Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jaak Ahelik

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Teema: Jaak Ahelik

Postitas:
Amatöör

Õnneks on sellistest asjadest nagu Vaba ka üristus,  nüüd Aheliku üleskutse mõjunud nii, et  vaktsiiniskeptikuid jääb vähemaks. Töökaaslane laulis halleluujat, et tema mehe sugulased lähevad nüüd vaktsineerimisele, sest ei taha sellistega enam ühes paadis olla.

+26
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Alfa

Konkurent teenindab.

Ükski konkurent ei teeninda. Oledki oma nõmedusega üksi. Võiksid  ehk aru saada – on saabunud aeg, kus sind ilma maski ja passita EI TEENINDA ENAM MITTE KEEGI. Ja nii ongi.

+63
-2
Please wait...
Postitas:
forever21

Häbi häbi häbi on!!! Kas see mees veel yhessegi poodi söandab astuda selles elus?

Kallid klienditeenindajad kui te siin juhtute lugema-  olen teie tööd alati austanud ja luban, et tànasest teen seda veelgi enam. Arvan, et täna tunneb sama pool Eestimaad. Aitäh teile!

+45
-3
Please wait...

Postitas:
ninja

No mis siin üldse imestada on, ise ei tule sellise asja peale? Ma küll kärusid täis ei lao ja meelega provotseerima ei lähe, aga kui mind ei teenindata, siis jumal nendega. Tavaliselt ostan korviga ja vähe asju. Kui ei teenindata,siis jäävad asjad lindile. Konkurent teenindab. Eks sama reha otsa astunud kassapidajad õpivad üsna ruttu, et lihtsam on ruttu ära teenindada.

Mis reha otsa see teenindaja siis astus? Ega ta ise sinu kauba pealt otse raha saa. Mingi õnnetu palga vaid.

Ikka eriti nõme on peedistada kedagi, kes tööl reeglite järgi käitub.

Ahjaa, sa oled traktorikabiinis juua täis, sest mis reeglid, kellele neid vaja on

+41
0
Please wait...

Postitas:
K4gu

Konkurent teenindab.

<p style=”text-align: left;”>Ükski konkurent ei teeninda. Oledki oma nõmedusega üksi. Võiksid ehk aru saada – on saabunud aeg, kus sind ilma maski ja passita EI TEENINDA ENAM MITTE KEEGI. Ja nii ongi.

Pass ei ole toidupoes kohustuslik. Mask on.</p>

+15
-3
Please wait...

Postitas:
maarjaline

on olemas koolikiusajad, nüüd siis aeg edasi ja juurde tulnud teenindaja kiusajad

+35
0
Please wait...

Postitas:
Agathe

Kui ei teenindata,siis jäävad asjad lindile.

Imekspandav, et selle postituse teinud olendil on lihtsam käituda kui tõeline mats. Selle asemel, et panna paarikümneks minutiks ette mask, otsustab tema: ah, ma parem käitun selle inimesega, selle müüjaga nagu s**apea.

Ju siis kergesti sisselülitatav mölaklus on lastetoaga kaasa antud ja seda pärandataks uhkusega oma lastele ja…Ja siis imestatakse, et ühiskond lõhestub. Muidugi lõhestub ja kihistub, sest kes kenadest inimestest sooviks olla selle tsiteeritud postitajaga (jt sama idee pooldajatega) samas “kihis” ja nendega üldse kokku puutuda.
Nad ringlevad omasuguste ringis, leiavad omasuguseid, sünnitavad ja kasvatavad moraalselt omasuguseid…

+46
0
Please wait...

Postitas:
sadness

Ma lugesin ka just seda artiklit, kus sellest kirjutatakse. Uskumatu! Kui kaugele need opakad lähevad? Milles on teenindaja süüdi? Tema teeb oma tööd. Ja minu jaoks on täiesti arusaamatu, kuidas on mõne inimese jaoks maski kandmine nii raske.

+38
0
Please wait...

