Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari triibupüüdjad 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 237 )

Teema: Jaanuari triibupüüdjad 2020

Postitas:

Wow kui äge, et jaanuari algus on toonud juba mitmeid triipe. Pühad mõjusid vist hästi.

Mina panin täna arsti aja ja sain 22.jaanuariks,siis ehk arst oskab rohkem vaadata miks aasta pole triipe toonud. Täna peaks päevad olema. Õrnalt määris korra, seega tundub, et hakkavad. Lihtsalt venitavad ja kruvivad pinget.

Kui homseks korralikult pole lahmama hakanud, siis vist ostan ka testi, kuigi tunne selline, et niikui testi ostan, nii hakkavad päevad ka ????‍♀️

Kittike, ma natuke võhik arstimajanduse osas. Millise arsti juurde aja panid ja kas see sul esmakordne selleteemane visiit? Ise ei tea, kas peaks esialgu pöörduma günekoloogi või perearsti poole. Ise eelistaks esimest, sest oma praegust perearsti ei teagi ja günekoloog rohkem kursis minu värkidega. Või said kuidagi otse panna viljatusarstile? Mulle jäänud mulje, et selleks saatekirja vaja või ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul aeg günekoloogi juurde. Eks seal siis vajadusel suunab.
Mul perearst suht mõtetu, seega ei näe mõtet talle midagi kurta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Wow kui äge, et jaanuari algus on toonud juba mitmeid triipe. Pühad mõjusid vist hästi.

Mina panin täna arsti aja ja sain 22.jaanuariks,siis ehk arst oskab rohkem vaadata miks aasta pole triipe toonud. Täna peaks päevad olema. Õrnalt määris korra, seega tundub, et hakkavad. Lihtsalt venitavad ja kruvivad pinget.

Kui homseks korralikult pole lahmama hakanud, siis vist ostan ka testi, kuigi tunne selline, et niikui testi ostan, nii hakkavad päevad ka ????‍♀️

Kittike, ma natuke võhik arstimajanduse osas. Millise arsti juurde aja panid ja kas see sul esmakordne selleteemane visiit? Ise ei tea, kas peaks esialgu pöörduma günekoloogi või perearsti poole. Ise eelistaks esimest, sest oma praegust perearsti ei teagi ja günekoloog rohkem kursis minu värkidega. Või said kuidagi otse panna viljatusarstile? Mulle jäänud mulje, et selleks saatekirja vaja või ei ole?

ITKs nt saab kohe viljatusravi arstile panna, helistada lihtsalt sinna registratuuri ja öelda, et pole aasta rasestunud ja nad võtavad ilusti ilma saatekirjata vastu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tere! Ja palju õnne triibulistele 🙂

Mina olen triipe püüdnud alates 2018 august. Käinud 2019 aasta märtsis ja novemberis LAP’il ja oktoobris hüsteroskoopial. Tunnistati terveks. Ei tohiks olla takistusi rasestumisel. Leiti väike müoom, aga see ei segavat.
Häirivad vahekorra järgsed veritused, kuid sellele pole põhjust leitud.

Minul oli detsembris ootused TÄIEGA laes. 25 detsember pidid päevad hakkama. Aga ei midagi. Alati pigem varem kohal kui hiljem.. Aga vot 27 hakkasid 🙁
Lisaks võtsin detsembris kasutusele CB OV testid ja spermasõbraliku libesti.

Nüüd FLO ennustas OV 9.01 , mõtlesin et hakkan täna siis testima. Ja opsti. Positiivne OV test. Ehk siis homme peaks OV toimuma 🙂
Seega õhtul saab panustada. Praegu olemegi ülepäeviti seksinud.

Triibulist aasta algust kõigile! 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triiburohket aastat!
Olen jätkuvalt teiega???? Triipe püüdnud 2018a märtsist. Ühtegi (kuivamis)triipu selle aja jooksul näinud ei ole. Arsti sõnul midagi viga ei ole, digiloos seletamatu viljatus.
Novembris tegime mehega ureaplasma ravi läbi, jaanuaris pidin tagasi minema, kui rasestunud ei ole. Kuna jätsime detsembri teadliku püüdmise osas vahele, siis veel ei tea kas lähen kohe arstile tagasi, või ootan teised jaanuari päevad ka ära ja siis (viimased tsüklid 26p olnud).
Homme aga mehel perearstile asja ja mõtlesime saatekirja spermaanalüüsiks küsida. Kuhu soovitaksite minna? Imselt peaks Tallinna kuhugi tulema.
Septembrini veel püüame, siis loeme teema lõppenuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triiburohket aastat!

Olen jätkuvalt teiega???? Triipe püüdnud 2018a märtsist. Ühtegi (kuivamis)triipu selle aja jooksul näinud ei ole. Arsti sõnul midagi viga ei ole, digiloos seletamatu viljatus.

Novembris tegime mehega ureaplasma ravi läbi, jaanuaris pidin tagasi minema, kui rasestunud ei ole. Kuna jätsime detsembri teadliku püüdmise osas vahele, siis veel ei tea kas lähen kohe arstile tagasi, või ootan teised jaanuari päevad ka ära ja siis (viimased tsüklid 26p olnud).

