Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF: Uus arst dr Laja asemel

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: IVF: Uus arst dr Laja asemel

Postitas:

Kas siin on veel dekreeti läinud dr Triin Laja patsiente, kellel IVF tsükkel pooleli ja kes nüüd suunatud teise arsti juurde?

Mind ootas vastuvõtul dr Mironova. Olin veidi ehmunud, sest senise info kokku panemine tekitas parasjagu segadust ja ma usun, et dr Mironova väga hea arst, aga viljatusravi on siiski talle täiesti uus valdkond…

Ei teagi nüüd, mida edasi teha… Ilmselt ei tule kõne alla paluda ennast suuremate kogemustega arsti juurde üle viia?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 13:26; 09.04 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain ka täna teada, et Dr. Laja dekreedis. Ühtemoodi tore uudis ????, aga ise olen küll kurb, et nüüd teine arst???? Uue arstiga pole veel kohtunud, ilmselt näen teda peale munadepühi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Mironova vastuvõtul juba 2 korda käinud. Inimesena tundub meeldiv ja väga avatud, suhtleb ja innustab ja kui küsida Lisa analüüse siis tundub neid ka võimaldavat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 12:28; 09.04 12:43; 12.05 03:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka tema juurde peagi minemas. Veidi hirmutab see et tal pole eelnevalt kogemusi ja kui võtta arvesse mu pikka katsete ajalugu, siis mind teeb see ebakindlaks. Rohtude koguste määramise saab võtta eelmiste järgi, aga just punktsioon ja siirdamine. No näis siis.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seda ei tea jah.
Muidu on mulle jäänud mulje et nooremad ja vähem kogenumad arstid pingutavad rohkem ja arvestavad rohkem patsiendiga. Kas see tulemustele ka kaasa aitab, seda ei tea.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 12:28; 09.04 12:43; 12.05 03:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pean nüüdseks tunnistama, et mulle uus arst kohe sugugi ei sobi. Häirib just see, et ei saa küsimustele intelligentseid vastuseid, vaid kuidagi kiirustavat keerutamist. Mõistan muidugi, et tema jaoks uus eriala ja teise arsti patsientide üle võtmine poleks ka kogenud spetsialistile kerge.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 13:26; 09.04 19:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Pelgust läheb ka Dr. Lill ära, seega kahjuks sinna vanu arste nagu väga ei jäägi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 11:53; 24.04 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Pelgust läheb ka Dr. Lill ära, seega kahjuks sinna vanu arste nagu väga ei jäägi.

Tohoh. Kuskile teise kliinikusse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Pelgust läheb ka Dr. Lill ära, seega kahjuks sinna vanu arste nagu väga ei jäägi.

Tohoh. Kuskile teise kliinikusse?

Jah, NovaVita-sse läheb.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.04 11:53; 24.04 15:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Pelgust läheb ka Dr. Lill ära, seega kahjuks sinna vanu arste nagu väga ei jäägi.

Tohoh. Kuskile teise kliinikusse?

Jah, NovaVita-sse läheb.

Ok. Üks arst läks paar aastat tagasi ka Nova Vitasse üle. Natuke kurb muidugi et Pelgu arstidest tühjaks jookseb….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks kahjuks nii et veebruari alguses õnnestunud siirdamine ja kenasti püsinud rasedus lõppes raseduse katkestamisega tuvastatud Downi sündroomi tõttu 13+ nädalal. Olin ka doktor Laja patsient.
Helistasin kliinikusse just eile et uurida kuidas ja millal ja mis arstiga nüüd järgmisi samme planeerida saaks. Loeti mulle mitu nime ette, sealhulgas ka Mironova. Ütlesin et mulle ei ütle kahjuks ükski nime mitte midagi, nii et lasen neil otsustada. Ja pandi mulle aeg doktor Kask juurde. Natuke hiljem geneetikuga suheldes sain teada et tema just doktor Kasega peamiselt koostööd teebki, nii et meil vist läks praegu arsti valikul hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks kahjuks nii et veebruari alguses õnnestunud siirdamine ja kenasti püsinud rasedus lõppes raseduse katkestamisega tuvastatud Downi sündroomi tõttu 13+ nädalal. Olin ka doktor Laja patsient.

Helistasin kliinikusse just eile et uurida kuidas ja millal ja mis arstiga nüüd järgmisi samme planeerida saaks. Loeti mulle mitu nime ette, sealhulgas ka Mironova. Ütlesin et mulle ei ütle kahjuks ükski nime mitte midagi, nii et lasen neil otsustada. Ja pandi mulle aeg doktor Kask juurde. Natuke hiljem geneetikuga suheldes sain teada et tema just doktor Kasega peamiselt koostööd teebki, nii et meil vist läks praegu arsti valikul hästi.

Kuidas sa geneetikuni jõudsid? Mis näidustused peavad olema et geneetikule pääseda?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.04 12:28; 09.04 12:43; 12.05 03:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks kahjuks nii et veebruari alguses õnnestunud siirdamine ja kenasti püsinud rasedus lõppes raseduse katkestamisega tuvastatud Downi sündroomi tõttu 13+ nädalal. Olin ka doktor Laja patsient.

Helistasin kliinikusse just eile et uurida kuidas ja millal ja mis arstiga nüüd järgmisi samme planeerida saaks. Loeti mulle mitu nime ette, sealhulgas ka Mironova. Ütlesin et mulle ei ütle kahjuks ükski nime mitte midagi, nii et lasen neil otsustada. Ja pandi mulle aeg doktor Kask juurde. Natuke hiljem geneetikuga suheldes sain teada et tema just doktor Kasega peamiselt koostööd teebki, nii et meil vist läks praegu arsti valikul hästi.

Kuidas sa geneetikuni jõudsid? Mis näidustused peavad olema et geneetikule pääseda?

Nt lastetus ja korduvad raseduse katkemised on näidustuseks. Või varem diagnoositud väärarengud ja haigused varasemate raseduste puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil läks kahjuks nii et veebruari alguses õnnestunud siirdamine ja kenasti püsinud rasedus lõppes raseduse katkestamisega tuvastatud Downi sündroomi tõttu 13+ nädalal. Olin ka doktor Laja patsient.

Helistasin kliinikusse just eile et uurida kuidas ja millal ja mis arstiga nüüd järgmisi samme planeerida saaks. Loeti mulle mitu nime ette, sealhulgas ka Mironova. Ütlesin et mulle ei ütle kahjuks ükski nime mitte midagi, nii et lasen neil otsustada. Ja pandi mulle aeg doktor Kask juurde. Natuke hiljem geneetikuga suheldes sain teada et tema just doktor Kasega peamiselt koostööd teebki, nii et meil vist läks praegu arsti valikul hästi.

Kuidas sa geneetikuni jõudsid? Mis näidustused peavad olema et geneetikule pääseda?

Sellelsamal põhjusel – lootel tuvastati Downi sündroom.
Eelmise rasedusega oli lootel väärareng ja samamoodi suunati geneetiku vastuvõtule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uuendan teemat, kuivõrd see on enamvähem ainuke teema netis, kus on dr Mironova-t mainitud. Kuivõrd käime tema juures, siis huvitakski, et kas kellelgi on temaga mõni edulugu rääkida? Ta on pelgulinna kliinikus vaid paar aastat küll olnud, aga mingigi tagasiside võiks olla netti tekkinud selle aja jooksul…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tõstan ka teemat. Samuti huvitaks kuulda kogemusi, kas kellelgi õnnestunud ja kuidas muidu rahul selle arstiga?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF: Uus arst dr Laja asemel

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.