutunud ajutiselt, kuna tegemist ikkagi rasedushormooniga?
Väga ebareaalne ja uudne kogemus oli minu jaoks ka see, et RT tõepoolest näitas ilusaid triipe. Siiani ei jõua kohale. Tean, et rasedushormoonist muud nagu ju oodata polegi, aga see tunne et triibud – kahju lausa, et pole päris.
Ma imetlen kõiki kes siin teemas kirjutavad oma skeemidest, sest endale tundub juba 5 erineva rohu/vitamiini vahel orienteerumine kohati segadusttekitavana. Nimelt on purgid üsna sarnased ja mõnda peab võtma Õ pool ja pidevalt, teist jälle hommikul 5 päeva järjest, siis kolmandat 10 päeva H ja Õ.

R.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 06.09 07:34; 06.09 20:39; 08.09 15:24; 14.09 08:40; 17.09 20:58; 20.09 09:22; 27.10 11:33; 27.10 23:45; 28.10 07:20; 31.10 18:05; 31.10 20:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid täna päevad, seega esmasp hommikul helistan kohe arstile ja siis hakkab mu esimene Ivf peale. Kas arst vaatab mind üle kohapeal veel ja siis süstid peale? Muidu lûhike skeem.
Kui arstil on vastuvõtuajad kirjas T ja K, kas siis saabki tema vastuvõtule ainult nendel päevadel?

Natuke hirm on sees ka.. hüperiohust rääkis mulle juba ämmakas, sest AMH on mul 7,93, mis on väga hea.
Tulutult püüdnud triipe juba 2,5aastat.

Bianca

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.09 20:22; 10.09 19:54; 18.09 12:02; 18.09 19:28; 26.09 11:53; 26.09 20:35; 14.10 18:59; 17.10 14:53; 17.10 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bianca, palju edu sulle eelolevaks IVF-iks! 🙂 Ma arstiaegade kohta ei oska kommenteerida aga hüperit ei pruugi ka kõrge AMH-ga tekkida. Mul oli küll AMH eelmisel sügisel 5,6 ja esimesel IVF-il tekkiski hüperi oht ning siirdamine jäeti ära. Oli ka lühike skeem. Samas on inimesed ka 8+ AMH-ga edukalt siirdanud, asi sõltub pigem sellest, kuidas su keha ravimitele reageerib ning seda ei oska arstid ka alati ette näga. Kui värsket siirdamist ei toimu, tehakse külmaring. See võib esialgu pettumusena mõjuda aga tegelikult on tänapäeval ka külmaringiga väga head võimalused rasestumiseks.

Mul on homme hommikul punktsioon ja täna võitlen külmetusega 🙁 Natuke hirm on, et mis siis kui see hullemaks läheb. Öösel hakkas nina tilkuma ja üks kõrv on ka veidi valus. Sel korral on Orgalutran mind kuidagi ärevaks muutnud ning viimastel öödel olen väga halvasti maganud. Eile õhtune Gonapeptyl tekitas tohutud kuumahood. Ootan igal juhul juba, et punktsioon tehtud saaks. Siirdamise osas mul väga suuri lootuseid ei ole, sest 21 folliikulit võivad hüperi ohu küll tekitada. Lisaks sellele siis veel külmetus ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan teid Kerta ja Mesinäpp kaasamõtlemise ja toetamise eest! Teist on palju abi ja tuge!

Kirjutasin täna arstile reedesest veretestis ja ta ütles, et oli veel liiga vara. Kindlasti peab ravi jätkama ja kolmapäeval veretest :)!

Nii, et lootust veel on! 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heips kõigile!
Minul tänane punktsioon seljataga. Saadi 8 rakku. Neljapäeval on siirdamine. Enesetunne on väga hea.
Ajab suisa naerma minu narkoosist ärkamine. Sel korral lõin silmad lahti ja nägin, et kõik on nii valge ning küsisin, et kus ma olen. Vaikselt õde seletas ja sain aru küll siis, kus ma olen ja vastasin, et “ah jaa” 😀 Eelmisel korral kujutasin ette, et hakkan voodist välja kukkuma. Ise ka midagi ikka mäletan aga mees rääkis, et olin kanderaamilt voodisse pugedes järsku käega vehkima hakanud nagu kedagi taga ajanud 😀

Päikest ja edu meile kõigile!
M

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.09 10:52; 08.09 14:40; 10.09 14:16; 10.09 22:23; 11.09 17:43; 12.09 13:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jasmiin, et kõik hästi läheks! :)))) Olen mõtetes sinuga 🙂 ja ootan su tulemusi.

