Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2021

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 291 )

Teema: Jaanuaribeebid 2021

Postitas:
KĂ€gu

Hei!

Kas jaanuaris keegi ei synnitagi, et jaanuari kuu nagu tina tuhka kadunud? 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Muudad Àkki aastaarvu Àra?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
Hermeliine

Minul on TA 12.1.2021 erinevate kalkulaatorite jÀrgi. Arstile lÀhen 1.6. Hetkel 5+2.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei!

Kas jaanuaris keegi ei synnitagi, et jaanuari kuu nagu tina tuhka kadunud? 😀

Jah. Jaanuar 2020 on juba Àra olnud.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Muudaks heameelega, aga ei oska. Kogemata tuli ja juba eelnevalt sai otsitud kohta kus saaks muuta. Aga no ei 6nnestu. Vabandan.
Minul hetkel rasedust 5+3. Homme arstile Keskhaiglasse. JÀÀn riskiraseduse gruppi, ilmselt seet6ttu ka varem kutsuti. Kuidas Teil enesetunne? Kuidas keha Teiega koostööd teeb? Minul on k6ht niii kinni,gaasid nii valusad. Olete mĂ€rganud mingeid erilisi muutusi ka esimese trimestri ajal? Minul on nt. K6ht ees. No t6siselt. Ilmselg gaasidest, aga peita ei 6nnestu 😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
123

Ootasin ka jaanuari 2021 😀gruppi pikalt 😀 jeiiii lĂ”puks!

Minul esimene visiit tehtud ( sain ravi peale) ja tĂ€htaeg aastavahetuse paiku😀

Sel aastal oligi aastavahetus liiga igav, nĂŒĂŒd tuleb pĂ”nev 🐣

Ilusat ooteaega! 😀 MIs ravist jutt kĂ€ib?

0
0
Please wait...

Postitas:
Hundinui

Minul 6+5 ja ei julge veel hÔisata, sest esimene rasedus peetus. Aga ainuke tundemÀrk on see, et hommikuti rinnad valusad.

Ärge siis ĂŒle mĂ”elge ja laske rasedusel rahulikult kulgeda. KĂ”igile parimat!

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hermeliine

Mul on sĂŒda kohati paha, rinnad tundlikud, jaksu ka hetkel vĂ€hem kui muidu. Minul tulemas 3.laps. Eelmistega iiveldas 14.-15.nĂ€dalani.
Ei soovi ka hÔisata vÀga veel kuna jaanuaris oli katkemine. Perele ja sÔpradele teatan siis, kui kÔik testid tehtud ja kÔik ok. Mees ja hea sÔbranna teavad.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minul siis 5+0 ja ka ei julge niivÀga rÔÔmustada, eelmine rasedus peetus mitu aastat tagasi 8+4 nÀdalal.

Hetkel rinnad tundlikud ja hommikuti vÀike pohmaka peavalu.

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
Hermeliine

Palun, kas mode ei saaks pealkirja Àra parandada?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Teemat saab muuta kĂŒll! Logid sisse ja kohe su esimese postituse all on sĂ”na MUUDA ja siis vahetad numbri Ă€ra.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

See jaanuar 2020 ajab jah nii segadusse tegelikult. Kui muuta ikkagi ei saa siis Àkki saab uue teema teha ja selle siin kustutada?

Myy

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Saab kĂŒll muuta. Teemaalgataja peab olema sisse logitud ja kohe oma esimese postituse all on “MUUDA | VASTA | TSITEERI | TEATA EBASOBIVAST”

Klikid MUUDA peal ja saad numbri Àra vahetada pealkirjas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minul pÀevade jÀrgi 6+4. Arstile sain aja alles 5.juuni Pelgusse. PÀris raske on oodata aga kannatab Àra. Tulemas teine laps. Hetkel vaevab kÔhukinnisus ja gaasid. Toredat ootusaega kÔigile!

S.

+1
0
Please wait...

