Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2021

NĂ€itan 13 postitust - vahemik 301 kuni 313 (kokku 313 )

Teema: Jaanuaribeebid 2021

Postitas:
KĂ€gu

Enneaegselt looteveede puhkemine oli mul. PĂ”letiku pĂ€rast kehas. Kui keiser tehti oli juba lootevett ĂŒsna vĂ€he seal jĂ€rgi, sellepĂ€rast pisike isrseisvalt vĂ€ga hingata ei suuda. Beebi kosub vaikselt kuvöösis. Mul endal raskem taastumine keisrist.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Palju Ă”nne detsembribeebi puhul, vĂ€hemalt on ta nĂŒĂŒd kohal ja tore, et te mĂ”lemad beebiga kosute! 🙂

Mul veeremine ikka lÔpus raskeks lÀinud, ruum on otsa saamas siin kÔhuÔÔnes ja kÔht on pidevalt kÔva. Aga viimane kuu kÀimas, uskumatu!

Platsenta vĂ€hemalt ronis ÀÀrest kaugemale, et plaaniks A on nĂŒĂŒd loomulik sĂŒnnitus. Natuke ikka pabistan, kuigi ĂŒritan hĂŒpnosĂŒnnituse meditatsioone kuulates ennast rahulikuks sundida. JĂ€rgmine nĂ€dal juba 37+ et siis oleks juba tĂ€iesti ajaline beebi. Aga ĂŒritaks ikka 2021 Ă€ra oodata 😀

Soovin kĂ”igile kerget lĂ”ppu ja andke ikka teada, kui beebid kohal! 🙂

Bessy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Me oleme juba nĂ€dala vanad ka. Õnneks kuvöösis oli kokku 5 pĂ€eva ja sai lahti hingamis aparaadist. TĂ€na on teine öö kui pisike minu juures juba. TĂ€itsa hea rahul tunne on see, kui ta nĂŒĂŒd minuga on. Loodame jĂ”uludeks koju saada, selline kodu igatsus on jq juba.

Kosume ilusti, 148 g on juurde tulnud isegi. NĂŒĂŒd vaja veidi vaeva nĂ€ha et rinda paremini vĂ”taks ja ongi vĂ”imalik Ă€kki koju saada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Me oleme juba nĂ€dala vanad ka. Õnneks kuvöösis oli kokku 5 pĂ€eva ja sai lahti hingamis aparaadist. TĂ€na on teine öö kui pisike minu juures juba. TĂ€itsa hea rahul tunne on see, kui ta nĂŒĂŒd minuga on. Loodame jĂ”uludeks koju saada, selline kodu igatsus on jq juba.

Kosume ilusti, 148 g on juurde tulnud isegi. NĂŒĂŒd vaja veidi vaeva nĂ€ha et rinda paremini vĂ”taks ja ongi vĂ”imalik Ă€kki koju saada.

Nii tore!

Loodan ka oma pisikesega varsti kohtuda. Esile veel ei kutsuta, aga soovitati lĂ€hiajal Ă€ra sĂŒnnitada, sest pidi juba pĂ€ris suur olema.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

37+4

<p style=”text-align: left;”>Meie oleme siis 37+4 ja ootame ka vaikselt et asjaks lĂ€heks juba varsti,liba kontraktsioone on siiani vĂ€ga vĂ€he,kas see tĂ€hendab et lĂ€heb veel kaua aega sĂŒnnituseni?</p>
Beebi on 2,9 kg UH jÀrgi,kuidas teil?

Olemine raske ja vaevaline juba,juurde tulnud 16 kilo ja kÔik tuli esimese 6 kuuga.

Tublit ootamist

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minul 38+2 ja no mitte mingit tunnet ei ole, et keegi siit niipea tulema hakkaks 😅

Vahest öösel vetsus kĂ€ies on vaagnaluu vĂ€ga hell. KĂ”rvetised on vastikud, aga muidu pole hullu, magan vĂ€ga hĂ€sti. Kaal on seisma jÀÀnud, juurde olen vĂ”tnud ka 16 kg. Kuigi ma ei saa kurta, valutab siit sealt, vanad traumad annavad tunda, aga raske pole olla. Beebist tean ma vaid seda, et ta on peaseisus, aga palju ta kaalub.. sellest pole mul kĂŒll Ă”rna aimugi đŸ€·đŸŒâ€â™€ïž

Ilusat ootust! đŸ€°đŸŒ

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Kas kellegi Ă”rn roosalt mÀÀrinud ka on? Hetkel 35+2 ja tĂ€na sai pikem jalutuskĂ€ik tehtud, huvitav kas sellest vĂ”ib olla see tingitud….

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Hei emmed,

Kuidas teil lĂ”pu sĂŒmptomitega olukord on?

Ise lĂ€henen 39 nĂ€dalale ja vĂ”iks ĂŒtelda et peale kĂ”hu krampide aeg ajalt pole nagu midagi.

