Esileht Ilu ja tervis Jäängi elu lõpuni paksuks?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )

Teema: Jäängi elu lõpuni paksuks?

Postitas:

Olen umbes 170 cm pikk, kaalusin 96 kg. Võtsin elustiili muutusega 15 kg alla ja hetkel kaal 81 kg. Olen ikka veel ülekaalus ja tahaksin jõuda vähemalt 70 kiloni, aga kaal ei lange rohkem. Söön lõunapausi ajal kohvikus suppi, ühepajatoitu, kartulit salatiga vms. Liha ei söö, olen taimetoitlane. Joon päevas 1-2 piimakohvi ühe teelusika suhkruga. Õhtul kodus joon ainult teed, kui kõht tühjaks läheb, söön õuna, porgandit, kurki. Sõidan rattaga, käin jooksmas või jalutamas vähemalt 2 korda nädalas. Ja kaal ei lange enam! Ma olen juba täiesti ahastuses, no kas tõesti mu ainsad valikud on süüa päevas üks kaun herneid või olla elu lõpuni paks? Mis mul (mu organimsil) viga on? Muid vaevusi pole, olen muidu täiesti terve. Ainevahetus paistab normaalsest aeglasem, käin nr kahel korra või kaks nädalas, kohvi pissile ei aja, täiskõhutunne kestab vabalt 7-8 h pärast söömist, hommikul enne kella 12 kõht tühjaks ei lähe. Ma ei ole ka sundinud ennast mitu korda päevas sööma, kuna kõht pole tühi ja tulemuseks ainult kaalutõus. Kas peaksin, võiks see aidata? Peaksin arsti juurde minema? Veel vähem sööma? Ma ei oska enam noh, aidake rumalat 🙁

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 18:31; 07.09 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siit nagu muud abi ei saa, kui öeldakse, et tõmba kalorid alla 1000, näe Jackie Kennedy olla söönud 600 kcal päevas ja oli sale.

+5
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 18:43; 08.09 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kaua sa sellist dieeti oled pidanud? Et ainult supp ja kohv?

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 18:50; 08.09 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainevahetus paistab normaalsest aeglasem, käin nr kahel korra või kaks nädalas, kohvi pissile ei aja, täiskõhutunne kestab vabalt 7-8 h pärast söömist, hommikul enne kella 12 kõht tühjaks ei lähe.

Ainevahetus ja asjalkäimine on kaks täiesti erinevat asja. Kui sa neil vahet ei tee, siis ilmselt on sulle muudki asjad segased, mh. kalorid. Taimetoitlastel on väga kerge liigseid kaloreid manustada- süsivesikuid saab liiga palju.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa tead, kui palju sa kaloreid tarbid päevas?
Tee kõigepealt see selgeks, siis saab edasi mõelda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 20:12; 08.09 11:06; 10.09 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

liitu sellega, edulood on ju ahvatlevad 🙂 https://www.fitlap.ee/

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan samuti fitlapi toitumiskavaga liituda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen küll mees, aga olen ise sama probleemiga tegelenud ja tegelemas. Lugesin loo läbi ja tekkis selline küsimus, et sa siis hommikul ja õhtul ei söögi midagi enam? Soovitan proovida hommikul sööma hakkamist. Ma ei tea, kas võibleib või nii on kõige parem valik, kuid ise teen tavaliselt ka putru näiteks marjadega, mõnikord juurde keedumuna näiteks jne.

Mis õhtusööki puudutab, siis olen püüdnud nii teha, et õhtusöögi aeg on jäänud tavaliselt vahemiku kell 17.00-18.00, mõnikord ka 18.30, kui trennist tulles ei taha kohe süüa.

Ja ära koguseid ka unusta! Pane hommikul natuke taldriku peale ja proovi ära süüa.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No järsku inimesel on mingi tervise prpbleem, näiteks kilpnäärme. Peaks laskma proovid teha.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sööd päevas ainult ühe korra, tavaportsjoni, aga täiesti lihavaba, õhtuks närid vahel kurki või õuna ja kaal ei alane? Täiesti sürreaalne, tundub küll meditsiinilist sekkumist vajav olukord. Võiks ju rääkida, et organism on säästurežiimil, arvab, et oled mingis koonduslaagris või on ikaldus ja toidupuudus ja hoiab iga hinna eest, mis saab, võtab igast toidupalast maksimumi jne. Et ehk kui sööksid tihemini, olukord paraneks?

