Esileht Ilu ja tervis Jäängi elu lõpuni paksuks?

Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )

Teema: Jäängi elu lõpuni paksuks?

Postitas:

Mina jään vist ka elu lõpuni paksuks, sest olen gurmaan ja lihtsalt ei suuda end näljutada. Mitu korda olen alustanud, isegi mõne kilokese kaotanud, kuid millise hinnaga! Olen siis nii tõsine ja morn, sest jaksu naeratamiseks pole. Ilmselt hakkan dieeti pidama alles siis kui tervis esimese põntsu ära paneb.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 06:09; 12.09 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jään vist ka elu lõpuni paksuks, sest olen gurmaan ja lihtsalt ei suuda end näljutada. Mitu korda olen alustanud, isegi mõne kilokese kaotanud, kuid millise hinnaga! Olen siis nii tõsine ja morn, sest jaksu naeratamiseks pole. Ilmselt hakkan dieeti pidama alles siis kui tervis esimese põntsu ära paneb.

Sul on pigem psühholoogiline probleem piiratuse tundega ja et ei saa kõike süüa kohe kui tahaks.
Sest dieet (kui mingi toitumisharjumuste/-soovituste kogum) ei pea olema näljutamine ega ka kuidagi gurmaanlust välistav. Mis tähendab sinu jaoks “gurmaan” ja mis takistab vähem kalorilisi toite oma gurmaani põhimõtete järgi valmistada/valida?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.09 20:12; 08.09 11:06; 10.09 08:56;
To report this post you need to login first.

Mina võtsin alla küll nii, et ikka toit meeldis ja piimast kohvip loobuma ei pidanud.

Üldiselt jälgisin portsjoneid, et oleks paras. Samuti eelisjärjekorras köögiviljad, siis valk ja vähem süsivesikut. Ära ma ei jätnud midagi. Igapäevaselt küll magusat ei söönud eriti, mõni komm vahel ikka.

Ära liiga stressi mine selle kaaku teemaga, see teekond peab ka meeldiv olema.

Panen oma näitliku menüü. Kaloreid ei loe, a enamvähem tajun, kas liialdan või ei.

H:Alustuseks alati suur klaas vett

Röstitud täistera sepik/sai avokaadoga, ca pool avokaadot, peal hakitud tomat hunnikus.

Piimaga kohv, suhkrut ei armasta kohvis.

L:köögivilja kotlet, tatar, salat

V:banaan

Õ:tofuga tikka masala, riis, salat.

Umbes nii ma toitun ja siiani edukalt. Küll aga söön ma kana ka, sa taimetoitlane nagu lugesin.

ma söön ka laias laastus sarnaselt (ainult et minu menüüs on rohkem magusat – hommikul jogurt marjade, mee ja isetehtud müsliga, õhtul mingi kerge magustoit lisaks). Kolmel õhtul nädalas on supp. Millegagi ei liialda, ka ei piira eriti – tajun kenasti piiri.
Mis kaalu annavad, on näksimised – juustust olen lahti saanud (lihtsalt ei osta enam, või kui siis ainult hästi kallist ja vähe), aga paar kommi ikka läheb päevas, või kook.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on need valgurikkad toidud, mida sööd?

Kui sa piimatooteid ja muna sööd, siis proovi neid igal toidukorral süüa. Hommikul muna, vahepalaks kodujuustu, kreeka jogurtit või skyri.

Mett ma ei pelgaks nii väga ja puuvilju samuti mitte. Ei ole veel näinud kedagi, kes puuviljadest rasva läheks 🙂
Aga valku kindlasti lisa oma menüüsse.