Postitas:
Davina

No mis siin üldse imestada on, ise ei tule sellise asja peale? Ma küll kärusid täis ei lao ja meelega provotseerima ei lähe, aga kui mind ei teenindata, siis jumal nendega. Tavaliselt ostan korviga ja vähe asju. Kui ei teenindata,siis jäävad asjad lindile. Konkurent teenindab. Eks sama reha otsa astunud kassapidajad õpivad üsna ruttu, et lihtsam on ruttu ära teenindada.

Mis reha otsa see õnnetu kassapidaja astub? Tema täidab valitsuse korraldust mille omakorda on talle edastanud asutuse juhtkond. Nii nagu kõigil ametikohtadel on omad juhendid, et mida sa pead tegema ja mismoodi. Kuidas saab nii rumal olla, et pidada vastutavaks seda kõige madalamat redelipulka?

Postituse tegija sõnumist kumab minu jaoks läbi ka tõsine šovinistlik viha, Kui peaks kuhugi a´la remonditöökotta kõvatama minema, siis ilmselt nii kõva mees ei oleks.

Aga rõõmu teeb selle idiootse olukorra juures mulle see, et kõik rumalad inimesed ennast nüüd nii avalikult identifitseerivad. Keep it coming! Tulevikus enne tööintervjuud, koostööpartneri otsimist, teenuseosutaja valimist nimesid googlisse pannes avaneb ikka täielik võlumaa. 🙂

+41
-1
Please wait...

Postitas:
Agathe

kuidas on mõne inimese jaoks maski kandmine nii raske.

Eks ole neidki, kel tervis ei luba maski kanda, aga nad saavad siis ka arstilt vastava tõendi. Meie ühel eakal pereliikmel on raske astma ning ta ei saa maski kanda, kui samal ajal kõnnib. Poodides aga ka ju istumiskohti pole. Ta tellib siis internetipoest või käib maskiga ühes pisipoes, kus saab peamise hädavajaliku 7 minutiga.

Ma küll püüan end nendest diskussioonidest kõrvale hoida, kuni antud hetkeni edukalt, aga siiski olen ju poole silmaga teemasid jälginud. Viimase aja suurim segadus on, et mis piina, valu aga see koroonapassi ettenäitamine võiks tekitada. Randmeprobleemid, paberiallergia, absoluutselt kõik riided ilma taskuteta ja suvalist kotti või käekotti pole võimalik osta? Üks kilekott majas on, aga see on pidulikeks päevadeks?

Isegi avalikku sauna minekuks on vaja teha läbi teatud protseduurid, millest osad võivad olla täiesti hirmutavad, ja hankida paber. Saunapilet. Ei käi ju kraapimas sauna akna taga, et ma peauksest siseneda, piletit kassast küsida ei julge, fuajees on igasuguseid ka vastassoost inimesi, batsille, pisikuid ja ehk isegi täisid. Kardan ja kõhklen, aga kui te mind piletipaberita sisse ei lase, siis diskrimineerite mind.

Esmalt. Maskivastased on kõige häälekamad. Sageli kisuvad ja kuulutavad ja mauravad nad ka siis, kui kõik oponendid on ruumist/teemast lahkunud. No ei saa pidama.
Teiseks. Osa maskivastaseid räägib, et see narts ei katse ju millegi eest. OSTA endale siis ometi korralik mask, et ei peaks nartsu kandma, taevas hoidku. Ja vaheta seda vastavalt nõuetele.
Kolmandaks. Rõhuv enamus naissoost maskivastaseid kurdavad, et mask teeb neid inetuks ja naeruväärseks. Et nad näevad välja siis naeruväärsed oma suukorviga, see röövib nende eneseväärikuse. See on peaaegu kogu nende argument.

Kui nii vähesest nagu pool kaetud nägu piisab inimesele selleks, et ta ise ennast täiesti naeruväärsena tajuks, siis peab see eneseväärikus juba enne ikka kohutavalt muda-madal olema.

+45
-1
Please wait...

Postitas:
Kriips

See Aheliku avalik hukkamine ka midagi paremaks ei muuda vaid paneb need “hukkajad” temaga samale pulgale.

Oli jah nõme tegu aga vast sai isegi lõpuks aru.

Lähme eluga edasi ja aitab kummagi poole emotsioonide kütmisest.