+11
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pane nädal aega 10 grammi täpsusega kirja mida sa sööd. Iga amps enne toidu kaalu peale ja kirja kui suuni jõuab.
Siis äkki leiad üles kas kuskil on peidetud kalorid.
Raske uskuda et sööd nii vähe

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa kirjutad, mida sa sööd. Aga mida sa jood?

Näiteks kohvist jäta piim ja suhkur ära, kohe vähem kaloreid. Või siis kui ilma ei taha kohvi juua, ära joo kahte tassi, vaid ainult üks.

Kui sul on kombeks juua veini (isegi kui sa seda veega lahjendad), siis see annab ka kohe lisakaloreid. Kui sa tee sisse paned mett, jälle lisa. Kui sa sööd mingeid valmistoite, siis nende sees on hullult palju peidetud suhkrut, näiteks salatikastmetes ja ka suppidesse lisatakse suhkrut, boršile, püreesuppidele…

Esmalt soovitan üle vaadata oma joogisedel ja sealt igasugused magustatud joogid välja rookida. Kohv piima ja suhkruga – kui tahad kaalu langetada, siis… no eks ise tead. Kui sul on kombeks juua smuutisid, siis need on ka parajad kaloripommid, samuti jogurt, mis on juba valmis maitsestatud. (kirjutad, et oled taimetoitlane, aga piimatooteid tarbid, seega ma eeldan, et sööd ka jogurtit). Puuviljamahlades on päris palju lisatud suhkruid.

Teiseks ma soovitan sul hakata ise endale toite kaasa tegema, mitte kohvikust ostma. Siis sa tead täpselt, mis selle toidu sees on. Jogurt maitsesta ise, isegi kui selleks kasutad külmutatud toormoosi, on seal kokkuvõttes vähem suhkrut kui poest ostetud valmistootes.

Ega ei pea ennast näljutama ja eksteemselt vähe sööma, aga ilmselt on sinu praeguses menüüs sees liiga palju peidetud kaloreid. Arvad, et sööd tervislikult, tegelikult on julm suhkrupomm.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 13:32; 09.09 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui kiiresti su kaalulangus toimus ja kui pikk on olnud kaaluseisak? Ja kui palju on igapäevast liikumist- rattasõit ja jalutamine nii tund-paar korraga võiks olla iga päev, lisaks trenn. Mida sööd hommikuks? Ilmselt oled vähe söömisega ka ainevahetust aeglustanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihtipeale ise ei pane tähelegi, kui palju nt päeva jooksul süsivesikuid tarbid. Ja just neis võib seisaku põhjus olla, ka lõunasöök sisaldab sul tõenäoliselt palju süsivesikuid.

Proovi vahepeal valgurikkamat menüüd, jäta ära õhtused puuviljad. Lõunasöögiks võta tööle kaasa paar keedumuna ja mingi kodus tehtud salat.

Kui mul on mõned lisakilod tekkinud ja soovin alla võtta, siis esimene asi, mis menüüst välja jätan, on puuviljad, eriti õunad. Suurendan valgurikaste toitude osa ja süsivesikute osakaal võimalikult väikseks ja kaal hakkab kohe langema.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 15:25; 08.09 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks teha geenitesti, äkki aitab see. Nägin kunagi Tervis+ ajakirjas reklaami ja otsustasin proovida. Mina sain sellest väga palju abi. Sain täpselt teada mida ja kui palju süüa. Kui sa oled taimetoitlane, siis ilmselt on süsivesikud suures ülekaalus, aga äkki just need on kurja juureks. Paljud tuttavad on samuti väga rahul olnud ja tagasi normaalkaalu saanud. Tasub teadusega kaasas käia, mitte huupi lahmida toitumise osas. Neid teste on erinevaid, aga mina tellisin geenitestide lehelt, oligi vist geenitestid.ee.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen teemaalgataja. Tänan kõiki asjalike vastuste eest.

