Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2021

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 298 )

Teema: Jaanuaribeebid 2021

Postitas:
KĂ€gu

Mul ĂŒheksas nĂ€dal kĂ€imas kuid punu just Ă”htuti pinges, pĂ€eval pole midagi nĂ€ha Ă”nneks. Arvel olen ja jĂ€rgmisel nĂ€dalal lĂ€hen juba Oskari ja Niptify testide jaoks verd andma 🙂

Õnneks enam ei iivelda ka niipalju kui varem, kuid vĂ€simus keset pĂ€eva on ikka hullumeelne

Kas Niptify tehakse tasuta ikka vÔi teed ise tasuliselt?
Mul pidi homme Ă€mmakas olema, aga ma ikkagi vahetsin Ă€ra ja panin jĂ€rgmiseks nĂ€dalaks 😀 loodan, et siis saab kohe arvele ka, kartsin vist, et 7 nĂ€dalal veel ei vĂ”eta. Paar tundi hiljem muidugi juba kahetsesin, et need ajad Ă€ra muutsin, aga ega tegelt vahet pole kas lĂ€hen homme vĂ”i nĂ€dala pĂ€rast.

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Ma lĂ€hen jĂ€rgmine nĂ€dal arvele vĂ”tma, siis peaks tĂ€pselt 9+0 olema 🙂 Iiveldab korralikult ja rinnad on ka hellad ning suuremad. Õhtuks hakkab kĂ”ht ka kĂ”vaks tĂ”mbama.
Kas keegi teab, kas ITKs saab Niptify ja Oscari vahel veel valida? Ma muidu lÀheks hea meelega Oscarit nt Fertilitasse tegema, neil on nii palju tÀpsemad UH aparaadid seal.Kui muidugi ITKs Oscariks miskit paremat ei kasutata. Kui vÔrdlen oma 6+1 UH pilti Ferdist ja 7+0 pilti ITKst, siis Ferdi oma on nii palju selgem.

Bessy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minu meelest mÔlemas kohas had UH masinad. VÔib-olla su ITK pilt on halvem sellepÀrast, et arst suurendas liiga palju?
Mul hiljutised kogemused mÔlems kohas. ITKs arst suurendas esimest UH pilti palju ja jÀi koledam pilt, kui ma esimese lapse ajal sain. Fertilitas on hea pilt, aga arst ei suurendanud vÀga pilti.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
NĂ€sa

Mind vĂ”etakse nĂŒĂŒd neljapĂ€evast arvele kui kĂ”ik ilusti on ja ĂŒtles, et vĂ”etakse ka oscari vereproov jm proovid. Mul siis 9+4. LaupĂ€eval ja öösel vastu pĂŒhapĂ€eva oli mul nii tugev tume verejooks, et hirm tuli ikka peale kĂŒll, aga kuna arst hoiatas et see hematoom tulema hakkab, siis kusagile jooksma ei hakanud. PĂŒhapĂ€evast on nĂŒĂŒd mÀÀrinud, niiet tundub, et titaga kĂ”ik ok ja loodetavasti hematoom nĂŒĂŒd vĂ€iksem ka siis.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Hundinui

Minul hetkel pĂ€evade jĂ€rgi 9+2. ArvelevĂ”tu aeg on 15.juuni. 6ndal nĂ€dalal esines paar pĂ€eva mÀÀrimist. Midagi erilist ma tol hetkel ette ei vĂ”tnud, kui vaid helistasin nĂ”uande telefonile ja sain mure jagatud. Kuna esimene rasedus katkes, siis pole ma julenud midagi loota. SĂŒgeles kĂŒll siin vahepeal, et panen erakasse aja, aga rÀÀkisin endaga lĂ€bi ja lubasin, et seekord ei kiirusta, ootan kenasti oma visiidi Ă€ra.

HN

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tulin just arstilt. UV ei nĂ€ita enam Mu beebi sĂŒdant. Peab olema 8+1 ja nĂ€itab 8+0
Ega enam lootust ei ole ka eks.
See nii karm

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Oi kui kahju 🙁 kallistan kĂ”vasti! Ma tean, kui hirmus see on… Ma nii kardan seda kaheksandat nĂ€dalat, mis nĂŒĂŒd algab endal ka 🙁

Bessy

0
0
Please wait...

Postitas:
NĂ€sa

Nii nii kurb 🙁 tunnen sĂŒdamest kaasa.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tulin just arstilt. UV ei nĂ€ita enam Mu beebi sĂŒdant. Peab olema 8+1 ja nĂ€itab 8+0

Ega enam lootust ei ole ka eks.

See nii karm

Pai Sulle! Pea vastu.

