Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2021

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 298 )

Teema: Jaanuaribeebid 2021

Postitas:
KĂ€gu

Kas keegi on ka 13 nÀdalal lapse soo teada saanud Oscaris? Ja on see siis tÔesti paika pidanud

Mul kolmapÀeval aeg aga ei tea loota kas on vÔimalus ka sugu teada nii varakult saada.

Meil Ć irko ITKs kĂŒsis ise, kas tahame teada (ma lausa ehmusin, et kas tĂ”esti juba nĂ€eb) ja kuna tegin Panorama ka, siis tean, et pakkus Ă”igesti 🙂 Ju kui nad nĂ€evad hĂ€sti, siis pakuvad sugu ja kui mitte, siis ei hakka ennustama.

Bessy

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Meil KVs arst kĂŒsis, kas tegin Niptify ka, et kas sugu juba tean. Ütlesin, et Panorama tegin ja tean kĂŒll. Siis ta katsetas, et kas nĂ€eks, aga ĂŒtles ka, et nad ĂŒldiselt nii vara ei ĂŒtle, sest see on suht loterii ikka. Meil tĂŒdruk tulemas ja ta oleks pakkunud poissi.

FB grupiga ma liitun kĂŒll, saatsin ka kirja juba. Samuti eelmisest kahest lapsest toredad kogemused olemas. VĂ€iksemad kogukonnad on vahvad 🙂

See natuke lohutab mind, sest ma ikka loodan, et on tĂŒdruk… Mul on kolm poissi juba, ja kuigi see on ka omaette vahva, siis sĂŒda igatseb tĂŒtart ka…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Bessy- minul on kĂ”ik hĂ€sti. KĂ”huke tuli juba 10.nĂ€dalal ette ja ĂŒsna raske oli varjata. JaanipĂ€eval rÀÀkisime perele. KĂ”ik olid rÔÔmsad peale mu ema, aga kuna suhted temaga head pole, siis selline reakstsioon oli pigem minu jaoks positiivne.
Kaalu on juurde tulnud 5kg ja seda on mu kehakaalu juures ĂŒsna palju. Olen harjunud vĂ€ga intensiivset trenni tegema, aga kuna rasedus seab sellele piirangud, siis pigem vĂ”tan asja lĂ”dvemalt. KĂ€in koeraga Ă”htuti jalutamas ja vaatan ikka mida suhu pistan, aga ausalt ei piira ka. Toitumiskava juba kuu aega ei jĂ€lgi.
Me veel ka sugu tĂ€pselt ei tea. Kodus on nagunii juba tĂŒdruk ja poiss ootamas ning soo osas eelistusi pole. Tasulisi lisauuringuid ei tee ja ootan millal saame LA uuringule.
Töölt puhkama lĂ€hen 30 pĂ€eva enne ja siis tĂ”mban juhtme tĂ€iesti vĂ€lja vĂ€hemalt paariks aastaks. Esimeste laste kĂ”rvalt lĂ€ksin kiiresti tööle tagasi, aga nĂŒĂŒd tunnen, et vajan seda aega.
FB grupiga kĂŒll ei liitu. KĂ”igepealt peaksin sinna konto tegema ja see on liialt suur pingutus.

Pingevaba suve kÔigile!

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
Hundinui

Mina ka natuke lootsin KV ajal, et Ă€kki ĂŒtlevad soo, aga samuti ei julgenud pakkuda kuna liiga vara veel. NĂŒĂŒd ootan LA ja loodan, et seal nĂ€itab. Kuna esimene laps, siis pole ka erilisi soo eelistusi.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kas liigutusi ka tunnete juba? Mul 15.nÀdal ja ei midagi veel, kuigi platsenta tagaseinas ja 3.laps tulekul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
Hundinui

Mul 16+6 ja platsenta eesseinas, kuna esimene rasedus ka, siis ilmselt niipea neid ei tunne.

0
0
Please wait...

Postitas:
kevademumm

Mul on ka 15. nĂ€dal ja kolmas laps ja platsenta tagaseinas. Sellegipoolest on mu meelest veel vara liigutusteks 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Maasu99

Mul 13+1 alles. Oscaris selgus et platsenta on eesseinas ja liigutusi saan tunda ĂŒsna hilja.
Muidu sain ka soo teada tÔesti, aga no ootan pigem LA Àra siis on teada kas oli ikka Ôige.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma mingis asendis tegelikult natuke tunnen. Kolmas rasedus ja kÔik tundemÀrgid on juba tuttavad. Nagu mingi mulksumine kÀib ja see pole seotud gaasidega. NÀdalaid 14+..
Mul viimasel ajal midagi mĂ€luga toimumas. Nagu udupea- kĂ”ik asjad lĂ€hevad meelest Ă€ra. Isegi rasedusnĂ€dalad, pean Ă€pist jĂ€rele vaatama. Asi ilmselt vanuses 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 20 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Kuidas teil ka lÀheb?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
Hundinui

Tundub, et lĂ€heb hĂ€sti. Naudin ootust. Punu tuli nagu ĂŒle öö ette 😬 Augusti keskel on LA, natuke ootan seda, aga samas siis juba rasedus poole peal ja see aeg lĂ€heb nii kiirelt.

