Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2024

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 176 )

Teema: Jaanuaribeebid 2024

Postitas:
Kägu

Eelneva 4 raseduse alguses olen ennem triipe juba tugevalt iiveldanud ja oksendanud olen alguskuudel ohtralt.

Seekord on liiga hea olla, paneb veidi muretsema.

AS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain ka arstil käidud ja ei olnud siiski katkenud. Süda lõi ja kõik oli korras. 6+5

C

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu HCG oli ilusti kahekordistunud. Verd vedeldavate süstidega ei ole ikka veel sina peal. Suudan vaevu üle elada kui mees neid teeb. Ühel korral pidin ise tegema ja see sattus nii halba kohta, et naba kõrval ikka veel väikese sõrme pikkune sinikas. Paraku tean, et neid kordki kui ise pean süsti tegema, tuleb veel.

Kuuenda nädala kukkumisel oli iiveldus ka platsis. Pole kuigi meeldiv, aga sellisel tasemel veel talutav. Ei tea kas julgeb loota, et see hullemaks ei läheks? Järgmine nädal reisile minek, tahaks seda nautida. Plaanis ka rasedust võimalikult kaua enda teada hoida, mida raskem iiveldus/oksendamine saboteeriks korralikult.

Kui kellelgi on häid soovitusi iivelduse leevendamiseks, võib märku anda.

SN

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul sama probleem. Tundsin tegelikult õrna iiveldust juba siis kui oli 4+5, 5+5 oli pisut tugevam iiveldus ja nyyd 6+5 iiveldab ikka päria korralikult.. hommik,lõuna ja vahepeal jätkub õhtuni välja ???? loodan vaid et see hullemaks ei lähe, kuigi olen kuulnud, et paljudel hakkab oksendamine ka 6-7 nädalast.. ???? loodan et jääb vaid iiveldus..

 

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul sama probleem. Tundsin tegelikult õrna iiveldust juba siis kui oli 4+5, 5+5 oli pisut tugevam iiveldus ja nyyd 6+5 iiveldab ikka päria korralikult.. hommik,lõuna ja vahepeal jätkub õhtuni välja ???? loodan vaid et see hullemaks ei lähe, kuigi olen kuulnud, et paljudel hakkab oksendamine ka 6-7 nädalast.. ???? loodan et jääb vaid iiveldus..

H.

Mul ka kukkus 6nädalat ja nüüd tunnen, et kõht peab kogu aeg täis olema, aga mitte liiga täis! Natuke hakkab iiveldama kui liiga täis on. Ja kõht läheb väga väga tühjaks iga 4h tagant.
Kõhus aegajalt krambitab ka, mis on ka ebamugav.

Mul sellel nädalal reis. Vähemalt saab kolleegidest eemale, et keegi ei kahtlustaks midagi.

BA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul sama probleem. Tundsin tegelikult õrna iiveldust juba siis kui oli 4+5, 5+5 oli pisut tugevam iiveldus ja nyyd 6+5 iiveldab ikka päria korralikult.. hommik,lõuna ja vahepeal jätkub õhtuni välja ???? loodan vaid et see hullemaks ei lähe, kuigi olen kuulnud, et paljudel hakkab oksendamine ka 6-7 nädalast.. ???? loodan et jääb vaid iiveldus..

H.

Minul ka. Sümptomid ja iiveldus algasid väga varakult ja vahepeal oli juba tunne, et halb enesetunne hakkab üle minema, siis tänaseks on enesetunne ikka väga-väga halb. 😀 Lisaks meeletu väsimus.
Ei jõua ära oodata, et see ebameeldiv aeg mööduks.

Kui varem olid aeg-ajalt alakõhus õrnad torked, siis nüüd annab päris kenasti juba tunda, et seal kõhus asjad teistmoodi. 😀

MM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul 7+2, iiveldab endiselt ja õhtul kuskil 20st hakkan unistama, et saaks magama jääda.. laps jääb aga alles kuskil 21-22 vahel ???? Nädala pärast saan pisikest kah näha.. ootan juba ????

