Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ja nii me ootame

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: ja nii me ootame

Postitas:

hei hei kõik ootajad..
meie tibu ei tahagi veel kuhugi tulla, nii hea on emme kõhus 🙂
Esimene tähtaeg 13.01 läks nüüd üle ja täna kutsuti haiglasse ja emakakael pole üldse küps, kuigi libavalusid siin juba nädalal jagu olnud.
lootevett on ka piisavalt ja arst ütles, et tibuga ka kõik korras …

Jagage nüüd kogemusi, kellel kaua siis üle läinud on?
Kuidas end viimases lõpus paremini tunda ja mis aitaks kaasa tibu kiiremale tulekule?
Kuulsin midagi nõmmliivatee joomisest, et on ka kasu? 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 10:31; 16.01 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sama tähtaeg. Eks siis ootame…
Aga miks sind haiglasse kutsuti?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 11:06; 16.01 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oleks tähtaeg neljapäeval 19.01 ja täielik vaikus…Mul on jällegi kerge risk – lootevett vähe. Kui nüüd kohe ära ei sünnita, hakatakse reedel esile kutsuma. Seda enam ma ootan mingit märkigi, et midagi hakkaks toimuma, aga täielik vaikus. Isegi libavalud on praktiliselt kadunud. Väga harva kõht läheb toonusesse ja max 3-4a korda, siis on taas vaikus. Iga päev ootan \”kuulsat limakorki\”, aga sellest pole ka märki. Seni püüan liikuda,igapäevaseid toimetusi teha, käin veel rasedate vesivõimlemises ja loodan, et järsku homme/ülehomme/üleülehomme algabab action. Tahaks loomulikult sünnitada, mitte esile kutsutuna….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mul oli päevade järgi TA 10.01. UH järgi 21. Seega nagu aega on veel. Libakaid on päris mõnusalt juba olnud. Homme ämmaka juurde.

Kusjuures detsembris arvas ämmakas, et sünnib varem, aga ei midagi. Tundub, et läheb vist hoopis üle aja.

Tahaks juba nii väga, et pisike oleks kätel. Väsinud libakatest

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanarahva tarkus räägib, et rohke seks ja käpuli põrandapesu aitavad.

Ise olen kõik oma kolm last u. 2 nädalat üle kandnud ja nendest abivahenditest polnud abi miskil moel. Praktiseerisin veel ülipikki jalutuskäike ja tundide viis veekeskuses veetmist, aga ei midagi.

Eks nad tulevad siis kui on valmis tulema. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja…Mul olid maksanäidud 36 nädalal kõrged ja käed ja jalad sügelesid. Sain ravi peale ja 38ndal nädalal tehtud vereproovid olid täiesti korras. Sügelus ka kadunud.
Arst viimasel visiidil andis saatekirja, kuid täiesti mõttetu käik. Jällegi kontrolli mõttes. Ultraheli tehti ka ja tibul kõik korras ja tundub, et saan max aja rasedust nautida 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 10:31; 16.01 11:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul eelmine rasedus läks umbes 3-4 päeva üle määratud tähtaja. Tegin ka imetrikke, et saaks juba lapsega reaalselt koos olla, kuid lõpus võtsin lusikatäie kuivatatud(oma kasvatatud) tśillit sisse veidi purustatult ja jõin klaasi vett peae. Maitset ei tundnud, kuid paari tunni pärast algasi tuhud ja veel mõne tunni pärast oli laps käes 🙂 Ainus, mis mind pisut ärevaks tegi, oli see, et looteveed olid juba rohelised ja seda oli ka suhteliselt vähe, seega kauem poleks olnud lapsele enam ohutu kõhus olla ka. Mine võta kinni, mis sünnituse esile kutsus, usun siiani, et tśilli. Kui nüüd peaks tekkima sama olukord ja peaksin mõne päeva üle kandma, siis rohkem ei julgeks, nagu mõni sünnitab alles 42. nädalal. Pigem proovin uuesti tśillit 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen kägu 11.06. Mina enam ei oota. Tibu käes!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 11:06; 16.01 21:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohoo,palju õnne,see käis küll kähku:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka minul oli nii,et muudkui ootasime tütre sündi,aga ta ei tahtnud kuidagi tulla.40+ saatis ämmakas mind esimest korda päevaravisse tita seisundit kontrollima.tehti uh,ktg ja vaadati emakakaela,mis oli täiesti toores.saadeti koju.jõin ka nõmmliivateed,käisin trepist üles-alla,igal õhtul saun,aga ei midagi.Nädala pärast olin päevaravis tagasi,kus mind jälle lõpuks koju saadeti.Nüüd sain aga 41+6 nädalal saatekirja esilekutsumisele.3 korda pandi geeli,2-päeva olin haiglas sees.geel mulle aga ei mõjunud ja kuna nädalavahetus tulemas ,saadeti taas koju.Need olid väga närvesöövad päevad,muretsesin,kas titaga on ikka kõik korras,toksasin aeg-ajalt kõhtu,et kontrollida ,kas ikka liigutab,kartsin ,et veed võivad olla rohelised…kuna 40+uh öeldi lapse kaaluks juba 4100,siis muretsesin ka,kuidas suudan nii suurt last sünnitada jne.UUesti läksin esilekutsumisele 42+3.algul pandi tabl.,mis ei mõjunud,seejärel tehti veed lahti,mis ei olnud rohelised.Lõpuks siis u.tunni pärast saabusid ka esimesed valud.Tita sündis peale 8t.valutamist ja kaalus 4360g.Miks ta ise sündima ei tahtnud hakata ei oskagi öelda.Ootusaeg on ikka ootajale pikk,kuid ükski laps ei ole ju kunagi kõhtu jäänud.soovin sullegi kannatlikku meelt ja rahulikult oodata.Küll ta tuleb!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja meie ootame veel, esimene tähtaeg oli 14 ja teine tähtaeg 22 ning viimane on 24 🙂
Libakad käivad, täna käisin ämmakal, plika hetjel 3800 gr kuskil ning emakakaela avatus üks näpp e. siis kuskil 1,5 cm v 2 cm, ämmaemand ütles, et kaks päeva läheb veel aega 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tähtaeg on 5 päeva üle ja viimati oli seltsimees põiki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ja nii me ootame

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.