Esileht Lapse ootamine Jaanuari beebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 516 )

Teema: Jaanuari beebid 2020

Postitas:
Kägu

Fb grupp jaanuaribeebid2020

Tere!

Kas keegi teab, kuhu on FBs kadunud grupp jaanuaribeebid 2020? See ei tule enam otsinguga välja. Pole tahtnud liituda enne kui KV UH tehtud ning tean, et kõik korras. Nüüd UH esmaspäeval ja mõtlesin grupi osas järgi vaadata, aga ei leia enam… veebruari ja märtsi omad on olemas.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Tere!

Kas keegi teab, kuhu on FBs kadunud grupp jaanuaribeebid 2020? See ei tule enam otsinguga välja. Pole tahtnud liituda enne kui KV UH tehtud ning tean, et kõik korras. Nüüd UH esmaspäeval ja mõtlesin grupi osas järgi vaadata, aga ei leia enam… veebruari ja märtsi omad on olemas.

Jaanuaribeebide grupp tehti salajaseks,sest seal 170+ liiget juba. Läheks liiga segaseks. Kindlasti on veel salajasi gruppe. Perefoorumis nt on üks meiliaadress olemas ( jaanuari ja veebruaribeebide teema all), kuhu saab saata grupiga liitumiseks soovioma andmetega ja sealt siis lisatakse. Küll aga see on mingi teine fb grupp, mitte see mille kohta küsisid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 41 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Äkki keegi ütleb siis mulle, et kuhu e-mail saata, et just selle FB-i jaanuaribeebidega liituda 🙁 jaanuaribeebides 2019 on üldse 500+ liiget. Esimene rasedus, siis tahaks ikka tuge ja arutada 🙁
Iseenesest tore, et beebibuum peal 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Äkki keegi ütleb siis mulle, et kuhu e-mail saata, et just selle FB-i jaanuaribeebidega liituda 🙁 jaanuaribeebides 2019 on üldse 500+ liiget. Esimene rasedus, siis tahaks ikka tuge ja arutada 🙁

Iseenesest tore, et beebibuum peal 🙂

Miks siin arutada ei saa?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei ole perekooliga nii sinapeal, tegin ainult selle postituse jaoks kasutaja.. FBs tundub mugavam, kuna see nagunii lahti ja siis jookseksid postitused News Feedi. Reaalsete inimestega seotud personaalsed kontod tunduvad kuidagi vastuvõetavamad, kui anonüümne foorum, aga see on ilmselt ainult minuga nii 🙂

Please wait...
Postitas:
kadiaa

12+4

Hei hei,

Oli täna siis Oscar testi ultraheli, ühtegi riski ei ole:) Päevade järgi peaks olema TA 16. jaanuar ehk siis täna 11+6, kuid tänase ultraheli järgi 12+4. Otsustasime, et jätame tähtaja 11. jaanuar, et kui peaks tekkima probleeme ülekandmisega, siis on suurem mängumaa:)

Kadiaa

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina aga pean uuesti minema. Olin suht närvis, vererõhk tuli kõrge. Dr. Ridnõi ütles kohe, et riskid suurenevad. Kuidas end rahulikuks sundida? Beebi süda lõi, oli õiges pikkuses aga seljaga. Nii, et end näidata ei tahtnud. Ridnõi oli täiesti ok, vbl oligi kogu see internetist loetud googeldamine teinud oma töö. Pean jääma rahulikuks, kuidas küll saaks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
septriinux

Oi, minu postitus on ka eelmine. Kohe esinesin käona.

Please wait...
Postitas:
jersey

Oi, minu postitus on ka eelmine. Kohe esinesin käona.

Kas arst ei saanud lapse asendi pärast teda korralikult üle vaadatud või pead ainult vererõhu pärast uuesti minema?

Please wait...
Postitas:
septriinux

Kuna vererõhk laes, kutsus tagasi. Beebi end näidata ei tahtnud, kuigi doktor saatis jalutama. Ei aidanud see ka. Kuna lähen tagasi, ütles, et vaatab siis ta ära. Oligi kuidagi nii, et 13+9 ajani aega ju teda vaadata, ütles mulle. Nagu ma tahaks seal koguaeg käia🙂

Please wait...
Postitas:
Giksike

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hea meelega liituks ka fb-grupiga, kui veel võimalik. Tähtaeg 15. jaanuaril.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Giksike

.