Myy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Hetkel 6+0,arsti aja sain 25.06 juhtumisi tĂ€pselt oma sĂŒnnipĂ€evale ja siis peaks 9+0 ndl olema. Hetkel mĂ”lgutan mĂ”tteid kas lasta oma Ă€sja 1.5k saanud lapsel edasi Ă”htutu 1 kord rinda saada vĂ”i lĂ”petada…. ei oska kuidagi seisukohta vĂ”tta 🙁

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hetkel 6+0,arsti aja sain 25.06 juhtumisi tĂ€pselt oma sĂŒnnipĂ€evale ja siis peaks 9+0 ndl olema. Hetkel mĂ”lgutan mĂ”tteid kas lasta oma Ă€sja 1.5k saanud lapsel edasi Ă”htutu 1 kord rinda saada vĂ”i lĂ”petada
. ei oska kuidagi seisukohta vĂ”tta 🙁

JÀid 1kuuse lapse kÔrvalt uuesti rasedaks?
Kui katkemisohtu pole, siis vĂ”ib ikka imetada. Mul oli viimase raseduse alguses hematoom ja seepĂ€rast soovitati Ă€ra lĂ”petada, aga 2. last ootama jÀÀdes imetasin esimest edasi ja ka veel peale sĂŒnnitust… Toitumist tuleks siis muidugi hoolikamalt jĂ€lgida, et kĂ”ik vajaliku kĂ€tte saaksid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Oih, vabandust. 1aasta ja 5 kuune…

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mul hetkel on 6+5 ja arstile saan esmaspÀeval, siis juba 7+1.
Kuid eelmine laupĂ€ev sai juba emos kĂ€ia valudega, mis ehmatasid ikka pĂ€ris korralikult Ă€ra. Õnneks oli kĂ”ik rasedusega hĂ€sti ja emakasisene, kuid liiga pisi et nĂ€ha. Pikka peale leidis ikka ĂŒlesse ka selle pisikese tĂ€pi.
Eks nĂ€is nĂŒĂŒd esmaspĂ€eval kas pisike on kasvanud ilusti.
Minul eilsega tuli ka oksendamine, enne seda vaid iiveldas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Meil siin nii vaikseks jÀÀnud. 🙂

Kuidas teil lÀinud on? Endal tÀna 8+4 ja no vÀsimus tapab. Ja muidugi veel see, et kui paar tundi olla jÀrjest söömata, siis tÔmbab kÔhu ikka pÀris ÔÔnsaks.

Kas teil plaanis muretseda omale nuudelpadi ka, et varsti mugavam magada oleks?

Myy

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi on Ć oisi juurde ka mingi uuringu pannud endale? Ma mĂ”tlen tĂ”siselt laiendatud Panorama peale, nende juures tundub natuke rohkem saavat selle raha eest, kui ITK-s aga vbl olen juba lootusetult hiljaks jÀÀnud ajaga. Loen detsembribeebisid ka ja seal paljudel tundub, et vanuse pĂ€rast tuleb kĂ”rge risk ja saadetakse Niptifyle pĂ€rast KV’d. Ma ka juba suht vana rase
 Aga ma tahaks neid Angelmanni ja muid sĂŒndroome ka testida niikuinii ja pĂ€rast KV’d tundub see aeg kuidagi eriti pikk kindlasti, lihtsam oleks ise Ă€ra teha ja siis KV paiku ehk need vastused ka juba kĂ€es.

Ma homme kĂŒll alles Ă€mmaka juurde, jube nĂ€rv on sees, kas elasime ikka selle 8nd nĂ€dala ĂŒle
 sĂŒmptomite kohaselt peaks kĂŒll kĂ”ik ok olema :)) Mul ka ikka eile peksis nii vĂ€simust, et hea, et kodukontor on. Pidin vahepeal pikutama sest iiveldus+ vĂ€simus kombo oli ikka pĂ€ris hull.

Bessy

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma kĂ€isin tĂ€na esimest korda Ăąmmaemanda juures ja vaadati ĂŒle ja vĂ”eti arvele. PĂ€evade jĂ€rgi peaks tĂ€na 8+1 olema, aga uh oli 7+2. Aga mul tsĂŒkkel pikk ja see vist ok. Sain oscari aja ja kĂ”ik vajalikud asjad, jĂ€rgmine Ă€mmaka visiit telefoni teel juuli lĂ”pus.. Tuleb pĂ€ris pikk praadimine, et kas kĂ”ik ok.. kuni liigutuste tundmiseni pm. Ma olen nii hilja tundma ka hakanud alati.
Kas meil siin ka mingi facebooki grupp juba loodud, mis toimetab?

