Esileht Lapse ootamine Jaanuari beebid 2020

Näitan 20 postitust - vahemik 541 kuni 560 (kokku 560 )

Teema: Jaanuari beebid 2020

Postitas:
Vaarikamari

Veider, et erinevat juttu räägitakse sama mure puhul! Minul on eesmärgiks haigla poolt 37. nädalani säilitada. Nospa ja paratsetamooli võtmist on vajadusel lubatud minu teada terve raseduse vältel, 2 tbl 3x päevas. Aga täna näiteks pole need üldse aidanud mul, puhkan lihtsalt voodis.

Hoian Sulle pöialt, viimane Kägu, et ikka ilusti ajalise lapse sünnitaksid 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Äitäh äitäh! mõtlen ise ka et mida kauem tibu kõhus seda vähem me haiglas, kuid eks elus juhtub kõik põhjusega. Aga erinev jutt vist sõltuv sellest, et tõenäosus et ta enneaegne tuleb on väga kõrge kuna mul kahesarveline emakas ja tal lihtsalt pole ruumi vist lõpuni kasvada seal, ja tibu kaalub meil ka vähe kuid see pidavat olema mu keha arvestades ka ok, et mitte mdiagi kriitilist. Nii me siin siis kulgeme päev päevaga.
mõnusat ootusaega sulle ka! :))

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul on õrnu päevade sarnaseid valusid olnud viimased paar nädalat, pluss sümfüüsivalud, aga need ei ole regulaarsed, kaovad puhkusega, asendivahetuse, sooja dušiga. Vahepeal on mingid halvast asendist tingitud toonused, mis võtavad täitsa pisara silma.
Aga ka varasemate rasedustega on nii olnud, nii et pole isegi kaalunud millegi ette võtmist. Vanemad lapsed olid täpselt tähtajalised.

Täna täitus 37+0 ehk saab kergemalt hingata – beebi on nüüd õigeaegne. Enne uut aastat aga vaevalt et midagi toimub. Hetkel on sünnituse peale mõeldes endiselt “oiiiii pekki” tunne, aga tänu süvenevale ebamugavustundele jääb seda iga päevaga järjest vähemaks…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt

Postitas:
jersey

38+3

Hei-hei!

Kohe meie kuu käes, oleme nüüd veidi aktiivsemad 🙂
Kuidas kellegil läheb, meid vist suht vähe siia jäänud.
Minul oli eile juba täitsa kindel minek, kuid lõpuks jäin ikka pika ninaga. Kusgil 16.00 paiku hakkas kerge päevadelaadne valu, käis ebakorrapäraselt. Eile oli veel saun ja nautsin seda, samas kerged valud ikka käisid. Õhtul asusime filmi vaatama ja valutamine käis edasi. Lisaks siis oli koguaeg pissil vaja käia, sõna otsesemas mõttes koguaeg. Nii kui wc-st välja sain, juba vaja uuesti minna. Mingi hetk käisin uuesti kuuma dušši all, et võtab valud ära, kui libakad – ei võtnud. Siis mõtlesime, et on targem minna magama, kui peaks öösel asjaks minema ja jätsime ka filmi pooleli. Kõik riided ja asjad olid valmis minekus…. ja siin ma nüüd olen.
Lihtsalt see lõpp on ikka nii piinarikas, et raske sõnadesse panna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mhm, ma loen ka päevi tähtajani… ülihädine tunne on. Nüüd paar päeva olen rohkem jaksanud, eile sai mähkimisalus, riided jm kraam välja tõstetud. Jalutamine on paar nädalat ikka väga vaevarikas olnud, sest beebi on nii madalal, et sümfüüsivalu on igapäevane kaaslane. Korralikke toonuseid on igapäevaselt, aga need on ebaregulaarsed ja ei ole nii tugevaks läinud kui päris tuhud, nii et üritan neid ignoreerida. Lisaks ei ole mitu ööd korralikult maganud, sest… ma ei teagi, ebamugavuse tõttu ilmselt. Lihtsalt läheb uni ära, pluss puusavalud. Noorim laps ärkab ka endiselt öösiti, nii et see ei tee asja kergemaks.
Vähemalt saab homme öelda, et äkki järgmisel nädalal sünnib ära, läheb kergemaks 😀 😀

HL (38+2)

+1
0
Please wait...

