Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2021

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 291 )

Teema: Jaanuaribeebid 2021

Postitas:
KĂ€gu

Mina kĂ€isin verejooksuga EMOs (olen novembri grupist) mĂ”tlesin ka, et nĂŒĂŒd on kĂ”ik. Verd tuli nii palju. EMOs tehti uh ja sĂŒdamele lĂ”i ilusti, sain teada et on hematoom mis veritseda hakkas. Sain rohud ja paari pĂ€evaga oli kĂ”ik ok.
Mine kÀi ikka kontrollis Àra

0
0
Please wait...

Postitas:
Hermeliine

VĂ€ga kurb kuulda, NĂ€sa 🙁🙁 KĂ€i ikka arstil Ă€ra igaks juhuks.

0
0
Please wait...

Postitas:
NĂ€sa

Uskumatu. LĂ€ksin eile Tartu erakorralisse, kus mind vastu ei vĂ”etud, kuna jĂ”udsin 10 lĂ€bi ja registratuuris öeldi, et teised ootavad juba 7st saati jĂ€rjekorras verejooksuga jmt. Hiljem kodus otsustasin JĂ”geva haigla naistearstidelt uurida, kas oleks vĂ”imalik kontrolli saada ja sain vĂ€ga hooliva suhtumise. TĂ€na lĂ€ksin siis kontrolli ja no olime eile abikaasaga end tĂŒhjaks nutnud ja leppinud, et kahjuks on kuidas on. Aga arst ĂŒtles, et loode on alles ja sĂŒda lööb. Selle 4 pĂ€eva jooksul eelmisest UHst on emakasse vĂ€ga suur hematoom tekkinud, mis ongi selle suure verejooksu pĂ”hjus ja noh, vĂ”tame nĂŒĂŒd pĂ€eva korraga ja sain duphastoni peale ka. Tundus kĂŒll nĂ€dalake vĂ€iksem, aga arst ĂŒtles, et vĂ”ib teise kĂŒlje all olla lihtsalt ja aparaadi pilt oli ikkagi nĂ€htavalt mitte nii tutikas kui tartu oma, kuna tartus oli kĂ”ik vĂ€ga selge, niiet ma sp ei muretse. Üldse see, et ta on alles on meie jaoks nii suur ime, et oleme tĂ€nulikud lihtsalt selle ĂŒle ja vĂ”tamegi pĂ€eva korraga ja loodame parimat. Elu Ă”petab ikka et isegi kĂ”ige lootusemas olukorras peab sĂ€ilitama siiski lootust, kuna no see verejooks mis eile oli…aga siiski on ta veel siin, ma isegi ei tea mis tunded mus valitsevad, nii loodan, et ta ikka jÀÀb meiega ja talvel saame juba kohtuda.

+11
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Uskumatu. LĂ€ksin eile Tartu erakorralisse, kus mind vastu ei vĂ”etud, kuna jĂ”udsin 10 lĂ€bi ja registratuuris öeldi, et teised ootavad juba 7st saati jĂ€rjekorras verejooksuga jmt. Hiljem kodus otsustasin JĂ”geva haigla naistearstidelt uurida, kas oleks vĂ”imalik kontrolli saada ja sain vĂ€ga hooliva suhtumise. TĂ€na lĂ€ksin siis kontrolli ja no olime eile abikaasaga end tĂŒhjaks nutnud ja leppinud, et kahjuks on kuidas on. Aga arst ĂŒtles, et loode on alles ja sĂŒda lööb. Selle 4 pĂ€eva jooksul eelmisest UHst on emakasse vĂ€ga suur hematoom tekkinud, mis ongi selle suure verejooksu pĂ”hjus ja noh, vĂ”tame nĂŒĂŒd pĂ€eva korraga ja sain duphastoni peale ka. Tundus kĂŒll nĂ€dalake vĂ€iksem, aga arst ĂŒtles, et vĂ”ib teise kĂŒlje all olla lihtsalt ja aparaadi pilt oli ikkagi nĂ€htavalt mitte nii tutikas kui tartu oma, kuna tartus oli kĂ”ik vĂ€ga selge, niiet ma sp ei muretse. Üldse see, et ta on alles on meie jaoks nii suur ime, et oleme tĂ€nulikud lihtsalt selle ĂŒle ja vĂ”tamegi pĂ€eva korraga ja loodame parimat. Elu Ă”petab ikka et isegi kĂ”ige lootusemas olukorras peab sĂ€ilitama siiski lootust, kuna no see verejooks mis eile oli

