Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Veebruar-Märts 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 194 )

Teema: IVF Veebruar-Märts 2023

Postitas:
Kägu

Elan kaasa ja loodan, et siirdamised annavad tulemust!

 

küsimus, kas teile alati enne süstimise alustamist tehtud ka hormoonide, foolhappe jms analüüsid?

Mulle tehtud ainult nakkushaigused, mis seadus ette nàeb ja hakkan süstima nûûd. NVs toimetan. Mõtlen, kas nii vähe uuritaksegi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elan kaasa ja loodan, et siirdamised annavad tulemust!

küsimus, kas teile alati enne süstimise alustamist tehtud ka hormoonide, foolhappe jms analüüsid?

Mulle tehtud ainult nakkushaigused, mis seadus ette nàeb ja hakkan süstima nûûd. NVs toimetan. Mõtlen, kas nii vähe uuritaksegi..

Enne esimest täisringi uuriti küll hormoonide näite ka. Nüüd mõned aastad hiljem ainult haigused, foolhape ja ferritiin.

Aga näiteks D-vitamiini küll ei uuritud, isegi mitte hiljem raseduse ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heippa!

Mul keha tõmbas piduri peale see kuu. Arst ei saanudki aru kas ov oli juba varakult ära v mis jama????????‍♀️ igatahes jätkame aprillis????????‍♀️ veidike muudame plaane????

Kerlinka, kuidas sul läheb? Kuidas tunned ennast?
T. J

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heippa!

Mul keha tõmbas piduri peale see kuu. Arst ei saanudki aru kas ov oli juba varakult ära v mis jama????????‍♀️ igatahes jätkame aprillis????????‍♀️ veidike muudame plaane????

Kerlinka, kuidas sul läheb? Kuidas tunned ennast?

T. J

Aprill on ilus kevadine kuu, uut lootust täis!

Minul on täna mitte just kõige mõnusam olemine olnud. Selle protsessi kõige raskem päev, ma ütleks. Tööl oli väga stressirohke päev, pidin koguaeg ringi sebima, asju tõstma ja kummardama, ärritusin kõikvõimalike asjade peale ja pulss püsis mõnda aega 105. Selle peale tõmbas mu niigi hormoonidest punnis kõht järsku väga valusaks ja pingesse. Hakkasin mõtlema, et äkki selle punktsioonist seal ikka veel midagi korrast ära, sellest ju tegelikult ainult 8 päeva möödas.

Meeleolu on ka kuidagi imelik. Ei julge lootust liiga suureks kruvida, samas ei taha ka negatiivselt meelestatud olla. Väsimus on suur. Kohe selline, et tahaks kuhugi nädalaks kerra tõmmata ja omaette rahus olla.

Kerlinka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Tegin täna hommikul rasedustesti ja see oli negatiivne. Täna on 11 päev pärast punktsiooni. Kahtlustasingi, et ei õnnestunud, sest ma ei tundnud pesastumist. Eelmine kord tundsin selgelt valu vist järgmisel päeval pärast siirdamist. Ja õnnestumise korral on 11. päeval test ikka midagi näidanud. Muidugi teen õigel päeval ka testi, aga ei looda enam. Võtan jälle täisringi järjekorda ja püüan oodates võimalikult palju kevadet ja suve nautida.

fili

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fili, väga kahju????????

eks jah peab nyyd võtma aega endale ja siis uue hooga edasi, kui aeg käes.

J

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, hetkel on mul sama seis mis Filil. Täna 11 päev punktsioonist ning test negatiivne. Arvasin kohe, sest ei olnud mingeid süpmtomeid mis rasedusele viitaks. Kahju on ainult et saadigi üks korralik rakk ning külma ei läinud midagi. Mõne kuu pärast tuleb see kõik uuesti teha…

My

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on hetkel külmaring käsil. Siirdamisest on 5 päeva möödas ja reedel on vereanalüüs. Ma pole eriline varakult testija, sest mulle meeldib millegi pärast sellest lootusest kinni hoida, aga mõtlen, et seekord äkki testin kolmapäeval. Eelmine nädal oli õrna krambitamist tunda alakõhus, mis muidugi ei pruugi tähendada midagi, aga kuna esimesel ebaõnnestunud külmaringil ei tundnud 5 esimest päeva pärast siirdamist üldse midagi, siis natuke loodan ikka. Õnneks on veel mõned embrüod külmas ka, aga eriti tore oleks, kui neid poleks vaja.

L-S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru miks te oma kasutajanime alt ei kirjuta, vaid kogu aeg jutu alla nime kirjutate?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pean jagama rõõmu ja soovitust ehk. Pidin hakkama see nädal süstima, aga täna sain oma triibu kätte, 2 päeva enne päevi 🙂 käisin 2 ndl tagasi refleksoloogi juures, mida soovitatakse ka viljatusprobleemidega. Meil mehega oli küll teadmata probleem, vanus mängis pigem rolli. Samuti mu sõbranna, kes käis jaanuaris refleksoloogi juures muul põhjusel, jäi kohe esimesel kuul rasedaks.

