Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: IVF teema

Tere. Mul siis selline küsimus, et kas siin on ivf-ikaid, kellele on 3 embrüot siirdatud? Kuidas läks, mitu pesastus? Ja kas ise palusite või arst soovitas? Tänud:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:57; 02.02 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt huvi pärast küsin, et kas tõesti lastakse siirdada meil siin eestis kolm embrüot?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teada eesti seaduse kohaselt, ei tohi 3 embrüot siirdada. Kas 1 või 2, kuid tean juhtumit kus 2 olid väga tublid embrüot ja üks väga vilets, seega tegi arst otsuse kõik kolm siirdada, sündisid kolmikud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean naist kes lasi kahel korral 3 embrüat siirdada ja sai mõlemal korral ühe beebi. Palus oma raha eest nad blastotsüsti staadiumisse kasvatada. Toimetas eestis, aga mitu aastat tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siirdati 3 väga head. Pesastus 3, aga ühel ei hakanud süda tööle. Hetkel kaksikute ootel. Et kas ise palusin.. ee.. ise jah, aga kas sedajust palumiselks saab nimetata.. pigem nurusin, vingusin ja vaidlesin, omal oli kah piinlik, aga hea eesmärgi nimel.. noh 4 korda järjest oli juba nässu läind ja.. arst oli väga vastu ja ütles, et se on hullumeelsus, aga oma 3 ma siiski tookord sain. Seadusega on Eestis lubatud 3.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]aquarius kirjutas:[/small]
[tsitaat]Siirdati 3 väga head. Pesastus 3, aga ühel ei hakanud süda tööle. Hetkel kaksikute ootel. Et kas ise palusin.. ee.. ise jah, aga kas sedajust palumiselks saab nimetata.. pigem nurusin, vingusin ja vaidlesin, omal oli kah piinlik, aga hea eesmärgi nimel.. noh 4 korda järjest oli juba nässu läind ja.. arst oli väga vastu ja ütles, et se on hullumeelsus, aga oma 3 ma siiski tookord sain. Seadusega on Eestis lubatud 3.
[/tsitaat]

Tänan vastamast:) Ma siis palun oma arsti, eks näis. Mul 6 ebaõnnestunud katset selja taga, kaua võib…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.01 18:57; 02.02 14:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jällegi on lähikonnas naine, kes laskis viiendal IVF-katsel siirata kolm embrüot. Tagajärjeks oli kolmikrasedus, mis katkes 22. nädalal. Arstid ei osanud muud kui käsi laiutada ja ohata, et kolmikrasedusega on niisugune lõpp kahjuks siiski väga tavaline.

Isegi kaksikrasedusega on kõikvõimalikud riskid 5-6 korda suuremad kui üksikraseduse korral, kolmikraseduste hulgas on aga neid, mis ei lõpe elusate ja tervete laste sünniga, juba hoopis palju.

Mul endal on tulemas 5. IVF, aga ma ei hakka küll kolme embrüoga riskima. Soomlased on kunagi teinud uuringu, mille järgi (nii ebaloogiline, kui see ka ei tunduks) ei suurendanud mitme embrüo siirdamine rasestumise tõenäosust üldse, ainult mitmikraseduste arv kasvas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.