Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2024

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 176 )

Teema: Jaanuaribeebid 2024

Postitas:
Kägu

Tere!

Liituks ka, hetkel on 8+1. Tulemas teine laps.

Arstil käidud ja süda lõi kenasti. Juuni lõpus oscar ja vereproovid.

Aga küsimus, kas kellelgi veel süda peksab sees vahepeal? Eks mul ülekaalu ka ja vererõhk vahepeal pisut kõrgem, aga no vahepeal süda korralikult prõmmib sees. Nagu oleks äsja maratoni jooksnud.
Iiveldab ka 247 enamvähem, võiks juba mööduda see 🙁

MannaT2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea öelda, et ära liialt muretse, sest ise ka muretseks, aga nii vara need mõõtmisvead on tõesti ülisuured ja ülitavalised. Suure tõenäosusega on kõik hästi, kui südametöö on olemas, siis see juba vähendab hüppeliselt võimalust, et kõik untsu läheb. Püüa olla nii positiivne kui suudad, pöidlad peos!

Eks ma ikka püüan rahulikult võtta, aga jaanuari beebit mulle ikka (ilmselt) ei tule ???? Lõunast hakkas päris korralik veritsus ja kuigi arstile veel läinud ei ole, siis väga suurt kahtluse ruumi seal ka ei ole (kuigi ämmaemanda nõuandeliinilt öeldi, et ei pruugi veel kõik olla).

T.

Kallis T! Ka minul katkes eelmisel nädalal rasedus, jooksmas oli 11. nädal. Seega tean hästi, mida Sa tunda võid. Ole vapper ja küll beebi ka Sinuni jõuab.

M.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tänane hcg oli 19352, niiet tundub kõik okidoki ????

Süda ka mõnusasti paha.. paar päeva tagasi oli juba tunne, et äkki ei tulegi iiveldust seekord ????‍♀️???? Õõh.. igatahes kui mul eelmiste rasedustega on ainult õhtuti iiveldanud, siis nüüd iiveldab hommikuti JA õhtuti. Päeval on mingid mõned tunnid kui on ok olla.

Ko

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi nii olnud, et rasestumise alguses rinnad nii tundlikud, aga mingi hetk kaob ära see sümptom?

Mul 5nädalat ja rindade tundlikkuse kadunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul, kui peetumine oli, siis justkui ei tulnudki sümptomeid, oli peetunud 5ndal nädalal. Järgmine rasedus kadusid kah mõneks päevaks kõik sümptomid, kuskil 6-7nädalal, käisin erakorralises igaks juhuks, aga kõik oli ok, siis tulid tegelt tunnused tagasi kah. See, et vahepeal on mõni päev ok olla, ei ole ohumärk 100% ????

Mul praegu 6+1 ja rinnad polegi hellitanud üldse ????‍♀️

Ko

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli alguses meeletu rindade valu. Nii hellad olid, et magada oli võimatu. Nüüd 8+ nädalat ja ok 🙂

Ei usu, et see nüüd halba tàhendab. Iiveldan ikka ja valutorked kõhus jms.

 

MannaT2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi nii olnud, et rasestumise alguses rinnad nii tundlikud, aga mingi hetk kaob ära see sümptom?

Mul 5nädalat ja rindade tundlikkuse kadunud.

Mul ka eelmise rasedusega kadusid sümptomid ära. Ka valutorked kõhus jm, imeväike iiveldus oli alles, kui 12+ selgus, et peetunud. Muidugi see ei pruugi seda tähendada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi nii olnud, et rasestumise alguses rinnad nii tundlikud, aga mingi hetk kaob ära see sümptom?

Mul 5nädalat ja rindade tundlikkuse kadunud.

Minul ka tänaseks enam ei ole tundlikud.  Lisaks kui umbes 2 nädalat iiveldasin kogu päeva vältel, siis tänaseks paari päeva tagant ainult kerge iiveldus + hommikuti hambaid pestes.
Tänaseks peaks olema 6+0 ja neljapäeval esimene arstivisiit. Loodan, et kõik hästi. 🙂

 

MM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Olen teise lapse ootel ja tänase seisuga 6+6 UH järgi (päevade järgi 3p rohkem). Käisin eelmisel nädalal tuvastamas ja süda lõi.