Postitas:
kevademumm

Hei! Mina olen ka jaanuaririvis 🙂 Hetkel pĂ€evade jĂ€rgi 4+6, aga ma arvan, et tegelikult paar pĂ€eva vĂ€iksem. Arsti aja sain ĂŒllatuslikult juba 25. mail, sattusin vist just siis helistama, kui jĂ€lle rohkem aegu hakati panema. Selle aja peale on rasedust 6+2, loodan, et ikka on juba tĂ€pike ilusti nĂ€ha.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kummaline, et masinad haiglates nii erinevad on. Erakliinikus kui tahtsin enda sydamerahuks teada, kas ikka emakasisene rasedus jne, sain veel pildi lisaks mÀlestuseks oma tol hetkel isegi mitte veel 5 nÀdalasest. TÀna kÀisin arstil. Nii pisike tÀpike pidi olema, et ei hakanud isegi m66tma. Kutsus esmasp. Uusi analyyse andma ja kuu l6pus uuele ylevaatusele. Ja ultraheli pilt oli ka ikka vÀga udune v6rreldes eelmises kohas nÀhtuga.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere 🙂 minul peaks VM jĂ€rgi olema tĂ€na 4+5. Aja sain pelgusse 9.juuniks. Öeldi, et varem pole mĂ”tet tulla kui 8 nĂ€dalat tĂ€is. Tulemas teine laps. Hetkel veel enesetunne hea, aga eelmine kord oli alguses meeletu iiveldus, “ootan” nĂŒĂŒd seda 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul on tÀiesti esimene rasedus.
Praegu on ĂŒhe app-i jĂ€rgi 6+2.
Helistasin peale positiivset testi ITK-sse ja sain aja tÀpselt seitsmendale nÀdalale, loodan, et ei ole liiga vara.

Enesetunne annab tunda, et midagi on teistmoodi. Vahepeal on pĂ€ris paha olla ja kĂ”ige tĂŒĂŒtm asi on see vĂ€simus.. Iga pĂ€ev kella 14-15 paiku olen nii vĂ€sinud, et tee vĂ”i lĂ”unauinak. Õnneks kodukontor natuke leevendab seda ja saab vajadusel pikutades tööd teha, aga kui tagasi kontorisse peab minema, siis hakkab kĂŒll nalja saama.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
Brianna

6+1

Minul teine rasedus,esimesest möödas 11aastat.
Hetkel 6+1. KĂ€isin 5+8 pĂ€eval arstil ja tehti UH. NĂ€itas seal raseduse suurust 5+5 ning see tĂ€pike oli 2mm suurune. SĂŒdametööd kahjuks veel ei nĂ€idanud ning nĂŒĂŒd natuke kurb ja kartlik olla,kuigi veel ei ole pĂ”hjust justkui.
JÀrgmine arstil kÀik 3.juuni.
Olen hetkel Ônnelik vÀga kuid ka millegi pÀrast vÀga kardan.
Kas keegi veel UHs kÀinud?

0
0
Please wait...

Postitas:
NĂ€sa

Mina Detsembri gruppi kirjutanud, aga TA jÀÀb ikkagi Jaanuari kindlalt. Mul oli 12 Ă”htul mÀÀrimine ja jĂ€rgneval pĂ€eval ja ööl ka hĂ€sti veidi, seega eile sai valvearstil kĂ€idud. Mul viimane menses oli 21 MĂ€rts, aga mul on vĂ€ga pikk tsĂŒkkel, seega ise arvutasin 6+5 aga eilse jĂ€rgi oli 6+3, nĂ€gin pisikest ja arst nĂ€itas ka sĂŒdametuksumist ja kĂ”ik tundus ilusti korras. Ämmaka aeg on 26. Minul on teine rasedus, esimene oli 2015 SĂŒgis, aga see kahjuks katkes ja uuesti senimaani ei rasestunud, nĂŒĂŒd aga saime oma pisikese ja iga pĂ€ev palvetan, et temaga kĂ”ik hĂ€sti lĂ€heks ja talvel kohtuda saaksime.

SĂŒmptomid olid mul tugevad 1 nĂ€dal peale positiivset testi, mille sain ikka vĂ€ga vara (23 Aprill) ja rinnad ka tundlikud enne seda ja vahetult peale seda, siis aga kadus kĂ”ik Ă€ra mis pani muretsema, aga eilne visiit andis korraliku sĂŒdamerahu. Rinnad on vaid suuremad ja veidi aegajalt annavad tunda.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Hundinui

Ärkasin tĂ€na hommikul mÀÀrimisega (6+5). VĂ”ttis nutma, aga uurisin, et vahest nii on. Loodame parimat! đŸ™đŸŒ

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina olen teinud aegajalt hcg vereanalĂŒĂŒse, et rahulikult elada saaks 😀 tĂ€na kĂ€isin tegin ka ja tulemus oli
10 206, tÀna 5+0.