Ei ole kohtunud limakorgiga,ega ole rinnad hellad,iivelust ja kĂ”hulahtisust ka mitte,olen ootel .Teine rasedus ja selline tunne et selle vist kannan ikka korralikult ĂŒle.Esimene tuli tĂ€pselt 40 nĂ€dalal.

Head ootamist

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
Hundinui

Hei! Minul polnud mingeid sĂŒmptomeid, olin kindel, et niipea ei sĂŒnnita. TĂ€htaeg oli 02.01. Aga 28.12 sĂŒndis minu konnapoiss 39+2 nĂ€dalal.
28ndal oli mul Ă€mmaemanda aeg, et teeme ktg. Hommikul viisin veel uriini ja andsin verd, tundsin, et kahtlased valud kĂ€ivad, aga ilmselt libatuhud ja kuna arstile minek siis teadsin, et saan selgitust . Kell 12 olid mul juba ktg ajal pĂ€ris valulikud valud, Ă€mmakas ĂŒtles, et no lĂ€hiajal on tulemas. LĂ€ksin koju ja valutasin seal edasi. Vetsus kĂ€ies tuli nii mĂ”nelgi korral limakorgi tĂŒkke. TĂ”mbasin mingi tuhude Ă€pi, aga see nĂ€itas iga 4 min tagant tuhusi. Siis kui meest ootasin koju 16:30, siis olid juba olnud 1 min vahed ja ikka aina valusamad ja siis ĂŒtlesin, et lĂ€hme igaksjuhuks haiglasse. Siis vastuvĂ”tutoas kell 17:35 tulid veed ja oli tĂ€is avatus, beebi oli kĂ€es 19:08. Esimene beebi ja tuli Ă”nneks kiirelt 😬. Aga mida ĂŒtleks sĂŒmptomiteks on see, et muidu kui vetsus kĂ€isin istel ĂŒle pĂ€eva, siis viimastel pĂ€evadel lausa 2x pĂ€evas ja sĂŒnnituspĂ€eval pea iga vetsus kĂ€imisega.

Head ja kerget ootust!

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Palju Ă”nne Hundinui! Hakkavad need beebid pudenema 😀

Mul ka on mingid valupoisid siin kĂ€inud lĂ€hipĂ€evadel, vist vajus tĂ€na beebi alla ka. Esimene laps, ma tĂ€pselt ei tea, mida see endast kujutama peaks. Mul oli ka 28.12 Ă€mmakas ja seal polnud veel keegi kuhugi fikseerunud ega vajunud 😀 Muid sĂŒmptomeid pole, ei limakorki, ega kĂ”hulahtisust ega midagi. Aga nĂŒĂŒd on muidugi palve paar pĂ€eva mitte tulla ka 😀 Kannataks selle 2021 Ă€ra ilusasti, mul alles 38+2 ka tĂ€na.

Bessy

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 35 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mul ka vahepeal mingid kahtlased valud kĂ€inud.Nagu mensturatsioon algaks.Üks pĂ€ev on, teine pĂ€ev mitte.KĂ€ivad vĂ€ga ebaregulaarselt, aga siiski tuntavad.Alati loodan, et no nĂŒĂŒd hakkab, aga pisipoja ei taha tulla vist veel😃.Praegu 38+1.

Limakork ja looteveed pole samuti tulnud.Lapse liigutusi tunnen pidevalt.Juba tuntavalt kitsaks lĂ€heb tal kĂ”hus.Olen rÀÀkinud ka talle, et Ă€ra ĂŒle lase minna, emme ei jaksa kanda sind enda kĂ”hus varsti enam😃

TÀhtaeg on 19.  jaanuar.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mul pole mitte mingit tunnet, et vĂ”iks sĂŒndima hakata. TĂ€htaeg 17.01, 10 pĂ€eva aega. Eile kĂ€isin Ă€mmaka juures ja kĂŒsisin soovitusi. Olen juba kĂ”ike proovinud ja mitte miski ei aita. Ju on pisikesel kĂ”hus nii hea olla.

Mees hoiab ka telefoni kogu aeg lĂ€heduses, ootab kĂ”net. Auto on tangitud ja lumest puhas. Kui on minek, siis otsekohe. Mul sĂŒnnitused vĂ€ga kiired. SĂ”brad ja sugulased muudkui kirjutavad ja helistavad. Ootavad uudiseid..nii tĂŒĂŒtu. Enda teada ei kavatse kĂŒll jĂ€tta. Mul pole fb kontot ja vist kardetakse, et kuulevad kunagi hiljem mujalt.😅

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mul on tĂ€htaeg juba ĂŒle lĂ€inud ja kui eelmise aasta viimastel pĂ€evadel oli korra tunne, et Ă€kki lĂ€heb sĂŒnnituseks, siis nĂŒĂŒd pole enam midagi. Ilmselt sĂŒnnib esilekutsumisega… kuigi teised lapsed kĂ”ik enam-vĂ€hem tĂ€htajal sĂŒndinud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

NĂ€itan 13 postitust - vahemik 301 kuni 313 (kokku 313 )

Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2021