Esileht Pereelu ja suhted Jaak Madisson, Martin Helme või Ruuben Kaalep?

Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )

Teema: Jaak Madisson, Martin Helme või Ruuben Kaalep?

Postitas:

Kes teie meelest neist kõige kenam on? Või ei meeldi ükski neist?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 03:54; 12.10 15:50; 12.10 15:51; 15.10 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No välimuselt näeb Ruuben veits parem välja, eriti nende vuntsidega. Tunnistan ausalt, et ma polnud temast varem kuulnud ja nüüd guugeldades tuli välja, et on samasugune kloun nagu need teised kaks…

+2
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 08:23; 12.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
2.1. Kasutajal on kohustus käituda teiste suhtes viisakalt, lugupidavalt ning sõbralikult.

Perekooli Moderaator

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereelu & (seksi)suhted???

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kommentaar eemdaldatud.
4.4 arutada teise inimese ja tema lähedaste isikliku elu, esitades spekulatiivseid oletusi tema isiku kohta, mis võivad teist inimest solvata, või kahjustada tema mainet ja head nime;
4.5 foorumis tuleb vältida valetamist, laimu, vulgaarsust, inimväärikuse alandamist.

Perekooli Moderaator

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas viimasel ajal meedias toimunu tõesti ei andnud kindlaid juhtnööre, et avaliku elu tegelasi (või ükskõik keda isiklikult), nende välimust ja olemust, pole viisakas ja sobiv perekoolis kommenteerida.
Kirjuta(ge) neile isiklik kiri, kui tahad oma arvamust avaldada!

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 14:28; 13.10 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, moderaatorid, kas see oli kuidagi ebaviisakas?
Lugedes nende kirjutisi, siis ei ole isegi väikest võimalust teistsugust järeldust teha….

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas viimasel ajal meedias toimunu tõesti ei andnud kindlaid juhtnööre, et avaliku elu tegelasi (või ükskõik keda isiklikult), nende välimust ja olemust, pole viisakas ja sobiv perekoolis kommenteerida.

Kirjuta(ge) neile isiklik kiri, kui tahad oma arvamust avaldada!

Ei tohi laimata ehk väita midagi võõraste inimeste eraelu kohta, mis on väljamõeldis. Välimuse kohta arvamuse omamine ei ole ju laim ehk valeväide, see on arvamus asja kohta, mis on ka võõrale näha. Eriti kui küsimus on positiivses toonis, et kes kõike kenam on, kas siis kompliment on tõesti laim?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 03:54; 12.10 15:50; 12.10 15:51; 15.10 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereelu & (seksi)suhted???

Läks kogemata valesse alafoorumisse. Nende suhted ei huvita mind.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 03:54; 12.10 15:50; 12.10 15:51; 15.10 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, moderaatorid, kas see oli kuidagi ebaviisakas?

Lugedes nende kirjutisi, siis ei ole isegi väikest võimalust teistsugust järeldust teha….

Mhmm, ma hakkan ka juba täpsemaid juhtnööre moderaatoritelt vajama. Sinu postituses ei olnud midagi teiste suhtes ebaviisakat vms. Kui enam moraali lugevate/kahepalgeliste/väärtusi õpetavate poliitikute kohta ka ei või ausalt arvamust avaldada, siis mida võib?

Võib olla väike koolitus kasutajatele? Reaalsete näidetega lubatud ja lubamatute kommentaaride kohta. Kuidas oleks asdf oma postituse pidanud sõnastama?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, moderaatorid, kas see oli kuidagi ebaviisakas?

Lugedes nende kirjutisi, siis ei ole isegi väikest võimalust teistsugust järeldust teha….

Mhmm, ma hakkan ka juba täpsemaid juhtnööre moderaatoritelt vajama. Sinu postituses ei olnud midagi teiste suhtes ebaviisakat vms. Kui enam moraali lugevate/kahepalgeliste/väärtusi õpetavate poliitikute kohta ka ei või ausalt arvamust avaldada, siis mida võib?

Võib olla väike koolitus kasutajatele? Reaalsete näidetega lubatud ja lubamatute kommentaaride kohta. Kuidas oleks asdf oma postituse pidanud sõnastama?

