Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 237 )

Teema: Jaanuari triibupüüdjad 2020

Postitas:

LÜHENDID:

OV– Ovulatsioon

CD– CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on

– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev

DPO– DAYS PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:

Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/

Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

KKK:

Millal võib OV-testi positiivseks lugeda?Enamasti muutub testjoon kas sama tumedaks või tumedamaks kui kontrolljoon. Kuna aga testitulemus võib sõltuda erinevatest asjaoludest (joomine, söömine enne testimist või ka eelneva vetsus käimise aja vahe jne), siis ei pruugi alati õiget tulemust kätte saada.

Samuti on nii mõnelgi naisel LH (hormoon, mida OV test tuvastab) tase kehas üleüldiselt väiksem, mistõttu kõik ei saagi juhendi järgi positiivset tulemust kätte – sellisel juhul tasuks testida niikaua, kuniks on saadud tumedaim triip ja sellest järgmisel päeva on triip on märgatavalt heledamaks muutunud. Nii tead eeldada, et OV on koduste testvahendite põhjal loodetavasti toimunud.

LH tõus/langus võivad olla väga kiired ja äkilised, mis tõttu 24h tagant testides võib LH tõus/langus ära olla selle kahe testimise vahel ja test ei pruugi ka seetõttu õigel ajal positiivset tulemust näidata. Kui on kahtlus OV toimumise osas või/ja kui ei ole korduvalt OV toimumist testide põhjal näinud, tasuks testida 2x päevas. Tulemusteta pöörduda kindlasti arstile!

Clear Blue Advanced testide püsiv naernunägu ei kao ära? Jah, nii see on. Ka juhend ütleb, et positiivse testi korral seisab see nägu seal veel 24h (või oli suisa 48h – sorri, hetkel peast ei mäleta). See on meeldetuletuseks, et aeg on tegutseda – mine niida oma parimate võtetega meest jalust! ????

Kuidas arvestada DPO? Kui on saadud positiivne OV test näiteks CD13, siis OV toimub sellest ligikaudu 24h jooksul. Tavapäraselt arvestatakse positiivsest testist järgmist päeva OV-päevaks, ehk antud näite puhul oleks OV – CD14. Sellest omakorda järgmist päeva saad lugeda DPO1-ks ehk siis antud näite puhul oleks CD15 DPO1.

Kunasest hakata lugema tsükli algust? Kahjuks loevad erinevad arstid seda erinevalt, et meid ikka kenasti segadusse ajada. Mõni ütleb, et määrimine on veel vana tsükkel, ning CD1 algab vererohkest päevast (kuisjuures ka siinkohal öeldakse tihti, et kui suurem veritsus algab õhtul peale 18.00, siis lugeda uue tsükli alguseks alles järgmist päeva). Teised aga ütlevad, et kohe esimesest määrimisest lugeda CD1. Mina ei ole arst ja seega jätan otsuse Teile endile teha, kuid minu meelest on kõige mõistlikum pidada arvestust oma arstiga sama moodi. Ehk kui Sinu arst loeb määrimist juba CD1ks, siis tee seda ka Sina. Ja kui Sinu arst loeb alles vererohkeid päevi uue tsükli alguseks, siis arvesta seda nii ka Sina! ????

Millal toimub pesastumine? Erinevate allikate põhjal võib see vahemik olla DPO 4-10, Kuid keskmiselt ikka umbes 6.-7. päeval.

Kunasest võiks võimalikku rasedust testima hakata? Mina isiklikult olen kuulnud kõige varasematest triipudest DPO7-8 (pigem DPO8), aga eelneva küsimuse-vastuse põhjal soovitaksin mitte testida varem, kui DPO10, et mitte saada vale-negatiivset tulemust enda kurvastamiseks. Loomulikult kui see on muudel põhjustel vajalik või isiklik tahe, siis laske aga käia – kindlasti on väga kihvt ka oma silmaga näha, kuidas triip tekib ja igapäevaselt natu-natukese haaval tumeneb!