Seoses sümptomitega – minul olid ka alguses tugevad iiveldused, rinnad tundlikud ja tohutu väsimus, aga tunnused kadusid. Ilmselgelt hirmutas see mindki. Siiski oli UHs südametöö kenasti olemas, seega ei tasu nende tunnuste jälgimisega end liiga ärevile ka ajada. On ju ka inimesi, kellel tunnused on olemas ja siiski peetunud, seega … eks lihtne öelda ja raske teha, aga peab lihtsalt üritama võimalikult vähe üle mõelda ja analüüsida. Esimese rasedusega ei olnud mul terve raseduse vältel mitte ühtegi sümptomit, seega kindlasti ka täielik sümptomite puudumine ei ole ohumärk.

L.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täiega iiveldab. Kogu aeg on tunne, et kohe kohe hakkan oksele ????. Arstil pole veel käinud, 7+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, hakkasin muretsema pisut.
Käisin täna ämmaemanda juures 5+5 peaks täna olema, kuid ta vist ei leidnud isegi mu emakat ülesse tundus.. 😀 rääkimata siis lootest.. kas peaksin muretsema või on see okei kuna rasedus mega väike?

Ütles küll,et emakas paisunud jne, aga jah hakkasin ise muretsema, et kas on okei on hetkel liiga väike ja pole näha.. ainus mida ta nägi oli mu soolikad ja põis mulle tundus.. ma ei tea kus mu emakas siis kadus.. 😀 kuidagi kummaline käik tundus….

Mõtlesin siis,et lähen teen täna perearsti juures HCG proovi ära, et siis nagu “kindlam” ehk.. Sest no halb on olla koguaeg, koguaeg iiveldab, rinnad valusad jne ja maisaa aru kudias ta siis mu emakat ülesse ei leidnud.. 😀 ma nii pettunud.. ootasin seda aega üsna kaua..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, hakkasin muretsema pisut.

Käisin täna ämmaemanda juures 5+5 peaks täna olema, kuid ta vist ei leidnud isegi mu emakat ülesse tundus.. ???? rääkimata siis lootest.. kas peaksin muretsema või on see okei kuna rasedus mega väike?

Ütles küll,et emakas paisunud jne, aga jah hakkasin ise muretsema, et kas on okei on hetkel liiga väike ja pole näha.. ainus mida ta nägi oli mu soolikad ja põis mulle tundus.. ma ei tea kus mu emakas siis kadus.. ???? kuidagi kummaline käik tundus….

Mõtlesin siis,et lähen teen täna perearsti juures HCG proovi ära, et siis nagu “kindlam” ehk.. Sest no halb on olla koguaeg, koguaeg iiveldab, rinnad valusad jne ja maisaa aru kudias ta siis mu emakat ülesse ei leidnud.. ???? ma nii pettunud.. ootasin seda aega üsna kaua..

Tõenäoliselt sa ikka ilma emakata sündinud ei ole. Nii vara ei pruugi näha loote südametööd aga võimalik on näha lootemuna emakas.

Kas tasuline ultraheli ei oleks variant?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ta peale soolte ja põie minuarust ei näinudki midagi 😀 ei teagi vb olid “gaasid” ees ma ei kujuta ette.. aga kahju on ka, oleks tahtnud näha ikka 🙂 aga panin jah uue aja seekord naistearsti juurde, kes tuvastab neid rasedusi, uuel nädalal. Samas tegin enne ka HCG proovi sest too pidi olema veel kindlam kui ultraheli, seega vaatab mis sealt tuleb ka 🙂  ja no rasedustesti kordasin ka igaksjuhuks 😀 ja sinna tuli ka kohe kaks tumedat triipu ikka.. ehk mõtlen üle.. aga ilmselt normaalne esimese raseduse korral.. ma loodan:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei, hakkasin muretsema pisut.

Käisin täna ämmaemanda juures 5+5 peaks täna olema, kuid ta vist ei leidnud isegi mu emakat ülesse tundus.. ???? rääkimata siis lootest.. kas peaksin muretsema või on see okei kuna rasedus mega väike?