Please wait...
Postitas:
Kägu

https://m.facebook.com/groups/2169215489823692?tsid=0.5399949058080755&source=result Kui keegi siiski soovib liituda juba facebooki grupiga, siis Tere Tulemast! 😊

Kuidas selle FB grupiga nüüd liituda saab? (Ei oska absoluutselt Perekooli foorumit kasutada, palun vabandust)

Please wait...
Postitas:
Lootuses

Ma käisin täna UH-s. Pisike vastas täpselt päevade järgi raseduse suurusele ehk 12+1. Armas oli vaadata kuidas ta seal ringi siples ja ei tahtnud end korralikult mõõta lasta. Lisaks kromosoomihaiguste riskid tulid madalad ja muu oli ka korras.

Jätkuvalt olen oma liigoksendamisega hädas ja kehakaal veidi langenud. Esimese lapsega oksendasin sünnituseni, niiet eks peab leppima et seekord läheb siis samamoodi. Vähemalt kõik hea eesmärgi nimel ja peale sünnitust lähevad need ebameeldivused meelest.

Mis fb gruppi puutub, siis ma vist liiga otsustusvõimetu- ikka ei tea kas tahan liituda või mitte. Esimese lapse beebigrupis jäin mingi hetk väga passiivseks. Samas nagu oleks tore täpselt samavanuste laste emadega jutustada. Aga tundub, et seni kuni ma siin mõtisklen, siis kõik beebigrupid täituvad juba aktiivsete emadega ja polegi pärast kuhugi minna 😀

Please wait...
Postitas:
dooraboora

Eks siis teeme hiliste otsustajate grupi :p Mina ka veel ei kibele, kuna esiteks Oscar alles tulemas ja teiseks, ei taha, et keegi kogemata nii teada saab. Oma privaatsust armastan ka tohutult, nii et mõni väiksem grupp meeldikski rohkem 🙂

Mul homme hommikul vereanalüüsid. Moodsad pissiproovi topsid vaja ka täita. Pole enne selliseid kasutanud, loodetavasti ei vussi ära midagi 😀 Lisaks lugesin, et enne hommikust vereproovi õhtul peale kaheksat ei tohiks süüa. Kuidas saab sellist asja rasedalt üldse nõuda?!?!? Mul on ju KOGU AEG nälg 😀
Nii, et kannatan siin. Ja õhtune iiveldus pole ikka kadunud. Kaua võib!

Please wait...
Postitas:
septriinux

Eks siis teeme hiliste otsustajate grupi :p Mina ka veel ei kibele, kuna esiteks Oscar alles tulemas ja teiseks, ei taha, et keegi kogemata nii teada saab. Oma privaatsust armastan ka tohutult, nii et mõni väiksem grupp meeldikski rohkem 🙂

Mul homme hommikul vereanalüüsid. Moodsad pissiproovi topsid vaja ka täita. Pole enne selliseid kasutanud, loodetavasti ei vussi ära midagi 😀 Lisaks lugesin, et enne hommikust vereproovi õhtul peale kaheksat ei tohiks süüa. Kuidas saab sellist asja rasedalt üldse nõuda?!?!? Mul on ju KOGU AEG nälg 😀

Nii, et kannatan siin. Ja õhtune iiveldus pole ikka kadunud. Kaua võib!

Mina ka kannatasin seda nälga hambad ristis. Minumeelest tekitas see juurde seda tunnet, et süda on paha. Uriiniprooviga on väga lihtne. Tee nagu kirjas ja kõik ok!

Please wait...
Postitas:
Haven

Keegi siit teemast tegi veel 25.juuni Niptify. Kas oled tulemused saanud? Täna peaks olema möödas 8 tööpäeva, ma nii kannatamatu. Helistasin täna, aga öeldi, et pole veel. Nüüd ju peab nv ka praadima veel 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Keegi siit teemast tegi veel 25.juuni Niptify. Kas oled tulemused saanud? Täna peaks olema möödas 8 tööpäeva, ma nii kannatamatu. Helistasin täna, aga öeldi, et pole veel. Nüüd ju peab nv ka praadima veel 😀

Mina tegin ja sama seis 🙄 ootaja aeg on pikk… eriti Niptify testi tulemuse ootaja aeg 😅

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sinna FB gruppi on piiratud kohad või? Ise ei taha seda omanimelist rääkimist, vaid eelistan anonüümsust ja olen mõelnud, et ehk ainult loeks seal. Aga olen kuulnud, et kästakse aktiivne olla. Kui inimesed siin rohkem jutustaksid, poleks vajagi FBd.