Postitas:
Haven

37+1

Ma tahaks nii väga sünnitada järgmine nädal jaanuari alguses 😀 Aga noh, kuna eelmised lapsed paar päeva peale tähtaega tulnud, siis ei tohiks väga lootusi hellitada vist.. 🙂 Muidu enesetunne on viimasel ajal nagu paremaks läinud, söögikogused aina vähenevad, kuna ruumi jääb kõhus väheks. 31-sel lähen ämmaka vastuvõtule ka veel. Huvitav, kas ktg ka laseb teha või tehakse seda alles tähtajal (ITK)?

+1
0
Please wait...

Postitas:
jersey

38+3

No mul viimased 2 last on tulnud 38+3 ja 38+6 (esimene läks nädal üle tähtajast), seega lootust nagu ju oleks. Põen ka selle sünnikaalu pärast, mida varem saaks ära sünnitatud, seda parem oleks. Hirmuga mõtlen, et kui peaks sel korral siis 4 kg tulema (18.12 arst mõõtis lapse kaaluks kas 3400 või 3700, ei suuda enam meenutada kumb oli ja +/-400g).

Kas kellegil veel sabakont teeb valu? Täitsa lõpp, raske valu pärast püsti saada ja istuda.

Käisin ka täna mähkimisalust ostmas ja mustapesukorvi beebi riietele. Nüüd siis kõik valmis ja ootab ainult kasutajat 🙂 Kotid kõik pakitud. Ainuke asi, millega jänni jäin on see, et mida kaasa söögiks endale ja mehele. Hetkel on kaks šhokolaadi kotis, kuid tean seda näljatunnet, mis tuleb siis, kui oleme beebiga ära palatisse saanud ja kui see juhtub veel öösel olema… tahaks kohe seapraadi saada 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Vaarikamari

35 + 5

Mina kavatsen haiglas vajadusel Wolti/Bolti kasutada meelepäraste söökide tellimiseks, pidi täitsa tavaline värk olema juba 😛

Mul on õnneks kõik valud üle läinud nüüdseks ja elu taas rahulik. Tundub, et tiksub ilusti tähtaeg täis, mis on suur kergendus. Enne jaanuari keskpaika ei tahaks veel sünnitada.

Samas pulsi kiire lakketõus ja lihtsalt suur ja ebamugav kobakäpp olemise tunne kuigi toredad muutused pole. Trenni pole ka julgenud juba 2 nädalat minna. Lisaks sain ka hoolimata superseedimisest endale esimest korda elus hemorroidi, oi, kui jube asi 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

39+4

Loen ka päevi. Tähtaeg 1. jaanuar. Vaevalt, et siis pudeneb, tunnet küll igatahes ei ole. Ma ei imesta kui 2 nädalat üle läheb. Äe on 2. jaanuar ja siis tehakse ka ktg. Kõndimine on vaevaline ainult siis, kui närvi valu lööb vaagnasse. Muidu on puusa ja sümfüüsi valu kadunud. Kõik küsivad, et noh kas kõht juba alla vajunud aga mul pole õrna aimugi milline näeb välja alla vajunud kõht. Muidu on raske olla. Süüa saab vähe 😀 ja jubedad kõrvetised on koos üles tulemisega. Kott on peaaegu pakitud ja tita tulekuks enam vähem valmis.
Liba valusid ega üldse valusid selliseid ei ole olnud. Ainult päevade laadne valu paaril viimasel päeval, kuid need kaovad ruttu. Panen kõhukinnisuse arvele selle. 🙂

Marimamm

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minul on tähtajani nädal ja ma ei oska mitte millegi üle kurta ega ka rõõmustada,selline imelik emotsioonitus on. Mõtlen, et see on ikka parem kui kodus pabistada. Metsik energia hakkab vaibuma, mõned päevad on käimine raskemaks muutunud. Olen natuke hirmul lapse suuruse pärast, sest 10.12 UHs oli lapse kaal 2983. Saan aru, et seda ei saa tõepähe võtta, aga vahepeal on mul olnud metsikud isud. Loodan, et aeg väga üle ei lähe. Üks asi, mis elu segab, on meeletud kõrvetised, mis on mõned päevad kestnud. Kaks päeva olen pissil käinud u iga 20-30 minuti tagant… Nii veider aga samas põnev on jälgida kuidas keha tegutseb. See annab natukene julgust, et isegi kui mõistus on teadmatuses siis kehal on vägagi selge kuidas toimetada tuleb 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
jersey

Meie väike ilmaime sündis 06.01 39+4.
Kõik oli lihtsalt super ja enam paremini see kogemus poleks minna saanud.
Minu diabeedist vist tingituna, on see meie kõige raskem laps, 3800g.

