Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari tita sünd jaanuari kuu viimasel pooltunnil

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Jaanuari tita sünd jaanuari kuu viimasel pooltunnil

Postitas:

Mina, kes ma siin hädaldasin, et jäängi vist ootama 41+5 oli juba, sain oma kalli tita lõpuks kätte 31.01 23:37. Marta Emily on väga armas ja asjalik. Sünnitus oli meile mõlemale ränk katsumus, aga hakkama saime:) Täna saime koju. Kiidan Pelgulinna arste ja õdesid nii sünnitustoas kui pärast üleval. Väga päikseline seltskond tegutseb seal. Natuke võõras on taas kodus olla ühe uue liikme võrra rikkamana…Aga eks me kohaneme tasapisi ning ruttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See oli siis küll õigel ajal tulek,ikka graafikus:)Palju õnne teile ja pidage see külm vastu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju-palju õnne! Tean, mida tunned, sest saime eile koju ja kuidagi täitsa uus elu algab ju nüüd kodus:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju palju õnne teile! Meie poja otsustas veebruarisse üle kolida ja mitte ei taha sündida. Ootame ka iga päev seda hetke, millal minek.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, mis meeldiv äratundmisrõõm 🙂

Pisikesel nii täpne ajastus, ja väga armas nimi. Head kosumist!

PS Loodan, et karussellist on pikaks ajaks rõõmu 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Palju, palju õnne!

Mul võttis paar päeva kodus uue olukorraga harjumine, toimetasin nagu mingi mulli sees :D.
Vanem laps hakkab ka nüüdseks harjuma, et peab nüüd natuke ootama, enne kui talle tähelepanu saan pöörata.

Päikest teile 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne! Väga ilus nimi on tüdrukul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari tita sünd jaanuari kuu viimasel pooltunnil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.