Nii tore uudis! đŸ€—

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Uskumatu. LĂ€ksin eile Tartu erakorralisse, kus mind vastu ei vĂ”etud, kuna jĂ”udsin 10 lĂ€bi ja registratuuris öeldi, et teised ootavad juba 7st saati jĂ€rjekorras verejooksuga jmt. Hiljem kodus otsustasin JĂ”geva haigla naistearstidelt uurida, kas oleks vĂ”imalik kontrolli saada ja sain vĂ€ga hooliva suhtumise. TĂ€na lĂ€ksin siis kontrolli ja no olime eile abikaasaga end tĂŒhjaks nutnud ja leppinud, et kahjuks on kuidas on. Aga arst ĂŒtles, et loode on alles ja sĂŒda lööb. Selle 4 pĂ€eva jooksul eelmisest UHst on emakasse vĂ€ga suur hematoom tekkinud, mis ongi selle suure verejooksu pĂ”hjus ja noh, vĂ”tame nĂŒĂŒd pĂ€eva korraga ja sain duphastoni peale ka. Tundus kĂŒll nĂ€dalake vĂ€iksem, aga arst ĂŒtles, et vĂ”ib teise kĂŒlje all olla lihtsalt ja aparaadi pilt oli ikkagi nĂ€htavalt mitte nii tutikas kui tartu oma, kuna tartus oli kĂ”ik vĂ€ga selge, niiet ma sp ei muretse. Üldse see, et ta on alles on meie jaoks nii suur ime, et oleme tĂ€nulikud lihtsalt selle ĂŒle ja vĂ”tamegi pĂ€eva korraga ja loodame parimat. Elu Ă”petab ikka et isegi kĂ”ige lootusemas olukorras peab sĂ€ilitama siiski lootust, kuna no see verejooks mis eile oli
aga siiski on ta veel siin, ma isegi ei tea mis tunded mus valitsevad, nii loodan, et ta ikka jÀÀb meiega ja talvel saame juba kohtuda.

Hea, et said ikka kontrolli. Mul on hea meel Su pĂ€rast! 🙂

Myy

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Tulen ka teie sekka, kĂŒll esialgu nimetult. TĂ€na peaks kalkulaatori jĂ€rgi 5+1 olema, positiivse rasedustesti sain laupĂ€eva Ă”htul. PĂ€evad jĂ€id 1-2 pĂ€eva hiljaks ja otsustasin testi teha. Teine triip tuli praktiliselt kohe.
Enesetunne hea, ei iivelda ega muid hÀdasid hetkel pole, mÔned unetud ööd juba olnud.. varasemalt ei mÀleta, et need nii vara tulid. Ehk lihtsalt Àrevus.
Muretut ootust kĂ”igile. Ise tunnen end kindlamini kui saab arstil rasedus tuvastatud, paari nĂ€dala jooksul siis loodetavasti. 🙂

M.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere! Tulen ka teie sekka, nii hea vahelduseks lugeda lugusid nagu NĂ€sa Sul! 🙂 Hoian kĂ”vasti pöialt!

Mul peaks rasedust olema 5+6 ja olen jĂ”udnud juba ka ITK erakorralises kĂ€ia tugeva kĂ”huvalu ja mÀÀrimisega. Selja taga 2 peetumist ja 1 keemiline, et ilmselgelt kardan kĂ”ike alates emakavĂ€lisest kuni jĂ€rjekordse peetumiseni ja siis kĂ”ike sellest edasi… hirmus see rasedus ikka :)) Vanust ka juba 35+ et liiga palju lugusid kuulnud/lugenud/kogenud.