HCG näit on juba täitsa olemas, kuid kodune rasedustest näitab nii õrnakest triipu? Ei tasu ära unustada, et veretest on üldjuhul ikkagi palju kindlam ja täpsem näitaja, sest HCG kogus on veres kontsentreeritum, kuid uriinis üldse. Seega, kui Sinu näiteks 25ne test näitab väga-väga õrnakest tulemust, kuid veretesti tulemuseks oli number 67, ei tasu õrnade triipude pärast muretseda – need ju täiesti erinevatest kehavedelikest testitud numbrid ????

Kas see või too HCG näit on normaalne sellisele rasedusnädalale? Kuigi on olemas mingisugused üldvahemikud rasedusnädalate kohta (mis muide on üüratute vahedega), siis loeb vaid tõus – ligikaudselt võiks HCG näit 48 tunni jooksul kahekordistuda ehk tee üle päeva hommikul veretest ja võrdle neid omavahel. NB! Kui tõus ei ole päris kahekordistunud, siis ära ka selle pärast väga muretse, ka see tulemus võib väga paljudest asjaoludest tingituna natuke siia-sinna kõikuda. Ja rohkem kui kahekordistuda võib number alati! ????

Tunnused – kas tõesti nii vara? Iga inimene tunnetab oma keha erinevalt ja seega ei saa keegi öelda, et nii vara sa küll midagi tunda ei saa. Tingimuseks on aga see, et midagi tõesti toimub – pesastumisest saavad nii mõnedki naised aru, mõned tunnevad midagi, kuid ei oska seda pesastumisega seostuda ja kindlasti on palju neid naisi, kes tõesti ei tunne midagi. Kui pesastumine on toimunud, aga kodune test veel ei näita, siis nii mõnigi tundlikum naine tajub HCG tõusu ära juba väga varakult. Loomulikult ei tasuks ennast igast tunnusest õhinasse ajada, aga …. loota ju võib?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Teen siis otsa lahti. Ma olen 30, triipe püüdnud 1,5 aastat, veebruaris on plaanis IVF mehe kehva morfoloogia näidu tõttu.

Eelmine ov oli 23-24 detsember, panustatud sai enne seda 22, siis tuli jõulutrall peale ja rohkem ei jõudnudki.

Võtsin pühi võrdlemisi vabalt, sõin ja ka jõin mis tahtsin, kuna usku on suhteliselt null, et meil loomulikult õnnestub see titetegu.

Testi tegin igaks juhuks reedel 10dpo (biocardi pulk) oli negatiivne. Aga nagu ikka, siis oli vaja u 2h pärast prügikastist test välja otsida ja esimest korda elus nägin siis seda, mida inimesed peavad vist kuivamistriibuks. Ma olen alati ikka suurest uudishimust pärast teste veel vaadanud, aga kunagi pole triibu kuma ka ilmunud isegi tunde hiljem. Seekord oli isegi täitsa nähtav roosakas triibualge, aga mitte aja sees, seega ei oska midagi sellest arvata…
Täna hommikul siis kordasin biocardi ribatestiga, seal on tulemuse lugemise aeg kuni 20 min ja võib-olla sellel viimasel 20ndal minutil siis ilmus midagi sinna teise triibu kohale, mis kuivades läks veidi veel märgatavamaks.

Ei taha oma lootusi kõrgele ajada, aga pole elus ühtegi triibu varju ka näinud, seekord on midagigi… FLO järgi peaks pp hakkama homme, siiani ei määri, kuigi tavaliselt paar päeva enne tavaliselt määrinud. Eks siis ootan pingsalt edasi, kas tõesti veel mingi eriti kuri temp mu kehal valmis mõeldud enne IVFi või võib mul ka korra elus vedada ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hoian pöialt, Kiksu!

Endast ka siis. Vanus 32, lapsi pole. Triipe püüdnud juulist, aga kätt pole ette pannud juba aastaid. Detsembri alguses oli katkemine 5+ nädalal, tundus, et puhastus ise ära, aga kontrollis pole veel käinud. Tegelikult pidin minema CD2-5 hormoone kontrollima verest multifollikulaarsete munasarjade tõttu, aga hoopis rase olin üllatuseks. Küll aga hCG ei tõusnud eriti (50->59) ja katkes. Vahepeal sai ureaplasmat ravitud sumamediga koos partneriga. Arst mingit vahet pärast katkemist ei käskinud teha, seega nädal pärast ravi sai ikka panustatud. OV tunnused olid kõige tuntavamad 30. dets (valu munasarja piirkonnas ja nn munavalge voolus), aga viimane panus sai 28. antud, sest mees pidi proovi andma minema. Eks näis, kas sai asja ka, ilmselt testin ca 10. jaanuari paiku.

