Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF – siirdamine liiga hilja?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: IVF – siirdamine liiga hilja?

Postitas:
Kägu

Hei!

Mul on järgmine nädal tulemas teine FET katse (esimene ebaõnnestus 2 kuud tagasi). Hakkasin veidi muretsema, kuna eelmine kord algas menstruatsioon juba 5 päeva peale siirdamist, et äkki on siirdamised planeeritud liiga tsükli lõppu. Sooviksin teie arvamust sellel teemal. Lisainfoks, mõlemal korral siirdamised loomulikku tsüklisse. Ainuke ravim Ovitrelle süst 7 päeva enne siirdamist.

Esimene FET – tsükkel 28 päeva

Ultrahelid – CD11, CD15

Ovitrelle – CD17

Siirdamine – CD24

Päevad algasid 5 päeva peale siirdamist. Veretest hcg 2.3 8 päeva peale siirdamist, ehk ei jõudnud kinnitudagi.

Uus planeeritud FET, tsükli eeldatav pikkus 28 päeva.

Ultrahelid – CD10, CD13

Ovitrelle – CD17

Siirdamine – CD24

Äpi järgi jälle näitab, et päevad peaksid algama 5 päeva peale siirdamist. Kas ma mõtlen praegu üle või tõesti see ei ole siis liiga hilja? Kui olen foorumis teiste kogemusi lugenud, siis pigem tundub, et siirdamised CD19-20 sellise tsükli pikkusega.

AK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitab ka see teema, sest pole aru saanud kuidas täpselt loomulikku tsüklisse siirdamisi ajastatakse.

 

Minu tsüklid pikemad CD36-CD37 ja samuti plaanitakse loomulikku tsüklisse, käisin UH-s CD15 (juhtiv folliikel 11mm), lähen uuesti UH-sse CD21 ja arst loodab, et selleks ajaks pole veel OV ära toimunud ja hakkab kohe toimuma ja äkki saab teha siis Ovitrelle ka teha. (Varem olwn positiivseid OV-teste CD19-21 vahemikus) Siirdamine tehtaks CD28, siirdataks 5-päevane embrüo.

Seda kõike kui keha teeb koostööd muidugi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui suured embrüod on? Kui blastod, siis on arusaadav, et hiljem pannakse, need peaksid kohe siis pesastuma ja pole ohtu, et liiga lühikeseks jääb. Kui 3-päevased, siis on tõesti hiljapoolne, aga soovitaks küsimused ja pretensioonid ikka oma arstile esitada, kui ta selle ajakava välja käis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tuleb FET siirdamine loomulikku tsüklisse teisipäeval. Sain aru nõnda, et kui on 5 päevane blasto mammukene, siis siirdatakse tavaliselt umbes 5 päeva pärast ovulatsiooni. Tsükli päevad võivad erineda, sest erineb OV aeg.

Minu puhul on nõnda:

CD14 – UH ja sama õhtu peale määrati Ovitrelle süst, et kindlalt paika panna ovulatsioon
CD16 – Ovulatsioon
CD21 – Siirdamine

Minu tsükkel on ka 28-29 päeva.

Edu!
K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu tsükkel varieeruv, kuid viimasel ajal sagedasti 32 päeva. Järgmine teisipäev FET siirdamine naturaalsesse tsükklisse, 5päevane blastotsüst.

CD14 UH

CD15 ovitrelle

CD17 progesteroon

CD22 siirdamine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF – siirdamine liiga hilja?