Ma kahtlustan, et siin vbl polegi konkreetselt ükski mode asjasse segatud, vaid ilmselt regulatsioon näeb ette, et kui kommentaari on teatud arv kordi teatatud ebasobivaks, siis peavad kustutama. Ja no adsf on kasutaja, kes oma iseseisvuse, ärksa meele ja kindlalt oma arvamusega on paljudele kägudele pinnuks silmas. Eriti veel selliste kägude hulgas, kelle jaoks nimetet meesterahvad on eeskujuks ja salaprintsideks.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 08:23; 12.10 16:39;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ruuben Kaalep

…kui ta oma näokarvad maha ajaks ja 20a küpsemaks saaks: https://mediamass.net/jdd/public/documents/celebrities/3206.jpg

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, moderaatorid, kas see oli kuidagi ebaviisakas?

Lugedes nende kirjutisi, siis ei ole isegi väikest võimalust teistsugust järeldust teha….

Mhmm, ma hakkan ka juba täpsemaid juhtnööre moderaatoritelt vajama. Sinu postituses ei olnud midagi teiste suhtes ebaviisakat vms. Kui enam moraali lugevate/kahepalgeliste/väärtusi õpetavate poliitikute kohta ka ei või ausalt arvamust avaldada, siis mida võib?

Võib olla väike koolitus kasutajatele? Reaalsete näidetega lubatud ja lubamatute kommentaaride kohta. Kuidas oleks asdf oma postituse pidanud sõnastama?

Ma kahtlustan, et siin vbl polegi konkreetselt ükski mode asjasse segatud, vaid ilmselt regulatsioon näeb ette, et kui kommentaari on teatud arv kordi teatatud ebasobivaks, siis peavad kustutama. Ja no adsf on kasutaja, kes oma iseseisvuse, ärksa meele ja kindlalt oma arvamusega on paljudele kägudele pinnuks silmas. Eriti veel selliste kägude hulgas, kelle jaoks nimetet meesterahvad on eeskujuks ja salaprintsideks.

Ohoh, adsf-i peale kaevati? Paistab, et ka konservatiivid on murdunud ja asunud pealekaebamise libedale teele. Mina kutsuksin neid üles mitte laskuma liberaalide tasemele. Las salakaebused jääda nende pärusmaaks ja kõik nende ilusad kommentaarid kõikidele nähtavaks.
Aga kui konservatiivid tõesti tahavad olla samasugused kui nende oponendid, siis mis teha. Siis nad ongi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, moderaatorid, kas see oli kuidagi ebaviisakas?

Lugedes nende kirjutisi, siis ei ole isegi väikest võimalust teistsugust järeldust teha….

Mhmm, ma hakkan ka juba täpsemaid juhtnööre moderaatoritelt vajama. Sinu postituses ei olnud midagi teiste suhtes ebaviisakat vms. Kui enam moraali lugevate/kahepalgeliste/väärtusi õpetavate poliitikute kohta ka ei või ausalt arvamust avaldada, siis mida võib?

Võib olla väike koolitus kasutajatele? Reaalsete näidetega lubatud ja lubamatute kommentaaride kohta. Kuidas oleks asdf oma postituse pidanud sõnastama?

Ma kahtlustan, et siin vbl polegi konkreetselt ükski mode asjasse segatud, vaid ilmselt regulatsioon näeb ette, et kui kommentaari on teatud arv kordi teatatud ebasobivaks, siis peavad kustutama. Ja no adsf on kasutaja, kes oma iseseisvuse, ärksa meele ja kindlalt oma arvamusega on paljudele kägudele pinnuks silmas. Eriti veel selliste kägude hulgas, kelle jaoks nimetet meesterahvad on eeskujuks ja salaprintsideks.

Ma väga tänan! Ma olen jah tähele pannud, et inimesed, kes kirjutavad enda kasutajanime alt, saavad siin foorumis rohkem peksa…piisab ainult sellest!
Mis puudutab minu eelmist postitust, mis kustutati, siis ma isegi ei maininud kellegi nime. Ma ütlesin üldiselt, et kui….., siis….. ja see kehtib kõigi kohta, mitte ainult eelpool toodud 3 indiviidi. See kehtib isegi minu enda kohta!
Ma ei öelnud, et keegi konkreetne inimene on selline.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvipakkuv saaks olla mees, kes ka ilmavaatelt kuidagigi vastuvõetav oleks.
seestap ei meeldi mulle ükski nimetatutest.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik on sellise eemaletõukava jäise ja julma kalapilguga. Eriti Madisson küll.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas viimasel ajal meedias toimunu tõesti ei andnud kindlaid juhtnööre, et avaliku elu tegelasi (või ükskõik keda isiklikult), nende välimust ja olemust, pole viisakas ja sobiv perekoolis kommenteerida.