RM.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere

Pole varem kunagi siia postitanud aga minul oli 1,märts siirdamine  5 päevane. Triibud sain 8 märts.  10,märts oli hcg 27  peale seda tõusis mingi aeg ilusti  hcg ,kuni enam ei kordistunud. Lõpetasin rohtude võtmise ja suht kohe algasid päevad.  Nüüd siis uus katse Mais. Külmas kaks embrüot. See oli siis 6 siirdamine mul.  Üks õnnestunud ivf 2021.

Maikelluke

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, hetkel on mul sama seis mis Filil. Täna 11 päev punktsioonist ning test negatiivne. Arvasin kohe, sest ei olnud mingeid süpmtomeid mis rasedusele viitaks. Kahju on ainult et saadigi üks korralik rakk ning külma ei läinud midagi. Mõne kuu pärast tuleb see kõik uuesti teha…

My

Nii kahju, et ei õnnestunud. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei,

mina olen see J????

nii palju kurbi uudiseid ???? väga kahju!

Minu eelmine planeeritud siirfamine läks siis vussi. Aga hopsti mul päevad algasid nüüd uuesti. Paar näd varem. Kõne arstile ja proovime nüüd selle korraga uuesti.
Ei arvanud et lihtsalt külma siirdamine ja mõned ravimid tsükli nii sassi löövad. Muidu peale ivf’ i ringe oli veits sassis ja paigast ära.
Nüüd pöidlad pihku, et teisipäevane UH näitaks et kõik ok ja jõuame seekord ka siirdamiseni????

Teile kõigile jaksu ja õnnestumisi!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uhh….. see enda süstimine 😀 uskumatu kui kiiresti ununeb ja sama kiirelt tuleb jälle ajus “blokk” ette. Täna siis teine diphereline süst, üks veel ja siis siirdamisele.

P19

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju edu P19!
Nõustun süstimise osas ????

Mul endal veel paar päeva süstida ja siis punktsioonile. Appi kuidas ma Cetrotide ei salli, sinikad ja nahk läheb alati niii punaseks sellest.
Kuidas dipherelinega?

 

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju edu P19!

Nõustun süstimise osas ????

Mul endal veel paar päeva süstida ja siis punktsioonile. Appi kuidas ma Cetrotide ei salli, sinikad ja nahk läheb alati niii punaseks sellest.

Kuidas dipherelinega?

Nõelte suurus meenutab ehtsalt doonoriks käies verevõtu nõela ????Eks ta tegelt väiksem, aga silme ees tundub liiga suur. Ravim ise lihtne kokku segada, süst tuhara. Valus ei ole, aga see torke moment just ???? “mängid” enne tükk-aega nõelaga, kui laksu omale ära teha saab. Eilne võttis “ainult” 6min aega, lihtsalt ajus tekkis jälle see error ette, esimese hooga tahad sutsata, aga käsi blokib. Süst ise kuupäevaline, kellaaega pole ette antud, proovin ise sama aega hoida, mis esimese sain. Kuu lõpus on arst, mai esimene nädal viimane süst ja siirdamisele plaanitud 6-päevane, seega viimasest süstis 21 päeva hiljem peaks seekordne katse lõpuks kätte tulema.

Hüsteroskoopiast taastumine läks seekord lihtsalt õnneks. Poleks rohte olnud, siis poleks arugi saanud, et kuskil käisin. Seekord läksid analüüsid kuhugi geenilabori ka kuna korduv juhtum. Tagasisideks geneetiliselt eelsoodumus polüübid tekkeks, õnneks märkega, et tromboosi ohtu ei kõrgenda. Esimene osa aga labori järgi EU-s levimusega üle 40% fertiilses eas naiste hulgas. Väga teistmoodi lugemine oli digiloos igatahes.

Edukat punktsiooni biancaA 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tegin küll Diphereline ka kõhunahka enne punktsiooni. Mul tekkis ka Cetrotidest vähene punetus, aga see läks üsna kiirelt üle. Dipherelinega seda ei mäleta, aga mul oli nii, et süstal ja nõelad anti selleks kliinikust ja need kuidagi polnud üldse nii mugavad kasutada kui Cetrotide pakis olevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi veel järgmine nädal punktsioonile? Mul punktsioon 12.04 ja folliikleid 20+ ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi veel järgmine nädal punktsioonile? Mul punktsioon 12.04 ja folliikleid 20+ ????

Mina lähen! Tõenäoliselt 12 või 13.04. Samuti folliikuleid 20+ ????

