Esileht Pereelu ja suhted Ja ongi kõik.

Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )

Teema: Ja ongi kõik.

Postitas:

Ise teeksin ka nii, et auto osas siiski ütleks mehele, et see on minu raha eest ostetud ja soovin autot tagasi või siis seda summat, mis sinna sisse makstud.
Korteri osas talitaksin ka nii, et paneksin müüki ning üüriksin kuskile töökohale lähemale. Kui oled ise aktiivne, käid ja küsid, siis leiad ka Tallinnasse lasteaiakoha. Aga siiski prooviks auto kätte saada.
Nüüd tuleb sul tugev olla ning tegutseda!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole midagi keerulist. hea jurist ajab asja korda, ka elatiseabi saab taotleda kui kiirelt raha vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka pigem seda meelt,et tasa ja targu. Ma ka üritaks mehega korra veel rahulikult rääkida, ehk kui ta on maha rahunenud saate siiski kokkuleppele.
Enne prooviks heaga ning kui see tulemusi ei too, siis n.ö. halvaga,ehk siis kohtuga ja ametliku käiguga. Kui töökoht on olemas,siis seegi hea. Kus muidu elad? Kas praegune laen on väga suur? Samuti surfajs netis ja vaataks ehk eluaset tööle lähemal. Aga alustaksin kõigepealt lasteaiast. Mul sõbranna kolis samuti hiljuti Tallinnasse ning pole ka lasteaia kohta saanud, kuna väiksematele pole tema piirkonnas. Küll aga on lootust saada suvelasteaeda ja eks siis vaatab eda. Mina ütleks sulle,et pigem tasa ja targu kui kärtsu ja mürtsuga – uhkus sind ei elata, seda on elu õpetanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Alfonss kirjutas:[/small]
Alfonss, ma olen aru saanud, et töötad kohtus? kui sageli üldse määratakse meestele naiste ülalpidamiskohustus? ja mis põhjustel?[/tsitaat]

Minu meelest on te küll ettevõtja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]auto, mille ostmiseks andsin küll raha mina, aga registreerisime selle mehe nimele.[/tsitaat]

Naised, ärge tehke selliseid samme! Miks te auto mehe nimele registreerisite? Kui omavahel kõik korras ja usaldus suur, ei peaks ka mehel vähimatki tähtsust olema, kelle nimele miski registreeritud on. Tuleb olla ikka vähemalt nii isekas, et oma raha eest asju oma nimele kirjutada. Ja kui mees sellest peaks probleemi tegema, on see hea märk, et asjad pole korras ja põhjust enda nimele registreerida on enamgi veel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees peab jah naist üleval pidama kuni lapse kolmeseks saamiseni. See seadustega paika pandud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vot selle pärast ongi vaja abielluda, mitte kooselada. Sul on palju jagada nüüd, kuid kooselust ei võta midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no kui mees esimest korda tüli käigus välja kolis, ei pruugi see veel olla lõpplahendus. emotsionaalne äkktegutsemine.
kooselu ongi selline tõusude ja mõõnadega. Võib olla saate veel oma kooselu jätkata. igatahes sulle hetkel oleks küll niimoodi parem kuni jalad alla saad ja laps suurem.
korterit küll ära müü- parem anna rendile kui muud üle ei jää.

raseduse ja lapse sünni järgsel ajal tekibki osadel meestel kas siis seksipuudus või tunne, et naine eelistab last neile vms, siis otsitakse mujalt lohutust

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 31 kuni 38 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Ja ongi kõik.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.