+1
-59
Please wait...
Postitas:
Mätas

Ei ta saanud. Sai vaid aru, et sellele järgnes negatiivne tähelepanu, aga et vabandaks ja kutsuks üles seda mitte tegema, seda ei järgnenud.

+40
0
Please wait...

Postitas:
Davina

See Aheliku avalik hukkamine ka midagi paremaks ei muuda vaid paneb need “hukkajad” temaga samale pulgale.

Vastupidi! Just sellepärast kogu see olukord nii pekkis ongi, et viisakad hea lastetoaga inimesed on siiani pea ära keeranud “Oh ärme sellele lisatähelepanu tõmba!” jne. Aitab! Normaalne osa elanikkonnast ei pea lõputult kiusajate ja provotseerijate terrorit taluma.

+49
0
Please wait...

Postitas:
Kiira

Oo ei, ei pane kindlasti samale pulgale. Sellisele teole peabki tähelepanu pöörama ja sellised inimesed tulebki avalikult häbiposti panna.

+34
0
Please wait...

Postitas:
UunoR

Loodan, et Ahelik oli purjus, kui sellise üleskutse tegi. Muidu on tõesti raske mingit mõistlikku selgitust leida.

+16
-1
Please wait...

Postitas:
geaw

Ma ise olen selle koroona ajal leidnud, kui palju on napakaid inimesi mu enda lähikonnas. Üks sõbranna on täitsa segi oma vaktsiinivastasusega läinud ja jagab päevast-päeva oma Facebooki seinal mingeid kahtlaseid artikleid. Mind peab ka idioodiks, et vakstsineeritud olen ja maski kannan. Ja mu oma vend on samasugune, jube keeruline on selliste inimestega mingit arutelu pidada, sest võetakse kohe nii agressiivne seisukoht sellel teemal. Paraku ongi selline kamp hulle nagu Jaak Ahelik ja teised meie ümber, kes tahavad haiglatesse sissetungima minna ja terroriseerida kassapidajaid. Tõsimeeli usutakse, et kogu see koroona on väljamõeldis. Kurb, et ollakse nii pimedad ja ajupestud…ja matslikud.

+41
0
Please wait...

Postitas:
Amatöör

Soovitan fb gruppi “uhhuude ja külatolade entsüklopeedia”. Käin seal aegajalt lugemas, sinna pannakse uhhuude parimaid palu, näiteks kas vaktsineeritute  kõrvaltoimed kanduvad  mittevaktsineeritutele jne.

+25
-1
Please wait...

Postitas:
km70

See Aheliku avalik hukkamine ka midagi paremaks ei muuda vaid paneb need “hukkajad” temaga samale pulgale. Oli jah nõme tegu aga vast sai isegi lõpuks aru.

Ei hukkagi teda ju keegi. Perekoolis teema arutamine on rohkem nagu sõpradega arutelu, see pole mingi hukkamine. Ja ei ta saanud aru midagi. Saanuks, oleks ammu vabandanud juba. Hullem veel, tal on jüngreid, kes reaalselt üleskutset järgivad. Kui Ahelik aru sai, oleks ta vabandanud ja jüngreid korrale kutsunud.

+22
0
Please wait...

Postitas:
Melba

Loodan, et Ahelik oli purjus, kui sellise üleskutse tegi. Muidu on tõesti raske mingit mõistlikku selgitust leida.

Arvata võib, et oli. Ja unustas hetkeks isegi selle, et teatud situatsioonides on ta ise täpselt samasugune teenindaja, nagu need kassapidajad, keda ta kutsub üles kottima.

Samamoodi ma võin ju mlngi bändi omale mingile festivalile kutsuda ja siis järsku teada anda, et, kle paki oma tavaar uuesti kokku ja tõmmake siit minema, sest tegelt mul tuleb hoopis Koit Toome kohe peale ja teie helimehel oli mask lõua all.

+30
0
Please wait...

Postitas:
Katza

Soovitan fb gruppi “uhhuude ja külatolade entsüklopeedia”. Käin seal aegajalt lugemas, sinna pannakse uhhuude parimaid palu, näiteks kas vaktsineeritute  kõrvaltoimed kanduvad  mittevaktsineeritutele jne.