Asju pole miskit soetanud veel, ehk peale LA’d. Vankreid uurin kĂŒll, aga eks tuleb ikka kunagi mingi kĂ€rugrupiga liituda, kust saab pĂ”hjalikuma ja kogemustega ĂŒlevaate 😬

Loodan, et kÔigil veel kerge tunne!

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina olen endiselt lihtsalt paks (kÔhust, mujalt mitte). Kena rasedakÔhtu pole ikka veel tekkinud ja kes ei tea, et rase olen, ei saa veel midagi aru. Endal kipub ka vahel meelest minema, et rase olen. Ainult kÔhuli pole enam mugav magada, muud nagu aru ei saagi.
Homme 17 nÀdalat tÀis.
Liigutusi Ă”rnalt juba tunnen, platsenta tagaseinas ja juba Ă”ige mitmes laps…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Mina kĂ€isin tĂ€na dr. Deniss SĂ”ritsa juures ja sain teada, et kĂ”ik on kĂ”ige paremas korras ja tulemas on poiss, esimene laps. 😊

Myy

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 30 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Hei! Millal olete Niptify vastused saanud ja kas need tulevad digiloosse ka ĂŒles? Eile andsin vere ja see ootamine on raske 🙈

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma veebruarikas kĂŒll, aga ise andsin nĂ€dal tagasi ja veel ootan. Googeldamisega sain vastuse, et ĂŒldjuhul tiksub 10 tp ikka tĂ€is. Üks sai ka nĂ€dalaga. Igal juhul 1 pĂ€ev lĂ€heb transpordiks. Kolm pĂ€eva see proov nö paljuneb vĂ”i mida iganes ja siis hakatakse seda alles lĂ€hemalt vaatama, seega alla nĂ€dala vĂ€ga pole vĂ”imalik nii ehk naa.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mina kĂ€isin mĂ”ned nĂ€dalad tagasi Niptify testi tegemas. EsmaspĂ€ev andsin vereproovi ja reedeks oli vastus ipatsiendis (itk) ĂŒleval, haiguslugude all. Arst helistas alles 10ndal pĂ€eval ja teatas vastuse, kuigi reaalselt oli vastus tunduvalt varem olemas.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Minu Niptify tulemused ei lĂ€inud digilugu.ee lehele ĂŒles. Vastuse peaks lisama sinna antud labor kes testi teostab. Minul aga tegi Ă€mmakas kokkuvĂ”tte minu senistest antud proovidest kuhu lisas siis ka Niptify tulemused, et need ka minule nĂ€htavad oleks. Ilmselt kui labor nipti andmeid sisestas jĂ€i neil linnuke panemata, et see ka minu digiloos kajastuks (nii arvas Ă€mmakas).

Vastuse sain muidu teada helistades raseduskeskusesse 10-ndal tööpĂ€eval, vastus oli juba varem olemas (tĂ€pset kuupĂ€eva ei öeldud), imestati vaid, et digiloos ĂŒleval pole.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ärkasin tĂ€na ĂŒlesse tugeva ĂŒlaselja valuga. Valu on nii seljas kui Ă”lgades ja ei tea millest see kĂŒll olla vĂ”iks. Pikali on raske olla, istuda ka suht raske. VĂ”tsin paracetamoli ehk see aitab ja teeb paremaks veidike.
Hetkel on 14+2 nÀdalat mul rasedust.

0
0
Please wait...

Postitas:
kevademumm

Kes siin otsis dopplerit:
https://www.4kids.ee/angel-sounds-loote-doppler/

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Siin nii vaikseks jÀÀnud. Kuidas kĂ”igil lĂ€heb? 😊

Endal tulemas 18 aug Ă€mmaka aeg ja 31 aug looteanatoomia. Praegu on 17+1 nĂ€dalat ja kui eelmine nĂ€dal erakas kĂ€isin, öeldi, et platsenta on tagaseinas ja ĂŒsna varsti on oodata beebi liigutusi. Olen mĂ”nel pĂ€eval tundnud pisikest mullitamist/kĂ”ditamist/siblimist kĂŒll, aga enne ei julge 100% kindel olla, kui on ikka konkreetne mĂŒks kĂ€inud, siis kindel, et asi Ă”ige, aga sinnamaani lĂ€heb ilmselt veel aega. 😁

Myy

+2
0
Please wait...