M.

0
0
Please wait...

Postitas:
NĂ€sa

Mina nĂ€gin eelmine nĂ€dal beebit neljapĂ€eval, siis oli kĂ”ik ilusti, aga see tobe hematoom oli kĂŒll seina seest vĂ€lja kolinud ja hoolimata suurest veritsusest on ikka suur bassein verd platsenta kĂ”rval tĂ€pselt. Peaks vĂ€lja tulema varsti, aga praegu pole nĂ€dal pool ei mÀÀrimist ega midagi olnud. Lisaks mul paastu veresuhkur 5.6 ehk pean GTT minema tegema (mul isa ja vanaema diabeedikud ka). Ja nagu arvata siis veritsemised ikkagi hemoglobiini madalaks tĂ”mmanud ja ĂŒhe nĂ€itaja seal veel. KĂ”ige kirsiks olin loll ja vaatasin Oscari vereproovi uuringute vastuseid digiloost ja googeldasin, papp-a oli 0.2 midagi ja leidsin palju infot, et alla 0.4 nadi ja nutsin esmaspĂ€eval nagu segane ja eile hommikul olin ikka nii masenduses, et nĂŒĂŒd ongi jama ja kĂ”ik testid jamad ja mis siin loota kui leppida, et kĂ”ik perses… Masendav mĂ”eldagi, et nii masendavalt end tundsin, aga olin 2 ööd suht magamata olnud ja isutu ja halb oli olla olnud ka ehk kĂ”ik see kompott kokku oli jube-jube-jube. Leidsin Ă”nneks palju ilusate lĂ”ppudega lugusi ka nii madala papp-a verenĂ€itajate puhul, paljud kĂŒll enneaegsed aga muidu kĂ”ik ok, niiet loodan et kui midagi ongi siis oleme ka ikka ĂŒhed Ă”nneliku lĂ”puga looga. Eile oksendasin esimest korda ka, aga ma arvan, et selle tekitas raua tablett. Igatahes minul peaks 10+2 tĂ€na viimase UH jĂ€rgi olema. EsmaspĂ€eval juba oscari ultraheli ja sel reedel GTT, ehk ikka on kĂ”ik hĂ€sti ja paanitsesin lihtsalt tĂŒhja. Mina ei soovita kĂŒll midagi googeldada, kui ma lugesin juba mis kĂ”rge veresuhkur beebile vĂ”ib teha siis oli selline masekas peal ja siis see papp-a nĂ€it ka veel ja oeh. Arvasin ise kĂŒll, et hea just rohkem teada aga ajasin end lihtsalt veits hulluks ja vĂ”ibolla (loodetavasti!) tĂ€itsa asjata…

Loodan, et teistel kÔik ilusasti ja proovige vÔimalikult murevabalt vÔtta.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina nĂ€gin eelmine nĂ€dal beebit neljapĂ€eval, siis oli kĂ”ik ilusti, aga see tobe hematoom oli kĂŒll seina seest vĂ€lja kolinud ja hoolimata suurest veritsusest on ikka suur bassein verd platsenta kĂ”rval tĂ€pselt. Peaks vĂ€lja tulema varsti, aga praegu pole nĂ€dal pool ei mÀÀrimist ega midagi olnud. Lisaks mul paastu veresuhkur 5.6 ehk pean GTT minema tegema (mul isa ja vanaema diabeedikud ka). Ja nagu arvata siis veritsemised ikkagi hemoglobiini madalaks tĂ”mmanud ja ĂŒhe nĂ€itaja seal veel. KĂ”ige kirsiks olin loll ja vaatasin Oscari vereproovi uuringute vastuseid digiloost ja googeldasin, papp-a oli 0.2 midagi ja leidsin palju infot, et alla 0.4 nadi ja nutsin esmaspĂ€eval nagu segane ja eile hommikul olin ikka nii masenduses, et nĂŒĂŒd ongi jama ja kĂ”ik testid jamad ja mis siin loota kui leppida, et kĂ”ik perses
 Masendav mĂ”eldagi, et nii masendavalt end tundsin, aga olin 2 ööd suht magamata olnud ja isutu ja halb oli olla olnud ka ehk kĂ”ik see kompott kokku oli jube-jube-jube. Leidsin Ă”nneks palju ilusate lĂ”ppudega lugusi ka nii madala papp-a verenĂ€itajate puhul, paljud kĂŒll enneaegsed aga muidu kĂ”ik ok, niiet loodan et kui midagi ongi siis oleme ka ikka ĂŒhed Ă”nneliku lĂ”puga looga. Eile oksendasin esimest korda ka, aga ma arvan, et selle tekitas raua tablett. Igatahes minul peaks 10+2 tĂ€na viimase UH jĂ€rgi olema. EsmaspĂ€eval juba oscari ultraheli ja sel reedel GTT, ehk ikka on kĂ”ik hĂ€sti ja paanitsesin lihtsalt tĂŒhja. Mina ei soovita kĂŒll midagi googeldada, kui ma lugesin juba mis kĂ”rge veresuhkur beebile vĂ”ib teha siis oli selline masekas peal ja siis see papp-a nĂ€it ka veel ja oeh. Arvasin ise kĂŒll, et hea just rohkem teada aga ajasin end lihtsalt veits hulluks ja vĂ”ibolla (loodetavasti!) tĂ€itsa asjata

