Esileht Lapse ootamine Jaansalu itk

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Jaansalu itk

Postitas:
Kägu

On keegi tema juures hiljuti Oscaris käinud? Kuidas rahule jäite? Varasemad kommentaarid siin tema kohta just väga positiivsed pole,pigem tunduvad kogemused patsientidel temaga negatiivsed olema. Kas panna juba parem kohe aeg Šoisi juurde ära? 

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Aga kui kahtled, siis pane südamerahuks kohe Šoisi juurde aeg.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ta võttis mõned kuud tagasi vastu minu sünnituse ja seal ei jätnud kahjuks eriti sõbralikku muljet. Oleme lapsega küll terved ja see on kõige olulisem, aga oleks tahtnud esimesel sünnitusel natukene leebemat, sõbralikumat kogemust.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii palju kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Aga kui kahtled, siis pane südamerahuks kohe Šoisi juurde aeg.

Eks ta nii on, et nii palju, kui on inimesi, on ka erinevaid arvamusi. Aga, kahjuks ma ei leia erinevaid arvamusi Jaansalu Oscar uuringute kohta – kõik ühte auku ja puhta negatiivsed. Ootasin, et äkki aastatega on inimene muutunud ja ehk tuleb siia ka mõni positiivne julgustav tagasiside aga tundub, et mitte.

Šoisi juurde siis aeg kirja🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin ise Jaansalu juures Oscarit tegemas. Mina olen väga rahul. Väga põhjalikult vaatas üle, pani kirja ning seletas lahti. Kuna tulid kõrged riskid, sain ka Niptifyle. Ta on tõsisema moega, kuid väga hea silmaga spetsialist ning mulle sobib. Kui küsisin, sain kõigele kenasti konkreetsed vastused.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin ise Jaansalu juures Oscarit tegemas. Mina olen väga rahul. Väga põhjalikult vaatas üle, pani kirja ning seletas lahti. Kuna tulid kõrged riskid, sain ka Niptifyle. Ta on tõsisema moega, kuid väga hea silmaga spetsialist ning mulle sobib. Kui küsisin, sain kõigele kenasti konkreetsed vastused.

Aitäh! Hea teada, et on ka positiivset.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Käisin oktoobris Jaansalu juures Oscarit tegemas. Ta ei ole ebasõbralik, aga uuringu ajal ei öelnud ta poolt sõnagi. Mõtlesin, et ehk on see tema tööstiil, et eelistab vaikselt süveneda, ja plaanisin uuring lõpupoole küsida. Aga enne kui jõudsin arugi saada pani ta anduri juba ära. Pärast andmete sisestamist ja raporti trükkimist selgitas lühidalt tulemusi. Ei saa öelda, et oleks negatiivne kogemus olnud, tundus, et mõõtmised tegi põhjalikult, aga ta jah omaalgatuslikult uuringu ajal selgitusi ei jaga.

0
0
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Lapse ootamine Jaansalu itk