Mõni aasta tagasi esimene ivf-ga saadi 40 folliikulit ???? kerge hüper tekkis, sain ise hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi veel järgmine nädal punktsioonile? Mul punktsioon 12.04 ja folliikleid 20+ ????

Mina lähen! Tõenäoliselt 12 või 13.04. Samuti folliikuleid 20+ ????

Mõni aasta tagasi esimene ivf-ga saadi 40 folliikulit ???? kerge hüper tekkis, sain ise hakkama.

Palju sul esimesel korral külma sai 40-st ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi veel järgmine nädal punktsioonile? Mul punktsioon 12.04 ja folliikleid 20+ ????

Mina lähen! Tõenäoliselt 12 või 13.04. Samuti folliikuleid 20+ ????

Mõni aasta tagasi esimene ivf-ga saadi 40 folliikulit ???? kerge hüper tekkis, sain ise hakkama.

Palju sul esimesel korral külma sai 40-st ?

1 ja ebaõnnestus. Kõik lõpetasid arenemise 2-3päeval. Oli lühike skeem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi veel järgmine nädal punktsioonile? Mul punktsioon 12.04 ja folliikleid 20+ ????

kuidas punktsioon läks?
Mul kenasti, saadi 18 munarakku, siirdatakse külmast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi veel järgmine nädal punktsioonile? Mul punktsioon 12.04 ja folliikleid 20+ ????

kuidas punktsioon läks?

Mul kenasti, saadi 18 munarakku, siirdatakse külmast.

Miks värsket siirdamist ei tehta või soovisid ise külmast? Kaua pead ootama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Keegi veel järgmine nädal punktsioonile? Mul punktsioon 12.04 ja folliikleid 20+ ????

kuidas punktsioon läks?

Mul kenasti, saadi 18 munarakku, siirdatakse külmast.

Miks värsket siirdamist ei tehta või soovisid ise külmast? Kaua pead ootama?

Hüperi risk. Järg kuu siirdamine.

Kas keegi veel punktsioonil alles käinud, kuidas läks?
Kuidagi vaikseks jäänud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli 4.04 siirdamine (ITK). Esimest korda, täisring (pikk skeem), siirdati 2, kuna nende kvaliteet polnud kõige parem. Külma sai ka 2.
Täna hommikul tegin kodus rasedustesti, see oli negatiivne, teisipäeval, 18.04 veretestile.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Olen IVF teekonnal alates selle aasta algusest. 1. veebruaril oli punktsioon, 6. veebruaril siirdamine, mis raseduseni ei viinud. 5. aprillil oli teine siirdamine, ootan esmaspäeva, et minna vereproovi andma, aga kehatunne ütleb, et ka seekord on veretesti vastus negatiivne. Külma jääb veel üks kõrs. Toimetame Pelgus.

Mina olen 39, mees 44, kummalgi meil eelmistest suhetes lapsi ei ole. Kõik jutud, et miks me küll varem ei alustanud jne on mu peas juba tuhat korda läbi kedratud, nii et sellel pikemalt ei peatuks.

Sattusin siia foorumisse ja gruppi küllaltki juhuslikult, guugeldades oma arsti nime. Juba selle grupi olemasolu ja nägemine, et ma pole oma teemas üksi, pakub toetust. Aga tahaksin teada, kas ja kui palju teie kogu selle protsessi ajal psühholoogilist tuge või nõustamist kasutanud olete? Olen rääkinud ühe sõbrannaga, kes oma kolm last on kõik saanud IVF-i teel (kaksikud ja üks “üksik”), aga kuna ta teises linnas ja lapsed väikesed, siis lasen tal pigem oma elu elada. Üleüldse olen nendes teemades pigem kinnine ega ole isegi oma perega jaganud, et meil selline “töö” käsil. Kuidas teie toimetate ja mida soovitate teha, et kuplialune keema ei läheks kõigi nende emotsioonide ja ootusärevuse kompotis?

Ilusat kevadet!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on varasemalt nö kogemus ise tekkinud nelja rasedusega, mis kõik suhteliselt alguses katkesid/peetusid (eelmise partneriga). Seega ühelt poolt olen karastunud. Emotsionaalne – kindlasti, aga need eelnevad väga valusad kogemused on mind vist tugevamaks teinud, niiet praegu (lähen 18.04 veretestile) olen täitsa rahulik.
Küll aga mainin seda – mind on aidanud see, et ma inimestega avameelselt räägin! Alguses arvasin et olen üks vähestest kellel rasedus katkes, kuid hiljem, kui ise sellest sõbrannadega veidi avatumalt rääkisin siis sain väga palju kaasamõtlejaid kes on samas olukorras olnud. Ja ma usun, et enamik naisi kes on IVFi teinud – nad teavad kui raske koorem see on ja usun et nad jagaksid hea meelega oma kogemusi.
Ka hetkel on mul sõbranna ja minu küünetehnik, kes on sama teed käinud ning nendega rääkimine annab oluliselt rohkem tuge kui kellegagi kes sellest teemast mitte midagi ei tea.

