Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 86 )

Teema: Jaanuaribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Palju õnne kes on juba saanud triibud ja TA jääb jaanuarisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere.

Mina liitun ka Jaanuaribeebidega. TA peaks äppi järgi olema 7.01.23. Esimene arsti külastus on 19.mail 🙂 Kodus juba 4 aastane kutt 🙂 hetkel rinnad jube tundlikud ja iiveldus on jube seltsiline. Muus osas veel on kóik okei. Ei mäleta,et esimese lapsega nii vara hädad pihta oleks hakanud ????

 

-Netz

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oleks pidanud tänasega päevad hakkama aga testi tegin juba laupäeval mis oli pos kuna tundsin end imelikult. Aga kummaline, et vaid teatud testid näitavad triipu. TA peaks jääma 10.01.2023. Pole veel arstile aega pannud. Neid varajasi katkemisi on olnud ikka mitmeid mul. Olen positiivne ja loodan sel korral kõik hästi.

 

RKK22

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere! Liitun ka ettevaatlikult grupiga. Kahjuks lapsi veel ei ole. Alustasime mehega proovimist novembris 2021, mis kohe ka õnnestus, kuid kahjuks katkes jaanuari alguses. See oli täielik šokk, sest ei olnud üldse kursis, et selliseid asju juhtub üsna tihti. Peale puhastust järgisime arsti soovitust oodata mitu kuud ja nüüd sai uuesti proovima hakata. Õnneks õnnestus ????Minul tähtaeg äpi järgi 04.01. Arstile on aeg 20.05. Hetkel eriti tunnuseid ei olegi aga just oleme positiivsed!!

LK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas hetkestel kaasrasedatel läheb? ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtan ritta!

TA 13-14.01.2023 ja hetkel siis ilmselt 3+5. Pos testi sain üleeile. Tunnuseid pole, lihtsalt planeerisime ja selle järgi testisin. Ilmselt tunnused tulevad hiljem järgi

 

KB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Homme lähen käin haiglas lasen võtta selle hcg proovi. Siis on aimu rohkem enne kui arstile saan. Sümptomidest hetkel alles rindade tundlikus.

2a tagasi sain ka oma esimesed triibud mai kuus????

 

RKK22

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ka nüüd juba kümme päeva väikese saladusega ringi käinud, et jaanuari alguses on esiklast oodata, juhul kui kõik klappima peaks. Nädala pärast lähen arstile ja väike (ootus)ärevus on sees, sest sümptomid on minimaalsed või üldse puuduvad, aga üritan kõike rahulikult võtta ja mitte üle mõelda.

-Moona

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlen ikka kui õudne on rasedusest nii vara teada saada, ootus kestab mu meelest kohe 2x kauem ???? samas kannatust ka polnud oodata testiga..

tahaks millestki rääkida, aga nii algusfaasis ju puuduvad pigem igasugused tunnused ja mured

4+4 ja arstiaja panin kuu lõppu, peaks kenasti kõik siis juba näha olema

KB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

KB, oh ole ettevaatlik, mida sa soovid! 🙂  Minul hakkas iiveldus juba 4+6 pihta, 5ndast öökimine +lõhnatundlikkus ja 6ndast oksendamine. Naudi seda aega kui tunnuseid pole (kui eriliselt veab siis pääsed üldse tunnusteta esimesel trimestril). Praegu jookseb 10s nädal (olen detsembrikuu beebigrupist, aga tulin piilusin teid jaanuari omasid ka) ja iiveldusest ning öökimisest nii kopp ees et anna otsad. 3ndat nädalat juba HL-l ja paistab et nüüd vist oksendamine-iiveldus vaikselt hakkavad taanduma.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ka teiega.

Pühapäeval tegin testi ja näitas kahte triipu. Päevad oleksid pidanud hakkama nüüd pühapäeval või esmaspäeval. Aga vot hoopis nii on lood 🙂

Käisin arstil ka juba ning suunas HCG analüüse andma. Esimese päeval oli number 401 ja teisel nüüd 872. Uus arstiaeg kuu lõpus.

TA äpi järgi peaks olema 17.jaanuar.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Edu kõigile 🙂 . Ma olin 2022a jaanuaribeebides ja sündis hoopis detsembribeebi. Aeg ikka lendab.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järjekordne keemiline katkemine ???? Hinges valitseb lihtsalt kurbus.. Hcg nàit ainult langeb ja hommikul hakkas veritsema. Kahjuks pole miskit taas teha.???? 5+ nädalat oli. Suutsin juba end süüdistada, et ma ei suuda rasedust kanda kui varakult katkeb. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli täna (6+4) esimene arstivisiit ja kõik läks hästi 🙂 Süda lõi, suurus vastab raseduse pikkusele ja ka muidu kõik korras. Sain ka palju nõuandeid, mida järgmiseks teha ja millele tähelepanu pöörata. Guugeldamine keelati mul näiteks ära ja soovitati lihtsalt üks tark rasedusraamat osta 😀

