Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 224 )

Teema: Jaanuari triibupüüdjad 2019

Postitas:
stustu

Ma ikka päris pinges juba. Täna käisin tööl iga tunni tagant wc-s kontrollimas, et ega päevad ei hakka. Peale lõunat oli pesukaitsmele jäänud kergelt helepruunikat voolust. Ja seda oli imevähe. Peale seda taas kõik jumala 0.
Peale tööd hüppasin ka apteegist läbi ja ostsin 2 testi. Üks on biocardi eriti varajase raseduse tuvastamiseks ja teine mingi odavam ribatest. Näpud nii-nii sügelevad juba neid tegema.
Mööduks see õhtu ja öö nüüd kiirelt ja et need punased ikka ei tuleks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ikka päris pinges juba. Täna käisin tööl iga tunni tagant wc-s kontrollimas, et ega päevad ei hakka. Peale lõunat oli pesukaitsmele jäänud kergelt helepruunikat voolust. Ja seda oli imevähe. Peale seda taas kõik jumala 0.

Peale tööd hüppasin ka apteegist läbi ja ostsin 2 testi. Üks on biocardi eriti varajase raseduse tuvastamiseks ja teine mingi odavam ribatest. Näpud nii-nii sügelevad juba neid tegema.

Ma samas situatsioonis nagu sina. Samamoodi käisin tööl iga nagtukese aja tagant kontrollimas aga midagi sealt ei leidnud õnneks. Aga testid ostin ka juba ära. Õudsalt tahaks teha 🙄😄

NÖÖP

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
stustu

Ma samas situatsioonis nagu sina. Samamoodi käisin tööl iga nagtukese aja tagant kontrollimas aga midagi sealt ei leidnud õnneks. Aga testid ostin ka juba ära. Õudsalt tahaks teha 🙄😄

NÖÖP

Kas teed ka homme testi?

Please wait...
Postitas:
Kägu

NÖÖP

Kas teed ka homme testi?

Ega vist kauem vastu ei pea. Ostsin samamoodi mingi tavalise plaat testi ja siis biocardi oma. Hommikul vast läheb biocard loosi *pöidlad pihus*.

Please wait...
Postitas:
stustu

Minul test tehtud. Õigemini 2 testi. Tegin kohe mõlemad korraga.
Ja kahjuks olid mõlemad negatiivsed. Ja päevi ka pole.
Kuhu need päevad siis jäävad? Kas tõesti clostilbegyt+duphaston skeem tekitas mulle nüüd tsüklihäire?
Miljon muremõtet nüüd peas.
🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul test tehtud. Õigemini 2 testi. Tegin kohe mõlemad korraga.

Ja kahjuks olid mõlemad negatiivsed. Ja päevi ka pole.

Kuhu need päevad siis jäävad? Kas tõesti clostilbegyt+duphaston skeem tekitas mulle nüüd tsüklihäire?

Miljon muremõtet nüüd peas.

🙁

Isiklikust värskest kogemusest duphastoniga 🙂 Määrati ka ja võtsin 16-25 tsüklipäeval, kuna tsükkel endal väga pikk 32-35p siis keeras duphaston tsükli nahka! Lugesin erinevaid teemasid ja duphastoni soovitatakse võtta pärast ovulatsiooni! Kuna jälgin basaali siis polnud raske nii ja rasedaks ma ka jäin 🙂
Kuna ovulatsioon toimus mul endal alles 18-19 tsüklipäeval, siis alustasin lihtsalt duphastoniga hiljem 🙂 Edu!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hei liivatera! Tubli oled, olen kindel , et see aitab sind ja samuti mind 🙂 sa mehele ei raatsinud osta? 🙂

Minul ov tundemärgid olemas eilsest saame näha millal toimub. Üle eilsest teen ov teste.

Mehele ostsime ka vitamiinid! Formula Vitale Active Men+ – seal sees on tsinki, mis pidi mehe viljakusele hästi mõjuma.

Mul läheb teine päev vitamiinidega. Täna hommikul oli aga veider hästi kerge iiveldus paar tundi. Huvitav, kas keha pole vitamiinidega harjunud? Kellelgi teisel veel nii olnud?