Pean tunnistama, et ma pole toitumises ega selle tervislikkuse mõõtmises kuigi tugev. Toitumise kohta on nii palju erinevaid teooriad, kui pool aastat tagasi toitumisnõustajaga menüü üle vaatasime, käskis ta valmistoidud ja magusa menüüst ära jätta, see aitas kohe esimesed kilod langetada. Muus osas pidingi üsna tervislikult toituma. Olen ka tema antud retsepte kasutanud.

Kas sa tead, kui palju sa kaloteid tarvid päevas?

Kuna söön kohvikus, siis tegelikult ei tea, mis sealsed portsud kaaluvad või palju neis kaloreid on. Keegi soovitas lõuna kodust kaasa võtta, see on hea mõte, siis saaksin küll kaaluda ja kaloreid arvutada.

Kui sul on kombeks juua veini (isegi kui sa seda veega lahjendad), siis see annab ka kohe lisakaloreid. Kui sa tee sisse paned mett, jälle lisa.

Veini joon seltskondlikel istumistel küll, neid tuleb ette korra või kaks kuus. Tihedamat veinitamise kommet ei ole. Tee sisse panen mett ka, ühe teelusikatäie. Sellest suudaksin vast loobuda, kohvi seest olen suhkrut juba kõvasti vähendanud, äkki jõuaksin täiesti nullini ka. Ilma piimata siiski ei kujuta ette.

Esmalt soovitan üle vaadata oma joogisedel ja sealt igasugused magustatud joogid välja rookida. Kohv piima ja suhkruga – kui tahad kaalu langetada, siis… no eks ise tead. Kui sul on kombeks juua smuutisid, siis need on ka parajad kaloripommid, samuti jogurt, mis on juba valmis maitsestatud. (kirjutad, et oled taimetoitlane, aga piimatooteid tarbid, seega ma eeldan, et sööd ka jogurtit). Puuviljamahlades on päris palju lisatud suhkruid.

Magustatud jooke ei joo. Ostan maitsestamata jogurtit ja söön marjade, banaanilõikude või toormoosiga.

Kui kiiresti su kaalulangus toimus ja kui pikk on olnud kaaluseisak? Ja kui palju on igapäevast liikumist- rattasõit ja jalutamine nii tund-paar korraga võiks olla iga päev, lisaks trenn. Mida sööd hommikuks? Ilmselt oled vähe söömisega ka ainevahetust aeglustanud.

Umbes poole aastaga ja hetkel paarikuune seisak. Tööl käin jalgsi, umbes 15-20 min kõnnin ühte otsa. Kas te tõesti kõik jõuate käia iga päev mitu tundi jalutamas või rattaga sõitmas ja siis veel eraldi trennis? Kuidas selle aja olete leidnud töö, pere ja muu elu kõrvalt? Imetlen teid sellisel juhul. Kui ma pärast tööd lähen otse trenni, jõuan koju alles kella kaheksa paiku õhtul.

Kui mul on mõned lisakilod tekkinud ja soovin alla võtta, siis esimene asi, mis menüüst välja jätan, on puuviljad, eriti õunad. Suurendan valgurikaste toitude osa ja süsivesikute osakaal võimalikult väikseks ja kaal hakkab kohe langema.

Dieet peaks ju ka jätkusuutlik olema, kas sa siis üldse puuvilju ei söö? Ma olen just aru saanud, et need on hea tervislik valik, on see vale? Mulle pealegi puuviljad väga maitsevad. Mis on need valgurikkad toidud, mida sööd?

Oeh, on see kaalulangetamine alles peavalu…

+7
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 18:31; 07.09 16:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma räägin oma kogemusest.
Inimesed üldjuhul pisendavad seda kui palju nad päevas kaloreid söövad ja suurendavad palju nad kaloreid kulutavad. Üldjuhul kui kaal enam ei lange on probleem ikkagi söömises. Pool aastat tagasi kaalusin ma 75 kg ja olen edukalt langetanud 15kg muutes täielikult oma söömist ja lisanud õhtused harjutused oma päevakavva.
1. Harjutused.
Kuna Sul aega napid siis lisa oma õhtusesse rutiini (4-5 x nädalas) kõhulihaste ja üldtoonust tõstvad harjutused. Sa ei pea kodunt välja minema ja see võtab päevas 15-20 min. Minu puhul on nad teinud imet (eriti kõhtu ja reisi vaadates). Harjutuste puhul hinda järjepidevust. Arvesta, et tulemust ei näe enne 3-4 kuud. Youtube’s on harjutusi kerge leida kuid ma lisan ühe lingi, mida mina olen järginud. Ehk see annab julgust alustada.
https://www.youtube.com/watch?v=3p8EBPVZ2Iw&t=618s&frags=pl%2Cwn