Mõnes mõttes tahaks teada, kas on siis hormoonides mingeid kõrvalekaldeid, aga pärast neid elu esimesi triipe ei suuda vahet pidada ???? Ja pärast katkemist peab olema üks korralik tavaline täistsükkel vahet, et hormoone kontrollida. Nokk kinni, saba lahti ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtan ka taas siia ritta. Sarnaselt Tutiga toimus detsembri algul katkemine. Nüüd ootan kui keha taas oma rütmi läheks aga samas kätt ette pole ka pannud.

Lumi

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka siin, püüdmas kolmandat. Juulis ja novembris oli katkemine. Katkemistega puutun esimest korda kokku, kaks esimest last jäid kohe püsima triipude saabudes.
Hetkel cd 9 ja ovulstsiooni ootel.

E.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt 04.01 20:48; 08.01 17:15; 09.01 16:51; 10.01 13:11; 10.01 13:35; 11.01 11:57; 13.01 11:25; 13.01 12:05; 19.01 15:19; 21.01 13:22; 21.01 19:55; 22.01 18:38; 22.01 21:18; 22.01 21:55; 23.01 09:15; 23.01 09:20; 23.01 10:43; 23.01 18:06; 23.01 21:54; 24.01 14:19; 24.01 14:28; 26.01 09:14; 30.01 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proovime ka uuesti, eelmisel aastal oli 2 peetumist järjest. Vanust kohe 40, eks munarakud on vananenud ja pole enam lihtne last saada. Päevad peaksid hakkama vahemikus 10-13 jaanuar, eks näis kas hakkavad. Ega mul erilist lootust pole last saada.

Silja

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina 39. Suve lõpus kaotasin lapse 14. rasedusnädalal lootevete puhkemise tõttu. Novembris oli tugiõmbluste op, seega hakkan püüdma 3ndat tsüklit. Täna cd 1. 3ndat last soovime.

Nässu

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka siin. Detsembris oli OV 24-ndal ja viimane panustamine oli 23. Ega vist lootused jälle suured pole aga loodan, et päevad homme ehk esmaspäeval ei hakka. Mina nimelt enne testi ei tee, kui päevad ära ei jää. Ei taha lihtsalt suuremat pettumust. Triipe püüdnud alates jaanuar 2019,seega aasta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vanust 30. Sooviks teist beebit ka. Ov oli 30. detsember. Nüüd ootan. Proovime alles teist tsüklit. Eelmisega õnnestuski ka teisel tsüklil, nii et ootan põnevusega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil lapsi pole. 4+ aastat tagasi oli teisel triibupüüdmiskuul tulnud raseduse katkemine 7+ rasedusnädalal ja nüüd seni uusi triipe pole saanud. Meid on ka uuritud, põhjus seletamatu viljatus. Märtsis ootab ees uue viljatusraviarsti külastus, täiendavad uuringud jällegi ja ilmselt IVF teekonna algus.

Proovin siiski positiivne olla ja ehk ikka tuleb see pisike-suur ime enne meile ise. Olen viimase poole aastaga ka 5kg kaalus juurde võtnud, mis minu puhul hea, enne olin 50kg, mis oli natu alakaal.

Praegu CD20, OV peaks olema homme, aga mulle tundub, et see oli paar päeva tagasi ära, kuna oli rohke voolus ja torkiv valu paremas munasarjas.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ka minu poolt ning edukat ja head uut aastat!
Olen 28-aastane ja triipe püüdnud alates 2019.a juunikuust, lapsi ei ole ja niiii tahaks, et ka meile lõpuks see õnn naeratab. 2018.a oli emakakaela konisatsioon. Proovin see kuu stressivaba olla ja mitte üle mõelda. Räägitakse ju, et ka see võib rasestumist raskendada. Mine sa tea..äkki tõesti. See kuu on plaanis ka reisule minna, seega peaks puhata saama küll 😀 hoian kursis.

