Esileht Lapse ootamine Jaansalu itk

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Jaansalu itk

Postitas:
Kägu

On keegi tema juures hiljuti Oscaris käinud? Kuidas rahule jäite? Varasemad kommentaarid siin tema kohta just väga positiivsed pole,pigem tunduvad kogemused patsientidel temaga negatiivsed olema. Kas panna juba parem kohe aeg Šoisi juurde ära? 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Aga kui kahtled, siis pane südamerahuks kohe Šoisi juurde aeg.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta võttis mõned kuud tagasi vastu minu sünnituse ja seal ei jätnud kahjuks eriti sõbralikku muljet. Oleme lapsega küll terved ja see on kõige olulisem, aga oleks tahtnud esimesel sünnitusel natukene leebemat, sõbralikumat kogemust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Aga kui kahtled, siis pane südamerahuks kohe Šoisi juurde aeg.

Eks ta nii on, et nii palju, kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Aga, kahjuks ma ei leia erinevaid arvamusi Jaansalu Oscar uuringute kohta – kõik ühte auku ja puhta negatiivsed. Ootasin, et äkki aastatega on inimene muutunud ja ehk tuleb siia ka mõni positiivne julgustav tagasiside aga tundub, et mitte.

Šoisi juurde siis aeg kirja????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ise Jaansalu juures Oscarit tegemas. Mina olen väga rahul. Väga põhjalikult vaatas üle, pani kirja ning seletas lahti. Kuna tulid kõrged riskid, sain ka Niptifyle. Ta on tõsisema moega, kuid väga hea silmaga spetsialist ning mulle sobib. Kui küsisin, sain kõigele kenasti konkreetsed vastused.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin ise Jaansalu juures Oscarit tegemas. Mina olen väga rahul. Väga põhjalikult vaatas üle, pani kirja ning seletas lahti. Kuna tulid kõrged riskid, sain ka Niptifyle. Ta on tõsisema moega, kuid väga hea silmaga spetsialist ning mulle sobib. Kui küsisin, sain kõigele kenasti konkreetsed vastused.

Aitäh! Hea teada, et on ka positiivset.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käisin oktoobris Jaansalu juures Oscarit tegemas. Ta ei ole ebasõbralik, aga uuringu ajal ei öelnud ta poolt sõnagi. Mõtlesin, et ehk on see tema tööstiil, et eelistab vaikselt süveneda, ja plaanisin uuring lõpupoole küsida. Aga enne kui jõudsin arugi saada pani ta anduri juba ära. Pärast andmete sisestamist ja raporti trükkimist selgitas lühidalt tulemusi. Ei saa öelda, et oleks negatiivne kogemus olnud, tundus, et mõõtmised tegi põhjalikult, aga ta jah omaalgatuslikult uuringu ajal selgitusi ei jaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd käidud ja võin öelda, et ei jäänud rahule. Terve UH aja oli  vait, vaatab hirmtõsiselt ekraani ja ei räägi midagi. Mitte ühte sõna. Tegi UH päris pikalt ja kohati hoidis andurit ühe koha peal paar minutit nii, et ausaltöeldes tekkis juba hirm, et ju lootel midagi viga on, kui nii pingsalt ühte kohta vaadatakse. Siit tekib ka minu küsimus, et paar eelnevat kommentaari öeldakse, et vaatab põhjalikult ja hea silm. Mille järgi seda järeldada? Et vaatab kaua ja ei räägi? Mina ei oska kindlaks teha, kas ta on põhjalik ja hea silmaga. Äkki ei saa hoopis väga hästi aru ja seepärast vaatab kaua? Mina tema põhjalikkuses kahtlen, eriti kuna inimene mitte midagi lahti ei seleta..Uh tehtud, kargab püsti ja toksib kõik arvutisse. Siis annab paberi näppu ja kommenteerib ainult riske downile ja teisetele kromosoomihaigustele. Muud midagi. Ja ega küsimustele vastamine ka tema lemmik pole, kui juhtub, et päris täpselt aru ei saanud ja üle küsid, siis muutub juba tõredaks.

Üldiselt, eks igaühele oma. Aga, kui keegi soovib, et talle ka midagi uh ajal räägitakse, mida parasjagu ekraanil vaadakse, kas lootel on ikka kaks jalga ja kätt jne, siis valige võimalusel keegi teine Oscar uuringut läbi viima. Kui aga vaikus ja napisõnalisus sobivad, siis jääte ilmselt temaga rahule.

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Arstid peavadki osasid asju kümme vaatama, et kõik korras oleks – verevool, südametöö, magu jne ja see ei ole üldse imelik, kui andur ühes kohas on kaua.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle jälle ei meeldinud Šois. Liiga ninnu-nännu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist on ju ämmaemandaga, mitte arstiga? Kas tõesti tema teeb uuringu? Minul on alati itk-s arst teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegemist on ju ämmaemandaga, mitte arstiga? Kas tõesti tema teeb uuringu? Minul on alati itk-s arst teinud.

Jah, ta on ämmaemand, kuid tal on KV UH tegemise õigused – üks väheseid kui mitte ainus selline ämmakas ITKs

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Lapse ootamine Jaansalu itk