Päevad peaksid hakkama jaanuari keskel (1,5nädalat veel minna)

Hei! Kusjuures mina hakkasin laup võtma ja pühap saadik kuni tänaseni ka iiveldab, samas mul mega väsimus ja uni… ei saagi kohe aru mis toimub. Kui ma septembris võtsin siis küll ei täheldanud. Kas ov teeb seda nalja. Mul peaks igahetk toimuma. Isegi RT tegin, igaks juhuks, kuna eelmised päevad olid kahtlased. Aga ei saanud küll aru, et miskit oleks. Hetkel kõik sassis. Enne eelmisi päevi sai triibud, aga oletatav määrimine/vähese verega päevad ja ei kinnitud/katkes oletavate päevade aeg, isegi paari päevaga nihkes. Nii, loodame triibud tulevad ruttu!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 38 korda. Täpsemalt
Postitas:
Elli-Ly

Kägu, kes kirjutas Dupha kohta- minul ütles arst, et alates 15ndast päevast peaksin võtma hakkama. Kas oleks mõistlik ka seda siis eirata ja võtma hakata ikkagi alles siis, kui basaal näitab, et ov on toimunud? Eelmine tsükkel mul läks tänu pühadetrallile basaalimõõtmine veidi nihu ligikauud OV ajal, aga seekord enam sellist nalja olla ei tohiks ja OV ideeliselt võiks ilusti ära näidata temp tõusu peale OV. Aga kuna minu Ov tõenäoliselt toimub ka veidi hiljem (u CD19), siis ei tahaks asja tuksi keerata… Mis arvad?

Need, kellel vitamiinidest paha hakkab – on suur tõenäosus, et ju siis ikkagi ei sobi kehale see vitamiinikomplekt või siis on mingeid aineid kehas juba olemas ja seega ei reageerib üleliigsele kogusele niimoodi. Mul rase sõbranna ka võttis vitamiine ja ajas ka iiveldama jne, aga pani selle kõik raseduse arvele. Kui vahepeal said vitamiinid otsa ja kohe uusi ei jõudnud osta, läks enesetunne paremaks, kui aga lõpuks hakkas jälle vitamiine võtma, hakkas jälle jama pihta. Arsti soovitus oligi see, et kui vitamiin ajab südame pahaks, siis pigem ei tasuks seda võtta. Kui ehk siis proovida mõnda muud vitamiini või ainult foolhapet vms.

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kägu, kes kirjutas Dupha kohta- minul ütles arst, et alates 15ndast päevast peaksin võtma hakkama. Kas oleks mõistlik ka seda siis eirata ja võtma hakata ikkagi alles siis, kui basaal näitab, et ov on toimunud? Eelmine tsükkel mul läks tänu pühadetrallile basaalimõõtmine veidi nihu ligikauud OV ajal, aga seekord enam sellist nalja olla ei tohiks ja OV ideeliselt võiks ilusti ära näidata temp tõusu peale OV. Aga kuna minu Ov tõenäoliselt toimub ka veidi hiljem (u CD19), siis ei tahaks asja tuksi keerata… Mis arvad?

Need, kellel vitamiinidest paha hakkab – on suur tõenäosus, et ju siis ikkagi ei sobi kehale see vitamiinikomplekt või siis on mingeid aineid kehas juba olemas ja seega ei reageerib üleliigsele kogusele niimoodi. Mul rase sõbranna ka võttis vitamiine ja ajas ka iiveldama jne, aga pani selle kõik raseduse arvele. Kui vahepeal said vitamiinid otsa ja kohe uusi ei jõudnud osta, läks enesetunne paremaks, kui aga lõpuks hakkas jälle vitamiine võtma, hakkas jälle jama pihta. Arsti soovitus oligi see, et kui vitamiin ajab südame pahaks, siis pigem ei tasuks seda võtta. Kui ehk siis proovida mõnda muud vitamiini või ainult foolhapet vms.

Elli-Ly

Hmm, ma vaatan mis paari päevaga toimub , ehk hoopis reageering, et ahaa keha saab vitamiine ? Ja harjub organism. Mehel on ok olla.

Please wait...
Postitas:
getsike

Mina siis ikka endiselt püüdmas. Rõnga võtsin välja oktoobris. Tsükkel üsna sassis ning Flo äppi järgi ei saa OV usaldada. Viimased päevad jäid 3 nädalat hiljaks, paar päeva oli tume veri. Siis mingi 3 päeva ei tulnud midagi ning nüüd jälle tume. Väga imelik.