Postitas:
Hundinui

Minul hetkel 18+5 ja LA aeg 19.august. Ma isegi vist tundsin eelmine nĂ€dal mingit kĂ”ditamist, aga ei julge veel uskuda, sest mul platsenta eesseinas. Ootan ka kinnituseks mingit reaalsemat mĂŒksu 😬 Aga pole ka kiiret.
Kuna telefonis viskab igas Ă€pis palju raseduse ja beebi staffi, siis ka kellegi halvemaid kogemusi seoses LA’ga. Ma pigem vĂ€ldin nende lugemist, sest see mis toimub hetkel minu kĂ”hus, ei saa ma sinna midagi parata. Ei taha end ilmaasjata Ă€revaks ajada.
Aga muidu tunnen end suurepÀraselt!

+2
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Minul sai tÀnasega 15 nÀdalat ja endiselt iiveldan ja oksnedan. Elan pÀev korraga, sest mÔni pÀev on hea olla ja siis teine pÀev on nii jube olla. MÔnel tavaliselt sellel ajal juba vaikselt paremaks lÀinud, mul tunne et ei lÀhegi vist paremaks.
13 augustini on veel aega mul, siis Àmmaka juures aeg.
Tunnen aeg ajalt sellist kĂ”dist vĂ”binat ka kĂ”hus juba. Doppleriga kuulates pani beebs vist kas kĂ€e vĂ”i jalaga paugu, et see kahin oli jube mis kĂ”rvadesse tuli 😀
Mina endiselt sugu ei tea, kuna Oscaris ei nÀidanud ta, ajas jalad kokku ja kÔik.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei!
Mina ikka kĂ€in siin vaatamas 🙂
Tunnen juba mĂ”ned pĂ€evad tita kĂ”ditamist ja olen ĂŒsna kindel, et see on tema 😀
LA mul augusti keskpaigas aga ma ei muretse kuna kuklavoldi ajal ka arst vaatas sisikonda ja kÔik oli korras
Vahepeal kĂ€isin ka glĂŒkoosi testi tegemas ja see oli ka korras nagu eelmise raseduse ajal

Olemine muidu on tĂ€iesti hea ja kui kaalunumber poleks suurem siis ei saaks arugi, et rase oleksin 😀
Ahjaa tellisin esimesed bodyd titale, tĂ€itsa nunnu on jĂ€lle beebi asju vaadata ❀

Sk.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
Hundinui

Ei tea kas seda glĂŒkoosi testi peab veel tegema mingi aeg, olenemata, et tulemused olid korras? Mul vanematel tekkis kerge diabeet vanemas eas ja tĂ€nu sellele pidin ka seda testi tegema. Lugesin kuskilt, et al 24 nĂ€dalast korratakse testi. Ma loodan, et mitte, sest minu jaoks oli see kĂ”ige jubedam asi..

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma ei pidanud eelmisel korral kordama ega ka mitte sel korral.
Tulemused olid korras siis kÔik.
Seekord oli see glĂŒkoos tĂ€iesti okei, ĂŒhe lonksuga sisse, nautima pole mĂ”tet hakata 😀
Eelmisel korral oli raskem juua, siis oli selline paksem koostis aga nĂŒĂŒd oli veega lahjendatud.
Sk.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul jookseb 19. nĂ€dal ja mĂ”tlen, et peaks vist rasedariided peagi kasutusele vĂ”tma. Hetkel mahun oma avaramatesse tavariietesse veel Ă€ra, aga pĂŒksinööbi tahaks istudes aega-ajalt lahti teha.
Liigutusi tunnen nĂŒĂŒd ĂŒsna selgelt juba, kuigi mitte ilmselt kĂ”iki.
LA kah augusti keskel.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Kas kÔigil juba pere ja sÔbrad teavad? Ma pole suutnud siiani öelda, ainult töökaaslased teavad. 15+ ja neljas laps, kÔht juba punnitab.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Vaatasin ka, et huvitav teema, et kirjutan siis ka midagi😄
Mul esmarasedus, hetkel 16+3.
Liigutusi veel ei tunne.Laps peaks sĂŒndima jaanuari lĂ”pupoole😄

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul neid beebi riideid juba kogunenud-osad saime kingiks, paar asja ostsime ise kui soo teada saime ja siis sain veel venna kĂ€est ka kotitĂ€ie riideid. Ei tahaks vĂ€ga vara asju kokku ajada, samas jĂ€llegi andis julgust juurde see, kui kĂ€isin nĂ€dal tagasi SĂ”ritsa juures, ĂŒtles, et beebi mĂ”ned pĂ€evad suurem aga kĂ”ik on hĂ€sti ja muretsemiseks pĂ”hjust kĂŒll kuidagi ei ole. Et kui tema nii ĂŒtles, miks siis ei peaks kuu pĂ€rast LA-s ka kĂ”ik hĂ€sti olema?

Tore on lugeda, kuidas teil kĂ”igil lĂ€heb! Vahepeal jĂ€i see grupp juba liiga vaikseks. 😊

Myy

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma usun ka, et kui algusest peale kÔik hÀsti, siis ei maksa LA-d karta.
Myy ma olen ka Tartust 😀

Ma tellisin omale H&M-ist rasedate riideid, tĂ€na toob kuller kohale 😀

Sk.

+2
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 298 )

Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2021