Kas keegi on Tartus TÜK-is ka tasulises UH-s kĂ€ind? Kas sinna on vaja ette helistada ja aeg broneerida vĂ”i lĂ€hed lihtsalt elava jĂ€rjekorra alusel? Pole enne nii kĂ€inud.

Myy

0
0
Please wait...

Postitas:
kevademumm

Ahjaa, sĂŒdamerahust 😀 Ma tellisin plaanimise ajal 10 One Step rasedustesti ja nĂŒĂŒd teen neid ĂŒlepĂ€eva (plaanimise aeg jĂ€i lĂŒhemaks kui arvasin). Kui triibud sain tundlikuma testiga, siis sellel polnud veel midagi – nĂŒĂŒd lĂ€heb triibuke ikka tugevamaks kogu aeg. Midagi ikka 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina olen teinud aegajalt hcg vereanalĂŒĂŒse, et rahulikult elada saaks 😀 tĂ€na kĂ€isin tegin ka ja tulemus oli
10 206, tÀna 5+0.

Kas keegi on Tartus TÜK-is ka tasulises UH-s kĂ€ind? Kas sinna on vaja ette helistada ja aeg broneerida vĂ”i lĂ€hed lihtsalt elava jĂ€rjekorra alusel? Pole enne nii kĂ€inud.

Myy

See on pĂ€ris kĂ”rge hCG viie nĂ€dala kohta, ehk on kaksikud 🙂

Kui ma kaks aastat tagasi kÀisin, broneerisin aja telefonitsi. Ehk saab helistamata kohale minnes ka löögile, aga siis ilmselt tuleb kauem oodata.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

10 206, tÀna 5+0.

Myy

See on pĂ€ris kĂ”rge hCG viie nĂ€dala kohta, ehk on kaksikud 🙂

Kui ma kaks aastat tagasi kÀisin, broneerisin aja telefonitsi. Ehk saab helistamata kohale minnes ka löögile, aga siis ilmselt tuleb kauem oodata.

Ise mĂ”tlesin ka korraks sellele jah, et tundub nagu liiga kĂ”rge, sp uuringi seda UH asja ka 😊 no kui kaksikud, on muidugi topeltrÔÔm! Muidu on arsti aeg kirjas 2.06 siis peaks olema 7+4, aga no ei kannata sinnamaani oodata ju.

Myy

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

See on normaalne nĂ€it vastavalt ĂŒhele lootele. Minul oli sel ajal HCG veel kĂ”rgem, kĂ”hus on ĂŒks. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

See on normaalne nĂ€it vastavalt ĂŒhele lootele. Minul oli sel ajal HCG veel kĂ”rgem, kĂ”hus on ĂŒks. 🙂

Muidugi vĂ”ib ka ĂŒksikrasedusega kĂ”rge hCG olla, aga 10 000 pole siiski keskmine nĂ€it, vaid kĂ”rgem.

0
0
Please wait...

Postitas:
NĂ€sa

Mina Ă€rkasin tĂ€na mÀÀrimisega, mis lĂ€ks ĂŒle paarikĂŒmne minutiga tugevaks verejooksuks, niiet minu rasedus ilmselt katkes. JĂ€llegi 7 nĂ€dalal nagu eelmine kord. 4.5a ootamist ja nĂŒĂŒd nii…
Loodan, et teistel siin lÀheb paremini ja ka mu Ôel, kellega meil olek TA vahe vaid kuskil nÀdalake olnud. Hoidke ennast.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

NÀsa, sa kontrolli ei lÀhe? VÔiksid ju minna, vÔib-olla pole asi ikka nii hull kui sa arvad..

0
0
Please wait...

Postitas:
NĂ€sa

Mul on kaks tundi nii verd lahmanud, et pm potilt Àra ei saa, seega ei nÀe mingit mÔtet praegu emosse sÔita, kuna ma olen tÀiesti kindel, et mingit lootust siin ei ole, eelmise katkemisega ei olnud isegi asi alguses nii intensiivne. LÀhen paari nÀdala pÀrast jÀrelkontrolli ja kontakteerun oma viljatusraviarstiga, et nÀha mis edasi.

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 291 )

Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2021