Homme aga mehel perearstile asja ja mõtlesime saatekirja spermaanalüüsiks küsida. Kuhu soovitaksite minna? Imselt peaks Tallinna kuhugi tulema.

Septembrini veel püüame, siis loeme teema lõppenuks.

Kas mees on varem ka spermaanalüüsi andnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heips kõigile ja head jätkuvat uut aastat! … Tuleb kolida ka teie hulka. 🙂

Olen kohe-kohe 31a ja triipe püüdnud pool aastat. 1 laps olemas, 9a ja tuli täpselt sellel ainsal päeval, kui unustasin pilli võtta.
Nüüd siis kuues kuu üritame ja ei miskit. Paugutame vist tolmu. Spiraal võeti pool aastat tagasi ära ja kohe algasid ka regulaarsed päevad aga … tsükkel megalühike (alati olnud suhteliselt lühike). 25päeva hetkeseisuga. Raske aru saada, millal OV – olen proovinud igasuguseid “arvutamisi” ja teste. On siin kellelgi veel lühike tsükkel ja kogemusi?
Eks püüan edaspidi ja … Edu kõigile!!!!

T. H.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

T.H – Ov peaks toimuma ligikaudu 12-16 (ideaalis 14) päeva enne uusi päevi. Seega 25 päevaste tsüklite korral võiksid eeldada Ov toimumist umbes 11 päeva kanti. Pigem tasubki testima hakata juba varem – hiljemalt 9ndast. Kõige mõistlikum oleks ilmselt basaali mõõta kogu tsükli vältel. See näitab ära, millal temp tõuseb ja siis tead ka ligikaudselt arvestada, kunaOv toimub (või kas üldse toimub).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvasin kunagi, et triipude saamine ongi nii lihtne … Vupsti ja valmis. 🙂 Aga kui loen foorumeid, siis vaatan, et see on muutunud lausa teaduseks. Testid, mõõtmised jm ning saangi aru, et kui keha ei anna mitte kuidagi OV’st märku (nagu minul), siis tulebki kõiki olemasolevaid vahendeid kasutada.
Kusjuures olengi arvutanud, et umbes 10-11p kanti peaks minu OV kukkuma. Oleme püüdnud “märki tabada” aga ei miskit. Juu siis äkki on OV hoopis teisel ajal, KUI üldse toimub.

Aitäh soovituste eest ja edu!
T. H.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.01 13:17; 07.01 13:26; 09.01 13:55; 09.01 20:45; 13.01 09:11; 29.01 09:17; 29.01 09:21; 29.01 13:14; 29.01 14:52; 30.01 08:28; 30.01 13:20; 02.02 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loogiline vist ei ole jah aga sõbrannal kogu raseduse aja ei näidanud POS testi. :O Täna on laps 7a. 🙂

Hmmm….miskit läks küll valesti … kuhu kadus eeljutt, kellele vastasin. Aga see oli Sulle -L- 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 07.01 13:17; 07.01 13:26; 09.01 13:55; 09.01 20:45; 13.01 09:11; 29.01 09:17; 29.01 09:21; 29.01 13:14; 29.01 14:52; 30.01 08:28; 30.01 13:20; 02.02 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiksu oled veel testi teind, mul paar kuud tagasi oli samamoodi sain ka heledad triibud, ja tumedamaks need ei läinudki vaid hakkkas pp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun siia, kuna natuke kahju lihtsalt prügikasti visata. Äkki keegi soovib 🙂

*MaybeBaby korduvkasutatav ovulatsioonitester (http://www.ovulatsioonitestid.ee/et/search?page=1&q=maybe)

*Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid, pakis alles 14 testriba + 1 testihoidja (http://www.ovulatsioonitestid.ee/et/search?page=1&q=Clearblue+Advanced+digitaalsed+ovulatsioonitestid)

*OneStep ribaovulatsioonitestid 15tk

*Wondfo ovulatsioonitestid (välismaal väga kiidetud) 123tk

Säilivustähtaeg 2020/2021 olenevalt firmast. Endal jäid need üle ja rohkem lapsi ei plaani. Kätte saab Jürist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mees on varem ka spermaanalüüsi andnud?[/quote]
Hakkasin mõtlema ja on küll. Neli aastat tagasi käis ühe teise asja pärast Tartus andmas.
Siis olid sellised näidud:Spermatosoidide koguarv ejakulaadis 65.0 (milj)
Spermatosoidid 10.00 (milj/mL)
Edasi liikuvad spermatosoidid % 36.0 (%)
Kohapeal liikuvad spermatosoidid % 9.0 (%)
Liikumatud spermatosoidid % 55.0 (%)
Need vist kõige paremad just ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pakun siia, kuna natuke kahju lihtsalt prügikasti visata. Äkki keegi soovib ????