 

Ko

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul 6+2 oli näha emakas ainult rebukott. Järgmine nädal 7+4 lähen uuesti. Loodan et siiski keegi seal sees on ????

iiveldus on kergelt hommikuti.

biancaA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi plaanib millalgi mingi väiksema beebigrupi ka teha? Vaatasin, et fb tekkinud mingi beebid 2024.. ei teagi kas mõeldud siis jaanuaribeebide omana või üleüldine. Ennast sinna küll liituma ei tõmba. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ise grupist seekord vast huvitatud ei ole. Aga vaatan.. vb tekib huvi.

Esimese lapsega on meil siiani tegus perekooli väike grupp, väga lahe seltskond tuli kokku. Eelmise rasedusega loodud perekooli grupp oli veits imelik mu jaoks ????

Ko

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi teeb beebigrupi siis võiks siia linki jagada, ei leia ülesse neid gruppe facebookis 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mure polnud asjata. Arstil käidud, 6+6 rebukott on tühi. Esmaspäeval puhastus.

AS

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mure polnud asjata. Arstil käidud, 6+6 rebukott on tühi. Esmaspäeval puhastus.

AS

Nii kurb kuulda. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mäleta eelmise raseduse ajast midagi väga.
Kas see ok, et 10ndl tänasest ja kõht läheb päeva peale pingesse? Väga liikuv ja kergelt füûsiline töö. Lõunaks tunnen, et kõht kuidagi toonuses? raske? Ma ei oska kirjeldada. Nagu kivi oleks kõhtu pandud 😀

Kuna polstrit jagub, siis katsudes ma ei saa midagi aru.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hey,

kuidas kõigil läheb?
endal 7+6 tänase seisuga ja igatepidi on iiveldus – syya või mitte syya :)))

Arstil ka kàidud ja südametöö oli ilusti ekraanil – naljakas ja imelik oli vaadata esimest korda sellist asja:)

Naljakas on see, et üks päev on ok olla ja teine päev halb ja nii vaheldumisi ????????

Kas keegi teeb ka Niptify uuringu eraldi ise, kui tuleb see aeg kätte – et vaid soo pärast (kui kõik muu kenasti korras) ?

H.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hey,

kuidas kõigil läheb?

endal 7+6 tänase seisuga ja igatepidi on iiveldus – syya või mitte syya :)))

Arstil ka kàidud ja südametöö oli ilusti ekraanil – naljakas ja imelik oli vaadata esimest korda sellist asja:)

Naljakas on see, et üks päev on ok olla ja teine päev halb ja nii vaheldumisi ????????

Kas keegi teeb ka Niptify uuringu eraldi ise, kui tuleb see aeg kätte – et vaid soo pärast (kui kõik muu kenasti korras) ?

H.

Kavatsen niptify teha 10 nädala paiku, ehk siis ei jää ootama kas Oscarilt sinna edasi saadetakse või mitte. Käin ära esimesel võimalusel 🙂

 

MM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läheb hästi, enam halb olla pole. Mina ka teen Niptify, aga mitte ainult soo pärast. 7+5

C

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mäleta eelmise raseduse ajast midagi väga.

Kas see ok, et 10ndl tänasest ja kõht läheb päeva peale pingesse? Väga liikuv ja kergelt füûsiline töö. Lõunaks tunnen, et kõht kuidagi toonuses? raske? Ma ei oska kirjeldada. Nagu kivi oleks kõhtu pandud ????

Kuna polstrit jagub, siis katsudes ma ei saa midagi aru.

Ma võtan nt magneesiumi (tsitraadina) tablette, võttis kohe pingeid maha, mul olid kah kuidagi toonuste moodi või hästi kergelt lõi krampi vms kõht. Ja noh, mul soodustab seedimist kah, ilma magneesiumita ma vist vetsus nr 2 ei teekski raseduse aeg ????

Aga muidu full iiveldus, väga rõve on olla, eriti hull on õhtuti. Täiega ootan, et läheks juba paremaks..

Niptit ei tee, kui vajadust just ei teki.

Ko

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin täna 6+5 korra kontrollis, kaks päeva määrinud ja tekkis väljakannatamatu kõhuvalu. Õnneks südametöö olemas ja vastas nädalatele.
Mul veel ei iivelda otseselt. Pigem tunnen, kuidas kõht läheb hästi tühjaks 4h tagant.

biancaA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma käisin täna 6+5 korra kontrollis, kaks päeva määrinud ja tekkis väljakannatamatu kõhuvalu. Õnneks südametöö olemas ja vastas nädalatele.