Please wait...
Postitas:
dooraboora

Mul oleks nagu iiveldus jälle suuremaks läinud. Kellelgi veel nii?
Eelmiste rasedustega ikka kadus ära selleks ajaks….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis sinna FB gruppi on piiratud kohad või? Ise ei taha seda omanimelist rääkimist, vaid eelistan anonüümsust ja olen mõelnud, et ehk ainult loeks seal. Aga olen kuulnud, et kästakse aktiivne olla. Kui inimesed siin rohkem jutustaksid, poleks vajagi FBd.

Kus siis keegi saab käskida aktiivne olla?
Ise olen seal ka pigem lugeja rollis. Ikka kujunevad välja need, kes soovivad ja kellel on rohkem arutada. Aga survet kui sellist, et peab arutama, küll ei ole.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ka tegin 25.juuni. Ämmakas ütles,et järgmise nädala alguses peaksid tulemused käes olema.Loodan,et hiljemalt teisipäeval.

Triplet

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ka jälle. Täna on eriti kehv olemine. Kõik seisab kurgus kinni. Ma arvan,et mul seotud siiski refluksiga see iiveldus.

Triplet

Please wait...
Postitas:
Giksike

Ise olen seal ka pigem lugeja rollis. Ikka kujunevad välja need, kes soovivad ja kellel on rohkem arutada. Aga survet kui sellist, et peab arutama, küll ei ole.

Kutsud mind ka? 🙂 kas ma saan sulle kuidagi meilile enda nime ehk saata ja saad mind FBs lisada? Secret groupis peaks kõik liikmed saama uusi inimesi lisada ☺️

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas seal keegi võib käskida, aga ühes juba sünnitanute grupis oli nii, et alguses oli kõik viisakas, aeti sama juttu, mis siin, aga mingi hetk tekkis kaks gruppi: aktiivsed ja passiivsed ja keegi oli lekitanud kellegi raseduse info, kuigi seal ei tohi väljapoole infot anda. Keegi, kes polnud veel oma rasedust eriti kuulutanud. Siis hakati kahtlustama neid, kes sõna ei võta, kuna neil justkui oleks rohkem põhjust infot lekitada. Läks suureks tüliks ja passiivsemad kahtlusalused visati välja ning üldse läks inetuks kõik. Veel olevat lekitatud delikaatseid andmeid, no seal ju oma nimede ja FB kontode alt räägitakse oma määrimistest ja gaasivaludest ja verejooksudest ja haigustest ja millest kõigest. Ühesõnaga, see info muutis mu ettevaatlikuks selliste pealtnäha suletud gruppide ees, kus siiski on enamik võõrad ja mitteusaldusväärsed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul ka jälle. Täna on eriti kehv olemine. Kõik seisab kurgus kinni. Ma arvan,et mul seotud siiski refluksiga see iiveldus.

Triplet

Minul oleks nagu ka refluks ägenenud peale rasedaks jäämist. Vahepeal ikka väga halb olla.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Triplet

Minul oleks nagu ka refluks ägenenud peale rasedaks jäämist. Vahepeal ikka väga halb olla.

Ma helistan perearstile esmaspäeval ja küsin mida ka võtta tohin. Mul kodus nii Nexium kui ka Gasec olemas aga pole julgenud raseduse ajal võtta ühtegi ravimit. Mul õnneks ei olnud see refluks nii hull ja tegin ravi n.ö kuuridena. Vahepeal võis mitu kuud ok olla ilma tablettideta. Eriti leevenes siis kui suitsetamise maha jätsin rasedust planeerima hakates. Nüüd aga jälle platsis, kuigi jälgin menüüd.

Triplet

Please wait...
Postitas:
Kägu

Triplet

Ma helistan perearstile esmaspäeval ja küsin mida ka võtta tohin. Mul kodus nii Nexium kui ka Gasec olemas aga pole julgenud raseduse ajal võtta ühtegi ravimit. Mul õnneks ei olnud see refluks nii hull ja tegin ravi n.ö kuuridena. Vahepeal võis mitu kuud ok olla ilma tablettideta. Eriti leevenes siis kui suitsetamise maha jätsin rasedust planeerima hakates. Nüüd aga jälle platsis, kuigi jälgin menüüd.

Triplet

Olin ka kunagi Nexiumi peal. Hea rohi oli🙂 nii hea oli olla kohe. Aga kuna kaotasin kehakaalust ligi 30 kg, kadus see probleem ära. Nüüd jälle nagu tagasi, täpselt refluksi tundemärgid. Mingit rohtu küll ei julge võtta. Siis pigem söön, teeb paremaks. Ämmaemand arvas, et ajab hirmsasti öökima kuna magu on tühi aga ei ole ju. Ei teagi, koguaeg ka ei jõua süüa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Renniet vist tohib.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 516 )

Esileht Lapse ootamine Jaanuari beebid 2020