Nagu Myy, siis olen kĂ€inud ka kĂ”vasti HCG’d jĂ€lgimas oma vereandmisfoobia kiuste. Siiani on hĂ€sti tĂ”usnud, eile oli 14200 juba. Vahepeal tundus, et HCG tĂ”useb liiga kiiresti ja siis jĂ€lle mure :))) Aga ĂŒritan oma muret ratsionaliseerida, et ega ma ise midagi ikka teha ei saa, et rohkem ei peetuks. VĂ”tan siin omaalgatuslikult sĂŒdameaspiriini ka igaks juhuks ja ega peale duphastoni (mul proge korras, et poleks probleem), et keegi mingit muud ravi ei mÀÀraks. Geneetikul ka kĂ€idud, et mingit viga kahjuks ei ole. Et ĂŒritan mitte paanitseda ja kiusatusele juba see nĂ€dal kuhugile erakasse UH’sse minna vastu pidada. Arst on jĂ€rgmine nĂ€dal, mu peetumiste pĂ€rast pandi mind arsti juurde alguses. Siis peaks juba 7+0 olema ja mu rasedused siiani on 6 nĂ€dalal peetunud ka.

Hommikuti iiveldab ja rinnad ka valusad. KÔhus ka tirib, vÔtan Nospad igaks juhuks.

Hoian kĂ”igile pöialt 🙂

Bessy

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 32 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mina elan siiamaani oma viimase (reedese) hcg nÀidu teadmisega. MÀÀrinud ei ole mitte kordagi ja vÔitlen siin endaga, et mitte minna tasulisse UH-sse enne oma arsti aega.

Eelmise rasedusega, mis 2016 aastal 8+4 peetus, hakkas ka juba 4+4 mÀÀrima ja umbes nÀdalaste vahedega jÀigi mÀÀrima. Hcg taseme mÔÔtmisest ma tol korral ei teadnud veel midagi. Jooksin ka EMO vahet pidevalt.
Rahustan seekord end koguaeg mĂ”ttega, et mÀÀrinud ei ole ja hcg tĂ”us oli rohkem kui kahekordne. KĂ”ik peab korras olema! 🙂

Myy

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ega see HCG tĂ”us ei anna peetumiste osas ka mingit kindlust kahjuks, et see edukas rasedus ongi mĂ”ne jaoks ĂŒks suur loterii 🙁

Bessy

0
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ega see HCG tĂ”us ei anna peetumiste osas ka mingit kindlust kahjuks, et see edukas rasedus ongi mĂ”ne jaoks ĂŒks suur loterii 🙁

Bessy

Jah, tean seda ise ka vĂ€ga hĂ€sti! Aga kui oled oma triipe pĂŒĂŒdnud 4-5 aastat, ilma mingeid triipe nĂ€gematta, lĂ€bi teinud 3 IVF katset, mille 2 tulemust oli tĂ€ielik 0 ja kolmandaga jĂ€i hcg toppama 68 juurde ainult, siis usu mind, normaalse hcg taseme nĂ€gemine ja normaalne kahekordistumine annab ikka kĂ”vasti lootust juurde.

LĂ€heb lĂ”puks nagu lĂ€heb aga ega negatiivsete mĂ”tetega ei jĂ”ua ka kuskile! Usun, et meist kĂ”ik teavad seda, et niikaua kui pole sĂŒnnitanud, ei saa milleski kindel olla.

Myy

+5
-1
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei!

Äkki on keegi veel kokku puutunud sellise murega. Panin aprilli lĂ”pus peale positiivset testi ITKsse aja, kĂ€isin veel iPatsiendis ka kontrollimas, et teada, kes on Ă€mmaemand ning kĂ”ik info oli ok, homme peaks aeg olema, logisin veel igaks juhuks tĂ€na Ă”htul iPatsienti sisse, et ĂŒle kontrollida ja nĂŒĂŒd on aeg sealt kadunud. Mingit SMSi pole tulnud, et vastuvĂ”tt Ă€ra jĂ€etakse. Helistan hommikul registratuuri, et uurida, aga kuna see on esimene rasedus ja niiiiii palju kĂŒsimusi, siis ootasin seda vastuvĂ”ttu vĂ€ga ja nĂŒĂŒd kardan, et kas siis Ă€kki ei saagi 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei!