Ja nõustun eelkirjutajaga, et tee pigem ise endale toidud kaasa. Kohvikus ei saa tasakaalustatud toitu.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Lisaks veel paar klaasi veini ja maitsestamata jogurtit, mida süüakse marjade, banaanilõikude või toormoosiga”

Ma räägin, et see keha säästurežiim ja “söön ainult suppi ja 1 õuna päevas” on paksukeste tavaline müüt ja enesepettus. Tavaliselt lähevad päeva jooksul sisse muud asjad ja siis lüüaksegi käega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, jäädki. Ilmas on nii pakse kui peenikesi. Ükski vaal ei saavuta teatud vanusest enam modellimõõtu. Hakka ennast armastama, mis sa vingud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, jäädki. Ilmas on nii pakse kui peenikesi. Ükski vaal ei saavuta teatud vanusest enam modellimõõtu. Hakka ennast armastama, mis sa vingud.

Just. Nagu see ütlus on – kõik ei saa ainult peenikesed olla, keegi peab ilus ka olema. ????

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.09 06:09; 12.09 14:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oskan enda järgi soovitada. Kaalu langetades on oluline süsteemsus ja täpsus. Söö 3h vahedega. Hommikul söö korralikult. Puder 30 gr helbeid ja lisa juurde puuvilju. Suhkrut ära pane, vaid puuviljadest tulev glükoos on juba olemas. Kui üldse ei saa, pane teelusikas mett nt. Kindlasti lisa valku, kohupiima või kodujuustu pudrule. Ja õlid. St seda, et su söök oleks tasakaals ja kõik toidugrupid kaetud. Kui tahad teada, mida sööd, tee kodus lõunasöök kaasa (eelmine õhtu tee salat valmis), samuti jälgi, et oleks toidugrupid kaetud, see välistab selle, et sul ei tule nälga. Mul on kogu aeg lõunasöök ja vahepeala kaasa tööl ning väljas söömas ei käi. Põhjus lihtne, ma ei tea, kuidas ja mis toorainest üldse sööklas või kohvikus midagi tehtud on. Praetud rasvas või kasutatud toiduaineid, mida töödeldud kuidagi ja lisatud suhkrut, et see maitseks paremini jne.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 14:40; 20.09 15:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalulangetaja võiks puuviljad söömata jätta. Neis on väga palju suhkrut ja see tõstab kaalu, enesepettusest (puuviljad on ju tervislikud) hoolimata. Süsivesikuid on palju ka köögiviljades, aga nendeta nüüd küll ei saa, nii et siis pigem loobuda puuviljadest. Ja muidugi vein – tuttav edukas kaalulangetaja väitis, et sel nädalal, kui ta veini kasvõi klaasi jõi, ei langenud kaal mitte grammigi, siis üldse mitte. Ilmselt mingi seos ainevahetusega siis on lisaks kaloritele ka oluline.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaalulangetaja võiks puuviljad söömata jätta. Neis on väga palju suhkrut ja see tõstab kaalu, enesepettusest (puuviljad on ju tervislikud) hoolimata. Süsivesikuid on palju ka köögiviljades, aga nendeta nüüd küll ei saa, nii et siis pigem loobuda puuviljadest. Ja muidugi vein – tuttav edukas kaalulangetaja väitis, et sel nädalal, kui ta veini kasvõi klaasi jõi, ei langenud kaal mitte grammigi, siis üldse mitte. Ilmselt mingi seos ainevahetusega siis on lisaks kaloritele ka oluline.

Puuvilju ei tohiks süüa sellistes kogustes, kus hakkab mõjutama kaalu. Ma kaalun oma koguseid ja teadlikult, et ei sööks üle, banaani saab poole vähem süüa, on rohkem puuviljasuhkrut. Õun, marjad aga 150gr kord näiteks. Kui aga mujal suhkrut väldid, on puuviljad igati ok lisand. Kui kõik ära keelata, juhtubki see, et tekivad isud, mida ohjeldada ei suudeta.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.09 14:40; 20.09 15:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 31 kuni 40 (kokku 40 )


Esileht Ilu ja tervis Jäängi elu lõpuni paksuks?