Moona

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liitun ettevaatlikult. Sain triibud kätte eelmine nädal. Päevade “tähtaeg” oli eile. Rinnad on hellad, olen gaase täis ja isu on lõputu. Viimased 2 päeva on krambitanud ja kardan väga taaskord keemilist läbi elada, viimasest möödas aasta. Täna käisin ka naistearstil, tema midagi veel ei näinud. Ütles, et kui krambid väga tugevaka lähevad, siis emosse. Ämmakas on 31.05 ja tähtaeg hetkel peaks olema 22.jaanuar. Homme synlabi hcg jaoks verd andma. Hoian pöidlaid kõigile ja palun vastutasuks sama! 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Liitun ka????<br style=”box-sizing: border-box;” />Oleme üritanud last saada aasta. Eelmisel esmaspäeval sain positiivse rasedustesti samal päeval, kui päevad oleksid pidanud hakkama. Täna äpi järgi peaks olema 5+3 ning ma väga kardan, et rasedus võib katkeda. Üritan küll positiivselt meelestatud olla, kuid päeva jooksul ikka mitmeid kordi muremõtted peas. UH aeg 23.05 ning ilmselt sinnamaani ma ka muretsen.

Oktoobris oli keemiline rasedus ning ilmselt see ka põhjuseks miks kardan.<br style=”box-sizing: border-box;” />Õnneks praegu on rasedustestid läinud 24hga tumedamaks, mis veidigi rahustab mind maha ????

Kas on/on olnud kellelgi sama mure ning kuidas sellega toime tulla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sinuga sama kaugel. Ja hirm on ka täpselt sama. Esimene uh on mul juba 18ndal, kuna algul oli määrimist. (Minul siis ivf selja taga). Esimene mõte on siis see, et oleks ikka emakasisene. Järgmiseks tahaks väga südant kuulda ja siis juba varsti oscarile minna. Ärevus on ilmselt kuni lõpuni. Meie ootasime pisikest 2,5a ja nüüd esmakordselt saime ka triibud. Teistpidi on sisetunne hea. Sümptomid kõik kinnitavad pisikese kohalolu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk arst nõus retsepti Duphastoni kirjutama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan oma kommentaarile, et täna hommikuse seisuga oli hcg vere 253 ja olen 4+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lisan ka enda HCG näidud. Vb keegi tahab võrdluseks näha.

3+6 hcg 100,6 (pelgus)

4+1 hcg 306,92 (confidos)

4+3 hcg 1174,18 (confidos)

 

kordan ka, et tegemis ivf-iga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen sinuga sama kaugel. Ja hirm on ka täpselt sama. Esimene uh on mul juba 18ndal, kuna algul oli määrimist. (Minul siis ivf selja taga). Esimene mõte on siis see, et oleks ikka emakasisene. Järgmiseks tahaks väga südant kuulda ja siis juba varsti oscarile minna. Ärevus on ilmselt kuni lõpuni. Meie ootasime pisikest 2,5a ja nüüd esmakordselt saime ka triibud. Teistpidi on sisetunne hea. Sümptomid kõik kinnitavad pisikese kohalolu.

Mida nii vara UH’s teada saab? Ma ise olen alati käinud ca 8-9 ndl, et siis juba saab kindlasti südant ka kuulata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen sinuga sama kaugel. Ja hirm on ka täpselt sama. Esimene uh on mul juba 18ndal, kuna algul oli määrimist. (Minul siis ivf selja taga). Esimene mõte on siis see, et oleks ikka emakasisene. Järgmiseks tahaks väga südant kuulda ja siis juba varsti oscarile minna. Ärevus on ilmselt kuni lõpuni. Meie ootasime pisikest 2,5a ja nüüd esmakordselt saime ka triibud. Teistpidi on sisetunne hea. Sümptomid kõik kinnitavad pisikese kohalolu.

Mida nii vara UH’s teada saab? Ma ise olen alati käinud ca 8-9 ndl, et siis juba saab kindlasti südant ka kuulata

Tõenäoliselt IVF-i omadele tehakse UH-d tihedamini. Paljud selle teekonna läbinud käivad ka ise juba varem vastuvõtul, kus UH tehakse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei pannud endale ise UH aega. Algul pandi 26 maiks aeg, aga kuna mul oli määrimine ja nagu ma ka mainisin siis IVF. Siis helistas arst mulle ise tagasi ja palus minna juba 18ndal kohale. Jusiis tahavad kinnitada üle, et tegemist ikka oleks emakasisese rasedusega. Samuti ei ole mu esimene visiit ämmaka ega arsti vastuvõtule vaid sinna samasse  viljatusravi arsti juurde. Esimese lapsega oli mul samuti 9 aastat tagasi, alles 9ndal nädalal esimene uh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei pannud endale ise UH aega. Algul pandi 26 maiks aeg, aga kuna mul oli määrimine ja nagu ma ka mainisin siis IVF. Siis helistas arst mulle ise tagasi ja palus minna juba 18ndal kohale. Jusiis tahavad kinnitada üle, et tegemist ikka oleks emakasisese rasedusega. Samuti ei ole mu esimene visiit ämmaka ega arsti vastuvõtule vaid sinna samasse viljatusravi arsti juurde. Esimese lapsega oli mul samuti 9 aastat tagasi, alles 9ndal nädalal esimene uh.

