Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF süstide kõrvaltoimed

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: IVF süstide kõrvaltoimed

Postitas:
Kägu

Kas jagaksite oma kõrvaltoimeid? Ma 4 päeva süsti teinud ja nahk sügeleb igaltpoolt, kas võib seos sellega olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei mäleta küll selliseid sümptomeid, lisaks ei olnud ka pakendil sellist kirjas. Hiljuti lugesin, et see üks raseduse sümptomitest.

Konsulteeri ehk arstiga? Eriti, kui see väga hull.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

lase kilpnääret kontrollida. See võib olla alatalituse sümptom, mis on IVFi ajal kerge tekkima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rase ilmselt pole, päevad olid üpriski vererohked.
Praegu tunnen ka päevadelaadset valu, veidi määris ka õrnalt roosakalt. On see ikka okei nii varakult IVF süstide puhul?

Uurin seda kilpnäärme soovitust, mul eelnevalt sellega alati kõik korras olnud, aga alati öeldud, et hormonaalsete muutuste puhul oleks hea kontrollida.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

süstidega hakkabki kõht valutama, sest foliikuleid stimuleeritakse ja neid tekib palju.
Minul oli niiii valus, et olin kägaras ja kõndida ei saamud. Kõht paistes ja nutsin. Tõesti kohutav enesetunne. Saadi vaid 12tk, millest 3 külmas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nahasügelus, peavalu, uimasus, paha olla, jube näo nahk

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu kõrvaltoime oli see, et tundsin end terve selle aja fantastiliselt: meeleolu oli hea, energiat jagus, enesetunne oli lihtsalt super. Heameelega süstiks end koguaeg, sest muidu tavaliselt olen kõikuva meelelaadiga, sundmõtetega, tihti uimane ja väsinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF süstide kõrvaltoimed