Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2023

Näitan 26 postitust - vahemik 61 kuni 86 (kokku 86 )

Teema: Jaanuaribeebid 2023

Postitas:
Kägu

Kas keegi oleks huvitatud lisaks väiksest grupist, kuhu Facebooki otsinguga liituda ei saaks?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaaa, väga huvitatud pisikesest salajasest grupist, kuhu saavad liituda tõesti vaid need, kes siin on vestluses osalenud! 🙂 Ning grupi liikmete arvule võiks mingi hetk piiri seada, et seal poleks sadu inimesi. Kas nt siis, kui kõigil on olnud võimalus esimeses suures ultrahelis ära käia, perele teatada ja grupiga liituda või mingi arvu täitudes vms. Minu kogemus näitab, et üle 50 kisub juba paljuvõitu pundiks, et kõiki paremini tundma õppida. Ent võite ka enda kogemusi-mõtteid jagada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina oleksin ka väikesest grupist huvitatud!

-Moona

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin meili – beebid2023@gmail.com

saatke sinna info, teen grupi ja lisan. Saab vist nii meiliaadressiga lisada kui Facebooki kasutajaga

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin meili – beebid2023@gmail.com

saatke sinna info, teen grupi ja lisan. Saab vist nii meiliaadressiga lisada kui Facebooki kasutajaga

Mis infot täpsemalt vaja oleks? Piisab fb nimest?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa, ma lihtsalt pean siis vb enne sõbraks lisama, võid saata ka meili, mis fb’ga ühendatud, saab kutse sinna saata

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehke siis juba mölavaba grupp kah, kus ei pläriseta ja kaebata suuremate laste üle, mõned ei saagi lapsi ja nägid oma praeguste triipudega hullult vaeva, mõni praeguses grupis on ikka haige peast, vaja plädiseda igat tühjast – tähjast nagu omal elu poleks. Ei soovita liituda, ise lahkusin

0
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tehke siis juba mölavaba grupp kah, kus ei pläriseta ja kaebata suuremate laste üle, mõned ei saagi lapsi ja nägid oma praeguste triipudega hullult vaeva, mõni praeguses grupis on ikka haige peast, vaja plädiseda igat tühjast – tähjast nagu omal elu poleks. Ei soovita liituda, ise lahkusin

Tee enda grupp, kus tohib ainult tulevasest jaanuaribeebist rääkida, mitte ühtegi muud teemat ei tohi puudutada, muidu visatakse gruoist välja.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin meili – beebid2023@gmail.com

saatke sinna info, teen grupi ja lisan. Saab vist nii meiliaadressiga lisada kui Facebooki kasutajaga

Saatsin ka eile/üleeile meili, aga kutset pole saanud?:)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saada uuesti! Äkki ei tulnud läbi, ma olen vastanud, see meili kaudu kutse saatmine vist ei tööta, aga saan privaatse lingi saata

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma saadan ka uuesti. Minule pole ka mingit kutset tulnud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaatasin, et 33 inimest seal juba, kuidas meid seal FB-s nii palju juba on, kuigi siin on alles 2 lk jagu juttu olnud? Siin pole nii palju inimesi vestluses osalenudki…?

Imestan ka, sest 33 inimest on juba suur grupp. Erinevatel kuudel on siin regulaarseid sõnavõtjaid nimeliselt või Käona heal juhul 10-15 ja kui linke jagatakse foorumis, siis kust ilmub korraga nii suur hulk liitujaid välja?

+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

vaatasin, et 33 inimest seal juba, kuidas meid seal FB-s nii palju juba on, kuigi siin on alles 2 lk jagu juttu olnud? Siin pole nii palju inimesi vestluses osalenudki…?

Imestan ka, sest 33 inimest on juba suur grupp. Erinevatel kuudel on siin regulaarseid sõnavõtjaid nimeliselt või Käona heal juhul 10-15 ja kui linke jagatakse foorumis, siis kust ilmub korraga nii suur hulk liitujaid välja?

Arvad, et kõik, kes lugemas käivad, võtad kohe sõna ka? Mis selles numbris nii eriskummalist on siis?

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

vaatasin, et 33 inimest seal juba, kuidas meid seal FB-s nii palju juba on, kuigi siin on alles 2 lk jagu juttu olnud? Siin pole nii palju inimesi vestluses osalenudki…?

Imestan ka, sest 33 inimest on juba suur grupp. Erinevatel kuudel on siin regulaarseid sõnavõtjaid nimeliselt või Käona heal juhul 10-15 ja kui linke jagatakse foorumis, siis kust ilmub korraga nii suur hulk liitujaid välja?

Arvad, et kõik, kes lugemas käivad, võtad kohe sõna ka? Mis selles numbris nii eriskummalist on siis?