Meie oleme varjased testijad. Eile oli alles 5 päev ja saime triibud, mis oli hele aga hästi näha (ka eelmisel korral alates 5 päevast ja sealt päevi edasi muutus triip hele-tumedam-hele-teine triip kadus). Ei ole seda Ovitrellet endale süstinud. Tore oli neid triipe eile näha aga ei hõiska kohe kindlasti veel. Eile hakkasid külmavärinad, täna on väsimus ja väike palavik 37,2. Kas nii vara on võimalik? Ma ise ka ei saa aru mis toimub.
Vereproov 17ndal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja seda ka, et jalutades lööb paremasse munasarja vms torked ja valud. Alaselg ka valutab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.

Olen ka tagasi uuel katsel. 1 laps kodus sirgumas 2,3a (õnnestus esimese IVF katsega) ja nüüd uut proovimas. Aprillis tehtud täisring ei kandnud kahjuks vilja. Nüüd elus esimesele külmaringile. 12tk on külmas ehk 6×2 portsu. Praegu olen nädala Estrofemi söönud. Järgmine nädal arst ja ülejärgmine nädal siirdamine.

Teadjamad, kas külmaringil muid ravimeid vms ei lisandu? Süste?

Nii nii loodan, et nüüd õnnestub. Kuna väike laps kodus ja arstil köima Pörnust Tallinna siis ega see kerge pole.

Teistele soovin edu ja loodan palju triipe näha. Tean,et algul tubduvad need süstid ja muud ravimid hirmutavad aga samas see aeg läheb ruttu, ei tasu stressata. Löheb nii nagu minema peab. Hoian pöidlad kõigile!

Palju edu, Pix! Kevadel ebaõnnestusime koos. Plaanisin ka septembris uuesti koos sinuga jälle tegutseda, aga elu läks nii, et pidin veidi varem peale hakkama. Nüüd tundub, et õnnestusin lausa topelt. Mingu sul vähemalt pooltki samahästi 🙂

mariliis

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 10.09 16:10; 11.09 13:34; 13.09 11:11; 20.09 08:40; 26.09 09:21; 26.09 10:54; 26.09 11:28; 27.09 15:49; 28.09 09:25; 01.10 15:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jasmiin, hoian sulle väga pöialt, et triibud saaksid ????

Kerta, loodetavasti test näitab sul tõtt nii vara. Sa mingi folliikuleid vabastava süsti ikka ju tegid? Mul oli Gonapeptyl (see vist Diphereline sarnane) ja kliinikus õde ütles, et see ka võib valepositiivset põhjustada. Kui triip õrnemaks läheb, oli ravim, kui edasi tugevamaks, siis ikka pesastumine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulmakliinikust saavad analüüsi vastused kiiremini kätte.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 13:53; 10.09 17:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi Loogi juures ITKs ka käinud? Kuidas tundub?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 08.09 20:22; 10.09 19:54; 18.09 12:02; 18.09 19:28; 26.09 11:53; 26.09 20:35; 14.10 18:59; 17.10 14:53; 17.10 20:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil on probleem teada, miks loomulikul teel rasestumine ei ole võimalik. Seljataga on 3 ebaõnnestunud IVFi. Peale eelmist ebaõnnestumist olime arstiga nõutud, milles võiks probleem olla. Arsti soovitusel sai tehtud lisauuringud (näiteks venoosse trombembooliatest, geenitest), mis olid korras. Kuna vanus on 40, siis ei ole ka limaskest emakaseinal enam nii heas paksuses kui olla võiks, siis määras arst mulle Diphereline süstid. Süste sain kokku 3.

Jutu mõte on, et kui endal tekkis peale kolmandat ebaõnnestunud katset tunne, et arst ei võta tõsiselt ning olen lihtsalt keegi, kellele nn möödaminnes tehakse protseduur ja mis selle tulemus on, see ei koti kedagi, siis tegelikult nii ei ole. Ootasin arstilt nn kõikvõimsat sekkumist, sest tema peab teadma kõike minu keha kohta ja oskama vastata minu “miks”idele. Oma arstile helistades, oli ka tema kurvast uudisest löödud. Siis ta pakkuski välja teha veel lisaks teste ja kirjutas ka süstid. Ka vitamiinide teemal arutame, miks ja kui palju. Arst õpib kogu elu ja iga patsiendi erisusega saab ka tema targemaks. Ühtegi ühesugust naist pole, sest igal inimesel reageerivad kehadki ravimitele erinevalt. Mul on siiralt hea meel, et mul Arst, keda usaldan.

Toimetan Elites ????

Päikest ja edu kõigile.

Kui tohib küsida, kes on Elites Teie arst?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 10.09 22:14; 15.10 15:01; 15.10 15:06; 16.10 13:03; 18.10 20:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Dr. Räim

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 05.09 10:52; 08.09 14:40; 10.09 14:16; 10.09 22:23; 11.09 17:43; 12.09 13:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 464 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF september-oktoober

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.