Kõike head sulle!

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen IVF teekonnal alates selle aasta algusest. 1. veebruaril oli punktsioon, 6. veebruaril siirdamine, mis raseduseni ei viinud. 5. aprillil oli teine siirdamine, ootan esmaspäeva, et minna vereproovi andma, aga kehatunne ütleb, et ka seekord on veretesti vastus negatiivne. Külma jääb veel üks kõrs. Toimetame Pelgus.

Mina olen 39, mees 44, kummalgi meil eelmistest suhetes lapsi ei ole. Kõik jutud, et miks me küll varem ei alustanud jne on mu peas juba tuhat korda läbi kedratud, nii et sellel pikemalt ei peatuks.

Sattusin siia foorumisse ja gruppi küllaltki juhuslikult, guugeldades oma arsti nime. Juba selle grupi olemasolu ja nägemine, et ma pole oma teemas üksi, pakub toetust. Aga tahaksin teada, kas ja kui palju teie kogu selle protsessi ajal psühholoogilist tuge või nõustamist kasutanud olete? Olen rääkinud ühe sõbrannaga, kes oma kolm last on kõik saanud IVF-i teel (kaksikud ja üks “üksik”), aga kuna ta teises linnas ja lapsed väikesed, siis lasen tal pigem oma elu elada. Üleüldse olen nendes teemades pigem kinnine ega ole isegi oma perega jaganud, et meil selline “töö” käsil. Kuidas teie toimetate ja mida soovitate teha, et kuplialune keema ei läheks kõigi nende emotsioonide ja ootusärevuse kompotis?

Ilusat kevadet!

Mina olen ühe sõbrannaga rohkem jaganud seda teekonda, aga pigem nagu niisama rääkinud, et mis parasjagu teeme ja kuidas mingid protseduurid läinud on. Ma ei olegi tegelikult talle rääkinud, kui laastav see emotsionaalselt olnud on. Seda teab ainult mees ja tema üks hetk ütles, et ma abi otsiks, sest tema ei oska mind aidata. Naised ja mehed elavad seda vist nii erinevalt läbi. Meil nt on nii, et kui on mingid tagasilöögid olnud, oleme koos kurvad ja mehe jaoks see sellega piirdub. Minul aga võib see lainetena veel mingi aeg tagasi tulla ja siis on mees nõutu. Mina küsisin arstilt raseduskriisi nõustaja saatekirja. Me ei kohtu regulaarselt, aga siis kui tunnen, et asjad üle pea hakkavad kasvama ja mingeid emotsioone või olukordi on kogunenud, siis lepime kohtumise kokku. Siis saan end tühjaks rääkida ja keegi neutraalne peegeldab tagasi ja aitab teist perspektiivi näha.
Lisaks olen kuulanud podcaste, aga olen aru saanud, et mul ei ole hetkel vaja seda, et kuulata lugusid teiste viljatusravi teekonnast ja tulemustest, vaid just seda, kuidas vaimse poolega paremini toime tulla.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene kord teadsid enamus, kellega ütleks “iganädalaselt” suhtlen. Seekord aga ei…

Seda just põhjusel, et huvi on liiga “suur”. Mis, kuidas, millal jne. Ja ebaõnnestumisega nagu ei osatud või ei tahetud seisukohta võtta ning uue ringiga sama “trall” edasi. Seekord võtan ise rahulikult ja väldin üleliigseid emotsioone, küsimusi jne. Mõni lähedasem teab, kuid ise ütleks, et lõpuni mõista saab vaid inimene, kes ise teekonna läbi käinud.

Seekord ajas see diphereline süst ikka kõik karvad turri ???? iga väiksemgi asi suudab urisema ajada ???? ja samas ise mõtlen juurde, et kuidas see võimalik on. Tavaolukorras ei pööraks isegi sellistele “pisiasjadele” tähelepanu. Õnneks ei ole seekord käes veel neid öiseid higistamisi, eelmine kord ajas ikka unereziimi puhta sassi.

P19

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi veel järgmine nädal punktsioonile? Mul punktsioon 12.04 ja folliikleid 20+ ????

kuidas punktsioon läks?

Mul kenasti, saadi 18 munarakku, siirdatakse külmast.

Ei läinud väga hästi. Need 20+ folliiklit ei kasvanud ühtlaselt ja punkteeriti ainult 10 ja nedes oli ainult 6 munarakku. Esmaspäeval saan siis teada palju külma kui üldse..

Arst ütles et saak ilmselt väike kuna IVF ajastamiseks kasutasime seekord pille.

värsket siirdamist ka ei tehta kuna oli hüpperi oht.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 151 kuni 180 (kokku 194 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Veebruar-Märts 2023