2. Söömine
Südameapteegis saab määrata kehakoostist. See maksab 2€ ja Sa saad teada rasvaprotsendi, lihaste osakaalu ja lisaks baaskaloraaži. Mina olen pea 40 aastat vana 164cm ja mina võin päevas süüa umbes 1350 kalorit. Seda on koguseliselt väga vähe ja kaalu langetamisel soovitatakse süüa natukene allapool kaloraaži (minu puhul umbes 1200 cal). Minu tänane menüü nt.
– 9 hommikul üks praemuna + viil leiba + väike kurk/tomat salat ilma mingi kastmeta + piimaga tee = umbes 450 cal
– 6 õhtul 150 gr lõhet hautatud + türgi oad ja tomatid + 200 gr mustikaid = umbes 550 kalorit.
Seega jääb lõunaks ja näksideks umbes 200 kalorit. 200 kalorit on umbes 3 tassi piimaga teed või 2 banaani või 20 sarapuupähklit. Kaalu langetamise ajal olen täiesti loobunud magusast, alkoholist ja ma söön umbes 1 puuvilja kahe päeva kohta.Kaalu langetamise puhul on oluline, et ei söö üle oma baaskaloraaži ja toidu kogused hinnatakse õiglaselt. Soovin edu kaalulangetusel. See on raske.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 19:53; 08.09 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sööd päevas ainult ühe korra, tavaportsjoni, aga täiesti lihavaba, õhtuks närid vahel kurki või õuna ja kaal ei alane? Täiesti sürreaalne, tundub küll meditsiinilist sekkumist vajav olukord. Võiks ju rääkida, et organism on säästurežiimil, arvab, et oled mingis koonduslaagris või on ikaldus ja toidupuudus ja hoiab iga hinna eest, mis saab, võtab igast toidupalast maksimumi jne. Et ehk kui sööksid tihemini, olukord paraneks?

Jajah, koonduslaagri piltidel oli neid pakse inimesi ju küll, kellel näljaga algas säästurežiim ja enam grammigi alla ei läinud, tuleb meelde jah.

Saad ju isegi aru, et see säästurežiim on bulls…, paksud ei valda kaloriarvestust ja “unustavad” muist sööki ära, mis suhu läks. Mulle tundus ka sürr, et supi, tee ja õunaga kaal muudkui seisab. Aga ju see asi ei ole tegelikult nii.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma räägin oma kogemusest.

Inimesed üldjuhul pisendavad seda kui palju nad päevas kaloreid söövad ja suurendavad palju nad kaloreid kulutavad. Üldjuhul kui kaal enam ei lange on probleem ikkagi söömises. Pool aastat tagasi kaalusin ma 75 kg ja olen edukalt langetanud 15kg muutes täielikult oma söömist ja lisanud õhtused harjutused oma päevakavva.

1. Harjutused.

Kuna Sul aega napid siis lisa oma õhtusesse rutiini (4-5 x nädalas) kõhulihaste ja üldtoonust tõstvad harjutused. Sa ei pea kodunt välja minema ja see võtab päevas 15-20 min. Minu puhul on nad teinud imet (eriti kõhtu ja reisi vaadates). Harjutuste puhul hinda järjepidevust. Arvesta, et tulemust ei näe enne 3-4 kuud. Youtube’s on harjutusi kerge leida kuid ma lisan ühe lingi, mida mina olen järginud. Ehk see annab julgust alustada.

https://www.youtube.com/watch?v=3p8EBPVZ2Iw&t=618s&frags=pl%2Cwn

– 9 hommikul üks praemuna + viil leiba + väike kurk/tomat salat ilma mingi kastmeta + piimaga tee = umbes 450 cal

– 6 õhtul 150 gr lõhet hautatud + türgi oad ja tomatid + 200 gr mustikaid = umbes 550 kalorit.