See on mu lemmikgrupp! Soovitan!

https://www.facebook.com/groups/828427267750329

+10
-3
Please wait...

Postitas:
lonelyguy

Kuskil ei teenindata? Mis te tahate, et teid käe otsa võtaksin ja nagu lapsele näitaksin, et 9 korda kümnest teenindatakse?
Ja üleüldse siinseid postitusi vaadates ei tahagi ma selliste fanaatikutega ühes paadis olla, nagu siin tabavalt enda kohta ütlesite.

+1
-35
Please wait...
Postitas:
jällemina

Kuskil ei teenindata? Mis te tahate, et teid käe otsa võtaksin ja nagu lapsele näitaksin, et 9 korda kümnest teenindatakse?

Ja üleüldse siinseid postitusi vaadates ei tahagi ma selliste fanaatikutega ühes paadis olla, nagu siin tabavalt enda kohta ütlesite.

Ja mis piirangute vastu te võitlete siis?? Sinu enda väitel 90% kohtadest ei nõua maski, need 10% asutustest võite ju külastamata ka jätta🙄

Tundub, et hoopis maskipooldajad on selges vähemuses ja peaksid tänavatele tulema oma õiguste kaitseks, aga ei – maskivastastel on ju vaja just seal kümnendas poes oma vorstijupp või saiapäts ära osta. Mis sest, et üheksas poes seda väidetavalt probleemideta teha saaks…

+31
0
Please wait...

Postitas:
lonelyguy

Mina ei käigi kümnes poes, lihtsalt samas poes mõned kassapidajad teenindavad, mõni üksik mitte. Ma ei vahi, kes on kaasas, lähen lihtsalt lühemasse sappa. Kodu lähedal on kaks erineva keti kauplust, nimed jätan nõiajahi tõttu nimetamata. Mõnikord harva ei saa ühes poes ostu teha, siis lähen teise.
Riide-, ehitus-, sisustus- jm poodides pole veel probleemi tekkinud. Aga seal ma tihti ei käi, proovin teha suuremaid oste harvem. Toidukaupluses käin igapäevaselt, sest eelistan värsket toidukraami.
Ja pole vaja teenindajate ülekohtust jahuda, ma olen ise kaupluses töötanud ülikooli ajal. Kui oleksin endiselt seal tööl, siis kindlasti ei läheks ma sellise jaburusega kaasa ja teenindaksin kõik kliendid ära. Kaine mõistus võiks ikka säilinud olla ja mitte iga “me teeme midagi” jaburusega kaasa minna, millel mingit efekti pole.

0
-38
Please wait...

Postitas:
UunoR

Kui oleksin endiselt seal tööl, siis kindlasti ei läheks ma sellise jaburusega kaasa ja teenindaksin kõik kliendid ära.

Ega sa siis eriti kaua seal enam ei töötaks ka. Praegu on siin hea kõva meest mängida. Kui su ülemus üldse teaks, mis idiootlikku juttu sa siin ajad, võib-olla poleks oma töökohalegi enam asja. Rumalaid kiusupunne ei soovi keegi endale tööle.

+28
0
Please wait...

Postitas:
Katza

Mina ei käigi kümnes poes, lihtsalt samas poes mõned kassapidajad teenindavad, mõni üksik mitte. Ma ei vahi, kes on kaasas, lähen lihtsalt lühemasse sappa. Kodu lähedal on kaks erineva keti kauplust, nimed jätan nõiajahi tõttu nimetamata. Mõnikord harva ei saa ühes poes ostu teha, siis lähen teise. Riide-, ehitus-, sisustus- jm poodides pole veel probleemi tekkinud. Aga seal ma tihti ei käi, proovin teha suuremaid oste harvem. Toidukaupluses käin igapäevaselt, sest eelistan värsket toidukraami. Ja pole vaja teenindajate ülekohtust jahuda, ma olen ise kaupluses töötanud ülikooli ajal. Kui oleksin endiselt seal tööl, siis kindlasti ei läheks ma sellise jaburusega kaasa ja teenindaksin kõik kliendid ära. Kaine mõistus võiks ikka säilinud olla ja mitte iga “me teeme midagi” jaburusega kaasa minna, millel mingit efekti pole.