*MaybeBaby korduvkasutatav ovulatsioonitester (http://www.ovulatsioonitestid.ee/et/search?page=1&q=maybe)

*Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid, pakis alles 14 testriba + 1 testihoidja (http://www.ovulatsioonitestid.ee/et/search?page=1&q=Clearblue+Advanced+digitaalsed+ovulatsioonitestid)

*OneStep ribaovulatsioonitestid 15tk

*Wondfo ovulatsioonitestid (välismaal väga kiidetud) 123tk

Säilivustähtaeg 2020/2021 olenevalt firmast. Endal jäid need üle ja rohkem lapsi ei plaani. Kätte saab Jürist.

Ma sooviks Clear Blue teste.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heips kõigile ja head jätkuvat uut aastat! … Tuleb kolida ka teie hulka. ????

Olen kohe-kohe 31a ja triipe püüdnud pool aastat. 1 laps olemas, 9a ja tuli täpselt sellel ainsal päeval, kui unustasin pilli võtta.

Nüüd siis kuues kuu üritame ja ei miskit. Paugutame vist tolmu. Spiraal võeti pool aastat tagasi ära ja kohe algasid ka regulaarsed päevad aga … tsükkel megalühike (alati olnud suhteliselt lühike). 25päeva hetkeseisuga. Raske aru saada, millal OV – olen proovinud igasuguseid “arvutamisi” ja teste. On siin kellelgi veel lühike tsükkel ja kogemusi?

Eks püüan edaspidi ja … Edu kõigile!!!!

T. H.

Minil on samuti üsna lühike tsükkel, selline 26-27 päeva, aga on olnud ka üks 23 päeva. Ma ütleks, et kui ovulatsiooniaega ei tea, siis on natuke “ohtlik” eeldada, et see seal 12-16 päeva enne pp vahemikus on. Eriti, kui on lühem tsükkel. Mina ise avastasin, et minul see 11 päeva ja esimesed kuud, kui proovisime lõpetasime vahekorrad tegelt liiga vara, ka selle eeldusega, et vast 14 päeva lf. Sellest mitu korda järjestikustel päevadel panustamisest tahtsin mõned päevad pausi, ei viitsind. Tegelt enamus spermapoisse ikka üle kahe päeva ei ela. St kui oma ovulatsiooniaega ei tea ja kindlals määrata raske, siis ma pigem igaks juhuks arvestaks pikema perioodiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2-poja emme – need samas pole ka kõige kehvemad. Täitsa arvestatavad iseseisvaks rasestumiseks. Minu meehel olid oluliselt kehvemad näidud ja arst ütles, et midagi katastroofilist pole… Aga mõistlik oleks muidugi uued analüüsid teha. Kahjuks Tallinna kohta ei oska öelda, kus saab teha vms. Võrdluseks, siis edasi liikuvaid oli esimese analüüsiga esialgu 15, ja 3 nädala pärast (peale 2 ndl m.e.e.s vitamiinide söömist) juba 28. Küll aga oli kehvake normaalsete spermide hulk: esimesel korral 8, teisel korral juba langenud 6le. 4 ja alla on juba suund kunstlikule viljastamisele. Täna hommikul viis mees peale umbes 2 kuud kestnud ravi uued analüüsid ja eks siis homme selgub, kas on asi paremaks muutunud või tulebki hoopis see teine suund käsile võtta. Viimaste analüüside järgi võiks justkui eeldada küll, et põhjus pikale veninud triibupüüdmises võib seisneda mehes, aga samas ei välista see ka probleeme minu poolt. Õnneks ootab ka endal uus arstiaeg seekord erakliinikud juba uuel nädalal ees ja siis saab edasi vaadata, kas tuleb veel “edasi proovida” või oleks aeg julgemaid samme kuskile poole astuma hakata.

Endast ka siis, kui juba sõna võtan…

Olen Elli-Ly, vanust veidi üle veerandsaja. Proovinud rasestuda juba umbes 1,5 aastat (2. veebruat saab poolteist aastat täis). Hetkel käsil jumal teab mitmes tsükkel ja olen OV ootel (peaks olema uue nädala alguses). Siiani pole põhjust olnud arvata, et OVd ei toimu – olen näinud vägagi positiivseid OV-teste, kunagi basaali mõõtes joonistas OV toimumise ka graafik kenasti välja ning samuti olen sättinud arsti aegasid nii, et arst on saanud kinnitada OV toimumist. Lisaks on viimase umbes aastaga tekkinud mul peale OV mõne päevased määrimised, mis samuti annavad märku, et selleks korraks on OV möödas (arst kehitas õlgu, et mõnel naisel ongi see tavaline, midagi valesti ei paistnud talle olevat).

Võimalik, et oktoobris ja novembris toimus mingisugune pesastumisekatse, sest ühel juhul esinesid päris tugevalt rasedussümptomid ning testile sain küll hallika, kuid siiski nähtava triibuvarjukese, mis siis sama kiirelt, kui tekkis ka tagasi nähtamatuks muutus. Päevad algasid õigel ajal. Teisel juhul toimus tsüklisisene ühekordne määrimine, mida ei enne ega peale seda pole kunagi varem olnud. Võib olla oli tegu juhusega, ning vahekorra käigus purunes kuskilt midagi, mis määrimise tekitas, ent ajastus oli täpselt selline, et võiks kahtlustada pesastumist. Ega tegelikult vahet ju pole, kas oli või mitte, sest tulemust ju nagunii lõppkokkuvõttes polnud.