Kuku

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere minugi poolt jälle.
Olen 28 (mees 34) ja lapsi meil kummalgi pole. Triipe püüdnud 2018 septembrist, aga kuna vahepeal jäi mitu kuud vahele, siis ajaliselt loen aasta, veidike rohkem nüüd. Hetkel jooksmas 15. tsükkel igatahes, kui lugemine sassi pole läinud. Triipe pole näinud kunagi ja rohkem kui normi piires pole ka päevad hilinenud. Kuna vara pole enam ammu testinud, siis ei oska öelda, kas mul mingeid keemilisi on olnud või ei. Üks kord sain veretestiga 7 vastuseks, aga see on ka kõik. Üldiselt olen seisukohal, et ov toimub korrapäeraselt, selles ei kahtle väga, et probleem on. Tsükkel regulaarne +- päev-paar vahel, luteaalfaas 11-12 päeva (ov testidega ja temperatuuridega kontrollitud, kogen ka mittelschmerzi). Muid näite veel ei tea ning ei tea ka midagi enda munarakkude kvaliteedist ega mehe sperma seisukorrast. Selleks olen otsustanud peatse arsti poole pöörduda, ehk saab sealt mõne õlekõrre, miks ei õnnestu.

Praegu olen paremas olukorras mentaalselt, kui vb pool aastat tagasi. Et ärritab ikka, kui päevad jälle, aga kurb just ei ole ja metsikult vihane ka ei ole enam olnud. Olen rohkem lahti lasknud sellest kinnisideest. Ma ka seda tüüpi, kellel ei ole mingeid lapseeast pärit unistusi emaks saada ja ühtegi pisarat ma sellel teekonnal selle pärast puistand ei ole. Väikesed lapsed mulle tegelt isegi ei meeldi (kuigi millegipärast mina neile meeldin väga :P), pigem ootan aega kui mul on juba natuke suuremad, iseseisvamad lapsed. Ma loodan, et mul saaks nendega olema sarnane suhe nagu mul enda vanematega ja vanavanematega.

Igatahes, järgmine ov on eeldatavasti 13-14 jaanuar ja sinna aega veel on. Jään vahepeal lugema teisti triibupüüdjate kirjutisi ja teile pöialt hoidma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naised ja head uut aastat! Siin on lohutavalt palju katkemisi/peetumsi üle elanud inimesi kuidagi kokku saanud, võtan siis ritta. Minul tuvastati eelmisel kuul oscari ultrahelil juba nädalaid varem peetunud rasedus, mille pidin medikamentoosselt katkestama. Tänaseks oleme juba uuesti proovima asunud, kuigi samal ajal vasardavad peas veel katkestamisega seotud hirmud, sest järelkontrollini veel paar nädalat aega ja kinnitust täieliku puhastumise kohtagi veel pole. Enesetunne on hea ja ootused siiski kõrgel, tsüklist pole aimugi ning panustame tuju ja võimaluse järgi.
Guguu

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 05.01 14:48; 07.01 22:37; 19.01 11:05; 19.01 16:22; 21.01 13:37; 22.01 18:26; 22.01 18:57; 23.01 10:06; 23.01 15:16; 23.01 15:25; 23.01 21:59; 24.01 14:09; 24.01 14:18; 27.01 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otseselt ei ole planeerima hakkanud. Olen 31 ja 2 last olemas..noorem 8a
Aga juhtus nii et 25.12 olime nn hooletud.. ja hiljem vaatasin et kalendri järgi täpselt ov aeg.. nüüd juba nädal aega on olnud kahtlane olla.. koguaeg uni.. veidi ka iiveldus.. kõht tuikab.. rinnad väga valusad.. Täna koristades ainult t-särgiga seljas..märkasin et nibu eritas tilga mingit eritist… pole nagu kuulnud et nii vara üldse midagi sellist võiks olla. Sellepeale tegin eriti varajase viola vms testi tundlikusega 10, aga oli negatiivne.. Tegin selle muidugi lõunal, mitte hommikul .. aga arvasin et kui juba nn sümptomid siis peaks ju näitama kindlalt juba.. 10-11 dpo peaks olema ju, varajane pidi näitama ju alates 7dpo. Ma ei tea , kui loogiline on et siiski rase? Ma olen ennast fantoomrasedaks mõelnud vist..