Ära siis unusta teavitamast ka kommenteerijast, kes imestas esimesena, et juba 33 inimest liitunud.

+1
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

vaatasin, et 33 inimest seal juba, kuidas meid seal FB-s nii palju juba on, kuigi siin on alles 2 lk jagu juttu olnud? Siin pole nii palju inimesi vestluses osalenudki…?

Imestan ka, sest 33 inimest on juba suur grupp. Erinevatel kuudel on siin regulaarseid sõnavõtjaid nimeliselt või Käona heal juhul 10-15 ja kui linke jagatakse foorumis, siis kust ilmub korraga nii suur hulk liitujaid välja?

Arvad, et kõik, kes lugemas käivad, võtad kohe sõna ka? Mis selles numbris nii eriskummalist on siis?

Ära siis unusta teavitamast ka kommenteerijast, kes imestas esimesena, et juba 33 inimest liitunud.

??????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et siin jaanuaribeebide ootajate hulgas on mõned erilised fruktid. ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaatasin, et 33 inimest seal juba, kuidas meid seal FB-s nii palju juba on, kuigi siin on alles 2 lk jagu juttu olnud? Siin pole nii palju inimesi vestluses osalenudki…?

Imestan ka, sest 33 inimest on juba suur grupp. Erinevatel kuudel on siin regulaarseid sõnavõtjaid nimeliselt või Käona heal juhul 10-15 ja kui linke jagatakse foorumis, siis kust ilmub korraga nii suur hulk liitujaid välja?

Arvad, et kõik, kes lugemas käivad, võtad kohe sõna ka? Mis selles numbris nii eriskummalist on siis?

Ära siis unusta teavitamast ka kommenteerijast, kes imestas esimesena, et juba 33 inimest liitunud.

??????

Mis sulle arusaamatuks jääb? Nõustusin kommentaatoriga, kes esimesena kirjutas, et kuidas on juba 33 inimest FB-s, kuigi siin on alles 2 lk jagu juttu olnud ja vestluses pole nii palju inimesi osalenudki. Täiesti tavalise kommentaari peale, kedagi isiklikult solvamata, otsustas keegi sekkuda, pole vahet, kas sina või mõni teine ja teatada kui ebasobivast kommentaarist. Nagu päriselt? Huvitav, mis lisati põhjuseks? Isiklik solvang? Alandav arutelu? Vihakõne? 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

vaatasin, et 33 inimest seal juba, kuidas meid seal FB-s nii palju juba on, kuigi siin on alles 2 lk jagu juttu olnud? Siin pole nii palju inimesi vestluses osalenudki…?

Imestan ka, sest 33 inimest on juba suur grupp. Erinevatel kuudel on siin regulaarseid sõnavõtjaid nimeliselt või Käona heal juhul 10-15 ja kui linke jagatakse foorumis, siis kust ilmub korraga nii suur hulk liitujaid välja?

Arvad, et kõik, kes lugemas käivad, võtad kohe sõna ka? Mis selles numbris nii eriskummalist on siis?

Ära siis unusta teavitamast ka kommenteerijast, kes imestas esimesena, et juba 33 inimest liitunud.

??????

Mis sulle arusaamatuks jääb? Nõustusin kommentaatoriga, kes esimesena kirjutas, et kuidas on juba 33 inimest FB-s, kuigi siin on alles 2 lk jagu juttu olnud ja vestluses pole nii palju inimesi osalenudki. Täiesti tavalise kommentaari peale, kedagi isiklikult solvamata, otsustas keegi sekkuda, pole vahet, kas sina või mõni teine ja teatada kui ebasobivast kommentaarist. Nagu päriselt? Huvitav, mis lisati põhjuseks? Isiklik solvang? Alandav arutelu? Vihakõne? ????

Mina pole kellegi kommentaare ebasobivaks märkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen siin küll paar korda sõna võtnud, kuid ei ole veel liitunud facebookis jaanuaribeebide grupiga. Ei saa ka aru mis selles imelikku on, et “nii palju liitujaid” on järsku. Need kes siin sõna ei võta üldse, ei tähenda, et nad ei loeks ja ei võiks grupiga liituda. Ilmselt on väga palju ka neid inimesi, kes üldse perekoolis ei käi ja teavad lihtsalt, et sellised gruppe tehakse.. otsivad facebookist üles ja liituvad. Ise plaanin selle grupiga liituda siis, kui kogu perele rõõmsast uudisest räägitud. Ei soovi ka, et keegi kuskilt “naabri Mari” käest seda kuuleks 😀

Kuidas muidu kõigil läinud on? Keegi kuskile tasulistele uuringutele ka plaanib minna?

P.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vahe ongi selles, et on kahte sorti gruppe – need suured ja kõigile leitavad FB beebigrupid, kuhu kõik saavad liituda. Tavaliselt on seal lõpuks koos 300-600 inimest.