Rassin pettunult ja jõuetult edasi oma eesmärgi nimel. Loodan, et homsed mehe analüüsi tulemused on lootustandvalt paranenud ja et ka minuga on kõik korras ja normide piires (esimese asjana lasen arstile minnes vereproovi teha). Ahjaa, mul oli see teema, et suvel oli TSH ja TPO näit kõrgemad, kui vaja, kuid viljatusravi arst neis mingit probleemi ei näinud. Loodan, et seekord on näidud korrektselt paigas ja mingit ravi ei vaja, aga kui on siiski normidest kas või natukene väljas, palun igaljuhul rohud välja kirjutada, sest mis kasu sellest on, kui mees teeb ravi läbi ja saab korda, aga minule arst ei määra rohte, sest nad on vaid natuke normist kõrgemad… Samuti veendunud, et seekord saaks ka ureaplasma parvumi testitud, sest eelmisel testil perearsti juures seda ei kontrollitud. Kuuldu järgi on aga rasedus kiire tekkima selle välja ravimisel (kui peaks see tulemus positiivne olema – ma ei tea ju, kas mul on).

Kokkuvõtteks siis minu edasised sammud on:
* Kuulan ära, mis homme mehe arst mehe analüüside kohta räägib.
* Külastan uut arsti väiksemas erakliinikus ning palun võtta alustuseks uued vereanalüüsid.
* Vastavalt analüüsidele palun määrata rohud, kui mõni näit peaks olema jätkuvalt paigast ära.
* Räägin arstiga läbi variandid kontrastainega munajuhade läbivuse uuringuks ja loodan seda juba uuel tsüklil läbi teha (loomulikult kui just imekombel uuel nädalal kakuke küpsema juba ei saa).
* JÄÄN RASEDAKS!

Elli-Ly

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kiksu oled veel testi teind, mul paar kuud tagasi oli samamoodi sain ka heledad triibud, ja tumedamaks need ei läinudki vaid hakkkas pp.

Ma ei ole rohkem teste teinud, sest kodus praegu pole… Võib-olla ikka lähen üldse veretesti tegema siiski, et saaks selgust. Tumepruunilt on määrinud veel eile õhtul ja täna samuti, punast verd veel ei ole näinud õnneks… kuigi hirm on suur, et äkki see tuleb.
Kui sina said testile triibud ja päevad hakkasid, siis kas ka enne määris? Mitu dpo sul päevad hakkasid ja mitmendal said triibud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

chikibriki,
Kusjuures olemegi viimased korrad arvestanud pikema perioodiga. Ei panusta ainult 1-2 päevale. Aga eks see pikem panustamine ongi väsitav – lõpuks isu kaob ja pole enam päris see.
Kadestan neid, kellel on OV tunnused. Minul pole neid kunagi olnud – ei mäleta, et mul oleks rindade hellust, iseloomulikku voolust jmt.
Kahtlustan ise, et 5a spiraali tegi oma töö ja keha taastub ehk.

T. H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei ole rohkem teste teinud, sest kodus praegu pole… Võib-olla ikka lähen üldse veretesti tegema siiski, et saaks selgust. Tumepruunilt on määrinud veel eile õhtul ja täna samuti, punast verd veel ei ole näinud õnneks… kuigi hirm on suur, et äkki see tuleb.

Kui sina said testile triibud ja päevad hakkasid, siis kas ka enne määris? Mitu dpo sul päevad hakkasid ja mitmendal said triibud?[/quote]

mul ei määrinud vaid pp hakkas mõned päevad hiljem kui muidu.
kui õigesti mäletan sain triibud dpo 10 ja pp hakkas dpo 18 v 19

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Ma sooviksin postiga kõiki kui olete nõus saatma. Ei ole ennem ov aega testinud ja nüüd beebit plaanerides prooviks neid.

Pakun siia, kuna natuke kahju lihtsalt prügikasti visata. Äkki keegi soovib ????

*MaybeBaby korduvkasutatav ovulatsioonitester (http://www.ovulatsioonitestid.ee/et/search?page=1&q=maybe)

*Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid, pakis alles 14 testriba + 1 testihoidja (http://www.ovulatsioonitestid.ee/et/search?page=1&q=Clearblue+Advanced+digitaalsed+ovulatsioonitestid)