-L-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 20:05; 06.01 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan ka esimest korda end perekooli foorumisse. Olen 32, mees ka 32 ja oleme proovinud nov lõpust alates. Ise suutsin end dets täita närvi ajada, kui päevad tulid, et kohe esimesel kuul ei tulnud testile triipe ja olin oma keha pärast ikka päris kuri, et siiamaani püüdnud takistada ja nüüd kui soov ja valmidus pere luua, siis ei tule. Siis tulid jõulud ja kuidagi pisut lasin vabamaks, mees ka lohutas, et pole hullu, isegi arsti juurde plaanisime kohe jaanuaris minna, kui nüüd ei tule pos testi ja jaanuari päevad algavad, sest ei tahaks enam oodata. Need peaks siis eile-täna algama. Siiani ei ole veel alanud, samas mul ei ole kunagi olnud ka eriti regulaarset tsüklit, pille ei võta juba 6 aastat, kuna ei taha hormoone oma kehasse panna ja need tegid enesetunde ka kehvaks. Nii, aga tänase päeva juurde, õigemini viimased 3 päeva juba, silm vajub momentaalselt kinni ja selline väsimus on. Ajasin selle suure hooga alanud töö ja kooli kaela, püüan siin magistrit kevadel lõpetada, aga iiveldus oli täna ikka juba väga korralik lisaks. Seega tegin nüüd täna õhtul testi ja õhkõrn triip on… jutt käis südamest läbi, et kas tõesti ja pisarad ka… homme hommikul teen teise testi ja siis vaatame edasi.

Hommikusel testil oli ka heleheleroosa triip, pisut tumedam kui ohtusel. Ehk et siis vist ongi k’es 🙂 Nyyd arsti juurde kinnitust saama

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis tegin hommikul uue testi.. eriti varajase biocardi ja negatiivne.. niisiis rase olen ainult peast.. üritan mõelda, et hetkel ongi vaja maja ehitusega tegeleda ja rasedana ongi raske meest selles aidata.. aga ikkagi teeb kurvaks.. uut rasedust püüdma ei hakka.. tahakski enne natuke enda tervise eest hoolitseda.. vitamiine süüa ja kodu luua.. ja siis vaatame..

Teile soovin , et saaksite oma triibud ja kerge raseduse ja ilusad, terved beebid! Edu!!

-L-

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.01 20:05; 06.01 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Küsimus on
Sain oma triibud kätte
Viimane oli augustis katkemine
Nüüd hakkasin alles võtma pregnacare conception
Kas võtta neid vitamiine edasi v lõpetada☺️☺️☺️☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin detsembri teema alla, kuna ov oli detsembris, aga liitun siis siia ????
Vanus 27, teine laps, 4 kuud sai triipe püütud, see tsükkel oli OV täpselt jõulude ajal. Ja oligi detsember palju rahulikum, üldse ei mõelnud sellele ega sümptomitele, kiire aeg ka ju. Aga 7-8DPO olin kuidagi niii väsinud, 9DPO mõtlesin peale lõunat, et proovin one step testi, sain teise õrna triibu. Tegin ka 10DPO, 11DP0 ja triibud olemas. Nüüd olen iga päev testi teinud, ka 25sel triibud olemas. Täna alles tsükli 28.päev tegelikult.
Esimest last proovides tegin alles päevade ärajäämise päeval ja järgneval kahel päeval, triip oli hele ja rohkem ei teinudki. Seekord oli kuidagi vara juba tunne, et peaks tegema.. nüüd 9 testi lausa tehtud???? kuidagi ei suuda uskuda.. Loodan, et päriselt-päriselt!
Edu ja jaksu kõigile! ????

coverly

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.01 11:47; 06.01 18:29; 08.01 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, kas mul on põhjust rõõmustada või mitte. Tegin veel ühe 10nese tundlikkusega testi siis eile hommikul (12dpo), õhkõrn triip ilmus aja sees ja kuivas veelgi tugevamaks ning täna hommikul samuti. Test on äkki tsipakene tumedam kui eilne, aga märgatavat vahet eilsega nagu ei tee. 25ne test oli aga negatiivne, võib-olla see koht natuke kumas, kuhu triip ilmuma peaks…

Täna on esinenud aga natuke roosakat määrimist, ei ole õnneks punane veri, pigem nagu selline ov-aegne määrimine.