Wow, 1 praemuna, viiluke leiba tomati kurgiga ja tee, 450kcal. Mis leiba sa küll sööd? Jaanalinnu muna?

+6
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 09:09; 09.09 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wow, 1 praemuna, viiluke leiba tomati kurgiga ja tee, 450kcal. Mis leiba sa küll sööd? Jaanalinnu muna?

Seda ma räägingi, et inimesed alahindavad söödud kaloreid. Tavaline praemuna ja röstsai/röstleib on juba ise umbes 280 kalorit. Piimaga ja väikese suhkruga tass teed on umbes 60 kalorit. Kurgi-tomati salat on omakorda umbes 50 kalorit, kui sinna sisse lõikuda veerand avokaadot lisab see kohe 80 kalorit. Need on umbkaudsed kalorid muuseas. Kui panna leivale võid või salatile hapukoort või juua kaks tassi teed ühe asemel siis tuleb endaga aus olla ja see kõik arvesse võtta. Aga pole mõtet öelda, et ma ei söö midagi ja mu kaal tõuseb. Jaanalinnu kombel pead liiva alla peita ei ole kaalulangetuse seisukohalt mõtekas.

+9
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 19:53; 08.09 10:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

– 9 hommikul üks praemuna + viil leiba + väike kurk/tomat salat ilma mingi kastmeta + piimaga tee = umbes 450 cal

Üks muna on maksimaalselt 100, praadimiseks õli maksimaalselt 100, leib 100, kurk ja tomat maksimaalselt 50, piima vast ka üle 100 grammi ei pannud, see siis lisaks 56. 400 ringis võib tulla küll, võib-olla natuke alla. Kui teesse suhkrut ka panid, siis tuleb 450 vabalt täis.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 18:43; 08.09 10:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasuta kalkulaatoreid, nt seda: http://www.fitness.ee/kaloriarvuti
See näitab ka süsivesikute, valkude, rasvade jne soovituslikku suhet päevases menüüs ja sinu sisestatud andmete järgi sinu menüü oma. 100 g õuna näiteks annab sulle juba 60% sinu soovituslikust päevasest süsivesikute hulgast, paar piima ja suhkruga kohvi otsa, siis veel kohvikulõuna ja ongi süsikate osakaal lõhki. Ei pea kogu aeg neid kalkulaatoreid kasutama, aga kui mõnda aega kõik oma päevased söömised ausalt arvutusse paned, siis tuleb see tõe hetk ilmselt üsna ootamatu, kui palju ja kui tasakaalust väljas toitumine tegelikult on.

Küsisid, et kas ma siis puuvilju üldse ei söö. Söön ikka, aga kuna tean, kui palju juba ühest puuviljast süsivesikuid saab, siis ikka jälgin. Ja perioodil, kui tahan, et kaal langeks, siis teen ka täiesti puuviljavabasid päevi, sest süsivesikuid saab ju ka mujalt, mitte ainult puuviljadest.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 15:25; 08.09 11:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on need valgurikkad toidud, mida sööd?

Oeh, on see kaalulangetamine alles peavalu…

Appi, no ei ole see nii keeruline. Natuke liiga halaks läheb, kas sa oled valmis võtma vastutuse enda söömise eest?
Saad ju isegi aru, et foorumist jupikaupa sõnakõlkse kogudes ei saa sa täit infot.
Kui toitumisnõustaja retseptid toimisid, kas sa siis endale selgeks ei teinud, miks nad toimisid, milline on toitainete tasakaal/kaloraaž, et ise ka neid valmistada? Kui sa pole valmis selleks, siis tulebki maksta nõustajale, et ta edasi ka sulle menüü koostaks.

Trenn. Spordiklubi treeningud kestavada 45-50 min, pesuga koos saab klubist tunniga minema. Kuidas see kojujõudmise ajast poole kuuest peale 8-t teeb?
Kui õhtul trenni ei saa minna, tule 1 tund varem üles ja mine
hommikul.