*OneStep ribaovulatsioonitestid 15tk

*Wondfo ovulatsioonitestid (välismaal väga kiidetud) 123tk

Säilivustähtaeg 2020/2021 olenevalt firmast. Endal jäid need üle ja rohkem lapsi ei plaani. Kätte saab Jürist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka oleks ka huvitatud kui miskit neist veel vaba, eelistusi ei olegi otseselt, kuna kogemust ka mitte…
Mis hinnaga pakud ja kuidas sinuga lähemalt rääkida saaks järeletulemisvõimalusest?
Guguu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 05.01 14:48; 07.01 22:37; 19.01 11:05; 19.01 16:22; 21.01 13:37; 22.01 18:26; 22.01 18:57; 23.01 10:06; 23.01 15:16; 23.01 15:25; 23.01 21:59; 24.01 14:09; 24.01 14:18; 27.01 22:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie hakkasime ka Jaanuarist alates nüüd triipe püüdma.Muidugi oleks tore kui kohe esimese korraga see õnnestuks aga väga nii optimistlik ma ei ole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.01 22:50; 07.01 22:54; 11.01 02:48; 20.01 22:01; 21.01 15:10; 28.01 16:30; 30.01 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Ma sooviksin postiga kõiki kui olete nõus saatma. Ei ole ennem ov aega testinud ja nüüd beebit plaanerides prooviks neid.

Pakun siia, kuna natuke kahju lihtsalt prügikasti visata. Äkki keegi soovib ????

*MaybeBaby korduvkasutatav ovulatsioonitester (http://www.ovulatsioonitestid.ee/et/search?page=1&q=maybe)

*Clearblue Advanced digitaalsed ovulatsioonitestid, pakis alles 14 testriba + 1 testihoidja (http://www.ovulatsioonitestid.ee/et/search?page=1&q=Clearblue+Advanced+digitaalsed+ovulatsioonitestid)

*OneStep ribaovulatsioonitestid 15tk

*Wondfo ovulatsioonitestid (välismaal väga kiidetud) 123tk

Säilivustähtaeg 2020/2021 olenevalt firmast. Endal jäid need üle ja rohkem lapsi ei plaani. Kätte saab Jürist.

mina sooviks neid
kirjuta mulle postkasti
elisabethtamm@mail.ee

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 07.01 22:50; 07.01 22:54; 11.01 02:48; 20.01 22:01; 21.01 15:10; 28.01 16:30; 30.01 09:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna vereanalüüsil ja tulemus oli 11 IU/L. Viimaste päevade järgi arvestades peaks olema 5. nädal, mille jaoks on see näit ilmselgelt liiga väike, aga mul on tsükli esimene pool väga pikk, seega tegelikult OV oli alles jõulude ajal, mis teeks praeguseks siis pigem 4. nädala. Aga noh, väike ta on ja ilmselt varsti on juba null.
Täna oli juba ka punakat verd pühkides, seega ilmselt varajane katkemine ja hakkavad päevad. Mõtlesin 2 päeva pärast uut testi tegema minna, aga kui päevad nüüd täna-homme ikka pihta hakkavad, ei näe nagu mõtet.

Ma olen täiesti masenduses, et see praegu juhtus. Ma pidin rõõmsalt oma veebruari päevad ära ootama ja siis IVFiga alustama, teadmises, et me ei saa loomulikult lapsi. Nüüd täpselt kuu enne on vaja sellist jama mulle korraldada. Nagu miks? Loll juba jõudis loota ju, et ei peagi IVFi läbi tegema ja küll on ikka tore saatuse vingerpuss, aga tutkit. Vingerpuss on, aga täiesti masendav vingerpuss.

Eks pean vist oma viljatusravi arstiga ühendust võtma ja uurima, et mis siis edasi teha. Ei tea, kas saan tema juurde kontrolli minna, et kas kõik ikka puhastus või tuleb selleks eraldi arstile aeg kinni panna…? Või kas on üldse vaja, kui saan oma rasedustestile jälle juba tuttava ühe triibu, mis paratamatult ilmselt lähipäevil siis juhtub. Ma ei taha ilmselt IVFist loobuda, kuna need triibud võtsid aega 1,5 aastat… lihtsalt ei tea, millal pärast neid päevi nüüd uued päevad hakkavad, et IVFiga alustada või kas üldse tohibki kohe järgmine kuu oma keha järgmisesse stressi viima hakata.

Tõesti selline tunne, et kui mingi jumal olemas peaks olema, siis ta vihkab mind. Esimesed triibud elus ja nii kurva lõpuga 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna vereanalüüsil ja tulemus oli 11 IU/L. Viimaste päevade järgi arvestades peaks olema 5. nädal, mille jaoks on see näit ilmselgelt liiga väike, aga mul on tsükli esimene pool väga pikk, seega tegelikult OV oli alles jõulude ajal, mis teeks praeguseks siis pigem 4. nädala. Aga noh, väike ta on ja ilmselt varsti on juba null.

Täna oli juba ka punakat verd pühkides, seega ilmselt varajane katkemine ja hakkavad päevad. Mõtlesin 2 päeva pärast uut testi tegema minna, aga kui päevad nüüd täna-homme ikka pihta hakkavad, ei näe nagu mõtet.

Ma olen täiesti masenduses, et see praegu juhtus. Ma pidin rõõmsalt oma veebruari päevad ära ootama ja siis IVFiga alustama, teadmises, et me ei saa loomulikult lapsi. Nüüd täpselt kuu enne on vaja sellist jama mulle korraldada. Nagu miks? Loll juba jõudis loota ju, et ei peagi IVFi läbi tegema ja küll on ikka tore saatuse vingerpuss, aga tutkit. Vingerpuss on, aga täiesti masendav vingerpuss.