Ehk siis kaks muret – 1) kas on okei, et varajased testid on väga heledakesed veel 13 dpo; ja 2) kas see väike määrimine on ikka normaalne…

Googledanud end juba lolliks tegelikult ja saanud ühte- ja teistpidiseid vastuseid. Ega keegi ei tea niikuinii, mis teema mul konkreetselt on ja kas sellest areneb rasedus või mitte, aga sain vähemalt hingelt ära kirjutada. Ei ole julgenud isegi mehele rääkida, sest et tahaks, et see hetk oleks väga rõõmus ja ilma kahtlusteta, kui talle seda teatan. Praegu on endal nii kahtlane tunne, et kas asi on nüüd päris või mitte.

Lisan pildi ka, ribakas eilne, pulk tänane (aga need on juba nüüd kuivanud testid, tegelikkuses aja sees oli triip pisut heledam):

https://www.upload.ee/image/10938161/IMG_20200106_131321864_1_.jpg

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ehk siis kaks muret – 1) kas on okei, et varajased testid on väga heledakesed veel 13 dpo; ja 2) kas see väike määrimine on ikka normaalne…

Täitsa triibud, aga öelda selle kohta ei saa küll keegi midagi tõesti 🙂 Väga paljud on tumedad triibud alles väga hilja saanud ja kõik on õnnestunud, paljudel on ka nn päevade ajal määrinud. Aga on ka teisiti läinud. Seega ainult aeg aitab, aga arusaadav, et ei suuda muretsemata olla. Kui võimalik, siis tee kaks veretesti 48h vahega, saad vähemalt teada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/image/10938288/IMG_20200106_095337.jpg”>
Mina sain sellise täna
Eile pidi pp hakkama
Peaaegu aasta möödas
Augustis oli katkemine
Oktoobris oli keemiline
Nüüd siis nii hirm suur

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/image/10938288/IMG_20200106_095337.jpg”>

Mina sain sellise täna

Eile pidi pp hakkama

Peaaegu aasta möödas

Augustis oli katkemine

Oktoobris oli keemiline

Nüüd siis nii hirm suur

No need on ikka väga rasvased triibud! Hoian pöialt igatahes!

Mäletan, et Sul oli 6 nädala pealt katkemine vist? Missugused triibud siis olid? Hirmu vist vähendada on sellises olukorras väga raske. Aga ega see muretsemine midagi ei muuda, läheb ikka nii nagu läheb… Igatahes oleks parem mitte muretseda 🙂

Endal mul täna täiega kahtlane olla. Enda arust peaks olema täna 7DPO. Alates suurest OV valust 30. detsembril kuni siiamaani annab munasarja piirkond osade liigutustega tunda (eelkõige potil käies). Eile asjatamise ajal ka ikka oli valus. Kas on paljudel nii, et munasarja piirkond annab veel tükk aega pärast OV-d valulikke tundmusi teatud liigutuste puhul?

Rinnad valusad ei ole, ainult veidi suuremad, seega rasedust eriti ei looda. Küll aga läks praegu süda pahaks, aga see võib ka olla sellest poolest kohvist, mis ma täna jõin. Paar kuud pole kohvi joonud, varem jõin iga päev ühe. No olen vist väga tundlik kõige suhtes…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt- minul andis täpselt nii kollaskeha tsüst tunda. Aga iga keha erinev ja kui meeletult ei valuta, siis ka kollaskeha tsüsti puhul ootavad arstid ise paar kuud, et ära kaoks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://www.upload.ee/image/10938288/IMG_20200106_095337.jpg”>

Mina sain sellise täna

Eile pidi pp hakkama

Peaaegu aasta möödas

Augustis oli katkemine

Oktoobris oli keemiline

Nüüd siis nii hirm suur

Sinu triip ikka eriti rasvane minu omaga võrreldes, kuigi OV oli meil sama aeg 🙂
Aga ma ise veel ka lootust ei kaota, määrimine täna ikka väga minimaalne ja vaid pärast vetsus käimist pühkides mõnel korral seda olnud. Räägin ilmselt täna ikka ka abikaasale ära, et olen vist sedapsi ja vaatame ning loodame, et kõik läheb hästi 🙂