Muidugi! IVFga on asjad teistmoodi 🙂 mu küsimus polnud ka kuidagi halva suunaga, pigem mõtlesin, et järsku on võimalused paranenud, et juba varem saab UH tuvastada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

IVF rasedus ei ole erinev tavarasedusest (olnud kaks edukat katset IVFiga). Lihtsalt esimene UH toimub kliinikus, kus katse toimus ja seal nad vaatavad, kas loode on olemas või ei. Kui kõik on korras, siis saab juba ise aja broneerida kas samas kliinikus (ämmaemanda/naistearsti juurde) või teise haiglasse (kus näiteks helistades raseduse tuvastamiseks võidakse teha naistearsti poolt uus UH).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna käidud. Ilusti emakasisene. Uh ütles 5+5 ja ka südametuksumist oli juba kenasti näha. Ühe korra on mul veel seal viljatusravikeskuses uh. Öeldigi, et sp, et mul on see üsna käänuline tee olnud ja esimene õnnestunud katse. Juba 30 mai on uus aeg.  Mees oli ka kaasas ja tuli pisar silma kui ekraanilt väiksekest nägi ☺️

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna käidud. Ilusti emakasisene. Uh ütles 5+5 ja ka südametuksumist oli juba kenasti näha. Ühe korra on mul veel seal viljatusravikeskuses uh. Öeldigi, et sp, et mul on see üsna käänuline tee olnud ja esimene õnnestunud katse. Juba 30 mai on uus aeg. Mees oli ka kaasas ja tuli pisar silma kui ekraanilt väiksekest nägi ☺️

Oeh kui tore uudis! Endal on UH 23ndal, loodan ka selliseid häid uudiseid saada!???? veidi ikka olen pabinas ka..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna käidud. Ilusti emakasisene. Uh ütles 5+5 ja ka südametuksumist oli juba kenasti näha. Ühe korra on mul veel seal viljatusravikeskuses uh. Öeldigi, et sp, et mul on see üsna käänuline tee olnud ja esimene õnnestunud katse. Juba 30 mai on uus aeg. Mees oli ka kaasas ja tuli pisar silma kui ekraanilt väiksekest nägi ☺️

Oeh kui tore uudis! Endal on UH 23ndal, loodan ka selliseid häid uudiseid saada!???? veidi ikka olen pabinas ka..

Nii vahva!! Mul 20ndal esimene arst ja natuke ka pabinas. Loodan ka häid uudiseid ikka! Hetkel äpi järgi 7+1

LK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma usun, et kõik on hästi. See rahutunne tekib muidugi siis kui näed oma silmaga. Aga ma usun, et kui kaebuseid ei ole, siis pole ka muret. Nkn käite seal esimesel uh-l ära ja siis juba ootate õhinaga seda järgmist, nagu mina ????

seoses kaebustega, mis süptomid kellelgi on?
minul hetkel on hommikul ja õhtul kerge iiveldus. Gaasid kimbutavad ja jube janu koguaeg. Rinnad läksid hellaks paar päeva tagasi. Suuremaks ei ole veel vist paisunud. Aga söömine on mul küll usinasti ette võetud.
Isutab just soolane. Puljong, pasteet, juustuvõileib ja korra tahtsin jubedalt rullmopsi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun, et kõik on hästi. See rahutunne tekib muidugi siis kui näed oma silmaga. Aga ma usun, et kui kaebuseid ei ole, siis pole ka muret. Nkn käite seal esimesel uh-l ära ja siis juba ootate õhinaga seda järgmist, nagu mina ????

seoses kaebustega, mis süptomid kellelgi on?

minul hetkel on hommikul ja õhtul kerge iiveldus. Gaasid kimbutavad ja jube janu koguaeg. Rinnad läksid hellaks paar päeva tagasi. Suuremaks ei ole veel vist paisunud. Aga söömine on mul küll usinasti ette võetud.

Isutab just soolane. Puljong, pasteet, juustuvõileib ja korra tahtsin jubedalt rullmopsi ????

Minul sümptomitest ainult rindade valulikkus ja söögiisu suurem, kõht läheb rutem tühjaks???? Jubedalt lemmik on praegu magus-tšillikaste???? Magus-kommid jne isegi ei isuta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 86 )


Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2023