Kiiret ja head sünnikogemust teile, kallid jaanuarikad 🙂

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju-palju õnne! 🙂
Kadestan ja ootan, minul tähtajani veel paar päeva… igat pidi on ebamugav ja tüütu olla.

HL

0
0
Please wait...

Postitas:
Vaarikamari

Palju õnne teile, Jersey! 🙂 Mis haiglas sünnitasid?

0
0
Please wait...

Postitas:
marimamm

Palju õnne jersey!!

Meil sündis ka ära väike tirts.
Tähtajast läks üle 7 päeva ja sündis 07.01.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu pisikene ime sündis 3 päeva peale tähtaega. Tüdruk on päris pirakas – 3920g ja 53cm. Sünnitus polnud raske. Pühapäeval kl 13.30 hakkasid õrnad aga korrapärased valud. Käisin veel väljas söömas ja toidupoes, kodus tegin lõunauinaku. Hoidsin mõtted kuni 21.00ni eemal, siis olid valude vahed 2-3, vahel 4-5 minutit ja valud ei olnud enam väljakannatatavad. 22.00 olin sünnitustoas,avatus 5 cm. Nelja tunniga oli beebi käes 🙂

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mul läks ka tähtajast üle, aga kohal ta lõpuks on 🙂 Sünnitustoas olin 5 minutit, tugevaid valusid oli kokku ca 20 minutit, kergeid ebaregulaarseid valusid kokku ehk 20 tundi.
Beebi oli üle 4,2 kg, kuigi ennustatav kaal oli 3,5… aga kokkuvõttes kergeim sünnitus 😀

HL

+1
0
Please wait...

Postitas:
Vaarikamari

Palju õnne teile, nii tore kuulda, et kõik hästi läks 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ootan oma kolmandat, eelmistest sünnitustest möödas 15 ja 11 aastat. Hetkel 38+1, paari ndla jooksul olen mitmeid öid tunde valutanud, kuid need mööduvad ja päeval ei toimu midagi, peale selle, et astuda on meeletu valus või pikutades asendit muuta….selline masendus on peal siin nelja seina vahel, korra-paar ndlas käin rasedate vesivõimlemises, kuid see on ka kõik, sest iga samm on pisaraga.
37.ndlal pakkus UH lapse kaaluks 2,7kg.
Laps on asendis, mida nimetatakse kuklaseisu tagumine seisund ja olen nüüd ka veits mures….polnud varem sellest kuulnudki 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Vaarikamari

Sünd, täpselt 40+0

Meie poisibeebi sündis täpselt tähtajal, 28.jaanuaril. Kaal 4154 g, 53 cm pikk. Ämmaemand oli väga üllatunud, et nii suur, kuna kõhu järgi vaadates oleks ootuspärane olnud kõvasti väiksem laps. Oli end eriti osavalt kokku pakkinud 🙂 Tugev ja hea tervisega! sünnitus sujus väga ilusti ja kiirelt, mõned välised rebendid küll sain. tuhude osa oli täiesti köömes, suutsin need rasedate joogas õpitud tehnikatega ilusti üle hingata. Presside tunnet samas korralikult ei tekkinudki, seega oli see osa raske, aga ühtegi välist sekkumist või valuvaigisteid ma siiski ei vajanud, mis oli ka mu eelistus sünnitamisel.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palju õnne! 🙂 Nii tore on lugeda, kui kellelgi on sünnitus ilusti kulgenud ja jäänud head mälestused. Jaksu beebiga!

HL

0
0
Please wait...

Näitan 20 postitust - vahemik 541 kuni 560 (kokku 560 )

Esileht Lapse ootamine Jaanuari beebid 2020

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.