Ja siis on teist sorti väiksemad grupid, kuhu koondutakse mingi väiksema pundiga, näiteks kõigi nende inimestega, kellega siin paar kuud koos on foorumis selle teema all juba jutustatud – selle kitsama ringiga kolitakse üle FB gruppi, sest FB-s käivad inimesed sageli nagunii ja seal on mingist hetkest veidi mugavam kinnises ringis edasi suhelda. Minu kogemuse järgi tavaliselt seal tõmmatakse piir kuskil 30-70 liikme juures, et gruppi mitte liiga suureks ajada ja võetakse vastu nt need, kes on juba varem ka kaasa rääkinud ja mingiks ajaks soovi avaldanud liituda.

(Kes seda süsteemi ei tea, et vist ootate alles esimesi lapsi või pole lihtsalt kunagi saanud suure beebigrupi vs väikse grupi võrdlevat kogemust? 🙂

Kellelgi siin pole ilmselt mitte midagi suurte gruppide olemasolu vastu! Aga error tekkis sellest, et siin küsiti, kas konkreetselt selle foorumiteema kaasarääkijate väiksem ja salajasem grupp on ka juba loodud? Ja vastu jagati linki, mis oli hoopis see esimest tüüpi suur grupp, mille olemasolu ei ole kuidagi selle foorumi teema osalistega piiritletud/seotud ning vaid siinsele pundile leitav. Kes tahab suurde punti, go for it! Aga nüüd on ka väiksem altervatiiv loodud ja on võimalus valida ka see väiksem-familiaarsem punt muljetamiseks, nii et hundid söönud, lambad terved, igaüks valib endale sobiva ja lõpetaks nüüd ehk sel teemal heietamise? 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Igatahes omalt poolt võin öelda, et loodud väiksem/salajasem grupp, kuhu saab liituda meiliga endast märku andes, on väga sõbralik ja hetkel veel inimesi alla 10, nii et kes tahab omavahel lähemalt tuttavaks saada ja muljeid-rõõme-muresid mitte nii suure publikuga jagada, siis andke endast märku ja hüpake punti 🙂

Enesetunne on minul parem juba ja kõik on vist juba kuklavoldi UH ootuses? Kas keegi Niptify testi ka on teinud/plaanis teha? Ise olen oma pisikest juba 3x UH-s näinud, nii et seekord vist ei plaani tasulisi ultrahelisid lisaks võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei.

Seni olnud vaikselt IVF teemas aga kuna tänase seisuga on nüüd 8+2, siis mul hea meel ennast siin teemas “arvele võtta” 😀 Tähtaeg pole mul veel kinnitatud. Aga peaks jääma 20nda paiku. Alles visati viljatusravikeskusest välja aga kuu lõpus saab ametlikult end arvele võetud, siis ikka asi nagu päris. Seni on mul igapäevaselt suur väsimus ja meeletu uni. Kerged iiveldushood on kimbutanud viiendast nädalast alates. Söögiisu ei ole, midagi süüa ei oska tahta ka. Selline imelikus mullis olek on ????

 

Mininupz

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka hullll väsimus ja iiveldus, aga juba annab vaikselt märku, et hakkab paremaks minema 🙂 mul just suur söömine koguaeg käib, nii kui ei söö, on kohe väga palju halvem olla 😀 loodan, et see ka taandub varsti 😀

ma pole kunagi neid tasulisi teste teinud, varsti oscar ja loodan, et kõik ok ja pole muud vaja teha!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas meil läheb?

Minul on vist iiveldus taandunud. Hetkel peaks olema 9+3. Alates 5 nädalast iiveldas aga õnneks kordagi oksendama ei pidanud. Liha isu on kadunud. Igasuguseid praadimise ja grillimise lõhnad on ebameeldivad. Väsimust ja jõuetust veel on. Järgmine nädal saan end arvele võtta, et ikka “päris rase” olla.

Esimene laps, IVFi 5.katse tulemus.

 

Mininupz

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi veel Pelgus arvel ja Oscaril käidud? Kas teile öeldi lapse sugu, vaadati seda üldse, pidite ise küsima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Natukene teema väliselt aga tahaksin teavitada soodsast pakkumisest ehk pärast enda mai 2020 aasta poja sündi võtsin 2022 aastal fotograafias suuna rasedate pildistamisele. Kes kahtleb kas pildistada või pole fotograafi leidnud, siis pakuksin ennast. Samuti pole kleitide muret, sest saab midagi valida minu valikust.

https://m.facebook.com/photo.php/?fbid=550228753772086 

 

Peatse kohtumiseni

Birgit Võidula

 

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 61 kuni 86 (kokku 86 )


Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2023