Uuest aastast hakkan kogu protsessi tõsisemalt võtma. Tellisin kotitäie OV teste ning samuti hakkan basaali mõõtma.

Triibulist jaanuari kõigile!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ei tule see ravim meelde mida paljud võtavas . Ja milleks see hea? See käsimüügi ravim. Midagi sellist- Infolicul vms , no ei meenu nimi. 🙂
Kas võiks seda omal algatusel ka võtta?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ei tule see ravim meelde mida paljud võtavas . Ja milleks see hea? See käsimüügi ravim. Midagi sellist- Infolicul vms , no ei meenu nimi. 🙂

See on Inofolic pulber ja seda soovitatakse pigem võtta juhul kui OV toimumisega on probleeme, nt kui on diagnoositud PCO või PCOS. See sisaldab inositooli, mis on hormoonide vahendaja ehk võib kaasa aidata ov toimumisele. Muus osas ilmselt on selle mõju minimaalne kuna see sisaldab ka foolhapet mis toetab loote arengut juba rasestumisel.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Aitäh! Selge , siis mulle pole vaja 🙂 tuleb edasi rühkida. Täna olen segaduses, tegin päevasel ajal testi ja nooo ime õrn triip on … tundlikus 25. Kuigi 01.01-03.01 oli määriv veritsus/ . Enne seda olin testile ka saanud õrna triibu. Aga arstil selgus 03.01 et hcg oli 0,1 hmm, segadust kui palju. Arst arvas et varajane katkemine mis oli. Võta sa kinni.

Please wait...
Postitas:
stustu

Nööp, mis testi tulemused said?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nööp, mis testi tulemused said?

Sama lugu. Pole triipe pole päevi :/
Aga ma veel loodan ikka veidi, ehk vara. Mul suguvõsas nii mõnelgi hakkas näitama test alles 6-7 nädalal ja päevi ikka polnud. *

NÖÖP

Please wait...
Postitas:
kullasära

Minul on ülipikk tsükkel. Viimased päevad olid 29.11-6.12.18
Ja nüüd siis täna määrib õrnalt. Ehk siis homme vast hakkavad päevad.
Loodan siis järgmise kuupeale 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on Inofolic pulber ja seda soovitatakse pigem võtta juhul kui OV toimumisega on probleeme, nt kui on diagnoositud PCO või PCOS. See sisaldab inositooli, mis on hormoonide vahendaja ehk võib kaasa aidata ov toimumisele. Muus osas ilmselt on selle mõju minimaalne kuna see sisaldab ka foolhapet mis toetab loote arengut juba rasestumisel.

nõuanne – inofolicut mitte tarbida koos kohviga, näiteks hommikul. Teeb selle teise aine kõrvalmõju nulliks. nii on väitnud viljatusarst. seega, kui oled kohvijooja, siis võtta inofolicut pigem õhtuti.

Please wait...
Postitas:
liivatera

Võtsin eile terve tableti asemel pool ja täna iiveldus kadunud. Ise kaldun arvama, et korraga oli vitamiine kehas nii palju, et keha andis märku.

Kuna vitamiinidest loobuda ei taha, siis edaspidi võtan pool tabletti päevas 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Võtsin eile terve tableti asemel pool ja täna iiveldus kadunud. Ise kaldun arvama, et korraga oli vitamiine kehas nii palju, et keha andis märku.

Võid nii ka proovida jaa. Mingi aeg võid uuesti proovida tervet 🙂 aga kuidas mehel? Minu mehel ok.

Please wait...
Postitas:
liivatera

Võid nii ka proovida jaa. Mingi aeg võid uuesti proovida tervet 🙂 aga kuidas mehel? Minu mehel ok.

