Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Teema: Jaanuaribeebid 2021

Postitas:
Kägu

Hei!

Kas jaanuaris keegi ei synnitagi, et jaanuari kuu nagu tina tuhka kadunud? 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Muudad äkki aastaarvu ära?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Hermeliine

Minul on TA 12.1.2021 erinevate kalkulaatorite järgi. Arstile lähen 1.6. Hetkel 5+2.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hei!

Kas jaanuaris keegi ei synnitagi, et jaanuari kuu nagu tina tuhka kadunud? 😀

Jah. Jaanuar 2020 on juba ära olnud.

Please wait...
Postitas:
Skyler

Ootasin ka jaanuari 2021 😀gruppi pikalt 😀 jeiiii lõpuks!
Minul esimene visiit tehtud ( sain ravi peale) ja tähtaeg aastavahetuse paiku😀
Sel aastal oligi aastavahetus liiga igav, nüüd tuleb põnev 🐣

Please wait...
Postitas:
Kägu

Muudaks heameelega, aga ei oska. Kogemata tuli ja juba eelnevalt sai otsitud kohta kus saaks muuta. Aga no ei 6nnestu. Vabandan.
Minul hetkel rasedust 5+3. Homme arstile Keskhaiglasse. Jään riskiraseduse gruppi, ilmselt seet6ttu ka varem kutsuti. Kuidas Teil enesetunne? Kuidas keha Teiega koostööd teeb? Minul on k6ht niii kinni,gaasid nii valusad. Olete märganud mingeid erilisi muutusi ka esimese trimestri ajal? Minul on nt. K6ht ees. No t6siselt. Ilmselg gaasidest, aga peita ei 6nnestu 😀

Please wait...
Postitas:
123

Ootasin ka jaanuari 2021 😀gruppi pikalt 😀 jeiiii lõpuks!

Minul esimene visiit tehtud ( sain ravi peale) ja tähtaeg aastavahetuse paiku😀

Sel aastal oligi aastavahetus liiga igav, nüüd tuleb põnev 🐣

Ilusat ooteaega! 😀 MIs ravist jutt käib?

Please wait...
Postitas:
Hundinui

Minul 6+5 ja ei julge veel hõisata, sest esimene rasedus peetus. Aga ainuke tundemärk on see, et hommikuti rinnad valusad.

Ärge siis üle mõelge ja laske rasedusel rahulikult kulgeda. Kõigile parimat!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hermeliine

Mul on süda kohati paha, rinnad tundlikud, jaksu ka hetkel vähem kui muidu. Minul tulemas 3.laps. Eelmistega iiveldas 14.-15.nädalani.
Ei soovi ka hõisata väga veel kuna jaanuaris oli katkemine. Perele ja sõpradele teatan siis, kui kõik testid tehtud ja kõik ok. Mees ja hea sõbranna teavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul siis 5+0 ja ka ei julge niiväga rõõmustada, eelmine rasedus peetus mitu aastat tagasi 8+4 nädalal.

Hetkel rinnad tundlikud ja hommikuti väike pohmaka peavalu.

Myy

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt
Postitas:
Skyler

Mina kasutan raseduse toetamiseks progesterooni

Please wait...
Postitas:
Hermeliine

Palun, kas mode ei saaks pealkirja ära parandada?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemat saab muuta küll! Logid sisse ja kohe su esimese postituse all on sõna MUUDA ja siis vahetad numbri ära.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

See jaanuar 2020 ajab jah nii segadusse tegelikult. Kui muuta ikkagi ei saa siis äkki saab uue teema teha ja selle siin kustutada?

Myy

Please wait...
Postitas:
Kägu

Saab küll muuta. Teemaalgataja peab olema sisse logitud ja kohe oma esimese postituse all on “MUUDA | VASTA | TSITEERI | TEATA EBASOBIVAST”

Klikid MUUDA peal ja saad numbri ära vahetada pealkirjas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul päevade järgi 6+4. Arstile sain aja alles 5.juuni Pelgusse. Päris raske on oodata aga kannatab ära. Tulemas teine laps. Hetkel vaevab kõhukinnisus ja gaasid. Toredat ootusaega kõigile!

S.

Please wait...
Postitas:
kevademumm

Hei! Mina olen ka jaanuaririvis 🙂 Hetkel päevade järgi 4+6, aga ma arvan, et tegelikult paar päeva väiksem. Arsti aja sain üllatuslikult juba 25. mail, sattusin vist just siis helistama, kui jälle rohkem aegu hakati panema. Selle aja peale on rasedust 6+2, loodan, et ikka on juba täpike ilusti näha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kummaline, et masinad haiglates nii erinevad on. Erakliinikus kui tahtsin enda sydamerahuks teada, kas ikka emakasisene rasedus jne, sain veel pildi lisaks mälestuseks oma tol hetkel isegi mitte veel 5 nädalasest. Täna käisin arstil. Nii pisike täpike pidi olema, et ei hakanud isegi m66tma. Kutsus esmasp. Uusi analyyse andma ja kuu l6pus uuele ylevaatusele. Ja ultraheli pilt oli ka ikka väga udune v6rreldes eelmises kohas nähtuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere 🙂 minul peaks VM järgi olema täna 4+5. Aja sain pelgusse 9.juuniks. Öeldi, et varem pole mõtet tulla kui 8 nädalat täis. Tulemas teine laps. Hetkel veel enesetunne hea, aga eelmine kord oli alguses meeletu iiveldus, “ootan” nüüd seda 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on täiesti esimene rasedus.
Praegu on ühe app-i järgi 6+2.
Helistasin peale positiivset testi ITK-sse ja sain aja täpselt seitsmendale nädalale, loodan, et ei ole liiga vara.

