Esileht Pereelu ja suhted Jaanipäev

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )

Teema: Jaanipäev

Postitas:

Meid kutsusti perega (mina,abikaasa ja lapsed) maale grillima mu eksmehe juurde, kes on laste isa. Saan kõigiga läbi sealt v.a eksmehega. Lapsed väga tahaksid minna aga mees jaurab. Ma mõistan ka teda ja pakkusin välja, et ta saab minna mõne sõbraga jaane tähistama aga talle ei sobinud, et ma lähen üksi. Mainis ka, et viiksin lapsed sinna ja ise tuleks ära. Tahaks ju siis jaanipäeva lastega ja mehega olla, ei leia kuidagi kompromissi. Lapsed jällegi ei taha koju jääda, igatsevad isa ka.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 12:54; 23.06 13:05; 23.06 14:49; 24.06 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eksmees ei ole joodik ja läbuks ei lähe lase lapsed isa juurde ja veetke omad jaanid mehega eraldi.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui eksmees ei ole joodik ja läbuks ei lähe lase lapsed isa juurde ja veetke omad jaanid mehega eraldi.

Selle peale peab perekoolikas kõigepealt tulema.
Selleks ta tegi ka teema.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.06 13:01; 23.06 13:29; 23.06 14:48; 23.06 14:52; 23.06 14:58; 23.06 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ma juba mainisin, et soovin jaanipäeva oma lastega olla või te ise ei oska ridade vahelt välja lugeda? Selles pole midagi imelikku kui soovin ka oma lastega pühad olla 🙂

+1
-22
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 12:54; 23.06 13:05; 23.06 14:49; 24.06 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellist kompromissi ei olegi. Ja see, et arvad, et saad nendega läbi, ei tähenda, et sa sinna oodatud oled. Üks osa sugulasi kutsub lihtsalt harjumusest, pärast ehmatab, et mis tegin, et ÄKKI ta ikkagi ei tule. KUi kutsuja on su oma endine mees, võtaks asja ehk tõsiselt. Aga kõik muud sugulased võivad kutsuda moepärast ja harjumusest, et oled koguaeg olnud ja käinud. Kõige vähem kannatusi lood siis kui ise kannatad. Ehk siis valid selle, mis sobib. Kui mees jaanipäeval kannatab, koged seda terve järgmine aasta, kui lapsed, siis ka. Nii et ainus, kellega saad ehk kaubale, oled sa ise. Mis jaanid see on, kui sa pole oma kalli mehega, vaid pead vaatama otsa mehele, keda vihkad ? Enesepiinaja oled ?

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ma juba mainisin, et soovin jaanipäeva oma lastega olla või te ise ei oska ridade vahelt välja lugeda? Selles pole midagi imelikku kui soovin ka oma lastega pühad olla ????

Saime aru küll – sina soovid lastega, mees soovib sinuga, lapsed isaga, eksmees lastega. Miks just sinu tahtmine kõige tähtsam on?

+16
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ma juba mainisin, et soovin jaanipäeva oma lastega olla või te ise ei oska ridade vahelt välja lugeda? Selles pole midagi imelikku kui soovin ka oma lastega pühad olla ????

Sa oled nendega nagunii kogu aeg koos, ma lugesin ridade vahelt välja.

Ja VÄGA egoistlik on ka pühade ajal oma jonni neile ja kõigile peale suruda.
Mis naine ja ema sa selline oled? See uus mees on sul kah vist pisut imelik, et sellist tahab…
Mina saadaks su puu taha, tegele ise oma karjaga ja jonni, kui tahad.

+14
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.06 13:01; 23.06 13:29; 23.06 14:48; 23.06 14:52; 23.06 14:58; 23.06 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee lapsed ühe mehega, ela surmani temaga ja pole muresid?