Ütles küll,et emakas paisunud jne, aga jah hakkasin ise muretsema, et kas on okei on hetkel liiga väike ja pole näha.. ainus mida ta nägi oli mu soolikad ja põis mulle tundus.. ma ei tea kus mu emakas siis kadus.. ???? kuidagi kummaline käik tundus….

Mõtlesin siis,et lähen teen täna perearsti juures HCG proovi ära, et siis nagu “kindlam” ehk.. Sest no halb on olla koguaeg, koguaeg iiveldab, rinnad valusad jne ja maisaa aru kudias ta siis mu emakat ülesse ei leidnud.. ???? ma nii pettunud.. ootasin seda aega üsna kaua..

Päris ausalt siis nii vara ei olegi mõtet arstile minna. Ei pruugigi midagi näha. Ta ju su emaka ikka leidis kui ta ütles, et see on paisunud.

Kas sa tead kindlalt millal sul ovulatsioon oli ja, et rasedust just 5+5nädalat on? Isegi kui sa tead täpselt millal sul ovulatsioon oli siis ei pruugi rasedus ikka sellele vastata, sest viljastumine või mõni päev hilisem olla ja alguses on see mõõtmise täpsus üsna suure eksimusega. Ehk ongi väiksem siis ei näegi seal veel midagi. Ta ikkagi on mõni mm. Muidugi kõik oleneb ka mis masin arstil on. Mõned ongi üsna kehvad ja siis ei suudagi leida midagi.

Loodan, et sulle pandi 2 nädala pärast uus aeg?

Aga ära muretse. Kindlasti kõik on hästi. Kui saad mine tee uus veretest 48h tunni pärast ja vaata kas on tõusnud topelt. Siis peaks ka rasedusega kõik korras olema.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaa mõtlesin ka ise sellepeale, et ehk tõesti see päevade – ovulatsiooni osa siin ei klapi, et ehk tõesti oli hiljem viljastumine, aga panin uue aja jàrgmiseks nädalaks teise arsti juurde jah, seega loodetavasti siis tuleb midagi nähtavale ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedust peaks olema 5 nädalat päevade järgi.

Samas juba peale viimaseid päevi oli hommikune iiveldus väsimus ja nõrkus.Pidasin kevadväsimuseks, ehk oligi. Nüüd kui päevad ära jäid pole eriti ültse sümptomeid. Seega pole ma rasestumise ajas kindel.

Eelnevate rasedustega olen öökinud mõnuga juba ennem kui triibud saan.

Kõht on nüüd õhtuks punnis, nii et isegi mees märkab. Vetsu vahet jooksen ka juba mitu nädalat.

Mure on et ei iivelda.

Arstile lähen 7 juuni eks siis selgub kas rasedus ok ja mis ajast.

AS

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rasedust peaks olema 5 nädalat päevade järgi.

Samas juba peale viimaseid päevi oli hommikune iiveldus väsimus ja nõrkus.Pidasin kevadväsimuseks, ehk oligi. Nüüd kui päevad ära jäid pole eriti ültse sümptomeid. Seega pole ma rasestumise ajas kindel.

Eelnevate rasedustega olen öökinud mõnuga juba ennem kui triibud saan.

Kõht on nüüd õhtuks punnis, nii et isegi mees märkab. Vetsu vahet jooksen ka juba mitu nädalat.

Mure on et ei iivelda.

Arstile lähen 7 juuni eks siis selgub kas rasedus ok ja mis ajast.

AS

Miks sa iiveldama peaks üldse?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain hetkel enda hcg näidu vastuse ka, hetkel näitab üle 21000 pisut, seega nädalate arv 5+5 peaks ikkagi olema vist paigas.. 🙂 seega ei tea miks ultraheli siis ei näidamud, teen uue katse uuel nädalal uue arsti juurde.. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Liituks ka, hetkel on 8+1. Tulemas teine laps.

Arstil käidud ja süda lõi kenasti. Juuni lõpus oscar ja vereproovid.