Mehel on kõik ok! 😀

Please wait...
Postitas:
viiiv

Argh, mistoooimub. CD 51!!! Mitte kunagi pole mul sellist asja olnud. Testisin eile, täiesti negatiivne. Sellist tunnet ka pole nagu päevad tulemas oleks… samas pole ka tunne, et rase oleks. Tundub, et päevad jäid justkui lihtsalt… vahele?
Vahepeal tundsin alakõhus vasakul pool veidi torkeid/ebamugavust.
Olengi veidi segaduses, et mis nüüd siis edasi? Naistearsti aeg on alles märtsi alguseks, kas peaks üritama varem löögile saada veendumaks, et kõik on korras? Või ootan lihtsalt kuni päevad lõpuks algavad. Ilmselt kuni end hästi tunnen, siis ootan-vaatan mis saab ja märtsis kurdan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mehel on kõik ok! 😀

Mehed 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hei liivatera! Tubli oled, olen kindel , et see aitab sind ja samuti mind 🙂 sa mehele ei raatsinud osta? 🙂

Minul ov tundemärgid olemas eilsest saame näha millal toimub. Üle eilsest teen ov teste.

Mehele ostsime ka vitamiinid! Formula Vitale Active Men+ – seal sees on tsinki, mis pidi mehe viljakusele hästi mõjuma.

Mul läheb teine päev vitamiinidega. Täna hommikul oli aga veider hästi kerge iiveldus paar tundi. Huvitav, kas keha pole vitamiinidega harjunud? Kellelgi teisel veel nii olnud?

Päevad peaksid hakkama jaanuari keskel (1,5nädalat veel minna)

Hei! Kusjuures mina hakkasin laup võtma ja pühap saadik kuni tänaseni ka iiveldab, samas mul mega väsimus ja uni… ei saagi kohe aru mis toimub. Kui ma septembris võtsin siis küll ei täheldanud. Kas ov teeb seda nalja. Mul peaks igahetk toimuma. Isegi RT tegin, igaks juhuks, kuna eelmised päevad olid kahtlased. Aga ei saanud küll aru, et miskit oleks. Hetkel kõik sassis. Enne eelmisi päevi sai triibud, aga oletatav määrimine/vähese verega päevad ja ei kinnitud/katkes oletavate päevade aeg, isegi paari päevaga nihkes. Nii, loodame triibud tulevad ruttu!!

Kas sul ainult iiveldus? Minul on tekkinud meeletu väsimus ja uni, samuti vaevavad peavalud.
Tegin ka eile RT sain nagu õrna triibu, isegi mees nägi triipu. Eks ma kordan testi ka 🙂
Aga koguaeg oleks voodis ja magaks. Õnneks hetkel saan lubada, o talvepuhkus 🙂

Please wait...
Postitas:
2 poja emme

Minul siis täna hakkasid lõpuks punased, 5 päevase hilinemisega. Tellin jälle hunniku ov teste ja alustame 11-ndat triibupüüdmise kuud. Ükskord ehk ikka õnnestub.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu olid ka täna hommikul punased platsis ☹️. Aga uus kuu, uus katse. Küll ta tuleb!

NÖÖP

Please wait...
Postitas:
stustu

…ja tundub et minulgi saabuvad kohe-kohe need punased. Kahtlaselt juba määrib 🙁
Täna siis CD34
Ju siis ikkagi see skeem clostilbegyt 5-9 päev ja dupha 16-25päev venitas mu senise 29 päevase tsükli mõne võrra pikemaks.
Nüüd jääb muidugi kohe hinge kraapima et vb siis OV oli ikkagi hiljem ja sellisel juhul võtsin juba enne OV algust duphat. See aga pole ju hea kui enne OV-d duphat võtta.
Olen nüüd tuleval kuul usinam ja tellin ikkagi uuesti need clearblue ov testid ära ja hakkan neid uuesti tegema.
Ja ei võta siis enne duphat kui olen täiesti veendunud et OV on ikkagi toimunud.

Please wait...
Postitas:
Elli-ly

Stustu. Mul dupha ostetud, aga olengi nüüd kahevahel. Kas võtta 15ndast päevast nagu arst ütles või hakata kohe Sinu eeskujul OV-graafiku järgi ikka võtma…

OVteste ei plaaninud osta, küll aga mõõdan basaali, samas viimase kuu graafiku järgi ei teagi ma täpselt, millal OV oli, aga eks seda suuresti põhjustasid jällegi pidustused. Mul tsükkel olnud alates augustist (peale spiraali eemaldamist) 24, 25, 25, 31, 31, 27 päeva – OV kõikunud ja viimastel kuudel olnud umbes CD19 kanti.