Muresid on alati. Nendest ei pääste. Muretsemine on üks elu alustala.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 13:36; 24.06 08:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vägevad suhted tänapäeval.
Saan ma nüüd õigesti aru, et sa tahad hirmsasti minna eksmehe juurde grillima ja ühiseid lapsi näitama, aga praegusele abikaasale ei sobi. Miks sa lapsi viima pead, kas laste isa ise ei saa lastele järgi sõita?
Kui vanad lapsed on?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust ma juba mainisin, et soovin jaanipäeva oma lastega olla või te ise ei oska ridade vahelt välja lugeda? Selles pole midagi imelikku kui soovin ka oma lastega pühad olla ????

Aga sina oleks võinud juba oma kärgpere luues aru saada, et sa ei hakka enam kunagi alati koos oma lastega ja mehega pühi veetma. Sellise peremudeli juures käivadki asjad nii, et tuleb teha kompromisse ja kõigi oma kallite inimestega sa alati koos olla ei saa.

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 13:41; 23.06 13:58; 23.06 14:06; 23.06 14:38; 23.06 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.

+1
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 13:53; 23.06 14:01; 23.06 14:14; 23.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on üldiselt ohumärk, kui partner püüab sulle (kaudselt – mossitamise, solvumise ja muu seesuguse käitumisega) dikteerida, kellega sa võid oma aega veeta ja kellega ei.

Seda teeb ju praegu teemaalgataja.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 13:41; 23.06 13:58; 23.06 14:06; 23.06 14:38; 23.06 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, tahab jaanöö oma naisega olla, mitte naise ekspolti vahtida- on ikka siga küll!

Niisiis:
lapsed tahavad isa juurde
isa tahab lastega olla
uus mees tahab naisega olla
naine tahab lastega olla (kuigi ta on 95% ajast nagunii nendega).
Mulle tundub sinu tahtmine 3-4X vähemoluline kui teiste tahtmine (osakaal oleneb nende isa juurde igatsevate laste arvust).
Lapsed ei ole tited (arvatavasti) ja kui eks pole täiesti vastutustundetu, miks nad ei või olla isa juures, kus nt on ka nende vanavanemad ja muud isapoolsed sugulased?

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 13:59; 23.06 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Konnakontsert sobib suveöhe.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 13:53; 23.06 14:01; 23.06 14:14; 23.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgatajale sobivad ju mõlemad variandid: nii see, et mees tuleb kaasa, kui ka see, et mees ei tule kaasa ja teeb omi asju. Mees on manipulaator.

Mis hea pärast see naine siis võeti, kui istu ikka pühade ajal üksi. Kui läheb sõprade juurde pidutsema, siis vist jälle häda.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 13:41; 23.06 13:58; 23.06 14:06; 23.06 14:38; 23.06 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärgperenduse ABC
Kohutav

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Läbi raskuste tähtede poole.

0
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 13:53; 23.06 14:01; 23.06 14:14; 23.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja kui sa ei saa eksmehega läbi, siis sinu sinna minek (eriti koos uue mehega) ilmselt rikuks ka tema jaanipäeva. Ise suudaksid nautida pühi sellises pingelises õhkkonnas?

Arvan, et ole need jaanid uue mehega ja las lapsed lähevad isa juurde.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgataja ei saa eksmehega hästi läbi, kuid ometi tahab praeguse mehe vastuseisust hoolimata “laste pärast” sinna grillima minna. Miks ometi?

Ma viiksin lapsed maale isa juurde, võib-olla istuksin-jutustaksin seal paar tundi, kui eksmehe sugulastega hea klapp. Lepiksin eksmehega kokku aja, millal ta lapsed koju tagasi toob ja siis ülejäänud jaaniõhtu veedaksin uue mehega.
Kui lapsed tahavad isaga olla, ei pea sina seal tingimata kõrval olema ja nendega ühist aega veetma. Kuidagi otsitud põhjus tundub see “soovin jaanipäeva oma lastega olla”.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 14:36; 23.06 15:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et ole need jaanid uue mehega ja las lapsed lähevad isa juurde.