Loodan, et teistel kÔik ilusasti ja proovige vÔimalikult murevabalt vÔtta.

Ära selle veresuhkru pĂ€rast muretse! Kui ongi nĂ€idud korrast Ă€ra GTT testil siis saad rasedusdiabeedi diagnoosi, aga see pole midagi hullu. Pead hakkama veresuhkrut mÔÔtma ja toitumist jĂ€lgima ja enamikel piisabki toitumise korrigeerimisest, et nĂ€idud korras oleksid. Saad raseduse lĂ”pu poole ka rohkem arstivisiite, kuna jĂ€lgitakse rohkem, aga see ainult hea. 🙂
See GTT test ise muidugi rĂ€me ja seda uuesti teha ei tahaks, aga ma pean nkn tegema. Kahju kohe, et eriolukorra ajal rasedaks ei jÀÀnud, siis sai lihtsalt korrast Ă€ra paastusuhkruga need retseptid vajalikeks asjadeks, et kodus mÔÔtmisi teostada ise, aga nĂŒĂŒd jĂ€lle peab ikka GTTl Ă€ra kĂ€ima.
Mul tÀpselt kuu aja pÀrast Oscar.

Unustasin eile lisada, et Ă€mmakal oli korraks Ă€rev. Hakkas siis UH tegema, aga midagi ei nĂ€inud. KĂŒsis kas pĂ”is tĂ€is – ei. KĂŒsis kas rasedustesti olen teinud. Siis tekkis kĂŒll korraks mure.. aga Ă”nneks ikka leidis ĂŒles ja kĂ”ik nii nagu peab.

M.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Skyler

.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hakkasin praegu vaatama, et Ă€mmakas kirjutas, et vereproovi lĂ€heks andma 6.07-9.07 vahemikus, 10.07 on oscar, siis on pĂ€evade jĂ€rgi 12+4.. aga verd peaks ju andma 10ndal nĂ€dalal? See vahemik, mis ta mulle kirjutas on mul 12+ juba.. kas see on nii oluline? Peaks talt ĂŒle kĂŒsima?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hakkasin praegu vaatama, et Ă€mmakas kirjutas, et vereproovi lĂ€heks andma 6.07-9.07 vahemikus, 10.07 on oscar, siis on pĂ€evade jĂ€rgi 12+4.. aga verd peaks ju andma 10ndal nĂ€dalal? See vahemik, mis ta mulle kirjutas on mul 12+ juba.. kas see on nii oluline? Peaks talt ĂŒle kĂŒsima?

Mina dr SÔritsa juures andsin samal pÀeval UH-ga, ei usu et see nii oluline on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mul nĂŒĂŒd ka Ă€mmaka juures kĂ€idud ja kĂ”ik ok. 8+6 oli uh jĂ€rgi.
Iiveldus ja vĂ€simus on ka ammu kohal ja vaibumise mĂ€rke veel ei nĂ€e.. Magaks igal vĂ”imalusel ja toiduteema ajab juba nutma. Kahjuks eelmise rasedusega avastatud nĂ”ksud ja toidud seekord ei toimi, pean jĂ€lle leiutama siin, et mis sĂŒĂŒa kĂ”lbab. Nuudelpadi on juba kasutuses, sest vĂ€ike punu on ees. Tahaks veel kuu vĂ€hemalt uudist enda teada hoida. Ei kujuta ette kuidas kĂŒll.. Punnid ka nĂ€os tĂ€iega, eelmise rasedusega oli 1-2 punni vaid. Tuju on Ă”nneks hea pĂŒsinud vĂ”rreldes eelmise korra draamaqueeniga 😁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mul ka Ă€mmaka juures kĂ€idud, vĂ€ike prÀÀnik ikka alles Ă”nneks ja vastas ilusasti 9+2 🙂 Nii armsalt siputas seal kĂ”hus ringi. Sain KV aja paika, hullult uuriiniproovi potsikuid ja vereproovi pean ka siis peale jaanipĂ€eva andma. Ämmakaks valisin Maila Terameesi ja vĂ€ga meeldis, tĂ€pselt paras mulle. Lohutas ka, et pole ma midagi nii vana rase, kui ma ise arvan :))