Need ajad saavad kohe mööda. Fb-s levivad juba õnnetute maskivastaste videod sellest, kuidas neid ukse taha visatakse. Ühel silmad kipitasid gaasi näkku saamisest. Teie anarhia on lõputeel.

+20
0
Please wait...

Postitas:
kolja

Need ajad saavad kohe mööda. Fb-s levivad juba õnnetute maskivastaste videod sellest, kuidas neid ukse taha visatakse. Ühel silmad kipitasid gaasi näkku saamisest. Teie anarhia on lõputeel.

Pane mõni link, tahaks ka naerda.

+1
-4
Please wait...

Postitas:
kolja

Pane mõni link, tahaks ka naerda.

Siin on 1, väliselt (ja vist ka sisemiselt) Ahelikuga äravahetamiseni sarnane: https://www.facebook.com/evgeniya.metsapuu/videos/875594749796143/

0
-2
Please wait...

Postitas:
Amatöör

Mina ei käigi kümnes poes, lihtsalt samas poes mõned kassapidajad teenindavad, mõni üksik mitte. Ma ei vahi, kes on kaasas, lähen lihtsalt lühemasse sappa. Kodu lähedal on kaks erineva keti kauplust, nimed jätan nõiajahi tõttu nimetamata. Mõnikord harva ei saa ühes poes ostu teha, siis lähen teise.

Riide-, ehitus-, sisustus- jm poodides pole veel probleemi tekkinud. Aga seal ma tihti ei käi, proovin teha suuremaid oste harvem. Toidukaupluses käin igapäevaselt, sest eelistan värsket toidukraami.

Ja pole vaja teenindajate ülekohtust jahuda, ma olen ise kaupluses töötanud ülikooli ajal. Kui oleksin endiselt seal tööl, siis kindlasti ei läheks ma sellise jaburusega kaasa ja teenindaksin kõik kliendid ära. Kaine mõistus võiks ikka säilinud olla ja mitte iga “me teeme midagi” jaburusega kaasa minna, millel mingit efekti pole.

Jutu järgi kõva mees, aga kui poes oleksid, teed seda, mis kästakse. Eriti lolliks tegid ennast need, kes Aheliku sõnade järgi kohe toimetama hakkasid, sest Ahelik nüüd hakanud väitma, et see oli hoopis musta huumori väljapaise (?) https://elu24.postimees.ee/7373626/jaak-ahelik-soovitusest-jatta-kaup-kassasse-see-oli-hetkeline-musta-huumori-valjapaise

Tasub enne mõelda, siis öelda. Aga ära ei silu seda ütlemist ükski asi.

+17
0
Please wait...

Postitas:
Agathe

Sirvisin tööl mõni päev vana paberil Õhtulehte ja seal ta ütleb, et ega siis keegi ometi nii tegema ei hakka, nagu ta soovitas.

Mõtlen, kas mul oleks mõni tuttav, kes näiteks musta huumori lainel lenneldes postitaks oma FBs, et protestiks kasvatamata koerte vastu oleks äge žilettidega sardelle ümber majade loopida. Et niisugune huumoripurse. Aga ega ju keegi hakka…
(Ja sulle, Sarv – ma ei arva, et need oleks võrreldavad üleskutsed. Ka ei ole teemas käsitletud meeskodanik kunagi minu teada koeri piinanud ega selleteemalisi naljugi visanud. Tegemist on minu isikliku mõtisklusega, arvamusega ja palun kõigil mitte minu näitest juhendust võtta. Palun ka seda postitust mitte seostada teemaalgatuses mainitud isikuga, sest see pole temaga seotud, vaid on mõtiskluseline kõrvalekalle teemast).

+7
-1
Please wait...

Postitas:
talent

Õnneks on sellistest asjadest nagu Vaba ka üristus,  nüüd Aheliku üleskutse mõjunud nii, et  vaktsiiniskeptikuid jääb vähemaks.

Nalja teed vää? Surfa nats FB-s ja näed, et neid lamemaalaste gruppe on nagu kirpe külakrantsi seljal. Üks ajuvabam kui teine.

+9
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jaak Ahelik