Äkki on keegi veel kokku puutunud sellise murega. Panin aprilli lĂ”pus peale positiivset testi ITKsse aja, kĂ€isin veel iPatsiendis ka kontrollimas, et teada, kes on Ă€mmaemand ning kĂ”ik info oli ok, homme peaks aeg olema, logisin veel igaks juhuks tĂ€na Ă”htul iPatsienti sisse, et ĂŒle kontrollida ja nĂŒĂŒd on aeg sealt kadunud. Mingit SMSi pole tulnud, et vastuvĂ”tt Ă€ra jĂ€etakse. Helistan hommikul registratuuri, et uurida, aga kuna see on esimene rasedus ja niiiiii palju kĂŒsimusi, siis ootasin seda vastuvĂ”ttu vĂ€ga ja nĂŒĂŒd kardan, et kas siis Ă€kki ei saagi 🙁

KĂ”ik on korras, Ă€mmaemand on su vastuvĂ”tu juba enda jaoks avanud, sellepĂ€rast iPatsient enam seda aega ei nĂ€ita. Aeg on ikka alles 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Oi, see on mu Ôhtusse niiiii rÔÔmustav uudis! Suuuured tÀnud, sa tegid mu ööune nii palju paremaks ja meeleolu rahulikumaks. TÔesti, ma olen niiii tÀnulik!!

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Bessy

Jah, tean seda ise ka vĂ€ga hĂ€sti! Aga kui oled oma triipe pĂŒĂŒdnud 4-5 aastat, ilma mingeid triipe nĂ€gematta, lĂ€bi teinud 3 IVF katset, mille 2 tulemust oli tĂ€ielik 0 ja kolmandaga jĂ€i hcg toppama 68 juurde ainult, siis usu mind, normaalse hcg taseme nĂ€gemine ja normaalne kahekordistumine annab ikka kĂ”vasti lootust juurde.

LĂ€heb lĂ”puks nagu lĂ€heb aga ega negatiivsete mĂ”tetega ei jĂ”ua ka kuskile! Usun, et meist kĂ”ik teavad seda, et niikaua kui pole sĂŒnnitanud, ei saa milleski kindel olla.

Myy

Oi ma ĂŒldse ei mĂ”elnud sind! Ma loodan, et sul lĂ€heb kĂ”ik hĂ€sti. Nagu sa ĂŒtlesid, sest kĂ”ik ju nĂ€itab, et lĂ€heb 🙂

Ma masetsesin siin enda olukorra ĂŒle, aga eks see on ka Ă”ige, et pole vaja negatiivsust kĂŒlvata. Peab endaga hakkama saama

Bessy

+1
0
Please wait...

Postitas:
Hermeliine

Minul tegemist 4.rasedusega. Olen sĂŒnnitanud kaks last ja teised 2 siis katkemised. Esimesed rasedused olid juba ĂŒle 10-aasta tagasi ja polnud mitte mingit muretsemist, olin vĂ€ga rahulik rase. Ma ei tea kas tuleb see vanusest aga mure on suur. Ei teagi, kuidas end rahulikuna tunda, et kĂ”ik ikka lĂ€heb kenasti, muudkui keerutan igast mĂ”tteid peas.
Postiivseid kĂŒlgi raseduse juures ikka on ka. Liigutan end rohkem Ă”htuti (olen kontoritöötaja) ja toitun paremini. Varem oli tihti, et lĂ”unasöök jĂ€i vahele, ei söönud piisavalt juurvilju ega joonud vett.
Mul oli arstiaeg erakasse 1.6, muutsin selle riikliku vastu 5.6. Elan Soomes, siin ei tehta rasedatele enne 8+ nÀdalat midagi, isegi vastuvÔtule ei kutsuta. Samuti ei sÀilitata siin komplikatsioonidega rasedusi, lastakse loodusel omad valikud teha.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Jee! TĂ€na oli elu esimene Ă€mmaemanda vastuvĂ”tt. TĂ€htaeg 06.01.2021 ning kĂ”ik korras. Esimest korda neid sĂŒdamelööke nĂ€hes vĂ”ttis ikka silma mĂ€rjaks kĂŒll. Ämmaemand oli ĂŒlitore, sain kaasa portsu kodust lugemist ja juuni teises pooles analĂŒĂŒse andma. Nii pĂ”nev!