Mul veel ei iivelda otseselt. Pigem tunnen, kuidas kõht läheb hästi tühjaks 4h tagant.

biancaA

Mul nälg võtab silmanägemise ka mitte-rasedana 4h tagant…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul tänasega 10+4, enesetunne hakkab vist paremaks minema. Ma vähemalt loodan, muidu ikka oli 247 iiveldus peal ja halb olek.
Juuni lõpus Oscar, kui see ok siis ei lase muud teha lisaks. ????

Hetkel see kõige tobedam aeg, kui iiveldus ka kaduma hakkab, kõhtu veel pole, liigutusi ei tunne…ei saa arugi, et rase oleks. Ja tahest tahtmata tekivad need nōmedad mōtted. ????

 

MannaT2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas oldi kindel, et peetunud? Käisin ise samamoodi 6+6 UHs ja ämmaemand ei näinud ei rebukotti ega südametööd, andsime aega ja 1,5nädalat hiljem oli südametöö ja rebukott kenasti näha. Nüüdseks juba 15. nädal 🙂 Ehk on lootust?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

 

kas kellegil on siit juuksevärv heleblond/plaatina

minu küsimus just selles osas, et kas tohib värvida juukseid raseduse ajal ka heledaks? Hetkel väljakasv 10cm vist juba ja olen koguaeg edasi lükanud värvimist.. ehk keegi teab?:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

kas kellegil on siit juuksevärv heleblond/plaatina

minu küsimus just selles osas, et kas tohib värvida juukseid raseduse ajal ka heledaks? Hetkel väljakasv 10cm vist juba ja olen koguaeg edasi lükanud värvimist.. ehk keegi teab?:)

Võib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain eile esimesel visiidil käidud, käisin oma arsti juures. Lootel ilusti süda lõi ja vastas suurusele. Panime plaani paika ja oscar on 17.07. Saan pärast seda veidi tihedamini uh-sid, kuna mul on vaja emakakaela jälgida ja arvatavasti saan tugiõmbluse mingi hetk.

Ja tunduuuuub, et vist hakkab iiveldus vähemaks jääma, vähemalt paar päeva on veits mõnusam olnud ????????

Ko

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul sai 11+0 täna. Ühtegi sümptomid peale vahepealse iivelduse on kadunud. Rinnad on ka nagu “tagasi tõmmand”. Alguse nâdalatel olid niiii hellad, et magada oli raske, ja paisund. Enam nagu ei…

On ikka tiksuva pommi tunne, et lihtsalt ootad UH aega…. ja oled teadmatuses põhimõtteliselt ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oioi, see on hirmutav jah, kuid ma loodan parimat. Millal on UH aeg?

C

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oioi, see on hirmutav jah, kuid ma loodan parimat. Millal on UH aeg?

C

Natuke vähem kui 2 nädalat Oscarini

Samas, loen et sellel ajal juba ok, kui tunnused kaovad ja lahebki enesetunne paremaks. Loodetavasti on niii ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma loodan ka, et nii on ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Minul rasedust 8+1. 9.juuni käisin esimest korda UH-s, kõik oli korras, süda lõi. 10.juuni mega veritsus, kohe nii et voolas lausa (tuli klompe ka). Olin kindel, et katkenud. Pika kaklemise peale ITK-ga võtsid emosse vastu (ei tahetud vastu võtta, sest oli liiga vähe aega veritsenud). Tuli välja, et lootega kõik korras ja südametöö oli olemas:). Küll aga leidsid hematoomi, mis õnneks emakasuudme juures, mitte loote lähedal. 12.juuni oli esimene ämmaka visiit, hematoomi enam näha ei olnud (loodan, et see siis veritses välja ja jätab meid nüüd rahule). Eile 13.juuni oli süda paha, sõin pigem väga vähe (siiani mul pigem ei ole paha olnud). Õhtul voodist tõustes pea käis ringi ja minestasin. Nii palju googeldades leidsin, siis see võib olla normaalne? Kui ei muutu muidugi regulaarseks.

ST

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 176 )


Esileht Lapse ootamine Jaanuaribeebid 2024