Eks pean vist oma viljatusravi arstiga ühendust võtma ja uurima, et mis siis edasi teha. Ei tea, kas saan tema juurde kontrolli minna, et kas kõik ikka puhastus või tuleb selleks eraldi arstile aeg kinni panna…? Või kas on üldse vaja, kui saan oma rasedustestile jälle juba tuttava ühe triibu, mis paratamatult ilmselt lähipäevil siis juhtub. Ma ei taha ilmselt IVFist loobuda, kuna need triibud võtsid aega 1,5 aastat… lihtsalt ei tea, millal pärast neid päevi nüüd uued päevad hakkavad, et IVFiga alustada või kas üldse tohibki kohe järgmine kuu oma keha järgmisesse stressi viima hakata.

Tõesti selline tunne, et kui mingi jumal olemas peaks olema, siis ta vihkab mind. Esimesed triibud elus ja nii kurva lõpuga ????

Oi, Kiksu, väga kahju! Täpselt sama stsenaarium (miinus IVF), nagu minul. Kas sul on muidu päevad valulikud ja tsükkel pikk? Minu on. UH-s olid näha veidi suurenenud ja multifollikulaarsed munasarjad, aga hormoonide kontrollimiseni ei jõudnudki, sest rasedus tekkis. Minul ka esimesed triibud ever. Katkemine aga oli teistsugune kui päevad, palju valusam ja veidi verevaesem. Arsti juurde kontrolli pean minema pärast esimest menstruatsiooni. Mul endal oli veidi peale 5 nädalat, veretest oli samuti 11 ja hakkas väga õrnalt määrima samal päeval, järgmisel päeval põrguvalu, minestus ja külm higi, see möödus ca 10 minutiga õnneks. Otseselt veritses ainult 3 päeva, aga alguses oli päris palju erinevaid tükke sees. Pärast seda oli vaikus üks päev ja siis mõned päevad veel määrimist.

Ma arvan, et sa peaksid arstiga rääkima, sest see väikene rasedus lööb hormoonid sassi. Kõik naised on erinevad, seega minu kogemus võib olla absoluutselt erinev, samuti on arstid erinevad.

Ei usu, et see sind eriti lohutab, aga mina olen kuu aega pärast katkemist juba üle saanud ja valmis uuesti proovima, sai enne aastavahetust panustatud ka juba 🙂 Alguses olin ikka väga löödud. Vähemalt sain teada, et pole võimatu ka loomulikul teel rasestuda. Tean, et on raske sellega leppida, et jälle plaanid edasi nihutatud, aga see on kahjuks paratamatus. Praegu ootangi esimesi päevi pärast katkemist, samas aga äkki ei tulegi ja on uus rasedus 🙂 Eks näis. Söön nüüd 2 pakki Inofolicut ka päevas, lisaks 100 mikrogrammi D-vitamiini.

Ja mind aitas väga siia kirjutamine, sain välja elada kõik enda seest. Kirjuta, kuidas sul on!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käisin täna vereanalüüsil ja tulemus oli 11 IU/L. Viimaste päevade järgi arvestades peaks olema 5. nädal, mille jaoks on see näit ilmselgelt liiga väike, aga mul on tsükli esimene pool väga pikk, seega tegelikult OV oli alles jõulude ajal, mis teeks praeguseks siis pigem 4. nädala. Aga noh, väike ta on ja ilmselt varsti on juba null.

Täna oli juba ka punakat verd pühkides, seega ilmselt varajane katkemine ja hakkavad päevad. Mõtlesin 2 päeva pärast uut testi tegema minna, aga kui päevad nüüd täna-homme ikka pihta hakkavad, ei näe nagu mõtet.

Ma olen täiesti masenduses, et see praegu juhtus. Ma pidin rõõmsalt oma veebruari päevad ära ootama ja siis IVFiga alustama, teadmises, et me ei saa loomulikult lapsi. Nüüd täpselt kuu enne on vaja sellist jama mulle korraldada. Nagu miks? Loll juba jõudis loota ju, et ei peagi IVFi läbi tegema ja küll on ikka tore saatuse vingerpuss, aga tutkit. Vingerpuss on, aga täiesti masendav vingerpuss.

Eks pean vist oma viljatusravi arstiga ühendust võtma ja uurima, et mis siis edasi teha. Ei tea, kas saan tema juurde kontrolli minna, et kas kõik ikka puhastus või tuleb selleks eraldi arstile aeg kinni panna…? Või kas on üldse vaja, kui saan oma rasedustestile jälle juba tuttava ühe triibu, mis paratamatult ilmselt lähipäevil siis juhtub. Ma ei taha ilmselt IVFist loobuda, kuna need triibud võtsid aega 1,5 aastat… lihtsalt ei tea, millal pärast neid päevi nüüd uued päevad hakkavad, et IVFiga alustada või kas üldse tohibki kohe järgmine kuu oma keha järgmisesse stressi viima hakata.