Aga kuna ma siiski 35+ siis otsustasin PanoramaXP ikka teha, Vistarat ei raatsi ja ma ei tea, kas sealt tulevad riskid on sellised, mille pĂ€rast rasedust katkestada tahaks.. Vaatan, kas saan Ć oisi juurde homme, aga kui ei saa, siis annan ITK’s proovid Ă€ra.

Bessy

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas teil kĂ”hupeal magamisega? Keerasin öösel kĂ”huli ja tundsin, et no nii ebamugav oli. Kas tĂ”esti juba? Kellelgi veel? Vist peab omale nuudelpadja Ă€ra tellima. đŸ€” Samas nagu tundub vara veel.

Homsega saab 9 nÀdalat tÀis, jÀrgmine nÀdal lÀhen annan vere ja uriiniproovi ka.

Myy

0
0
Please wait...

Postitas:
kevademumm

Ma kĂ€isin nĂ€dala eest Ć oisi juures tuvastamise UHs – oli nööps ilusti olemas ja sĂŒda ka lĂ”i, kaks pĂ€eva vĂ€iksem kui pĂ€evade jĂ€rgi arvutades, aga mul alati lapsed pisemad olnud. Sel hetkel oli 7+1, tĂ€na siis 8+1. EsmaspĂ€eval uuesti Kliinikumi ja siis ehk seal ka edasine plaan paika.
Ć oisi juures tahan teha veel Panorama+Oscar uuringu, aga samas jĂ€in praegu mĂ”tlema, et vb tasuks hoopis Panorama XP teha, sest Oscar riiklikus nagunii. MĂ”tisklen natuke selle ĂŒle, oleneb, mis plaanid esmaspĂ€eval TÜKis pannakse.

KĂ”huli pĂ”himĂ”tteliselt saan magada ja raamatut lugeda jne, aga magades olen pigem kuidagi poolkĂŒljega – ma ei teagi, kas alateadlikult vĂ”i on ebamugav 😀
Iiveldust on vÀhem, rinnad okeid, juba on nibudel ternespiima tÀpid. Mega vara mu meelest, aga no kolmas rasedus ka.

Kuidas teil kaaluga on? Mul on ikka juures mingi 2 kilo juba, vĂ€ga see mulle ei meeldi, aga samas eks tuleb leppida 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Huvitav kas 9ndl tehakse vaginaalne vĂ”i kĂ”hupealt UH? Esimest korda arstile lĂ€hengi kui tĂ€pselt 9+0. MĂ”tlisklen veel selle ĂŒle, et TÜK pilte kaasa ei anta, aga kas ise vĂ”imalik teha ekraanist pilti?, ehk on keegi kursis.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Huvitav kas 9ndl tehakse vaginaalne vĂ”i kĂ”hupealt UH? Esimest korda arstile lĂ€hengi kui tĂ€pselt 9+0. MĂ”tlisklen veel selle ĂŒle, et TÜK pilte kaasa ei anta, aga kas ise vĂ”imalik teha ekraanist pilti?, ehk on keegi kursis.

Ekraanist ma sain kĂŒll TÜKis pilti teha kui ise kĂ€isin 7+4 nĂ€dalal. 🙂 UH kohta ei oska öelda, kas 9 ndl oleks juba kĂ”hupealt vaadates nĂ€ha..

Myy

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul tehti vaginaalne, kÀisin just ja endal 10+. Arst printis pildi ja andis mulle, muidugi oli see Pelgus.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina olen alates raseduse algusest paar kilo alla vÔtnud :/
TĂ€na on 10+2. Isu on NATUKENE tĂ”usnud vĂ”rreldes 6-7-8 nĂ€dalatega, suudan isegi hommikusöögiks vĂ”ileiba teha, aga sooja lĂ”unat olen terve raseduse ajal suutnud sĂŒĂŒa 2x 😀 Ja siis on see ka ĂŒsna varsti oma tee vĂ€lja leidnud. Proovin sĂŒĂŒa hĂ€sti palju tervislikku ja vĂ€rsket, see on enam-vĂ€hem ok, aga korraga saan sĂŒĂŒa imepisikesi toidukoguseid, et halb ei hakkaks. Noh, nii kahe viinamarja kaupa 😀

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 298 )

Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2021