Esileht Pereelu ja suhted Ja ongi kõik.

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Ja ongi kõik.

Postitas:
Kägu

RE: Ja ongi kõik.

olen see viimane kägu,
vabandust roppude sõnade pärast aga endal sama ämber aastaid tagasi olnud ja sõbranna astus Jõulude paiku ka kahe tühja käega 13 aastasest suhtest minema, kõik oli juriidiliselt mehe oma.
sellised olukorrad ajavad vanduma aga teevad targemaks ja tugevamaks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina katsuks alustuseks siiski mehega rahulikult rääkida. Olgu, mis on, aga teie poeg on siin ikka oluline isik. Vaevalt, et mees lapsesse kiindunud ei ole pärast pooleteiseaastast teineteise tundamõppimist. Kasvatusest võib teil erinev arusaam olla, aga samas, eks ta ikka ju hoolib ka lapsest. Nüüd oleks sulle ja lapsele kõige kasulikum, kui mehe jonn saaks murtud. Kui ikka koos ei sobi, siis ei sobi, aga rõhuta talle, et ikkagi sinu laps. Küsi, et kuidas me teeme, et tema meievahelisest jamast ei kannataks? Räägi kasvõi trafaretset juttu a la poisslaps vajab isa. Sul on endal kergem, kui mees lapsega ikka suhtlema jääb ja ka rahaliselt toetab. Praegu on emotsioonid laes, aga oleks hea, kui siiapaika see asi ei jää (sina kolid jumal teab kuhu teise Eesti otsa või välismaale, tema varjab tulusid). Ütle talle, et olgu meiega, kuidas on, aga laps on meie ühine projekt. Kasvatame ta nüüd suureks, et temast tuleks normaalne mees. Sinu poeg.
Kasvatan ise last üksi ja tean, kui keeruline vahel on. Parem katsu hetkel diplomaat olla, säilita lapsele isa ja endale majanduslikku tuge. Ise muidugi ehitad vaikselt oma elu üles. Pooleteiseaastane sõimes – see tähendab haigusi, igatsust jne. Katsu pisut tüli nurki mahendada ja lahku minna võimalikult rahumeelselt. Kaotada pole midagi, ainult võita. Võita lapsele isa, keda isadepäeva kontserdile lasteaeda kutsuda, võita aega lapsele ja sulle, majanduslikku tuge ja pealegi on ehk lihtsam suhelda ja eksiga siis tulevikus.
Ei pea end alandama, aga ikka tasa ja targu:)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Mu suhted vanematega ei ole nii head, et nende juurde tagasi kolida. Nemad kindlasti tahaks, kuid see ei ole võimalik, siin on palju probleeme, suurim neist on hügieen. Aga see on juba teine lugu.
Kodu müüa ei raatsiks, kuid ega see müüki panek ei tähenda kohe ka seda, et ostja leidub, seegi võib kuid või aastaid aega võtta.
Ma enne kuu algust ei taha töökohaga ühendust võtta, et mis ja kuidas seal edasi hakkab olema, praegu niigi muremõtteid palju. Loodan, et ikka töökoht alles.
Mehe firma raamatupidamisega seni olengi mina tegelenud, kes edasi tegelema hakkab, ka ei tea, loomulikult võiksin ka edasi ise seda raamatupidamise asja ajada, aga samas kui juba lahus oleme, siis tasuta enam seda teha ei tahaks, sest see võtab ikka omajagu aega.
Öösel tekkis mõte, et pakiks asjad ja läheks koos lapse ja kassiga üldse Eestist minema.[/tsitaat] ei peagi tasuta raamatupidamist tegema. kuna firma kuulub ka sulle, siis kasumit jagate mehega, mitte nii, et mees saab kõik endale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Konsulteeri kindlasti mõne juristiga. Kui olite abielus siis nii päris ei ole, et kõik on mehe oma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ise teeksin ka nii, et auto osas siiski ütleks mehele, et see on minu raha eest ostetud ja soovin autot tagasi või siis seda summat, mis sinna sisse makstud.
Korteri osas talitaksin ka nii, et paneksin müüki ning üüriksin kuskile töökohale lähemale. Kui oled ise aktiivne, käid ja küsid, siis leiad ka Tallinnasse lasteaiakoha. Aga siiski prooviks auto kätte saada.
Nüüd tuleb sul tugev olla ning tegutseda!

Please wait...
Postitas:
Alfonss

pole midagi keerulist. hea jurist ajab asja korda, ka elatiseabi saab taotleda kui kiirelt raha vaja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Alfonss kirjutas:[/small]
[tsitaat]pole midagi keerulist. hea jurist ajab asja korda, ka elatiseabi saab taotleda kui kiirelt raha vaja.[/tsitaat] Alfonss, ma olen aru saanud, et töötad kohtus? kui sageli üldse määratakse meestele naiste ülalpidamiskohustus? ja mis põhjustel?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka pigem seda meelt,et tasa ja targu. Ma ka üritaks mehega korra veel rahulikult rääkida, ehk kui ta on maha rahunenud saate siiski kokkuleppele.
Enne prooviks heaga ning kui see tulemusi ei too, siis n.ö. halvaga,ehk siis kohtuga ja ametliku käiguga. Kui töökoht on olemas,siis seegi hea. Kus muidu elad? Kas praegune laen on väga suur? Samuti surfajs netis ja vaataks ehk eluaset tööle lähemal. Aga alustaksin kõigepealt lasteaiast. Mul sõbranna kolis samuti hiljuti Tallinnasse ning pole ka lasteaia kohta saanud, kuna väiksematele pole tema piirkonnas. Küll aga on lootust saada suvelasteaeda ja eks siis vaatab eda. Mina ütleks sulle,et pigem tasa ja targu kui kärtsu ja mürtsuga – uhkus sind ei elata, seda on elu õpetanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]
Alfonss, ma olen aru saanud, et töötad kohtus? kui sageli üldse määratakse meestele naiste ülalpidamiskohustus? ja mis põhjustel?[/tsitaat]

Minu meelest on te küll ettevõtja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]auto, mille ostmiseks andsin küll raha mina, aga registreerisime selle mehe nimele.[/tsitaat]

Naised, ärge tehke selliseid samme! Miks te auto mehe nimele registreerisite? Kui omavahel kõik korras ja usaldus suur, ei peaks ka mehel vähimatki tähtsust olema, kelle nimele miski registreeritud on. Tuleb olla ikka vähemalt nii isekas, et oma raha eest asju oma nimele kirjutada. Ja kui mees sellest peaks probleemi tegema, on see hea märk, et asjad pole korras ja põhjust enda nimele registreerida on enamgi veel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mees peab jah naist üleval pidama kuni lapse kolmeseks saamiseni. See seadustega paika pandud!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vot selle pärast ongi vaja abielluda, mitte kooselada. Sul on palju jagada nüüd, kuid kooselust ei võta midagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

no kui mees esimest korda tüli käigus välja kolis, ei pruugi see veel olla lõpplahendus. emotsionaalne äkktegutsemine.
kooselu ongi selline tõusude ja mõõnadega. Võib olla saate veel oma kooselu jätkata. igatahes sulle hetkel oleks küll niimoodi parem kuni jalad alla saad ja laps suurem.
korterit küll ära müü- parem anna rendile kui muud üle ei jää.

raseduse ja lapse sünni järgsel ajal tekibki osadel meestel kas siis seksipuudus või tunne, et naine eelistab last neile vms, siis otsitakse mujalt lohutust

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Esileht Pereelu ja suhted Ja ongi kõik.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.