Veretestile ma ei hakka vist minema, kuna ei ela Tallinnas ja oleks siis kahel päeval spets sõit. Ega see midagi ei muuda niikuinii. Kui peaks tekkima mingi suurem verejooks või muu anomaalia, siis pöördun erakorralisse.
Tellisin veel parem mõned eri tundlikkusega rasedustestid ja teen need siis mõne päeva pärast, kui need kohale jõuavad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusad triibud mõlemal ????

Mina triibu tumedust ei mõõda, triip on triip. Eelmise lapsega oli ka mitu päeva peale päevade ära jäämist hele ja rohkem ei testinudki.
Hetkel triip ka nii rasvane pole, aga olemas (13DPO). Seekord ise kuidagi mures rohkem, aga proovin rahulik olla.

coverly

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.01 11:47; 06.01 18:29; 08.01 21:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt- minul andis täpselt nii kollaskeha tsüst tunda. Aga iga keha erinev ja kui meeletult ei valuta, siis ka kollaskeha tsüsti puhul ootavad arstid ise paar kuud, et ära kaoks.

Kas seda tsüsti nähakse UH-s? Mul peaks olema pidevalt see tsüst… Varem küll nii pingsalt ei jälginud, aga mäletan, et seda valulikkust asjatamise ajal on mul pidevalt olnud. Häda mul nende munasarjadega, aga hiljuti katkenud raseduse pärast ei saa kontrollida kah hormoone veel. Selle katkenud raseduse ajal andis ka üks külg koguaeg tunda, aga mitte sel ajal veel. Pärast katkemist vist ei tasu oma keha tunnuseid väga usaldada ka 🙂 Pean lihtsalt ootama vist.

Loodaks siit mõnda “mul on ka nii ja mul on 10 last” vastust 😀

tutt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 06.01 18:31; 09.01 12:59; 10.01 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis te arvate
Kas jätkan nende vitamiinidega edasi pregnacare conception?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga mis te arvate

Kas jätkan nende vitamiinidega edasi pregnacare conception?

Jah, neid võib ka raseduse ajal võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wow kui äge, et jaanuari algus on toonud juba mitmeid triipe. Pühad mõjusid vist hästi.
Mina panin täna arsti aja ja sain 22.jaanuariks,siis ehk arst oskab rohkem vaadata miks aasta pole triipe toonud. Täna peaks päevad olema. Õrnalt määris korra, seega tundub, et hakkavad. Lihtsalt venitavad ja kruvivad pinget.
Kui homseks korralikult pole lahmama hakanud, siis vist ostan ka testi, kuigi tunne selline, et niikui testi ostan, nii hakkavad päevad ka ????‍♀️

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt- tuleb see peale OV, vabanenud munaraku kollasskehast, raske seletada, aga googelda saad täpselt aru. Lühidalt see võib suht ka iga kuu tulla, siis rõõmsalt kasvada ja ilusti päevadega ära minna. Mõnikord läheb paar tsüklit, et ära kaoks, aga rasestumist ta kuidagi ei takista ega OV toimumist vmt. Üldiselt kui kollaskeha tsüst vaevusi ei tekita ja massiivne pole, siis ei tehta nendega ka midagi, oodatakse ja lastakse ise ära minna. Enamik naised isegi ei tea, et neil need on/olnud. Minul avastati, kuna pöördusin rämedate valudega emosse ja tsüst oli pirakas, opereerimise piiril. Ja UH’s seda ikka näha jah, isegi tavalist kollaskeha ju on. Ja eriti nõme on see, et see võib rasedusele loomulike sümptomeid tekitada (mul tegi) ja isegi RT valepositiivseks teha.

Ega nende sümptomite ja kõigega ongi, et kunagi ei tea mis kehas toimub, kuna lõpuks kõikide asjade sümptomid suht samad. Ma oma keha või pigem aju, ei usalda enam ammu, kuna see oskab imelist end üle ehk rasedsaks mõelda ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 237 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari triibupüüdjad 2020