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei Liitun ka jaanuaribeebidega. Olen esmarase ja igasugune Ôrn valu emakas hirmutab vahepeal.
Hetkel on alles 4+3. Kuid aja sain 3 nÀdala pÀrast juba.
Mina sain oma esimesed triibud juba 2 ja poole nĂ€dala pealt kui varajane test nĂ€itas Ă”rna triipu. NĂŒĂŒd aga olen saanud 3 positiivset testi, millest iga pĂ€ev lĂ€hvad aina tugevamaks triibud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mul algas 6. nĂ€dal ja kohe on iiveldus ka kohal. Mul pigem pĂ€rastlĂ”unaiiveldus, hommikul on veel kĂ”ige normaalsem olla. Öösel ka tĂ”usen vahest ĂŒles, sest iiveldab. NĂ€dal veel arstini!

Bessy

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi veel siit on nohuga hÀdas? Minul on teine rasedus ja mÔlemaga on olnud nohu.

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina kĂ€isin eile Ă”htul jalutamas, peale jalutamast koju jĂ”udmist avastasin roosaka mÀÀrimise, isegi paar pisikest tilka oli pesukaitsmel. Kuna eelmine rasedus juba peetus kunagi, siis panime mehega emosse u 21 ajal, Ă”nneks rahvast ei olnud pm ĂŒldse ja vaadati mind ilusti ĂŒle.

Eile oleks pidanud olema 5+6 aga arst ĂŒtles, et tema saab sealt tĂ€pselt 6+0 nĂ€dalat ja pisikene sĂŒdamekene ka lĂ”i. Issand, kuidas see rahustas mind maha, tĂ”mbas silma mĂ€rjaks kohe. IVF ajast oli mul 4 karpi kodus duphastoni vĂ€lja ostetud, mis seisid niisama, rÀÀkisin sellest valvearstile ka ja ta soovitas hakata mul duphat vĂ”tma nĂŒĂŒd 2tbl pĂ€evas. Hematoomi vms ta ei nĂ€inud, enam mÀÀrivat voolust ka ei nĂ€inud ja ĂŒtles, et vĂ”is olla lihtsalt nö fĂŒĂŒsilisest liikumisest korraks, et millegipĂ€rast tuleb seda vahel ette. (Olen igapĂ€ev kĂ€inud jalutamas, aga pole sellist asja veel olnud siiani).

Ma pole emos veel nii hoolivat suhtumist enne nĂ€inud kui eile! KĂ”ik kĂŒsisid, uurisid, rahustasid mu maha jne. LĂ”puks öeldi nii registratuuris kui mind ĂŒle vaadanud arst, et kui midagi on, tule tagasi ja Ă€ra jÀÀ koju muretsema. Me kindlasti vaataksime su uuesti ĂŒle, kui vaja. Ja minul jĂ€lle pisar silmas, valmistusin selleks, et saan ĂŒhe korraliku peatĂ€ie sĂ”imata kui sinna lĂ€hen, aga vot!

Myy

+8
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

NĂ€dalate lugemine

Kui mul hetkel 7+1…Kas see siis 7s vĂ”i on 8s nĂ€dal?😊

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

8s

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Tahaks ka liituda teiega 🙂 mul peaks hetkel 5+0 olema, arstiaja sain 10. juuniks. Eriti imelik, et juba 4. nĂ€dalast on kĂ”ht nii nĂ€ha (ja ei ole puhituse tunnet vĂ”i gaase) ja isegi iiveldab aeg-ajalt. Esimese rasedusega (poja 4a) polnud sisuliselt mitte mingeid tunnuseid, vb mĂ”ni ĂŒksik kord oli sĂŒda paha, aga see jĂ€i pigem sinna 7-10 nĂ€dalasse tookord. Aga just see kĂ”hu nii kiire kasvamine tundub mulle imelik… kaksikud? 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul tĂ€na arsti juures kĂ€idud, rasedus oli 7+1 (nĂ€dalate jĂ€rgi tĂ€pselt 7+0) ja sĂŒda lĂ”i. Saan nĂŒĂŒd natuke vaikselt jĂ€lle vĂ€hem muretseda 🙂 Arvele ei vĂ”etud, et pean ikka veel Ă€mmaemanda juurde ka aja panema. Ma ei suutnud iivelduse tĂ”ttu seda maski polikliinikus ees hoida, et ei hakanud veel registratuuris ka aega veetma.