Oleks kõige mõistlikum, aga teemaalgatajale ei sobi. Tema tahab lastega olla ja uus mees peab sõna kuulama. Eksmees vist ka eksnaist ja tema uut meest sinna ei taha, aga kõik peavad kannatama, sest teemaalgataja tahab.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 23.06 13:41; 23.06 13:58; 23.06 14:06; 23.06 14:38; 23.06 15:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meid kutsusti perega (mina,abikaasa ja lapsed) maale grillima mu eksmehe juurde, kes on laste isa. Saan kõigiga läbi sealt v.a eksmehega. Lapsed väga tahaksid minna aga mees jaurab. Ma mõistan ka teda ja pakkusin välja, et ta saab minna mõne sõbraga jaane tähistama aga talle ei sobinud, et ma lähen üksi. Mainis ka, et viiksin lapsed sinna ja ise tuleks ära. Tahaks ju siis jaanipäeva lastega ja mehega olla, ei leia kuidagi kompromissi. Lapsed jällegi ei taha koju jääda, igatsevad isa ka.

Igale poole, kuhu kutsutakse, ei pea minema. See on nagu ainus koht, kuhu minna jaanipäeva pidama? Eksmehe juurde??? Veetnud oma jaane koos siis kui koos elasite.
Loomulikult uus mees ei taha sinna minna. Ta tahab jaanid veeta SINUGA, mitte sinu lohiseva minevikuga. Ja kui su eksmehel on uus naine ja uus pere, siis häirite neid ka. Võiksid neile vähemalt jaanide ajal rahu anda. Ma küll ei tahaks jaanide ajal mingeid eksnaisi ja jumal teab, keda, näha.
Pakun, et teema on liba. Jälle üks õhku visatud kont, närige.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 14:47; 25.06 09:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsed ei ole tited (arvatavasti) ja kui eks pole täiesti vastutustundetu, miks nad ei või olla isa juures, kus nt on ka nende vanavanemad?

Ilmselt on osadel naistel selle isa ja tema sugulastega mingi teema.

Äkki sel eksmehel on veel uus naine ka olemas ja äkki juhtub see, et lastel on seal väga tore olla, äkki on seal veel lapsi ja äkki nad tahavad veelgi sinna minna … jne 100 TÄIESTI ebavajalikku häda.

Mis üldiselt on vist armukadedus.
Kui mitte lausa see naiste omavaheline paljukirutud sõna. (vv). Sel põhjusel ta ju ka siin perekoolis praegu vingerdab.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.06 13:01; 23.06 13:29; 23.06 14:48; 23.06 14:52; 23.06 14:58; 23.06 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah tahaksingi sinna minna, igaasta oleme käinud lastega+ mõni ka minu suguvõsast. Olime eksmehega 13 aastat koos ja 16 aastat oleme seal iga jaanipäeva veetnud. Mis on selles imelikku, et ma sinna minna soovin?

+1
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 12:54; 23.06 13:05; 23.06 14:49; 24.06 08:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kärgperede puhul ju ongi sedasi, et tuleb ette pühi, kus ei saa ema oma lastega olla, see tuleb meelde jätta. Teemaalgataja, sa pead esmalt hakkama eksmehega graafikuid tegema, millistel pühadel lapsed sinuga ja millistel pühadel isaga. See püha ei jää ju viimaseks, lõpuks su praegune mees ka on dinu eksmees kui temaga nii halvasti käitud. Tundub, et kohe tahad oma eksmeest näha, isegi kui te omavahel läbi ei saa. See laste teema näib kuidagi kattevarjuna. Soovitan oma praegust perekonda hoida ja lapsed on ka rõõmsad kui isaga kohtuvad, kuna te kahus olete, siis pead arvesrama, et lastega sa enam kõiki pühi koos olla ei saa.
Ma kahutasin 3 aastat tagasi, mees leidis noore ja ilusa naise, läksime lahku. Meil on 2 last. Jagame samuti pühade ajal ja muul ajal. Oma ego tulrb alla suruda, nii raske kui see ka ei oleks. Alguses oli laste isajuurde minekul väga üksildane ja kurb tunne, isegi nutsin pärast. Aga vaikselt lihtsalt hakjasin nende äraolekul toredaid asju tegema. Seda, et eksmehega peaks pühad veetma, ei oleks mõttessegi tulnud. Isegi kui kutsutud oleks.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on selles imelikku, et ma sinna minna soovin?

