Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jaak Madisonile on kuritegevus südamelähedane

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Jaak Madisonile on kuritegevus südamelähedane

Postitas:
Kägu

Kunagi jäi Madison vahele mobiiltelefoni varguse ning naisterahvaste ahistamisega, nüüd varjas Madison kuritegu. Sots Rumm pani toime kuriteo, sõitis autoga purjus peaga, Madison teadis seda. Samuti oli Madison kursis, et politsei ei tegele juhtumiga piisavalt tõsiselt. Ometi jättis Madison kuriteo avalikustamata. Kui palju sotsid maksid Madisonile kuriteo varjamise eest? Nii palju siis aususest.

+7
-21
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kunagi jäi Madison vahele mobiiltelefoni varguse ning naisterahvaste ahistamisega, nüüd varjas Madison kuritegu. Sots Rumm pani toime kuriteo, sõitis autoga purjus peaga, Madison teadis seda. Samuti oli Madison kursis, et politsei ei tegele juhtumiga piisavalt tõsiselt. Ometi jättis Madison kuriteo avalikustamata. Kui palju sotsid maksid Madisonile kuriteo varjamise eest? Nii palju siis aususest.

Ju siis oli endal veel rohkem patte hinge peal, mis vastukaaluks samamoodi avalikkuse ette oleks toodud.

+15
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.
Perekooli Moderaator

+6
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Madison on ju ise pätt ja varas:
https://www.postimees.ee/3140735/politsei-maaras-riigikogu-liikmele-jaak-madisonile-omastamise-eest-trahvi

+7
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

EKRE on ikka tegija, panebki pead veerema!

+2
-10
Please wait...

Postitas:
Milvi Kiisu

Mina ei mõista, mis on tänapäeva noortele naistele sisse läinud. Kui noor viisakas meesterahvas sulle läheneb, siis on tegemist komplimendiga. Kuidas saab leida endale mehe, kui ollakse tõrjuv. Mina olin nooruses tark, tänu tarkusele leidsin oma Vello ja elu armastuse. Kahju on vaadata kibeda südamega naisterahvaid, kes tõrjusid hea mehe välja oma kajutist.

+6
-19
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei mõista, mis on tänapäeva noortele naistele sisse läinud. Kui noor viisakas meesterahvas sulle läheneb, siis on tegemist komplimendiga. Kuidas saab leida endale mehe, kui ollakse tõrjuv. Mina olin nooruses tark, tänu tarkusele leidsin oma Vello ja elu armastuse. Kahju on vaadata kibeda südamega naisterahvaid, kes tõrjusid hea mehe välja oma kajutist.

Mõnel on püksil kumm ka, mida teisel jällegi ei olegi. Sa paku siis end edasi nende kibeduste eest 🙂

+14
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

No Madisoni telefonilugu võib vist lõpmatuseni käiata. Aga räägiks parem R-hooldusest, VEB-fondist, Autorollost, Tallinna sadamast, Estonian Airist, ämma öökapist? Ei taha? Miks?

+13
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
kirilind2

Ega siin muu aita, kui Armastuslaulust jupike… oo jumal kaua võtab aega, et kasvaks aju, kus mõte sees….
Eks elame ja näeme, millal ja kas üldse see sündmus aset leiab.
Seni aga võiksime keskenduda tegevustele, mis mõistusele meelepärased ja tühisused tõrjume peast ja hingest eemale. Ära toida sallimatuse hunti oma sees. Täida end tingimusteta armastuse, usalduse, külluse, elurõõmu, hea twrvise, elujõu, valguse, vabaduse, usaldusega. Neid asju vajad. Mingit madisoni ja tema arvamust sa ei vaja ja oma hinge sellega ära täida.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No Madisoni telefonilugu võib vist lõpmatuseni käiata. Aga räägiks parem R-hooldusest, VEB-fondist, Autorollost, Tallinna sadamast, Estonian Airist, ämma öökapist? Ei taha? Miks?