Enesetunne annab tunda, et midagi on teistmoodi. Vahepeal on päris paha olla ja kõige tüütm asi on see väsimus.. Iga päev kella 14-15 paiku olen nii väsinud, et tee või lõunauinak. Õnneks kodukontor natuke leevendab seda ja saab vajadusel pikutades tööd teha, aga kui tagasi kontorisse peab minema, siis hakkab küll nalja saama.

Please wait...
Postitas:
Brianna

6+1

Minul teine rasedus,esimesest möödas 11aastat.
Hetkel 6+1. Käisin 5+8 päeval arstil ja tehti UH. Näitas seal raseduse suurust 5+5 ning see täpike oli 2mm suurune. Südametööd kahjuks veel ei näidanud ning nüüd natuke kurb ja kartlik olla,kuigi veel ei ole põhjust justkui.
Järgmine arstil käik 3.juuni.
Olen hetkel õnnelik väga kuid ka millegi pärast väga kardan.
Kas keegi veel UHs käinud?

Please wait...
Postitas:
Skyler

Mina käisin 5+ nädalal uh-s ja süda tuksus minu pisarate saatel🙏

Please wait...
Postitas:
Näsa

Mina Detsembri gruppi kirjutanud, aga TA jääb ikkagi Jaanuari kindlalt. Mul oli 12 õhtul määrimine ja järgneval päeval ja ööl ka hästi veidi, seega eile sai valvearstil käidud. Mul viimane menses oli 21 Märts, aga mul on väga pikk tsükkel, seega ise arvutasin 6+5 aga eilse järgi oli 6+3, nägin pisikest ja arst näitas ka südametuksumist ja kõik tundus ilusti korras. Ämmaka aeg on 26. Minul on teine rasedus, esimene oli 2015 Sügis, aga see kahjuks katkes ja uuesti senimaani ei rasestunud, nüüd aga saime oma pisikese ja iga päev palvetan, et temaga kõik hästi läheks ja talvel kohtuda saaksime.

Sümptomid olid mul tugevad 1 nädal peale positiivset testi, mille sain ikka väga vara (23 Aprill) ja rinnad ka tundlikud enne seda ja vahetult peale seda, siis aga kadus kõik ära mis pani muretsema, aga eilne visiit andis korraliku südamerahu. Rinnad on vaid suuremad ja veidi aegajalt annavad tunda.

Please wait...
Postitas:
Hundinui

Ärkasin täna hommikul määrimisega (6+5). Võttis nutma, aga uurisin, et vahest nii on. Loodame parimat! 🙏🏼

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen teinud aegajalt hcg vereanalüüse, et rahulikult elada saaks 😀 täna käisin tegin ka ja tulemus oli
10 206, täna 5+0.

Kas keegi on Tartus TÜK-is ka tasulises UH-s käind? Kas sinna on vaja ette helistada ja aeg broneerida või lähed lihtsalt elava järjekorra alusel? Pole enne nii käinud.

Myy

Please wait...
Postitas:
kevademumm

Ahjaa, südamerahust 😀 Ma tellisin plaanimise ajal 10 One Step rasedustesti ja nüüd teen neid ülepäeva (plaanimise aeg jäi lühemaks kui arvasin). Kui triibud sain tundlikuma testiga, siis sellel polnud veel midagi – nüüd läheb triibuke ikka tugevamaks kogu aeg. Midagi ikka 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen teinud aegajalt hcg vereanalüüse, et rahulikult elada saaks 😀 täna käisin tegin ka ja tulemus oli
10 206, täna 5+0.

Kas keegi on Tartus TÜK-is ka tasulises UH-s käind? Kas sinna on vaja ette helistada ja aeg broneerida või lähed lihtsalt elava järjekorra alusel? Pole enne nii käinud.

Myy

See on päris kõrge hCG viie nädala kohta, ehk on kaksikud 🙂

Kui ma kaks aastat tagasi käisin, broneerisin aja telefonitsi. Ehk saab helistamata kohale minnes ka löögile, aga siis ilmselt tuleb kauem oodata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

10 206, täna 5+0.

Myy

See on päris kõrge hCG viie nädala kohta, ehk on kaksikud 🙂

Kui ma kaks aastat tagasi käisin, broneerisin aja telefonitsi. Ehk saab helistamata kohale minnes ka löögile, aga siis ilmselt tuleb kauem oodata.

Ise mõtlesin ka korraks sellele jah, et tundub nagu liiga kõrge, sp uuringi seda UH asja ka 😊 no kui kaksikud, on muidugi topeltrõõm! Muidu on arsti aeg kirjas 2.06 siis peaks olema 7+4, aga no ei kannata sinnamaani oodata ju.

Myy

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on normaalne näit vastavalt ühele lootele. Minul oli sel ajal HCG veel kõrgem, kõhus on üks. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

See on normaalne näit vastavalt ühele lootele. Minul oli sel ajal HCG veel kõrgem, kõhus on üks. 🙂

Muidugi võib ka üksikrasedusega kõrge hCG olla, aga 10 000 pole siiski keskmine näit, vaid kõrgem.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 81 )

Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2021