Mida teha?

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
Kägu

Stustu. Mul dupha ostetud, aga olengi nüüd kahevahel. Kas võtta 15ndast päevast nagu arst ütles või hakata kohe Sinu eeskujul OV-graafiku järgi ikka võtma…

OVteste ei plaaninud osta, küll aga mõõdan basaali, samas viimase kuu graafiku järgi ei teagi ma täpselt, millal OV oli, aga eks seda suuresti põhjustasid jällegi pidustused. Mul tsükkel olnud alates augustist (peale spiraali eemaldamist) 24, 25, 25, 31, 31, 27 päeva – OV kõikunud ja viimastel kuudel olnud umbes CD19 kanti.

Mida teha?

Elli-Ly

kuidas saab arst siis tulevikus aidata, kui sa perekooli info järgi isetegevust teed? pärast ütledki, et keegi siin tegi nii ja mõtlesin, et ta targem teist ja teen ka parem nii?
minu meelest ei ole küsimustki, mida sa tegema peaksid. Oma arsti kuulama ja jälgima neid skeeme, mida tema soovitab.

Please wait...
Postitas:
Elli-Ly

Vabandust, see küsimus oli suunatud Stustule. Olen ka ise teadlik, et Perekool pole arst, kuid ometigi on see just see koht, kus saad rahulikult arvamust küsida. Mulle on siiani vähemlt tundunud, et triibupüüdjate teemad on “targutamiste” vabad olnud erinevalt paljudest teistest foorumiteemadest ja ka kõige tobedamatele küsimustele vastatakse viisakalt. Või kui ei ole osatud ilusti vastata, on jäetud vastamata. Mis kasu selline vastus mulle annab, et Sina arvad, et ma ei tohi siin arvamust küsida? Üsnagi mitte midagi.

Et Sa mu küsimuse tagamaadest ka aru saaksid, siis mul pole juhtunud olema 1 konkreetne arst, kes mu vagiina hingeelu peast teab. Viimasel korral olnud arst määras välja Dupha justnimelt keskpärasuse järgi, kuid tegelikult pole ka tema teadlik, kuna mul OV täpsemalt on. Ka ravimi infoleht ütleb, et tuleks kasutada just tsükli teises faasis. Lugesin Stustu kogemust ja hakkasin mõtlema, et milleks riskida ravimi valeaegse kasutamisega kaasneva segadusega. Seega otsustasin küsida soovitusi, mida teha.

Et Sa rahulikumalt magada saaksid, siis tea, et enne isetegevust ma kindlati suhtlen sel teemal ka arstiga üle. Vahel on lihtsalt hea teada teiste kogemusi ja soovitusi, et üldsegi oskaks arstilt üle või juurde küsida. Kui varasem kogemus on aga 0, siis ei oskagi vajalikke küsimusi küsida…

Oleksin siiski tänulik, kui Stustu mulle vastaks ja ka teised, kel vastavat kogemust on 🙂

Elli-Ly

Please wait...
Postitas:
stustu

Elli-Ly, mul on olnud varasemalt sarnane situatsioon. Nimelt kui 9 aastat tagasi mehega teist last soovisime. Toona kirjutas mulle ka arst ov stimuleerivat rohtu esimese tsükli poolele ja dupha siis 16-25 tsüklipäevale. Siis käisin mina siin lugemas ja uurimas teiste kogemusi. Võtsin julguse kokku ja tegin siis oma algatusliku otsuse ja lükkasin dupha võtmise mõne päeva edasi kuna ov polnud veel toimunud. Ja peale seda mul õnnestusgi rasedaks jääda. Eks loomulikult on arst kõige targem, aga kui arst just nimelt võtab patsienti kui ,,harju-keskmist,, siis ei pruugi kõik toimida. Imestan et kui arst määrab ov stimuleeriva rohu, siis miks ta ei kutsu uh-sse jälgima folliikulite kasvamist.
Aga ov teste soovitan ikka teha. Ise tegin eelmine kuu tavalisi ribakaid aga no ei oska neid triipe seal väga uurida. See kuu nüüd panustasin rohkem ja ostsin clearblue 20-se paki.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 224 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari triibupüüdjad 2019