Suure tĂ”enĂ€osusega lĂ€hen vahepeal ikka veel UH’sse, ĂŒle-eelmine rasedus peetus 8+4, et praegu mu jaoks see kĂ”ige ohtlikum aeg…

Iiveldus on mĂ”ni pĂ€ev ka ikka pĂ€ris hull, aga vĂ”tan seda kui positiivset asja, jĂ€relikult areneb 🙂 Eelmistega kindlalt nii hull ei olnud.

Bessy

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul ka kusjuures praegu iiveldab ikka oluliselt rohkem, kui siis kui peetumine oli. See kindlasti hea mĂ€rk 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
NĂ€sa

Minul oli see nĂ€dal pool ootamist nii raske tĂ€nase UHni, hirm selle ees, et midagi valesti vĂ”ib olla oli nii suur, et vĂ”ttis positiivsed mĂ”tted tĂ€iesti ĂŒle. SĂŒmptomeid on ka nii vĂ€he, ei iivelda enam (1 korra 5 minutiks iiveldas vaid) ja tissid ei olnud kuidagi ĂŒldse tundlikud viimane nĂ€dal. Ainult isu ei ole ĂŒldse ja enamikke asju ei suuda lihtsalt sĂŒĂŒa, sest isu on olematu. TĂ€na aga nĂ€gin UHs pisikest ja oli ilusasti 8+5 ja no nii nunnu, et hakka nutma. Sain pildi ka ja sealt tĂ€iesti nĂ€ha, et pisike beebi- pea, kĂ€tud, kĂ”tu ja jalad. Nii nunnu lihtsalt, et kĂ€isin nĂ€itasin kĂ”ikidele koduloomadele ka ise “niiii nunnnu” korrates 😀

MÀÀrimisega on mul nii, et pĂŒhapĂ€evast ei ole mÀÀrinud. Siiski aga on hematoom paar cm kasvanud ning pĂ€ris suur 4.8×5.1cm ja arst ĂŒtles, et see hakkab kindlasti ĂŒks hetk vĂ€lja tulema ja peab lootma lihtsalt, et beebit kaasa ei vĂ”ta. Niiet ĂŒritan siiski nĂŒĂŒdsest positiivset meelestatust ĂŒleval hoida, palvetan 10x rohkem ja rÀÀgin beebiga ka ikka iga pĂ€ev, negatiivsete emotsioonide tĂ”ttu pole ma seda nĂ€dala suutnud teha ja olen talle kirjutanud telefoni mĂ€rkmetesse paaril korral vaid. JĂ€rgmine neljapĂ€ev on mul juba uus aeg, kuna siis vaja vered vĂ”tta jmt. Kui keegi tahab head ja hoolivat arsti siis soovitan vĂ€ga Marit Saare, ta vastuvĂ”tud Tartus Meditas (Tallinnas ĂŒhel pĂ€eval koduka jĂ€rgi ka) ja JĂ”geva haiglas. Nii head ja hoolivat arsti pole mina kohanud, see kuidas ta mulle hiljem veel tagasi helistas ja ĂŒritas ikka lohutada ja vĂ€rki kui ma selle verejooksu pĂ€eval talle helistasin ning kui vastuvĂ”ttudel olen kĂ€inud, lihtsalt nii armas ja hooliv arst, et uskumatu ausalt.

Loodan, et teistel on kĂ”ik ilusasti ja pisikesed kasvavad muredeta. Nii lĂ€ila olla, et tahaks siia kohe sĂŒdameid panna 😀

+2
0
Please wait...