Tõesti selline tunne, et kui mingi jumal olemas peaks olema, siis ta vihkab mind. Esimesed triibud elus ja nii kurva lõpuga ????

Oi, Kiksu, väga kahju! Täpselt sama stsenaarium (miinus IVF), nagu minul. Kas sul on muidu päevad valulikud ja tsükkel pikk? Minu on. UH-s olid näha veidi suurenenud ja multifollikulaarsed munasarjad, aga hormoonide kontrollimiseni ei jõudnudki, sest rasedus tekkis. Minul ka esimesed triibud ever. Katkemine aga oli teistsugune kui päevad, palju valusam ja veidi verevaesem. Arsti juurde kontrolli pean minema pärast esimest menstruatsiooni. Mul endal oli veidi peale 5 nädalat, veretest oli samuti 11 ja hakkas väga õrnalt määrima samal päeval, järgmisel päeval põrguvalu, minestus ja külm higi, see möödus ca 10 minutiga õnneks. Otseselt veritses ainult 3 päeva, aga alguses oli päris palju erinevaid tükke sees. Pärast seda oli vaikus üks päev ja siis mõned päevad veel määrimist.

Ma arvan, et sa peaksid arstiga rääkima, sest see väikene rasedus lööb hormoonid sassi. Kõik naised on erinevad, seega minu kogemus võib olla absoluutselt erinev, samuti on arstid erinevad.

Ei usu, et see sind eriti lohutab, aga mina olen kuu aega pärast katkemist juba üle saanud ja valmis uuesti proovima, sai enne aastavahetust panustatud ka juba ???? Alguses olin ikka väga löödud. Vähemalt sain teada, et pole võimatu ka loomulikul teel rasestuda. Tean, et on raske sellega leppida, et jälle plaanid edasi nihutatud, aga see on kahjuks paratamatus. Praegu ootangi esimesi päevi pärast katkemist, samas aga äkki ei tulegi ja on uus rasedus ???? Eks näis. Söön nüüd 2 pakki Inofolicut ka päevas, lisaks 100 mikrogrammi D-vitamiini.

Ja mind aitas väga siia kirjutamine, sain välja elada kõik enda seest. Kirjuta, kuidas sul on!

Ma sain suvel teada, et mul on multifollikulaarsed munasarjad, aga ov toimub siiski iga kuu ja tsükkel umbes 30-33 päeva keskmiselt, kõigub, aga pigem regulaarne siiski. Päevad valulikud ei ole. Peamine põhjus, miks pole enne rasestunud ja IVFi plaanime, on mehe näitajates, aga arst ütles, et ka minu multifollikulaarsete munasarajde tõttu on see raske. Seetõttu tunduski see nii suur ime, et need triibud tulid. Viimane panustamine, mis ilmselt triibud tõi, langes ka täpselt mehe sünnipäeva peale, seega oli nagu eriti sümboolne… aga nüüd mõtlen, et oleks parem olnud neid triipe üldse mitte näha.

Olen ka inofolicut võtnud, aga mingit kasutegurit ei tuvastanud sellel. Tean, et PCOSiga seda soovitatakse küll.

Kas enne seda ei kutsuta kontrolli, alles katkemisele järgneva menstruatsiooni lõppedes? Praegu endal mingeid valusid veel ei ole, tavalised kerged krambid ainult ja kerge seljavalu. Mõtlesin, et kui nii väike rasedus, siis äkki ka katkemine väga kerge, aga sinu kirjelduse järgi ikka täitsa jube 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain suvel teada, et mul on multifollikulaarsed munasarjad, aga ov toimub siiski iga kuu ja tsükkel umbes 30-33 päeva keskmiselt, kõigub, aga pigem regulaarne siiski. Päevad valulikud ei ole. Peamine põhjus, miks pole enne rasestunud ja IVFi plaanime, on mehe näitajates, aga arst ütles, et ka minu multifollikulaarsete munasarajde tõttu on see raske. Seetõttu tunduski see nii suur ime, et need triibud tulid. Viimane panustamine, mis ilmselt triibud tõi, langes ka täpselt mehe sünnipäeva peale, seega oli nagu eriti sümboolne… aga nüüd mõtlen, et oleks parem olnud neid triipe üldse mitte näha.

Olen ka inofolicut võtnud, aga mingit kasutegurit ei tuvastanud sellel. Tean, et PCOSiga seda soovitatakse küll.

Kas enne seda ei kutsuta kontrolli, alles katkemisele järgneva menstruatsiooni lõppedes? Praegu endal mingeid valusid veel ei ole, tavalised kerged krambid ainult ja kerge seljavalu. Mõtlesin, et kui nii väike rasedus, siis äkki ka katkemine väga kerge, aga sinu kirjelduse järgi ikka täitsa jube ????

Oi, ma ei tahtnud üldse sind hirmutada. Naised on väga erinevad, sul ei pruugi üldse nii olla, ilmselt sul väiksem rasedus ka. Minu arust on nii, et kui mingeid väga hulle valusid ja verejooksu ei ole, siis võib kodus selle läbi teha. Aga arstid on erinevad, olen lugenud ka nende kohta, kes kutsuvad kontrolli varem. Igatahes minu arst kutsus pärast esimest menstruatsiooni ja kuna mul ei määri ega midagi, siis ma väga ei muretse. Kas sul veritseb palju?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Tulen ka teie sekka.