+3
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 20:12; 08.09 11:06; 10.09 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

– 9 hommikul üks praemuna + viil leiba + väike kurk/tomat salat ilma mingi kastmeta + piimaga tee = umbes 450 cal

Muna 60 kcal
Õli praadimiseks (2g) 16 kcal
viil leiba(40g) 120 kcal
kurk (100g)14 kcal
tomat(160g) 42 kcal
piim(50g) 28 kcal

Kokku: 280 kcal

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miskipärast tuleb jutu sees ikka välja paar banaani ja paar tassi teed suhkruga.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.09 18:50; 08.09 18:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võib-olla tasub proovida valgurohkemat toitu süüa ja limiteerida oma süsivesikute söömist 100 g-le päevas? Taimetoitlasena on seda keerulisem, täiskõhu tunde pärast lisa rohkem häid rasvu.

Kui soovid kaalu langetada, siis toit ei saa olla enam naudinguallikaks (piima ja suhkruga kohvi, kaloririkkad ja tavaliselt liiga suured portsjonid kohvikutoitu). Söö selleks, et elus ja terve püsida, mitte naudingut ja külastust saada. Nautimiseks tuleb nüüdsest mõni muu tegevus leida.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin alla küll nii, et ikka toit meeldis ja piimast kohvip loobuma ei pidanud.
Üldiselt jälgisin portsjoneid, et oleks paras. Samuti eelisjärjekorras köögiviljad, siis valk ja vähem süsivesikut. Ära ma ei jätnud midagi. Igapäevaselt küll magusat ei söönud eriti, mõni komm vahel ikka.
Ära liiga stressi mine selle kaaku teemaga, see teekond peab ka meeldiv olema.
Panen oma näitliku menüü. Kaloreid ei loe, a enamvähem tajun, kas liialdan või ei.
H:Alustuseks alati suur klaas vett
Röstitud täistera sepik/sai avokaadoga, ca pool avokaadot, peal hakitud tomat hunnikus.
Piimaga kohv, suhkrut ei armasta kohvis.
L:köögivilja kotlet, tatar, salat
V:banaan
Õ:tofuga tikka masala, riis, salat.
Umbes nii ma toitun ja siiani edukalt. Küll aga söön ma kana ka, sa taimetoitlane nagu lugesin.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 09:09; 09.09 12:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa ei pea tegema päevas mitu tundi trenni, põhiline, kuidas kaalu vähemaks saada on ikkagi see, mida sa sööd. Kuula selle soovitusi, kes pani kõhulihaste koduse trenni video lingi.

Arvesta seda ka, et kui lihast treenid, siis lihas kaalub ka. Aga punnkõht kaob ära kui lihase (rohkem) trimmi saad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 13:32; 09.09 12:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtsin alla küll nii, et ikka toit meeldis ja piimast kohvip loobuma ei pidanud.

Üldiselt jälgisin portsjoneid, et oleks paras. Samuti eelisjärjekorras köögiviljad, siis valk ja vähem süsivesikut. Ära ma ei jätnud midagi. Igapäevaselt küll magusat ei söönud eriti, mõni komm vahel ikka.

Ära liiga stressi mine selle kaaku teemaga, see teekond peab ka meeldiv olema.

Panen oma näitliku menüü. Kaloreid ei loe, a enamvähem tajun, kas liialdan või ei.

H:Alustuseks alati suur klaas vett

Röstitud täistera sepik/sai avokaadoga, ca pool avokaadot, peal hakitud tomat hunnikus.

Piimaga kohv, suhkrut ei armasta kohvis.

L:köögivilja kotlet, tatar, salat

V:banaan

Õ:tofuga tikka masala, riis, salat.

Umbes nii ma toitun ja siiani edukalt. Küll aga söön ma kana ka, sa taimetoitlane nagu lugesin.

Mõistlikud soovitused ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga miks sa arvad, et trenni tegemiseks peab ilmtingimata kodust väljuma? Noom.com on mõeldud neile, kellel ei ole aega/motivatsiooni jõusaali minna. Kindlasti on teisigi sarnaseid programme, kuid selle reklaam on ainsana minuni jõudnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 40 )


Esileht Ilu ja tervis Jäängi elu lõpuni paksuks?