Aga küsimus, kas kellelgi veel süda peksab sees vahepeal? Eks mul ülekaalu ka ja vererõhk vahepeal pisut kõrgem, aga no vahepeal süda korralikult prõmmib sees. Nagu oleks äsja maratoni jooksnud.

Iiveldab ka 247 enamvähem, võiks juba mööduda see ????

MannaT2

Olen ise detsembri teemas, detsembri lõpus TA, aga mina saingi oma rasedusest teada nii, et süda muudkui tagus. Sain kohe aru, et minus midagi muutus. Jah. On kaa ülekaalu, aga esimesed 6 nädalat käis ikka korralik prõmmimine sees. Süda muidu uuritud, on täiesti korras. Aga see pidi tegelikult normaalne olema, et südamelöögi arv suureneb, lihtsalt kõik vist ei tunne seda. Mina ärevik kaa ja märkan kõike.. tegelikult hetkel 10n olles aegajalt ikka taob.

 

(^*^)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Liituks ka, hetkel on 8+1. Tulemas teine laps.

Arstil käidud ja süda lõi kenasti. Juuni lõpus oscar ja vereproovid.

Aga küsimus, kas kellelgi veel süda peksab sees vahepeal? Eks mul ülekaalu ka ja vererõhk vahepeal pisut kõrgem, aga no vahepeal süda korralikult prõmmib sees. Nagu oleks äsja maratoni jooksnud.

Iiveldab ka 247 enamvähem, võiks juba mööduda see ????

MannaT2

Olen ise detsembri teemas, detsembri lõpus TA, aga mina saingi oma rasedusest teada nii, et süda muudkui tagus. Sain kohe aru, et minus midagi muutus. Jah. On kaa ülekaalu, aga esimesed 6 nädalat käis ikka korralik prõmmimine sees. Süda muidu uuritud, on täiesti korras. Aga see pidi tegelikult normaalne olema, et südamelöögi arv suureneb, lihtsalt kõik vist ei tunne seda. Mina ärevik kaa ja märkan kõike.. tegelikult hetkel 10n olles aegajalt ikka taob.

(^*^)

Jaaa, ma ka ärevik. Ja enne rasedust oli palju neid ärevushooge ja sûmptomeid. Samamoodi see pekslemine tuttav. Ja tunnetan alati kohe ära. Aga pole ammu old, nüüd siis rasedusega välja löönud ja ikka prômmib vahepeal.

MannaT2

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli mitu päeva juba päris inimlik ja hea olla.
Täna jälle niii halb terve päeva, selline väsimus ja iiveldus 247. ????

Tahaks lihtsalt magada, siis on hea olla

 

MannaT2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli mitu päeva juba päris inimlik ja hea olla.

Täna jälle niii halb terve päeva, selline väsimus ja iiveldus 247. ????

Tahaks lihtsalt magada, siis on hea olla

MannaT2

mitmes nädal sul on?
Mul 5+2 ja ikka ootan natuke iiveldust(õige pisut) ja väsimust. Praegu olen täiesti krapsakas, ainult rinnad tundlikumad ja suuremad.

Kas kellelgi lennureis ka millalgi plaanis?

 

BiancaA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli mitu päeva juba päris inimlik ja hea olla.

Täna jälle niii halb terve päeva, selline väsimus ja iiveldus 247. ????

Tahaks lihtsalt magada, siis on hea olla

MannaT2

mitmes nädal sul on?

Mul 5+2 ja ikka ootan natuke iiveldust(õige pisut) ja väsimust. Praegu olen täiesti krapsakas, ainult rinnad tundlikumad ja suuremad.

Kas kellelgi lennureis ka millalgi plaanis?

BiancaA

Minul reis juulis. Vahetult enne saab loodetavasti Oscari tehtud.

MM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli mitu päeva juba päris inimlik ja hea olla.

Täna jälle niii halb terve päeva, selline väsimus ja iiveldus 247. ????

Tahaks lihtsalt magada, siis on hea olla

MannaT2

mitmes nädal sul on?

Mul 5+2 ja ikka ootan natuke iiveldust(õige pisut) ja väsimust. Praegu olen täiesti krapsakas, ainult rinnad tundlikumad ja suuremad.