Endast siis niipalju, et triipe püüdnud nüüdseks 5 aastat. 2016a oli üks peetumine 8+4 nädalal. 2018a – 2019a tehtud 3 IVF katset. Oodatud tulemust ei tulnud. Nüüd alates novembrist proovime uuesti iseseisvalt rasestuda. Diagnoosiks ovulatsioonipuudusest tingitud naiseviljatus e PCO. Mees kontrollitud – korras. Detsembrist alustasin 2 tsüklipäevast Letrosooliga 2tbl päevas, lisaks duphaston peale OV. Muidugi ka vitamiinid ja rohud (Metforal, Inofolic, D pärlid, L-thyroxin).

26.detsember sain ilusti positiivse ovulatsioonitesti (kasutasin OneStep testi). Ja eile DPO 12 sain OneStep rasedustestile õrna triibukese, kusjuures veel õige aja sees.. Käisin siis täna hommikul vereanalüüsi andmas (just sellepärast, kas duphaga lõpetada või ei) ja tulemus oli väiksem kui 1. Mina neid vist enam ei julge usaldada. Kuidas teil kogemused OneStep testidega? Paljud teist neid kasutavad?

Myy

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 08.01 17:08; 08.01 17:36; 08.01 21:44; 09.01 14:27; 11.01 10:34; 13.01 11:16; 13.01 11:37; 13.01 14:10; 13.01 22:33; 22.01 13:35; 23.01 11:33; 24.01 13:37; 27.01 11:39; 30.01 11:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen viimased pool aastat onestep rasedusteste kasutanud. Varem ei kuivand need positiivseks ega midagi aga viimased kaks satsi olenn pm kõik testid saanud mingi tobeda triibuga. Samuti veretest oli alla 1. Ei tea kas kvaliteet muutunud või mis aga täis jama ikka.

Endal cd13 ja sain positiivse ov testi. Jeii!

E.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 23 korda. Täpsemalt 04.01 20:48; 08.01 17:15; 09.01 16:51; 10.01 13:11; 10.01 13:35; 11.01 11:57; 13.01 11:25; 13.01 12:05; 19.01 15:19; 21.01 13:22; 21.01 19:55; 22.01 18:38; 22.01 21:18; 22.01 21:55; 23.01 09:15; 23.01 09:20; 23.01 10:43; 23.01 18:06; 23.01 21:54; 24.01 14:19; 24.01 14:28; 26.01 09:14; 30.01 09:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain suvel teada, et mul on multifollikulaarsed munasarjad, aga ov toimub siiski iga kuu ja tsükkel umbes 30-33 päeva keskmiselt, kõigub, aga pigem regulaarne siiski. Päevad valulikud ei ole. Peamine põhjus, miks pole enne rasestunud ja IVFi plaanime, on mehe näitajates, aga arst ütles, et ka minu multifollikulaarsete munasarajde tõttu on see raske. Seetõttu tunduski see nii suur ime, et need triibud tulid. Viimane panustamine, mis ilmselt triibud tõi, langes ka täpselt mehe sünnipäeva peale, seega oli nagu eriti sümboolne… aga nüüd mõtlen, et oleks parem olnud neid triipe üldse mitte näha.

Olen ka inofolicut võtnud, aga mingit kasutegurit ei tuvastanud sellel. Tean, et PCOSiga seda soovitatakse küll.

Kas enne seda ei kutsuta kontrolli, alles katkemisele järgneva menstruatsiooni lõppedes? Praegu endal mingeid valusid veel ei ole, tavalised kerged krambid ainult ja kerge seljavalu. Mõtlesin, et kui nii väike rasedus, siis äkki ka katkemine väga kerge, aga sinu kirjelduse järgi ikka täitsa jube ????

Oi, ma ei tahtnud üldse sind hirmutada. Naised on väga erinevad, sul ei pruugi üldse nii olla, ilmselt sul väiksem rasedus ka. Minu arust on nii, et kui mingeid väga hulle valusid ja verejooksu ei ole, siis võib kodus selle läbi teha. Aga arstid on erinevad, olen lugenud ka nende kohta, kes kutsuvad kontrolli varem. Igatahes minu arst kutsus pärast esimest menstruatsiooni ja kuna mul ei määri ega midagi, siis ma väga ei muretse. Kas sul veritseb palju?

Täna lõuna paiku vaid tuli natuke rohkem punakat verd, aga rohkem pole midagi tulnud, natuke pruunikalt määrinud vaid. Aga kui seda punast verd nägin, siis oli selge juba, et ei saa ilmselt asja, testi tulemused sain alles hiljem. Nuh, muidu võib-olla mõtleks veel, et äkki ikka näit veel kasvab, aga kui madal hcg + veritsemine, siis ei ole vist mõtet end petta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 237 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Jaanuari triibupüüdjad 2020