1. Sest sa oled sellest mehest lahus.
2. Sest sul on kibekiirelt ka uus mees olemas. Keda sa nimetad abikaasaks.

Nii lihtne ongi.

P.S. Ka see on imelik, et enda uut meest (alla aasta tutvust?) alandad.
Ta ei “jaura”, sest ta ei ole perekoolikas.
Sina jaurad.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.06 13:01; 23.06 13:29; 23.06 14:48; 23.06 14:52; 23.06 14:58; 23.06 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee lapsed ühe mehega, ela surmani temaga ja pole muresid?

“Ma arvasin, et kui me siit planeedilt pääseme, siis on meie mured murtud…”
“Meie mured oleks murtud olnud siis, kui X oleks oma kosmosekahuriga vähe täpsem olnud. Praegu mured alles algavad.”

(Väga vabas vormis ja peast tõlge Bujoldi raamatust “Falling Free”)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis on selles imelikku, et ma sinna minna soovin?

Vägagi on nüüd imelikku- kui sa seal nii kangesti olla soovid, miks sa siis teise mehe juurde läksid?? Oleks nagu paras hetk leppida, et sul pole sinna enam asja. TE EI OLE ENAM KOOS. Otsi oma uue mehega oma koht, kus järgmised 16a (no loodetavasti, kuigi siukeste imelike dilemmade tekkimise peale tõenäoliselt mitte) omi jaane pidada, mitte ära vea teda oma ekside vahet. Lastele on su eksmees isa ja isal on täpselt samasugune õigus tahta pühade ajal lastega olla ja lastel oma isapoolse suguvõsaga kui sinul emana. Kes su uus mees eksile ka on, et tema peaks seal “sugulastega” jututada tahtma?

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 13:59; 23.06 14:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vägagi on nüüd imelikku- kui sa seal nii kangesti olla soovid, miks sa siis teise mehe juurde läksid??

Tädi pole ilmselt üle saanud. (“nii tugevalt vihkab, nii vihkab”)

Ja uus mees hinges aimab, et tädi pole üle saanud ja soovib sinna eksi juurde pisut tiiba ripsutama minna.
Mis talle mehena loomulikult ei meeldi.

Ja mille kuradi pärast ta üldse abiellus, kui ta ei saa oma jaanipäevagi koos naisega veeta. Sest naine soovib kuskil mujal saba selgas ringi joosta.
Lapsed osavalt kattevarjuks tanki lükatud.

Ei ole puhas see värk teil seal kärgperes.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 23.06 13:01; 23.06 13:29; 23.06 14:48; 23.06 14:52; 23.06 14:58; 23.06 17:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Toredat õhtut!

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 23.06 13:53; 23.06 14:01; 23.06 14:14; 23.06 15:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah tahaksingi sinna minna, igaasta oleme käinud lastega+ mõni ka minu suguvõsast. Olime eksmehega 13 aastat koos ja 16 aastat oleme seal iga jaanipäeva veetnud. Mis on selles imelikku, et ma sinna minna soovin?

Sina soovid minna? Võib-olla kutsutaksegi sind ainult seetõttu, et muidu sa lapsi jaaniõhtuks maale isa juurde ei luba.

Kui sa eksmehega nagunii eriti hästi läbi ei saa, siis arvatavasti ei riku sinu mitteminemine seal kellegi õhtut ära:)

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 23.06 14:36; 23.06 15:32;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 38 )


Esileht Pereelu ja suhted Jaanipäev