Selles suhtes on sul õigus, et võta üks ja viska teist. Meie poliitikute omakasupüüdlikkus ja tahe mitte Eesti riigi asja ajada, on viinud selleni, et meil ei olegi enam mitte kedagi valida.
Antud juhtumi puhul saan aru küll, mis Helmekestel sita nii keema ajas. Ja minu meelest õigustatult.

+2
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun viita iga konkreetse asja juures nimeliselt poliitikule, kes on selle eest süüdi mõistetud?
Madison on väärteo toimepanemise eest karistatud, selles on vahe.

+8
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

SA kullake tahad küll palju saada. See on ületamatult raske ülesanne, tuua oma jutu kinnituseks fakte. Nüüd saad vastuseks, et fakte polegi vaja, kõik niigi selge…
Tegelikutl tundub, et tegemist on skisofreenilise lahmimisega. Aga raviasutused on ülekoormatud ja nad ei saa ravil olla.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

SA kullake tahad küll palju saada. See on ületamatult raske ülesanne, tuua oma jutu kinnituseks fakte. Nüüd saad vastuseks, et fakte polegi vaja, kõik niigi selge…

Tegelikutl tundub, et tegemist on skisofreenilise lahmimisega. Aga raviasutused on ülekoormatud ja nad ei saa ravil olla.

Tüüpiline käitumine, kui küsid täpseid fakte – hakatakse vastu lahmima, solvama jne. Ma lihtsalt küsisin süüdimõistetud poliitikute kohta, on keeruline siis siia panna – kes, millal, mille eest. Sellest on ju teema hetkel.

+8
-2
Please wait...

Postitas:
Milvi Kiisu

Täpselt. Reformierakonna toetus on 40%. Häbi on mõelda, et 40% inimestest toetab valetamist ja varastamist. Reformierakondlaste kuriteod justkui polekski kuriteod. Michalid ja Pentused trügivad jälle valitsusse.

+3
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Omamoodi naljakas on vaadata, kuidas kõik need vasakliberaalsed kontoritooli sisse pussutajad hädakisa tegema hakkavad, kui EKRE midagi tõsisemat ette võtab.

+4
-10
Please wait...

Postitas:
Milvi Kiisu

Omamoodi naljakas on vaadata, kuidas kõik need vasakliberaalsed kontoritooli sisse pussutajad hädakisa tegema hakkavad, kui EKRE midagi tõsisemat ette võtab.

Miks just vasakliberaalsed? Kas ise oled paremliberaalne ja pead ennast millegi poolest paremaks?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks just vasakliberaalsed? Kas ise oled paremliberaalne ja pead ennast millegi poolest paremaks?

Ise olen rahvuslane ja konservatiiv.

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Milvi Kiisu

Tore, mina olen ka. Meie jaoks pole vahet, kas vasak- või paremliberaal, meie vaenlasteks on liberaalid. Paremliberaalid on samasugused pussutajad kui vasakliberaalid.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tore, mina olen ka. Meie jaoks pole vahet, kas vasak- või paremliberaal, meie vaenlasteks on liberaalid. Paremliberaalid on samasugused pussutajad kui vasakliberaalid.

Teie puhul on küll rahvuslusest asi väga kaugel. Näib, et te isegi ei tea mis asi see rahvuslus on.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Milvi Kiisu

Teie puhul on küll rahvuslusest asi väga kaugel. Näib, et te isegi ei tea mis asi see rahvuslus on.

Rahvuslase ja liberaali vahe on selles, et viimased müüvad maha riigi, rahvuse, perekonna, lapsed ja moraalsed väärtused. Massimigratsiooni toetamine, homoabielud, surrogaatvanemad, pedofiilia, narkootikumid jms kõlblusetus on omane vaid liberaalidele.

+2
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, Madison on abipolitseinik, seega kuritegevusega on ta tõesti seotud, kas just ta mõrvade uurimist abistab, aga ikkagi…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ülle, jälle sina või? 😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kaua võib vihata?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

On vargad ja seadustatud vargad.

Madison ja telefon minu jaoks kusagil hallil alal.

0
0
Please wait...

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Jaak Madisonile on kuritegevus südamelähedane