Postitas:
kevademumm

Oi, ma paneks ka sĂŒdamekesi sulle, NĂ€sa, aga pead pöidlaga leppima 😀
Mul oli arstiaeg 25.05, aga nööps oli liiga pisi veel mÔÔtmiseks (pĂ€evade jĂ€rgi 6n tĂ€pselt). Kuna ma olin ise ka juba leppinud sellega, et ilmselt see aeg sai pandud liiga vara, siis see mind muretsema ei pannud. TÜKis sain uue aja 15.06, aga kuna jĂ€rgmisel nĂ€dalal lĂ€hen Tallinnasse, siis kasutan juhust ja kĂ€in Ć oisi juures Ă€ra. Nii vĂ”i naa oli plaanis seal teha Panorama+Oscar ja siis saabki kohe Ă”ige raseduse suuruse kĂ€tte.
Mul on ka sĂŒmptomeid vĂ€hemaks jÀÀnud. Vahepeal olid rinnad nii valusad, et riiete vahetamine oli konkreetne piin, aga nĂŒĂŒd on juba suht inimlik. NĂ€ppida ei taha, aga ei hĂ€iri. Iiveldust mul pole eriti olnud, aga hommikul pean sĂŒĂŒa saama KOHE, muidu on jama. VererĂ”hk on madalam vist kui muidu, pea kĂ€ib ringi tihti. Ja vahel emakas ka nakitseb – see teeb meele rÔÔmsaks 🙂
AGAAA, mul hormoon vist tĂ€iega möllab, tujud on konkreetselt ameerika mĂ€ed. ÜkspĂ€ev just oli selline maailmalĂ”pp, et reaalselt nutsin enamus pĂ€eva, nii ĂŒksi ja nii paha oli olla. Kusjuures ma sain ka sel ajal aru, et see pole “pĂ€ris” ja tegelikult on kĂ”ik okei, aga see neelas ikka tĂ€iega alla. JĂ€rgmisel pĂ€eval oligi korras ilmselgelt. Sellist asja mul eelmistega kĂŒll olnud pole (2 poissi olen sĂŒnnitanud), hakka vĂ”i arvama, et tĂŒdruk, et selline drama queen 😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul on ikka korralikult iiveldama hakanud, kogu aeg selline tunne nagu oleks kĂ”hugripp. Jube. TĂ€na öösel kell 2 peale pissil kĂ€imist ei saanud magamagi jÀÀda uuesti, sest niimodi iiveldas ja ikka pĂ€ris kehv oli olla. Samas oksendanud pole kordagi veel.. see vb leevendaks 😀
Mul arst jĂ€rgmisel nĂ€dalal, siis pĂ€evade jĂ€rgi 7+2, tĂŒkk aega mĂ”tlesin kas muudan nĂ€dal hilisemaks, et oleks 8+, aga ei ole muutnud.
Jube vÀsimus on ka, igal vÔimalikul hetkel ma kas magan vÔi lihtsalt pikutan, aga ega neid hetki eriti pole, kodus juba 2 vÀikest last ees.

M.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi ka arvele juba vĂ”etud? 🙂
Kuidas teil kÔhud kasvavad,paistab juba?

Mina ootan oma teist last,nĂ€dalaid 8+5 ja kĂ”ht nii ees,et raske varjata. Eks vĂ”tsin ka natuke juurde kuna oma ravimitest loobusin ja nĂŒĂŒd suitsetamise jĂ€tsin. Kuid nii vara kuidagi punnu ees 🙂 enne kaalusin 55kg

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul ka tĂ€na arstil kĂ€idud ja pisike nĂ€htud. TĂ€na siis 7+4 ja vastab ilusti suurusele, sĂŒda lööb juba alates 6+0 nĂ€dalast. Tunnuseid siiamaani olnud vĂ€ga vĂ€he. Rinnad veidike tundlikud vahepeal ja vĂ€simus. TĂ€na oli esimene pĂ€ev, kus hommikul naaatukene iiveldas ka.
Kv UH-le 6 juuli, siis peaks 12+3 nĂ€dalat olema. Tuleb pikk ootamine…

Myy

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 291 )

Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2021