Kas kellelgi lennureis ka millalgi plaanis?

BiancaA

 

Mul on 8+6. Aga tundub, et pigem om hoopis mega kôrvetised. Mis omakorda tekitavad ka iiveldus tunde. Peab minema rennit ostma ja seda krôbistama hakkama ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli mitu päeva juba päris inimlik ja hea olla.

Täna jälle niii halb terve päeva, selline väsimus ja iiveldus 247. ????

Tahaks lihtsalt magada, siis on hea olla

MannaT2

mitmes nädal sul on?

Mul 5+2 ja ikka ootan natuke iiveldust(õige pisut) ja väsimust. Praegu olen täiesti krapsakas, ainult rinnad tundlikumad ja suuremad.

Kas kellelgi lennureis ka millalgi plaanis?

BiancaA

Mul on 8+6. Aga tundub, et pigem om hoopis mega kôrvetised. Mis omakorda tekitavad ka iiveldus tunde. Peab minema rennit ostma ja seda krôbistama hakkama ????

MannaT2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil kõhuvaludega? No pidevalt on tunne, et kohe hakkavad päevad. Niiiii nõme tunne ????

Tean, et see ok, emakas kasvab ja kôik muu. Aga noh, rasedamõistus kohe mõtleb jama välja.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on ka aegajalt kõhuvalu “päevade tunne” aga see pigem õhtupoole – olin ka sellepärast mures ja googeldasin aga sain aru, et pidi olema jah okei kui emakas kasvab.. 6+ nädal ja iiveldus tundub hommikuti veel hullem kui enne.. wc kutsub ka öösel 4-5 korda :O ja kui hommikul 5 ajal viimase wc tiiru teen siis hakkab see meeeletu iiveldus pihta ja üsna keeruline uuesti magama jääda..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ühinen ka, praegu 5+3 ehk tähtaeg jaanuari lõpus. Esimene rasedus.

Laps andis ennast oodata 1a8k. Kuigi me süsteemselt selle nimel ei töötanud, siis mul on mitu kaasuvat haigust ning AMH natuke alla 1. Eile kinnituse saamiseks viljatusravi arstile jõudes oli ta nähtavalt rõõmus ja natukene ka üllatunud, et abita rasestuda õnnestus.

UH-s oli kõik selline nagu praeguses faasis olema peaks ning verest tehtud HCG oli 5000 kanti (homme võrdlusproovi andmine). Järgmine UH 12.06, kus loodetavasti on ka loodet ennast ning südametööd näha. Määrati igaõhtused süstid vere vedeldamiseks, eks nendega peab kuidagi harjuma.

Mul on riskirasedus, seega kahjuks on võimalus raseduse peetumiseks või katkestamise vajaduseks väga suur, kuid loodame parimat. Kui valusad rinnad, väike väsimus ning leebem versioon päevade esimese päeva kõhuvalust välja arvata, pole veel kohale jõudnud, et olen rase.

SN

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

 

Minul ka tänaseks enam ei ole tundlikud. Lisaks kui umbes 2 nädalat iiveldasin kogu päeva vältel, siis tänaseks paari päeva tagant ainult kerge iiveldus + hommikuti hambaid pestes.

Tänaseks peaks olema 6+0 ja neljapäeval esimene arstivisiit. Loodan, et kõik hästi. ????

MM

[/quote]
Esimesel visiidil käidud ja süda lõi. Milline kergendus.

Oscar sai pandud 13. juuliks. Oi kui palju ootamist. 🙂

 

MM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil kõhuvaludega? No pidevalt on tunne, et kohe hakkavad päevad. Niiiii nõme tunne ????

Tean, et see ok, emakas kasvab ja kôik muu. Aga noh, rasedamõistus kohe mõtleb jama välja.

Mul tänaseks rasedust 8+5 ja on ka paar korda nädalas alakõhus õrna valu olnud. Ka samamoodi tean, et see normaalne ja paljudel nii, aga kuidagi rikub tuju alati ära. Ei oska seletada miks, ju ei taha tunda midagi, mis päevadele võiks viidata ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 176 )


Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2024