Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ja ma veel mõtlesin, et valiks seekord

Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )

Teema: Ja ma veel mõtlesin, et valiks seekord

Postitas:
Kägu

Mulle meeldis see: 1. Taastame keskkonnainspektsiooni. Kohe tuli meelde mehe ja ta sõprade lood, kuidas nad purupurjus keskkonnainspektoriga jõel röövpüüki tegid – kamp poisikesi ja purupurjus mehenäss.

Misasja, kas keskkonnainspektsioon on vahepeal laiali saadetud? Mu teada liideti keskkonnaametiga kokku lihtsalt, mitte ei likvideeritud ära, aga ju siis tean valesti. Pean sõbrannale teada andma, et tal tegelikult ei olegi enam töökohta, aga varsti see taastatakse, olgu rahulik edasi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulasin alles just roheliste juhi Pr.Tõugu intervjuud, kus tema põhiaur läks ohkamisele, et kui NÜÜD saaks ainult 0,2% rohkem toetust eelmistest valimistest, siis saaks haljale oksale, saaks riikliku rahastuse peale ja raha valimiskampaaniaid teha!  Mõelge, me oleme siiani aastaid kõike õhinapõhiselt ja omast taskust teinud (värskendage mu mälu, rohelised on pildil olnud 17 aastat ja vist ainult kõige esimeses riigikogus, edasi kõik aastad pole nad ületanud isegi 3%?)! Riigikokku saamisest nad isegi ei unista eriti… Osad teised erakonnad just lubavad katuserahad lõppude lõpuks ära kaotada, aga mõned ohkavad, et saaks riigi rahakoti peale, kus oleks õnn õuel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 2 postitust - vahemik 31 kuni 32 (kokku 32 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Ja ma veel mõtlesin, et valiks seekord