Kirjuta(ge) neile isiklik kiri, kui tahad oma arvamust avaldada!

Ei tohi laimata ehk väita midagi võõraste inimeste eraelu kohta, mis on väljamõeldis. Välimuse kohta arvamuse omamine ei ole ju laim ehk valeväide, see on arvamus asja kohta, mis on ka võõrale näha. Eriti kui küsimus on positiivses toonis, et kes kõike kenam on, kas siis kompliment on tõesti laim?

Wow!
Inimese välimuse kommenteerimine mingis suvalises avalikus foorumis on puhas objektifitseerimine ja ülimalt seksistlik! Komplimenti saab teha inimesele isiklikult talle otsa vaadates, siin kirjutamine on tõesti laim, lihtsalt absurdne, solvav ja häiriv. Kas sa ise tahaks, et mingid tüübid kuskil foorumis sinu kohta kirjutaks “ta on täitsa pandav, kui ta ainult oma juuksed ära sirgendaks”… oli ju positiivselt öeldud… aga… Siililegi selge, et see on tobe ja solvav!

PS: siil on teadagi feminist, nagu kõik naised sellises küsimuses peaksid alema.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.10 14:28; 13.10 20:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui need olex kolm viimast meest maamuna peal, võtaxin mina . . . Madissoni. Mitte välimuse pärast, vaid kui ainsa, kes on end pärakolka probleemperest omal jõul Toompeale yles töötanud. See on ometi lugupidamisväärne & lootustandev isegi juhul, kui tema poliitilised vaated mulle yldse ei sobi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas viimasel ajal meedias toimunu tõesti ei andnud kindlaid juhtnööre, et avaliku elu tegelasi (või ükskõik keda isiklikult), nende välimust ja olemust, pole viisakas ja sobiv perekoolis kommenteerida.

Kirjuta(ge) neile isiklik kiri, kui tahad oma arvamust avaldada!

Ei tohi laimata ehk väita midagi võõraste inimeste eraelu kohta, mis on väljamõeldis. Välimuse kohta arvamuse omamine ei ole ju laim ehk valeväide, see on arvamus asja kohta, mis on ka võõrale näha. Eriti kui küsimus on positiivses toonis, et kes kõike kenam on, kas siis kompliment on tõesti laim?

Wow!

Inimese välimuse kommenteerimine mingis suvalises avalikus foorumis on puhas objektifitseerimine ja ülimalt seksistlik! Komplimenti saab teha inimesele isiklikult talle otsa vaadates, siin kirjutamine on tõesti laim, lihtsalt absurdne, solvav ja häiriv. Kas sa ise tahaks, et mingid tüübid kuskil foorumis sinu kohta kirjutaks “ta on täitsa pandav, kui ta ainult oma juuksed ära sirgendaks”… oli ju positiivselt öeldud… aga… Siililegi selge, et see on tobe ja solvav!

PS: siil on teadagi feminist, nagu kõik naised sellises küsimuses peaksid alema.

Mulle väga meeldiks, kui mehed mu välimust kommenteeriks ja arutaks, kas ja kuidas panna.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 12.10 03:54; 12.10 15:50; 12.10 15:51; 15.10 07:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pereelu & (seksi)suhted???

Läks kogemata valesse alafoorumisse. Nende suhted ei huvita mind.

Mind küll huvitab, palju nad omavahel saunatavad. Järsku hüppab Toobal ka vahel läbi?

Kui need olex kolm viimast meest maamuna peal, võtaxin mina . . . Madissoni. Mitte välimuse pärast, vaid kui ainsa, kes on end pärakolka probleemperest omal jõul Toompeale yles töötanud. See on ometi lugupidamisväärne & lootustandev isegi juhul, kui tema poliitilised vaated mulle yldse ei sobi.

Kokku sai ta maakonna esinumbrina 3,8% kõigist EKRE häältest. Mis kuradi omal jõul???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 1 kuni 20 (kokku 20 )


Esileht Pereelu ja suhted Jaak Madisson, Martin Helme või Ruuben Kaalep?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.